Skocz do zawartości

Zdjęcie

Devil May Cry 4: Special Edition

Capcom PS4 XONE PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1978 odpowiedzi na ten temat

#1 Scorpio Napisany 21 maja 2005 - 10:35

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

Tak to jest, że na E3 pojawia się wiele znaków zapytania i uchylane są wieka tajemnic. Tak stało się i z kolejną grą Capcomu, czyli mr Dante atakuje ponownie. Poniżej link do strony z trailerami bez rejestracji:
http://www.gamershel...oad_movie.shtml

Co wynika z trailera? Raczej mało, bo 75% stanowi wspomnienie poprzednich części. Logo DMC4 także wygląda jak wczesna alpha, bez żadnego designu jest bowiem. Odczytać można za to ze sceny jedno: Dante jest na śniegu przed zamkiem. Czyli ponowne zwiedzanie komnat jak w niedoścignionej jedynce, a może nawet chulanie po dużych przestrzeniach (na śniegu), ale to serii by dobrze nie służyło. Komu bowiem miło w myślach się robi na uganianie po hektarach za jednym wrogiem? Już w 1 przed Colosseum plansza była naprawdę duuuża do zabawy, a architektonicznie średnia.
Wniosek: nie wiadomo nic, poza tym że jest tworzony. I że jest zamek.
Główne pytanie: jak umiejscowiona jest czasowo fabuła? Jakie konsole/konsola?

Było nie było. Temat ruszony :P


Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 20 marca 2018 - 18:55

  • 0

#2 syon Napisany 21 maja 2005 - 11:33

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
Czy temat nie pasowałby bardziej do działu o PS3? A swoją drogą trailera obejżałem i póki co trochę się nie zajarałem :P hehe. Jeśli ma być powrót do korzeni, czyli latanie po zamku to czemu nie. Ważne jest żeby gierka była ładna i grywalna jak DMC1 :twisted: bo bez tego ani rusz. Mogłaby się pojawić nawet Trish bo kurna nie wiem czy ona żyje czy nie, w dwójke nie grałem więc nie halo ze mną jeśli chodzi o tą kwestię :?
  • 0

#3 Scorpio Napisany 21 maja 2005 - 11:45

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Podobnie u mnie z dwójką, ale zamiar mam odrobić. Nie dałem do PS3, bo nie ma na jakiej konsoli wyskoczy, a pouczony przez RE4 nie dowierzam exclusivom Capcomu na 1 konsolę. Z drugiej strony seria DMC raczej strat na PS nie przyniosła :P Ale nie ma postanowienia Capcomu, więc dałem tutaj. Najwyżej dokona się przeniesienia :wink:

Mnie także pierwszy trailer nie wywołał jarania. Ale temat sie pojawił. Stąd zaczyna się sezon poszukiwań i łowień w sieci informacji. Oby nie było z czekaniem jak z Advent Children. Ale wolę czekać na dobry produkt niz dostać z miejsca odgrzewany fast-food.
  • 0

#4 Gość__* Napisany 21 maja 2005 - 12:06

Gość__*
  • Goście
DMC2, to kpina, a o Trish nie ma w niej slowa... Nie ma czego adrabiac. Ta tak by the way... A co do tego trailera DMC4, to poprostu kolejny ktory zostal pokazany, zeby przykuc uwage do konsoli Sony "bo wszyscy na to czekaja" (podobnie jak ten z Tekkena), a kupke o nim wiadomo... Wolalbym, zeby to nie byl launch title...
  • 0

#5 Gość__* Napisany 02 czerwca 2005 - 17:18

Gość__*
  • Goście
Ej, jest jakaś najmniejsza szansa na to, że zagram w DMC4 na X360?
  • 0

#6 Shinigami Napisany 02 czerwca 2005 - 17:29

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Scorpy, założyłeś temat o grze o której Ci powiedziałem, a Ty mnie nawet nie zawiadomiłeś? Nie ładnie :D

Co do gry, z trailera wynika, że będziemy grali młodym Dantem (tak wygląda, a miecz wbity w śnieg to chyba Rebelion).

Dziobak_, jak narazie potwierdzone jest tylko PS3.
  • 0

#7 Gość__* Napisany 02 czerwca 2005 - 17:37

Gość__*
  • Goście

Co do gry, z trailera wynika, że będziemy grali młodym Dantem

Hm... Mi on nie wygląda całkowcie na młodego... Raczej na starego ze zmienionym "imidżem" (:))
  • 0

#8 syon Napisany 02 czerwca 2005 - 21:18

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
Akcja gierki chyba będzie osadzona raczej po DMC 2. Po co znowu cofać się w czasie ;) - coco jambo i do przodu.
  • 0

#9 Scorpio Napisany 03 czerwca 2005 - 07:56

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
W opisie do Onimushy 4 zawarto ciekawą myśl. Każda czwarta część serii Capcomu przechodzi mutację. Zwłaszcza ostatnio, i to zwłaszcza z rdzeniem Residentowym (Resident, Onimusha). A przecież DMC ma ściśle RE pochodzenie :P

Ja osobiście optowałbym za niezmienianiem sposobu rozrywki, tylko wrzuceniem Dantego do jakiegoś zamku ala ICO - dużo różnych pomieszczeń, różne scenerie i gigantyzm na miarę chyba tylko Unreala 1 :P
  • 0

#10 Gość__* Napisany 14 września 2005 - 15:33

Gość__*
  • Goście
Znowu skany z famitsu...
http://img365.imageshack.us/my.php?image=dmc4028fa.jpg
http://img365.images...e=dmc4031xz.jpg
  • 0

#11 Shinigami Napisany 14 września 2005 - 15:41

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Hmm, Dante wygląda ciekawe. Gorzej z miastem. Przypomina mi troche felerną mieścine z DMC2, mam nadzieje, że tylko wyglądałem. Co do samego Devil Huntera, twarzyczka jakby starsza niż w DMC3 i jednocześnie młodsza od tej z jedynki. Dziwne jest to, że Rebellion przypomina siebie jeszcze przed przebudzeniem. I dochodzi do tego wszystkiego jeszcze ciuszek herosa. Gdzie się podział mój ulubiony outfit w którym hasał w DMC1 i na końcu 3?
  • 0

#12 Gość__* Napisany 14 września 2005 - 15:47

Gość__*
  • Goście
No łachy z jedynki roxxxior :) ja tam bym chcial 'prawdziwa' kontynuacje DMC 1 (powrot najbardziej wypasionego miecza - Alastora) i w ogole :)
  • 0

#13 Danteusz Napisany 14 września 2005 - 16:30

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 886 Postów:
Imageshack zablokował obraski bo za dużo ludzi oglądalo :/
  • 0

#14 Gość__* Napisany 14 września 2005 - 16:53

Gość__*
  • Goście
nie widzialem tego, jak pod wzgledem graficznym?

[Mielu]
  • 0

#15 Gość__* Napisany 14 września 2005 - 17:25

Gość__*
  • Goście
Spróbujcie tutaj...http://forums.e-mpir...ead.php?t=39335 [/u]
  • 0

#16 Danteusz Napisany 14 września 2005 - 18:02

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 886 Postów:
Dzięki dopto, masz u mnie browca :)
Grafa fachowa, Dante się postarzał (z każdą częścią musże się przyzwyczajać do nowego wyglądu :/). Patrzę na te screeny i serce mi się raduje ;) Szkoda że PS3 będzie za rok :(
  • 0

#17 Mielu Napisany 14 września 2005 - 18:17

Mielu

    crapmaster

  • Forumowicze
  • 1 949 Postów:
Fachowo sunie tym mieczem po ziemi :)
  • 0

#18 TomisH Napisany 14 września 2005 - 18:41

TomisH

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 290 Postów:
A fuj - jaki brzydki! :?
  • 0

#19 Gość__* Napisany 14 września 2005 - 18:52

Gość__*
  • Goście

A fuj - jaki brzydki! :?


ROFTL!!!
Nie udawaj! Jestes "ogolnie" fanboj Xbox.
  • 0

#20 xell Napisany 14 września 2005 - 18:55

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 334 Postów:
serio, mu chyba nie chodziło o jakość grafiki, tylko o paskudną gębę Dantego (w sumie to dobrze, raz możnaby zagrać kimś o odpychającej facjacie :twisted: )
  • 0

#21 Scorpio Napisany 14 września 2005 - 19:00

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Dante jakis taki ... zblazowany :| Mam nadzieję, że się zmieni. Bo nie wygląda jak stary, doświadczony Devil-wymiatacz-Hunter, a poeta nihilistyczny pochodzący z Holandii. Nie tego chcemy :|
  • 0

#22 TomisH Napisany 14 września 2005 - 19:04

TomisH

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 290 Postów:
No o facjatę - lol. Koleś wygląda jak ten znany aktor, no... Ten... Dorwę fotę to zamieszczę.

serio - ty tak serio? :lol:
  • 0

#23 Gość__* Napisany 14 września 2005 - 19:08

Gość__*
  • Goście
Faktycznie ma taka dziwną twarz... dobrze to scorpio ująłes "zblazowany" :D

Jakos nie zrobiły na mnie wrażenia te artworki, nawet nie dlatego ze nie przepadam za DMC, z och ach poczkeam az dadzą screeny :)
  • 0

#24 Danteusz Napisany 14 września 2005 - 19:22

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 886 Postów:
Speedcore, prawdopodobnie to nie są artworki :twisted:
  • 0

#25 syon Napisany 14 września 2005 - 19:32

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:

No o facjatę - lol. Koleś wygląda jak ten znany aktor, no... Ten... Dorwę fotę to zamieszczę.


Mnie wygląda na Williama Dafoe przefarbowanego na blondzik :shock: Zresztą mniejsza o to, dziś i tak dostałem w czambuł przez skany MGS4 a teraz to. Aaaaaaa... spaaadaaaam....
  • 0

#26 TomisH Napisany 14 września 2005 - 19:33

TomisH

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 290 Postów:
Do tego podobny:
Dodany obrazek

Ale do tego tak średnio:
Dante z E3
  • 0

#27 Lady Luck Napisany 14 września 2005 - 21:22

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:
Raaany, to ma być Dante?? :? Gee... Przecież on w ogóle do siebie podobny nie jest! Wygląda jak jakiś... cosplayowiec z zatwardzeniem... T_T
  • 0

#28 TomisH Napisany 14 września 2005 - 21:28

TomisH

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 290 Postów:

Nie udawaj! Jestes "ogolnie" fanboj Xbox.


xD
  • 0

#29 Gość__* Napisany 14 września 2005 - 21:29

Gość__*
  • Goście
Do tej pory nie interesowałam się wieśćmi o DMC, bo nie grałam w żadną z części tej serii (i po co mi next-geny? ja chcę DMC!!!). Zajrzałam tu i... to ma być nowy dante :?: :!: :?:

Dodany obrazek

A fe...
  • 0

#30 ACZ Napisany 14 września 2005 - 21:30

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 165 Postów:
.
  • 0



Inne z tagami: