Skocz do zawartości

Zdjęcie

Alan Wake

Remedy Epic Games X360 XONE XSX PS4 PS5 Switch PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
818 odpowiedzi na ten temat

#151 Gość__* Napisany 14 maja 2008 - 16:47

Gość__*
  • Goście
Ja tam wierzę w Alana - może zarządzić równie ostro, jak swego czasu Max Payne.
  • 0

#152 Raikoh Napisany 14 maja 2008 - 18:33

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Ja też wierzę,ale to o czym pisał qazar może stać się faktem. Ile to będą dopieszczać? Sami na pewno nie wiedzą i przekładają co chwilę premierę. Ech ..... ,a ja tak bym w to już zagrał
  • 0

#153 wrog Napisany 18 lipca 2008 - 04:06

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:
Pokażą grę na TGS - http://specials.uk.m... ... spx?vv=550
  • 0

#154 Gość__* Napisany 18 lipca 2008 - 09:55

Gość__*
  • Goście
Czas najwyższy, bo na ten tytuł mam największe ciśnienie. Trailerem katowałem ludzi na lewo i prawo, czas na grywalny kod.
  • 0

#155 Raikoh Napisany 18 lipca 2008 - 17:09

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
TGS? Super,bo ile można czekać na nowe info ,nowe filmiki czy grywalny kod. Podobnie jak u Bzdurasa hype na Alan'a mam ogromny i głodny jestem porządnego thriller'a
  • 0

#156 Raikoh Napisany 04 sierpnia 2008 - 17:09

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Sorki za post pod postem.
W ostatnim numerze wspaniałego magazynu jakim niewątpliwie jest EDGE ,pojawił się na jednej z ostatnich stron (która ukazuję coś o czym będzie można przeczytać w następnym numerze) notes. Ów notes wszyscy (no może większość) skojarzyli z jakimś info o Shenmue 3. Jak się okazało były to mylne skojarzenia,bo notes pochodzi z gry Alan Wake!! Bardzo mnie to cieszy,bo czekamy i czekamy ,a od ostatniego nowego filmiku który się ukazał minęło parę lat :shock: .
Czyli już za parę (parę naście) dni powinniśmy się czegoś dowiedzieć -choćby dokładnej daty premiery. Dla głodnych większych emocji w postaci np. jakiegoś filmiku pozostaje czekać na TGS. Tam gra ma być zaprezentowana,więc będziemy mogli zobaczyć więcej.
Nareszcie coś ruszyło ,bo myślałem ,że Finowie z Remedy zapomnieli że tą grę robią.
  • 0

#157 Ryan Napisany 04 sierpnia 2008 - 17:10

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

Uf notes (...) mylne skojażenia (...)

QFT
  • 0

#158 xell Napisany 04 sierpnia 2008 - 23:33

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 230 Postów:
Um, nic sięjeszcze nie okazało, czego dotyczy notes.
  • 0

#159 fingus Napisany 18 sierpnia 2008 - 17:57

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:
http://www.gram.pl/n..._problemow.html
Alan nadal powstaje, choć poród nie przebiega bez problemów. Jest też mowa o "zmianach" i "okreżnych drogach". Hmmm... :hmmm: Mam nadzieję, że nie pójdą w stronę AitD... :?
  • 0

#160 Ryan Napisany 18 sierpnia 2008 - 21:49

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
W kierunku AitD się nie idzie, w tym kierunku się stacza. ;) To małe studio, jasne, że borykają się z problemami. Czas pokaże co z Alana wyjdzie, póki co Remedy nie ma na koncie słabej gry. :]
  • 0

#161 phsx Napisany 25 sierpnia 2008 - 10:49

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Ale wydali dopiero 2 gry. Bardzo liczę na Alana to jedna z bardzo niewielu gier która naprawdę rozpala mi wyobraźnię.
  • 0

#162 Ryan Napisany 25 sierpnia 2008 - 12:20

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Trzy gry. :)
  • 0

#163 phsx Napisany 25 sierpnia 2008 - 12:46

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Wiedziałem, że się doczepisz :lol: Przed postowaniem sprawdziłem wiki i specjalnie pominąłem jakieś tam gówniane Death Rally, o którym nikt tak na serio nie słyszał :P
  • 0

#164 Ryan Napisany 25 sierpnia 2008 - 13:24

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Ja w DR nawet grałem, a podobno causal jestem. ;)
  • 0

#165 Scorpio Napisany 25 sierpnia 2008 - 15:15

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Ja także w DR grałem. Ba, mam kolegę, który swego czasu grał w to bardzo namiętnie ... :D
  • 0

