Skocz do zawartości

Zdjęcie

Alan Wake

Remedy Epic Games X360 XONE XSX PS4 PS5 Switch PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
818 odpowiedzi na ten temat

#91 fingus Napisany 12 lutego 2007 - 14:26

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Skończcie z tym "typowo pecetowo", wy cholerni faszyści. Typowo konsolowo to gry wyglądały, jak były puszczane na starożytnym telewizorze, który siłą rzeczy rozmywał wszystko do granic przyzwoitości (a czasem i poza nimi), gdzie ciężko było o sterylność, bo nawet ostrości brakowało. Ale to się skończyło wraz z nadejściem ery HD. I przestańcie używać słowa pecetowy w znaczeniu pejoratywnym, bo to na pecetach i dzięki pecetom rozwinęły sie najważniejsze i najlepsze gatunki gier, w które teraz się zagrywacie. :hejka:
  • 0

#92 Gość__* Napisany 12 lutego 2007 - 14:36

Gość__*
  • Goście

Ale nie pisz jakiś bredni o sterylności.

Zabronisz, to moje zdanie i mogę nie przepadać ze tego typu grafiką a że cię to boli to trudno :)
  • 0

#93 McDrive Napisany 12 lutego 2007 - 18:36

McDrive

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 866 Postów:
Mi tam jakoś ta gra ogólnie sie nie podoba.
Grafa... Może być, ale jakoś tak mi sie nie podoba. Mam wrażenie jakby to wszystko było low poly.

A przy okazji... Fajny silnik :/
http://gry.wp.pl/g/g... ... 1001_3.jpg
  • 0

#94 Texz Napisany 12 lutego 2007 - 18:57

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

pejoratywnym

argh! Don't mind if i do.

Boże co oni zrobili z tej grafiki? To wygląda nie lepiej niż przejście Broken Sword w trzeci wymiar. I to podłoże.. argh!.. zero bumpmappingu. Naprawdę dziwię się, że po tak długim okresie czasu wypuścili tak daremne zdjęcia z gry.
Ale liczę, że to nie grafika będzie odgrywała główną rolę.
  • 0

#95 fingus Napisany 12 lutego 2007 - 19:26

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:

Ale liczę, że to nie grafika będzie odgrywała główną rolę.

A co właściwie jeszcze ma zawierać ta gra? Po paru "klimatycznych" teaserach, z których w sumie nie wynika nic poza tym, że ciemność, że pisarz i że latarka (i po których nie sposób zgadnąć o co właściwie ma chodzić w grze) nadeszły filmiki prezentujące li tylko fizykę i zachody słońca. No dobrze, fajnie, super, ale poza zachodami ta gra ma mieć jakąś grywalność? Czy cokolwiek z tego zostało już zdradzone? Czy mamy może napalać się tylko na fizykę i efekty świetlne? :-/
  • 0

#96 ACZ Napisany 12 lutego 2007 - 19:36

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:
Nic nie wiemy, ale do napalania wystarczy to, że gra wychodzi na X360 i jest konwersją z PC :hejka:

___________________
D'arcy Wretzky
Dodany obrazek
Xbox360 padł następującym userom: Frank Jaeger, 1qaz1q, T3xz, Pawlik, MaxVarEmreis, Sensei, Yeti, Luck1985, Mani, Gasei, Ryo San.
Nie chcesz do nich dołączyć? Nie kupuj Xboxa360 !!!
Wybierz P L A Y S T A T I O N 3 !!!
  • 0

#97 MaxVarEmreis Napisany 12 lutego 2007 - 19:39

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Nic nie wiemy, ale do napalania wystarczy to, że gra wychodzi na X360 i jest konwersją z PC :hejka:

A Tobie do trollowania wystarczy to, ze gra wychodzi na X360 i PC.
  • 0

#98 ACZ Napisany 12 lutego 2007 - 19:40

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:
A kto robi grę w ogóle? Bethesda? No to nie wiem czy można się spodziewać czegoś wybitnego z ich strony patrząc na takiego Obliviona.

___________________
D'arcy Wretzky
Dodany obrazek
Xbox360 padł następującym userom: Frank Jaeger, 1qaz1q, T3xz, Pawlik, MaxVarEmreis, Sensei, Yeti, Luck1985, Mani, Gasei, Ryo San.
Nie chcesz do nich dołączyć? Nie kupuj Xboxa360 !!!
Wybierz P L A Y S T A T I O N 3 !!!
  • 0

#99 xell Napisany 12 lutego 2007 - 19:41

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 314 Postów:

Czy cokolwiek z tego zostało już zdradzone?

Tak i to nawet sporo, jeśli się śledzi zapowiedzi i wywiady.

Boże co oni zrobili z tej grafiki? To wygląda nie lepiej niż przejście Broken Sword w trzeci wymiar

:lol:
http://static.comput... ... d3-005.jpg

A kto robi grę w ogóle? Bethesda? No to nie wiem czy można się spodziewać czegoś wybitnego z ich strony patrząc na takiego Obliviona.

Remedy - ludzie od Maxa Payne'a.
  • 0

#100 MaxVarEmreis Napisany 12 lutego 2007 - 19:43

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

A kto robi grę w ogóle? Bethesda? No to nie wiem czy można się spodziewać czegoś wybitnego z ich strony po Oblivionie.

Ehhh, Czesław. Trollujesz dla samego trollowania. Nie znudziło Ci sie to.... gre nie robi Bethesda tylko Remedy. Goście od Max'a Payne'a. Lepiej??
  • 0

#101 ACZ Napisany 12 lutego 2007 - 19:45

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:
Tak, lepiej. No to może coś tam z teg jednak wyjdzie.

___________________
D'arcy Wretzky
Dodany obrazek
Xbox360 padł następującym userom: Frank Jaeger, 1qaz1q, T3xz, Pawlik, MaxVarEmreis, Sensei, Yeti, Luck1985, Mani, Gasei, Ryo San.
Nie chcesz do nich dołączyć? Nie kupuj Xboxa360 !!!
Wybierz P L A Y S T A T I O N 3 !!!
  • 0

#102 fingus Napisany 12 lutego 2007 - 19:46

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:

Czy cokolwiek z tego zostało już zdradzone?

Tak i to nawet sporo, jeśli się śledzi zapowiedzi i wywiady.

Hm, parę przeglądałem, ale chwalili się tam tylko zmianami pogody, porami dnia, zabawą światłem i rewelacyjną fizyką. :-/
  • 0

#103 xell Napisany 12 lutego 2007 - 19:52

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 314 Postów:
Jeżeli przyroda ma być elementem gameplayu (jakieś ucieczki przed lawinami i tornadami mają być), to nic dziwnego, że chwalą się efektami pogodowymi i fizyką. Zresztą gra ma być w dużym stopniu story-driven i nie jestem pewien, czy zdradzanie różnych patentów to dobry pomysł.
  • 0

#104 mleko2099 Napisany 12 lutego 2007 - 21:01

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:

Typowo pecetowa grafika, zero naturalności na tych screenach.


o______O

Ja Cię proszę...


Boże co oni zrobili z tej grafiki?


Ludzie nie przesadzajcie. Gra na tych screenach nie wygląda aż tak tragicznie, choć fakt asfalt mógłby wyglądać lepiej ( podobnie jak drzewa). Z resztą Remedy ma jescze trochę czasu na szlify - więc spokojna głowa :)

ale chwalili się tam tylko zmianami pogody, porami dnia, zabawą światłem i rewelacyjną fizyką. :-/


Widzę, że oglądałeś ten wywiad z Marcusem Maki. W sumie co mógłby więcej zdradzać ? Opowiedział trochę o rzeczach jakie mają znajdować się w grze ( ciekawie zapowiada się system światła i cieni) i starczy. IMO lepiej, aby większość niespodzianek była zachowana do samej premiery.
  • 0

#105 phsx Napisany 13 lutego 2007 - 08:32

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Po zobaczeniu tego screenu z autem i silnikiem jestem zdruzgotany :cojest: Grafika nie jest najwazniejsza, ale dajcie spokoj! Mam nadzieje ze z tak fajnie zapowiadajacej sie gry nie bedzie sredniak, przeciez to do cholery Remedy - autorzy jednej z najlepszych strzelanek pc.
  • 0

#106 xell Napisany 13 lutego 2007 - 09:44

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 314 Postów:
Trollujesz.
  • 0

#107 Mani Napisany 13 lutego 2007 - 09:45

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
Dajcie spokój nie jest tak źle a do ukazania sie gry jest jeszcze sporo czasu wiec doszlifują (mam nadzieje) co trzeba ... zresztą ponoć najważniejszy w tej grze ma być klimat.
  • 0

#108 Lupo Napisany 14 lutego 2007 - 16:45

Lupo

    Mega Man

  • Narybek
  • 117 Postów:

zresztą ponoć najważniejszy w tej grze ma być klimat.

Właśnie. Klimat i fabuła. Mnie cieszy, że pokazują cykl dnia i nocy, zmiany pogody i tym podobne rzeczy (które zresztą też będą miały istotny wpływ na grę) a nie jakiś dwu minutowy filmik odsłaniający połowę historii Alana. :hmmm:
Co do grafiki - rzeczywiście nie wygląda rewelacyjnie, ale do premiery jeszcze dużo czasu i pewnie wiele rzeczy jeszcze poprawią. Poza tym grafika w tej grze akurat nie jest najważniejsza i nie musi wyglądać jak Gears of War.
  • 0

#109 Gość__* Napisany 14 lutego 2007 - 17:01

Gość__*
  • Goście
Graficznie srednio, ale to sa tylko...screeny :)
Sadze ze ta gra powali nas nie tylko klimatem i fabuła, ale takze i grafika.
Ja jestem baaardzo dobrej mysli.

Obok H3, ME i Bioshock najbardziej wyczekiwana gra na X360 :)
  • 0

#110 fingus Napisany 14 lutego 2007 - 20:56

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
To brzydko wygląda? No po prostu nie wierzę. Jeszcze rok temu wszyscy się ślinili i zbierali szczęki z podłogi a teraz "słabo wygląda". To GoW tak na was wpłynął? Ale GoW to tylko parę niezłych tekstur przykrytych fajnym shaderem, a do tego masa płaskich powierzchni i bieganie w tunelach. To ma być wyznacznikiem piękna? To nie wyglądało nawet w znikomym procencie realistycznie. A Alan Wake wygląda jak Syberia, ale jest 3D. Niech to wygląda tak jak na tych screenach, a będę w 100% usatysfakcjonowany. Tylko poproszę o jakieś niezbędne minimum swobody (tzn. niech te tunele nie będą zbyt wąskie ;-)) i odrobinę urozmaicenia (nie chcę widzieć jednej i tej samej kanapy w każdym pomieszczeniu). :hurra:
  • 0

#111 xell Napisany 14 lutego 2007 - 21:12

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 314 Postów:

Tylko poproszę o jakieś niezbędne minimum swobody (tzn. niech te tunele nie będą zbyt wąskie ;-) ) i odrobinę urozmaicenia (nie chcę widzieć jednej i tej samej kanapy w każdym pomieszczeniu). :hurra:

Właśnie, chyba się wbiję na oficjalne forum gry i się spytam, czy będzie można wejść do lasu - widać mnóstwo obszarów leśnych i niewidzialna ściana zabiłaby imersję w grę.
BTW dalej twierdzę, że grafa jest świetna :hejka:
  • 0

#112 Gość__* Napisany 15 marca 2007 - 14:02

Gość__*
  • Goście
Obecnie ta gra prezentuje sie świetnie ale nie zapominajmy ze data premiery ma byc prawdopodobnie pod koniec 2008 roku a do tego czasu grafika w Alanie moze być juz przestarzała. Postęp graficzny na X360 postępuje w zatrważającym tempie. Ale klimatu tej grze nie odbierze nic! Dla mnie numer jeden na mojej liście życzeń. :ninjadance:
  • 0

#113 Ryan Napisany 18 marca 2007 - 14:03

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Nie wiem czy było: Alan Wake na najmocniejszym sprzęcie Intela.


  • 0

#114 McDrive Napisany 18 marca 2007 - 16:20

McDrive

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 866 Postów:

Nie wiem czy było: Alan Wake na najmocniejszym sprzęcie Intela.

Widziałem to już jakiś czas temu... Ujdzie jak na moje... Mnie nie powaliło. Solidne poprostu.
  • 0

#115 Ryan Napisany 18 marca 2007 - 16:50

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Przyroda i fizyka są naprawdę na wysokim poziomie. Jedynie przedmioty nieożywione i miejscami oświetlenie zasysają (i one też robią to konkretnie). Jeśli o mnie chodzi - mieszane uczucia.
  • 0

#116 McDrive Napisany 19 marca 2007 - 18:10

McDrive

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 866 Postów:
Mnie troche dziwi to, że to tornado chodzi na wszystkich 4 rdzeniach tego procka... No chyba, że ja coś źle usłyszałem.
  • 0

#117 Ryan Napisany 19 marca 2007 - 23:17

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Albo źle usłyszałeś, albo źle chciałeś usłyszeć. Powiedział, że używają "całego jednego rdzenia wyłącznie na potrzeby fizyki".
  • 0

#118 Gość__* Napisany 09 kwietnia 2007 - 07:31

Gość__*
  • Goście
Nowe screeny
http://www.jeux-fran... ... llard.html
  • 0

#119 syon Napisany 09 kwietnia 2007 - 09:00

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:

Nowe screeny
http://www.jeux-fran... ... llard.html


Huh, wschód śłońca wygląda eXtra :] Reszta też prezentuje się nie najgorzej.
  • 0

#120 Raikoh Napisany 06 listopada 2007 - 18:38

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Gra wygląda świetnie,a i klimat zniszczy nas wszystkich. Inspiracja miasteczkem Twean Peaks. Ciekawe kiedy podadzą oficjalną date premiery. Obstawiam marzec 2008.
  • 0



Inne z tagami: