Skocz do zawartości

Zdjęcie

Assassin's Creed: Brotherhood


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
734 odpowiedzi na ten temat

#1 Nyjacz Napisany 18 stycznia 2010 - 21:13

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:
INFO:

Tytuł roboczy: brak, kontynuacja Assassin's Creed II.
Platformy docelowe: X360, PS3.
Multiplayer: TAK!
Główny bohater: Ezio Auditore de Firenze.
Premiera: w tym roku fiskalnym.

No. Osobiście jestem nieco zawiedziony, że kontynuacja może i będzie z rozmachem, ale bez jakiegoś polotu. To nie następna część. To tylko kontynuacja. Niemniej czekam i kupię, bo to Assassin's Creed to jedna z moich ulubionych serii urodzonych na konsolach obecnej generacji.
  • 0

#2 Aras Napisany 18 stycznia 2010 - 21:26

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
a to wyjdzie na płycie jako stand-alone?
  • 0

#3 Nyjacz Napisany 18 stycznia 2010 - 21:27

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:
Tak, na płycie jako kolejna część serii Assassin's Creed.
  • 0

#4 Kradziej Napisany 18 stycznia 2010 - 21:28

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
A jakieś linkacze to nie łaska?
  • 0

#5 xell Napisany 18 stycznia 2010 - 21:30

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 316 Postów:
Nowy AC to niekoniecznie trójka.
  • 0

#6 Shinigami Napisany 18 stycznia 2010 - 21:30

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Były informacje w różnych serwisach, na razie o grze wiadomo tyle, co Nyu napisał.

Mógłbyś farforclu zmienić tytuł na AC2.5 albo co, bo to Iii wygląda jakby chciało, ale nie mogło tam stać :P
  • 0

#7 Lady Luck Napisany 18 stycznia 2010 - 21:31

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:
Wyjaśnili gdzieś autorzy, dlaczego zdecydowali się na kontynuację? Myślę, że gracze raczej byli nastawieni na to, że kolejna część będzie w innych realiach historycznych i nie spodziewali się specjalnie kolejnych przygód Włocha jako pełnoprawnej trzeciej części- więc chyba nie kierowali się zdaniem klientów.
  • 0

#8 Cola Napisany 18 stycznia 2010 - 21:33

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:
To będzie coś ala Episody z GTA? Zdecydowanie bardziej wolałem bym info na temat trzeciej części. Obyśmy tylko nie mieli do czynienia z jakimś słabym wyciągaczem kasy od fanów serii.
  • 0

#9 vagrant3 Napisany 18 stycznia 2010 - 21:42

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

Wyjaśnili gdzieś autorzy, dlaczego zdecydowali się na kontynuację? Myślę, że gracze raczej byli nastawieni na to, że kolejna część będzie w innych realiach historycznych i nie spodziewali się specjalnie kolejnych przygód Włocha jako pełnoprawnej trzeciej części- więc chyba nie kierowali się zdaniem klientów.

Pewnie nie. Ale mogą szybciej wydać 'nową' grę. Wszystko jest gotowe, trzeba tylko dać parę nowości do gameplaya (zawsze się coś wymyśli, albo nie dodali tego specjalnie w AC2) i dopisać jakąś bzdurną kontynuację scenariusza. Przy pełnoprawnej części to kupa roboty, oni chcą sobie trochę odpocząć, bo przecież zapracowali na sukces Asasina.

Ja również jestem zadowolony z obu części, choć scenariusz jak dla mnie śmierdzi. Więcej nawet - uwielbiam je. Te widoki i przywiązanie do detali (robota jest imponująca), walka, skakanie po dachach... Świetne gry.
  • 0

#10 ACZ Napisany 18 stycznia 2010 - 21:53

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 144 Postów:
Ja czytałem gdzieś, że to ma być spin off, który będzie stawiał na multi.
  • 0

#11 MonsieurWoland Napisany 06 maja 2010 - 06:46

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Brotherhood to nie dodatek do AC2 tylko gra typu standalone. Premiera pod koniec tego roku na x360, PS3 i PC. Gra bedzie zawierała tryb multiplayer. Głównym bohaterem zostanie ponownie Ezio, który teraz jako głowa bractwa zabójców bedzie starał się wyeliminować templariuszy rezydujących w Rzymie.

http://www.gamespot....adlines;title;3

Obstawiam, że multiplayer to co-op.
  • 0

#12 Aras Napisany 06 maja 2010 - 08:37

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
nie jara mnie coś :unsure:
  • 0

#13 Cola Napisany 06 maja 2010 - 09:39

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:
Ubi za dużo kasy włożyło w AS II, więc nic dziwnego, że jeszcze nie raz zwiedzimy sobie wirtualne Włochy. Ja tam chętnie zagram w oczekiwaniu na pełnoprawną kontynuację z cyferką 3 w tytule.
  • 0

#14 ACZ Napisany 06 maja 2010 - 12:09

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 144 Postów:
Wow, Ubi zaczyna coraz bardziej przypominać Activision. Teraz co roku będzie nowe AC...
  • 0

#15 Aras Napisany 06 maja 2010 - 12:32

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
porzucenie ideii nowy ac = nowe realia nie podoba mi się.

nie chcą robić bge2, ghost recony jakieś na coda stylizują, trylogię pop niszczą, altaira wysłali beznadziejnie na psp i dsa, złodizeja z popa 08 też, a teraz wycięty z dójki rzym dostaniemy w nowej grze. Co się dzieje z ubi? niech mi szybko robią wyczesane Rabbidy na hdgeny i to wynagrodzą.
  • 0

#16 BeSOS Napisany 06 maja 2010 - 15:04

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
za***ie Ubi zaraz wszystkie dobre marki co posiadał - zaczęli od Raymana, później POP, teraz AC...jeszcze niech definitywnie BGE2 skasują i oficjalnie mam ich w d*pie. <_<
  • 0

#17 drAKul Napisany 06 maja 2010 - 18:03

drAKul

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 1 904 Postów:
Z deczka bez sensu, nie mówiąc o tym jak to powiązać fabularnie
Spoiler
Dla mnie to brzmi bardziej jak bardziej zaawansowana wersja AC bloodlines. Byle coś dorobić.
  • 0

#18 Gość_Hellmans_* Napisany 06 maja 2010 - 20:19

Gość_Hellmans_*
  • Goście
Ciekawe czy będą jakieś akcje poza Anusem 2.0 - jeśli tak to na bank zagram, jeśli nie ---> youtube. 
  • 1

#19 Raikoh Napisany 07 maja 2010 - 01:02

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Dojenie kasy. Będzie podobnie tylko z trybem multi. Ta seria i tak jest słaba i bez klimatu, więc mnie to lata.
  • 0

#20 Cola Napisany 07 maja 2010 - 07:56

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:

Ta seria i tak jest słaba i bez klimatu, więc mnie to lata.


Gra może się nie podobać (rozwiązania, gameplay itp.), ale klimatu tej produkcji nie można odmówić.



  • 0

#21 Raikoh Napisany 08 maja 2010 - 01:57

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Można odmówić. Jaki to klimat gdy assassin rozpierdziela 30 rycerzy na środku placu w biały dzień? Jaki to klimat gdy skrytobójca się nie umie skradać? Ta gra nie reprezentuje żadnego klimatu.
  • 0

#22 Cola Napisany 08 maja 2010 - 12:54

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:
No a świetne wykonanie miasta się nie liczy? Spokojne przechadzanie się uliczkami i samo zwiedzanie terenu jest mega klimatyczne. Co do walki oraz tego, że nasz skrytobójca walczy sobie z chmarami przeciwników w biały dzień ciężko mi się przyczepić, bo to wciąż luźna gra video, a nie jakiś symulator gdzie postać pada po jednym strzale od przeciwnika. Zgadzam się, można było elementy skradankowe rozwiązać znacznie lepiej, AI też nieco zawodzi, lecz w ogólnym rozrachunku gra i tak dostarcza rozgrywki na wysokim poziomie.
  • 0

#23 olfeusz Napisany 08 maja 2010 - 18:08

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:
Ja bym raczej powiedział, że Ubi mogło w ogóle zamieścić jakieś elementy skradanki.
  • 0

#24 Cola Napisany 08 maja 2010 - 18:24

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:
Stękacie i narzekacieDodany obrazek.
  • 0

#25 ACZ Napisany 08 maja 2010 - 21:21

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 144 Postów:
Ta pozycja nadaje się jedynie do piecyka.
  • 0

#26 Raikoh Napisany 09 maja 2010 - 01:24

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Ta pozycja nadaje się jedynie do piecyka.


Dokładnie tak. Gram Assassinem- ok, mogę pochodzić po pięknym mieście itd, ale gdy wiem, że to ma sens i potem jak to assassin zacznę działać. Dla mnie gra która przedstawia historię skrytobójcy powinna starać się to odzwierciedlać czyli prościej mówiąc assassin= assassin, a nie pajac udający zabójce.
Dlatego Giewny chciałbyś np FIFE (gdybyś był fanem piłki nożnej) świetnie odpicowaną z prawdziwymi nazwiskami, klubami itd, ale piłkarze wyglądali by jak stworki z avatara? Raczej nie i dlatego mi się wymiotować chciało grając w AC (2h i do kosza) i AC2 (30min i do kosza).
  • 0

#27 olfeusz Napisany 09 maja 2010 - 13:42

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:

Stękacie i narzekacieDodany obrazek.


Nie no, mi się AC i AC II bardzo podobało, ale nie można przejść obojętnie obok takich błędów, a już obok takiego dojenia marki już na pewno.
  • 0

#28 Shinigami Napisany 11 maja 2010 - 00:11

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Teaser, który oczywiście nic nie pokazuje.

  • 0

#29 Ryan Napisany 11 maja 2010 - 01:05

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Pokazuje skąd multi. Najwyraźniej Bractwo sobie ładuje animusami ludzi w ciała Templariuszy.
  • 0

#30 Shinigami Napisany 11 maja 2010 - 20:54

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Informacja prasowa o tu:
http://polygamia.pl/...rotherhood.html
  • 0