#166 Raikoh Napisany 25 sierpnia 2008 - 17:46

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
To nie temat o Death Rally :P . Alan Wake niezostanie pokazany na TGS :evil: . Jednak wiadomo,że firma pracuję nad grą ostro. Jeden z producentów się wypowiedział ,że napotykają nieraz na jakieś trudności i zmieniają parę rzeczy. Mówił też ,że jak gra wyjdzie to będzie to dopracowany wspaniały produkt. W sumie każdy tak mówi ,ale co jak co Remedy można śmiało wierzyć
  • 0

#167 Ryan Napisany 25 sierpnia 2008 - 18:31

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Wcale fingus nie napisał o tym 7 dni temu.
  • 0

#168 Ryan Napisany 29 września 2008 - 00:32

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Mikroteaser AW:
http://www.alanwake.... ... #post31575
Czyli gra "żyje"... :ziewa:
  • 0

#169 Raikoh Napisany 29 września 2008 - 17:16

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Jasne ,że żyję. Pisałem już o tym jakiś czas temu. Producent wszystko wyjaśnił na stronie internetowej poświęconej Alanowi
  • 0

#170 Ryan Napisany 30 września 2008 - 22:43

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Plota. (?) W połowie października (czyli za 2-3 tygodnie) powinien się pojawić trailer.
http://darkzero.co.u... ... d-october/
  • 0

#171 Gość__* Napisany 01 października 2008 - 06:50

Gość__*
  • Goście
Byłoby dobrze, Alan to pozycja, której wypatruję ze szczególną ciekawością. Dobrych thrillerów psychologicznych nigdy za wiele.
  • 0

#172 Ryan Napisany 15 października 2008 - 02:53

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Teaser trailera:
http://i34.tinypic.com/30rqtfk.jpg
To jest screen z cutscenki na silniku.

I jeszcze obowiązkowy komentarz od sieciowych ekspertów (czyli: opinia znaleziona w sieci).

looks like crap. Maybe the crapbox3fixme 2 will end up with this vaporware.


  • 0

#173 Scorpio Napisany 15 października 2008 - 08:32

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Screen teasera trailera ... ... ... ta, już chyba wolniej dla graczy ta gra nie może się rozwijać :P Kiedy to były ostatnie materiały o niej? :hmmm:
  • 0

#174 Ryan Napisany 15 października 2008 - 08:36

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Rok-dwa lata temu. Kiedy pojawiły się pierwsze materiały z KZ2? No widzisz.
  • 0

#175 f5k Napisany 15 października 2008 - 22:38

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:
Dziwić sie takiemu długiemu procesowi tworzenia AW nie można raczej po tym jak Max Payne 1 tworzyli z 4-5 lat chyba, to małe studio wiec co wy od nich wymagacie żeby sie rozdwoili?
  • 0

#176 Scorpio Napisany 15 października 2008 - 23:04

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
No ... tak. Mogliby np. podwoić skład. Albo jeszcze lepiej. Mam pomysł. Niech choć k...a dadzą takie ogłoszenie raz na parę miesięcy: tak, wciąż robimy tą grę i mówimy to bo wiemy że na nią czekacie! Hmmm, fajne rozwiązanie, co :P I wymaga z kilka roboczominut. Cholera, mogę nawet za ten czas przelać pieniądze na konto jakiegoś pracownika, by nie był stratny z mego powodu :-D
  • 0

#177 Ryan Napisany 15 października 2008 - 23:14

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Ech, Scorpio. W telegraficznym skrócie, specjalnie dla Ciebie: "tak pracujemy nad grą" piszą regularnie na forum. Pokazanie efektów jakichkolwiek na więcej niż 6-12miesięcy przed wydaniem gry to samobójstwo. Wyobraź sobie, że kupujesz mieszkanie i interesuje Cię jaki będzie kolor wazonu na stole w kuchni. Póki nie ma fundamentów, ścian, wykończenia i mebli, nie może być mowy o wazonie. Tak wygląda tworzenie gry: ludzi interesuje wazon, który się pojawia zaraz przed wydaniem gry. Jeśli widzisz dopieszczoną grafę z jakiejkolwiek gry na rok przed premierą, to bullshot. Gra może tak nigdy nie wyglądać. Jeśli widzisz płynny filmik na 6 miesięcy przed wydaniem gry, to offline render. Czaisz?
  • 0

#178 Scorpio Napisany 16 października 2008 - 08:58

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Niesamowite Ryan, ale w takim razie jakim cudem sporo firm pokazuje gry na więcej niż 12 m-cy przed premierą i nie jest to dla nich samobójstwo. Nie mówię o trailerach, choćby screeny, arty. I offline render. Niektórych np. interesują nowe szczegóły gamepalyu, scenariusza, założenia do walki, questów, etc. Tak, dla niektórych czysty film opierający się na przedstawieniu grafy to nie wszystko. Ciężko uwieżyć, ale innymi rzeczami też ludzie mogą żyć.

Oooo, na ich forum! No tak, to każdy gracz już wie gdzie szukać informacji. Nie w zinach/serwisach/magazynach, a ściśle na forum owej gry. Mam pomysł! Chyba dobry dla Ciebie, skoro piszesz co piszesz - niech wszyscy producenci tak właśnie robią jak twórcy AW! Choćby Blizzard! Wszystko o SC2 i D3 tylko na forum. Podobnie EA, Activision ... Do 12/6 m-cy przed premierą. Czaisz?
  • 0

#179 Ryan Napisany 16 października 2008 - 10:49

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

Niesamowite Ryan, ale w takim razie jakim cudem sporo firm pokazuje gry na więcej niż 12 m-cy przed premierą i nie jest to dla nich samobójstwo. Nie mówię o trailerach, choćby screeny, arty. I offline render.

A później wychodzi gra i fani musza używać BSu w stylu "wystarczająco podobne". Litości. Lubisz się ślinić do bulshitu? Super. Ja nie. Wolę, że małe studio spędza czas na grze a nie fabrykowaniu "dowodów".

Niektórych np. interesują nowe szczegóły gamepalyu, scenariusza, założenia do walki, questów, etc. Tak, dla niektórych czysty film opierający się na przedstawieniu grafy to nie wszystko. Ciężko uwieżyć, ale innymi rzeczami też ludzie mogą żyć.

Naprawdę uważasz, że na rok przed wydaniem gry szczegóły gameplayu lub scenariusza są pewne? Jeśli tak - jesteś w błędzie. Jeśli nie, to mogę się tylko powtórzyć: są firmy sprzedające bulshit przez kilka miesięcy. Masz w czym wybierać. :)

Oooo, na ich forum! No tak, to każdy gracz już wie gdzie szukać informacji. Nie w zinach/serwisach/magazynach, a ściśle na forum owej gry.

WTF? O_o Masz pretencje do deweloperów, że nie dzielą się z Tobą informacjami tam gdzie Tobie odpowiada?

Mam pomysł! Chyba dobry dla Ciebie, skoro piszesz co piszesz - niech wszyscy producenci tak właśnie robią jak twórcy AW! Choćby Blizzard! Wszystko o SC2 i D3 tylko na forum. Podobnie EA, Activision ... Do 12/6 m-cy przed premierą. Czaisz?

Może Cię rozczaruję, ale Blizzard dzieli się informacjami na a) swoim forum, b) swoich stronach, c) swoim konwencie. Tylko i wyłącznie. Jeśli pojawiają się w Twoim Ulubionym Zinie to jest to efekt tego, że Twój Ulubiony Zin te informacje przedrukowuje. Jeśli w Twoim Ulubionym Zinie nie pojawiają się informacje o AW to jest to efekt działań Twojego Ulubionego Zinu. Mogę Ci to bardziej szczegółowo opisać, z diagramami, jeśli masz problemy z przyswojeniem sobie tej prawidłowiści.
  • 0

#180 Scorpio Napisany 16 października 2008 - 10:59

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Oooo, oto właśnie chodzi - żeby ziny/etc, przedrukowywały owe informacje, które podają twórcy Alana. Bo raczej wątpię, że nie wiedzą jak gracze czekają na ten tytuł.

I nie gadaj, że wszystko co jest publikowane na 12/6 m-cy przed to bullshity. W takim razie wszystko to, co było podane o Alan Wake ileś-tam-lat temu można uznać za totalne bullshity. I negować je. Albo nastawić się na to, że przyjmujemy jakieś informacje o grze z okresu jej powstawania już od jej początków. Bo czasem ciekawie pbserwuje się także ewolucję tytułów, szczególnie tych na które czeka sporo osób i które są znane. Zaryzykuję, że Alan Wake podpada pod tą kategorię.

A dawaj te diagramy, jestem ciekaw jak sobie z nimi poradzisz. Naprawdę ... słowo się rzekło, nie zawiedź mnie teraz ;) :P
  • 0



Inne z tagami: