Skocz do zawartości

Zdjęcie

Devil May Cry 4: Special Edition

Capcom PS4 XONE PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1978 odpowiedzi na ten temat

#1891 Kazuo Napisany 21 lipca 2015 - 20:45

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

p7BAlKR.png


  • 0

#1892 XM16E1 Napisany 22 lipca 2015 - 11:46

XM16E1

    Mokujin

  • Narybek
  • 45 Postów:

Wreszcie doszła moja kopia SE(i reszta przy okazji). Pora kupic konsolę. :banderas:

3525ci9.jpg


  • 4

#1893 Kazuo Napisany 11 sierpnia 2015 - 22:08

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

MYeBjLj.jpg

xZ7VbuB.jpg

 

jQDP2tK.jpg

uyaywIo.jpg

 

d3Yjg1n.jpg

gYXBtNA.jpg

 

 

No, to teraz z czystym sumieniem mogę odłożyć gierkę :^^:


  • 5

#1894 XM16E1 Napisany 12 sierpnia 2015 - 08:33

XM16E1

    Mokujin

  • Narybek
  • 45 Postów:

Bardzo ładnie, misiu, ale Obaj wiemy, że zdobycie w tej części SSS to żadne wyzwanie. :olo: DMC3 NTSC nie do pobicia jeśli chodzi o ranking, a i w Bayonett'ach PP też niczego sobie.

A właśnie, kupujesz Wii U dla obu części B i Wonderful 101?


  • 0

#1895 Kazuo Napisany 12 sierpnia 2015 - 14:00

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Raczej chodzi w tym przypadku o czasochłonność niż trudność, wiadomo że w porównaniu do ocen z DMC3 to jest pikuś :)

 

Wii U może kiedyś się kupi, w zasadzie poza Bayonettą 2 nie ma na tej konsoli nic wartego uwagi dla mnie, a i samo Bayo aż tak strasznie mnie nie jara. Spadnie mocno cena to będzie można pomyśleć.


  • 0

#1896 Kazuo Napisany 21 października 2015 - 02:38

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

http://www.dailymoti...1-20_videogames

 

Trochę mi się nudziło. W przerwie między Destiny może nagram coś Vergilem


Ten post był edytowany przez Kazuo dnia: 21 października 2015 - 02:51

  • 0

#1897 Bzduras Napisany 21 października 2015 - 12:01

Bzduras

    zbanowany

  • Forumowicze
  • 1 868 Postów:
Gramy niemal identyko Oo
  • 0

#1898 Kazuo Napisany 22 października 2015 - 02:28

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Nero ciężko grać inaczej, to jest jednak lamerska postać :P


  • 0

#1899 Bzduras Napisany 22 października 2015 - 10:37

Bzduras

    zbanowany

  • Forumowicze
  • 1 868 Postów:
Co racja to racja, poka Dantego!
  • 0

#1900 Kazuo Napisany 22 października 2015 - 13:29

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Wolę grać Vergilem, spróbuję coś nakręcić w wolnej chwili :olo:


  • 0

#1901 Spuczan Napisany 11 października 2016 - 18:08

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 041 Postów:

 

:please:


  • 0

#1902 Bzduras Napisany 11 lipca 2017 - 09:23

Bzduras

    zbanowany

  • Forumowicze
  • 1 868 Postów:

Kupiłem i ja (wreszcie) Special Edition. Ta gra w 2017 znowu jest przynajmniej bardzo dobra i najprawdopodobniej przez nią rozpadnie się mój związek :olo: Ale zardzewiałem bardzo, trzeba znów poćwiczyć i wrócić do gry.

 

Bardzo podoba mi się ogrom zawartości. Od pyty opcji do zabawy, rozszerzona zawartość, drobne usprawnienia w rozgrywce i tyle wystarcza, żebym znów zatracił się w giereczce bez pamięci.


  • 0

#1903 Kazuo Napisany 16 lipca 2017 - 21:14

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Devile się nie starzeją. W któryś weekend chyba zrobię sobie maraton wszystkich części na Dante Must Die. 

 

Capcom, ch*je, dlaczego nie zrobicie DMC 5??? :why: albo chociaż (lepsza opcja) mogliby sprzedać prawa chłopakom z Platinum Games, mój mokry sen


  • 0

#1904 Bzduras Napisany 16 lipca 2017 - 21:46

Bzduras

    zbanowany

  • Forumowicze
  • 1 868 Postów:
Wersja PC trzeciego diaboła została wreszcie naprawiona modem Style Switcher. Wygląda nawet lepiej niż ta z HD Edition i nie mogę się od niej oderwać ostatnio... DmC to też całkiem świetny tytuł. Dotarło do mnie, że w karierze gracza chyba już nie trafi mi się nic tak turbogenialnego jak ta seria i trochę mi się smutno zrobiło :(

Capcom, dawać DMC5, najlepiej w trybie now i tutaj
  • 0

#1905 Nyjacz Napisany 07 sierpnia 2018 - 13:45

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 999 Postów:
Zaczynamy przygode z czworka!
W93n8mG.jpg

Egzotycznie wyglada na polce:
7AXaYA1.jpg

PS. Kazek, jestes chory. S na kazdym poziomie trudnosci wszystkimi postaciami...
  • 5

#1906 Lady Luck Napisany 07 sierpnia 2018 - 14:26

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:

Chorego to on udawał, jak brał wolne z roboty, żeby to ponabijać :olo:


  • 0

#1907 Kazuo Napisany 08 sierpnia 2018 - 12:00

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:
Nie musiałem, byłem akurat na urlopie :cf:
  • 0

#1908 Nyjacz Napisany 08 sierpnia 2018 - 13:35

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 999 Postów:
Ale to nawet nie jest wymagane do tej i tak chorej platyny.

Przeszedlem gierke na Devil Hunter i nie wyobrazam sobie, ile godzin musialbym poswiecic, zeby opanowac Dantego na tyle, zeby zrobyc te eski na DMD. Piec stylow i kilka broni, to juz wystarczy, zeby to bylo naprawde czasochlonne. A jest jeszcze Nero i Vergil. Generalnie zastanawiam sie nad tym, czy Son of Sparda i wzwyz nie grac w calosci Vergilem. Mi sie gierki za szybko nudza, a yak to opanuje chociaz jedna postac i bede mial cos nowego.
  • 0

#1909 Kazuo Napisany 08 sierpnia 2018 - 14:58

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Jak się jest maniakiem gatunku to takie rzeczy wcale nie są niczym niezwykłym, w DmC też miałem wszędzie SSS'ki. Obecnie jestem tak wyposzczony slasherowo (Bayonetta 2 niestety nic nie pomogła), że jak się dorwę do DMC5, to przy niej również spędzę ze 100 godzin i wymasteruję co się da. Brakuje mi takich gierek :why:

 

Nyju, graj Vergilem, ma najefektowniejszy i najbardziej satysfakcjonujący system walki z całej ekipy. 


  • 0

#1910 Nyjacz Napisany 08 sierpnia 2018 - 15:23

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 999 Postów:
Ale spedzic 100h przy zupelnie nowej grze, a przy grze, ktora kiedys rozwalilem z 7 razy, to dla mnie co innego. Tym bardziej, ze DMC4 juz podczas jednego przejscia ma spory backtracking, wiec przejscie tej gry ponad 15 razy i srobowanie wynikow, to jakis wyzszy poziom gwaltu.

Natomiast bardzo chetnie bede co jakis czas wracal do tej gry i robil nowe wyzwania. Ale platyna zdecydowanie nie jest w zasiegu moich mozliwosci - tzn. checi, bo pewnie im dluzej grasz, tym latwiejsza sie wydaje, bo system walki wchodzi w krew.

Pytanie z ciekawosci - ogladales jakies tutoriale, sposoby na danych przeciwnikow, techniki w walce, zeby masterowac te kombinacje?

I czy nie myslales, zeby przy Twoim glodzie kupic sobie trylogie Ninja Gaiden? Zrobienie platyny w dwojce to wciaz chora jazda z tego, co widzialem, ale chyba do DMC4 sie nie zbliza.
  • 0

#1911 Schrodinger Napisany 08 sierpnia 2018 - 15:25

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 973 Postów:
Tak się tylko wtrącę że kiedyś Kazuo nawet szanowałem, ale teraz wiem że to chory zjeb z autyzmem i nie szanuje wcale o!

Nyjek ładnia kolekcja giereczek
  • 0

#1912 Kazuo Napisany 08 sierpnia 2018 - 22:44

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Też Cię kocham   :boner:

 

Ale spedzic 100h przy zupelnie nowej grze, a przy grze, ktora kiedys rozwalilem z 7 razy, to dla mnie co innego. Tym bardziej, ze DMC4 juz podczas jednego przejscia ma spory backtracking, wiec przejscie tej gry ponad 15 razy i srobowanie wynikow, to jakis wyzszy poziom gwaltu.

Natomiast bardzo chetnie bede co jakis czas wracal do tej gry i robil nowe wyzwania. Ale platyna zdecydowanie nie jest w zasiegu moich mozliwosci - tzn. checi, bo pewnie im dluzej grasz, tym latwiejsza sie wydaje, bo system walki wchodzi w krew.

Pytanie z ciekawosci - ogladales jakies tutoriale, sposoby na danych przeciwnikow, techniki w walce, zeby masterowac te kombinacje?

I czy nie myslales, zeby przy Twoim glodzie kupic sobie trylogie Ninja Gaiden? Zrobienie platyny w dwojce to wciaz chora jazda z tego, co widzialem, ale chyba do DMC4 sie nie zbliza.

 

Dla mnie dzięki Vergilowi, Lady & Trish, trybowi turbo, Dark Knight mode i trofikom to była praktycznie nowa gra ;) I dobrze piszesz, jedynym wyzwaniem jakie stawia ta platyna to konieczność spędzenia przy grze sporo czasu, bo nie ma tu absolutnie nic niewykonalnego dla średnio zaawansowanego gracza.

 

Tutoriali jako takich nie sprawdzałem, ale lubię czasem pooglądać w akcji największych wymiataczy, więc siłą rzeczy trochę od nich podpatrzyłem, głównie taktyk na bossów. Co do samego stylu walki, to przecież wiadomo, że całą grę mashowałem :cf:

 

W Ninja Gaiden grałem (1 i 2), fajne slasherki, ale na takiej samej zasadzie jak Bayonetta - przejść raz, może dwa na wyższym poziomie trudności i nara. Za bardzo mnie w tych grach wkurzał design, chaotyczność oraz elementy platformowe, a walka nie porwała chociażby w połowie tak jak w DMC czy Metal Gear Rising. Wiem natomiast na czym polegają tam platyny i raczej się na nie nie skuszę.


  • 0

#1913 Daddy Napisany 10 października 2018 - 09:31

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 948 Postów:

YUaF59l.jpg

 

Wczoraj skończyłem po raz pierwszy w życiu DMC4 (SE, w pierwotną wersję nie grałem nie licząc kilkunastu minut w demo na PC :yao: ).

 

Nie jestem slasherowym (tak, wiem, łatki nikogo) zjebem jak niektórzy tutaj, więc mając okazję w Game Passie sprawdzić DMC4, to to zrobiłem. Przeszedłem sobie fabułę Nero/Dante, żeby sprawdzić co tam tym razem wymyślili i jak to przedstawili. Oczywiście cutscenki dojebane na maksa, ale cóż innego można się spodziewać po tej serii :olo: Co do fabuły, to jest ok, nie ma co się rozwodzić, bo fabuła - z tego, co pamiętam - nigdy najwyższych lotów nie była i nie musiała być.

 

I tak chodzi o gameplay, który mi się podobał. Tylko podobał, bo nie traktuję gier z takiego gatunku jako wyzwanie, jestem januszem, który sieka dla przyjemności od czasu do czasu i jak dla takiego typu graczy przygoda jest warta poznania i przejścia. (Nie chorym) Człowiekiem jestem, więc grałem na poziomie Human, więc i za trudno nie było, dla mnie w takich grach w sam raz.

 

Sprawdziłem też chwilę gameplay Lady (do Trish nie doszedłem, pun not intended) i Virgila i jakoś mi nie siadł, ale też wiem, że się nie zagłębiłem w nie, więc trudno mi oceniać.

 

Podsumowując, dla chorych pojebów takie gry są pewnikiem o wiele lepsze, niż dla januszy, ale i każual będzie się dobrze bawił.

 

8.1/10 :olo:

 

Uq8AcBj.jpg


  • 5

#1914 Nyjacz Napisany 10 października 2018 - 09:36

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 999 Postów:

Brawo, przeszedłeś tutorial!

 

Szanowałbym, gdybyś jak człowiek przeszedł to jeszcze 2-3 razy. Błagam, nie trzeba być wymiataczem, ja w wieku 13 lat, kiedy rozwaliłem najwyższy poziom trudności, uwierz, nie byłem, ale to esencja zabawy, żeby przejść po kolei, tym bardziej że następne przejścia zajmują jakąś śmieszną ilość czasu typu 3h. Ja w wykręcanie S-ek nigdy się nie bawiłem i to jest chyba tym Twoim "byciem chorym człowiekiem", bo rozwalenie gierki na wszystkich poziomach trudności to satysfakcjonująca, krótka i niezbyt wymagająca sprawa.

 

Weź chociaż Devil Huntera przejdź takim typowym rushem.


  • 0

#1915 Schrodinger Napisany 10 października 2018 - 09:50

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 973 Postów:

O Nyu znowu odbiera fun z gry i mówi że Twoje doznania są gorsze od jego bo jest hardkorę i bez trudniejszego poziomu nie ma zabawy :yao: 


  • 4

#1916 Nyjacz Napisany 10 października 2018 - 09:57

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 999 Postów:

Taikun, błagam. Po prostu Devile są o przechodzeniu ich kilka razy pod rząd, bo to skrajnie krótkie gry pełne aren i pierwsze przejście to tutorial, poznaje się postacie, kupuje combosy i ulepsza pasek zdrowia, drugie przejście to już inne zabawa, bo od początku ma się wszystkie kombinacje, więc już od startu walka wygląda inaczej, poza tym poziomy trudności w Devilach to nie podniesienie paska zdrowia, a zupełnie inne rozmieszczenia przeciwników - w większych, mocniejszych i bardziej różnorodnych grupach, co po prostu wymusza wyciśnięcie z gry większego funu. Przejście giereczki raz na Humanie to po prostu nie liźnięcie nawet połowy przyjemności, jaką może dostarczyć i tyle. Przecież nie mówię, że ma wyciskać z gry 100% albo masterować S-ki, nie, po prostu przejść grę jak przystało, jak nakazują i do czego namawiają twórcy, nie ja.


  • 0

#1917 Schrodinger Napisany 10 października 2018 - 10:03

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 973 Postów:

Przejście giereczki raz na Humanie to po prostu nie liźnięcie nawet połowy przyjemności, jaką może dostarczyć i tyle. 

 

Aha, fajnie, zbij piątkę z Raikosze bo gadasz dokładnie jak on, nie chce mi się już tracić czasu na Ciebie, po prostu skończ z takim pierdoleniem. 


  • 2

#1918 Nyjacz Napisany 10 października 2018 - 10:12

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 999 Postów:

Ale widzisz różnicę między rozwaleniem DMC na czterech poziomach trudności (eee, no nie wiem, 15-20h?) a spędzeniem setek godzin w Soulsach? Sorry not sorry, nie mówię o robieniu nadludzkich, trudnych, czasochłonnych rzeczy, tylko że 7h Humana w DMC4 to nie jest pewnie nawet kupienie 50% kombinacji. To jest slasher, fajnie że ktoś ma przyjemność z zaliczenia gierki tak po prostu, ale truizmem jest, że przejście gierki 2 levele wyżej dostarcza jej więcej.

 

Jak wejdziesz na reddita nioha, to Ci powiedzą, że jak masz zamiar odpuścić grę przed NG+5, to nawet nie podchodzić, platynka to tylko tutorial, ta gra to wieczny grind i w ogóle. Jeśli porównujesz to, co mówię z czymś takim, to się ostro mylisz.


Ten post był edytowany przez Nyjacz dnia: 10 października 2018 - 10:27

  • 0

#1919 Daddy Napisany 10 października 2018 - 10:38

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 948 Postów:

Nyu, rozumiem Cię w 100%, naprawdę, szczególnie to, co napisałeś w 1. poście pod moim, ale zrozum mnie proszę - nie chce mi się :dad:

 

Mam świadomość, że może i tracę, ale robię to z pełną świadomością, że zaliczyłem "tutorial". Ja nie czerpię aż takiej frajdy jak Ty - nie mówiąc już o tym chorym człowieku, który zrobił wszystko wszędzie na S. Chciałem przyjanuszować w tej grze i to zrobiłem i nie mam wyrzutów sumienia.

 

Pamiętasz co pisałeś, że dałbyś człowiekowi prawo wyboru grania w to, co chce (i w domyśle jak chce)? To nie fifka :cf:

 

Peace :)


Ten post był edytowany przez DaddyMadCaddy dnia: 10 października 2018 - 10:40

  • 2

#1920 Nyjacz Napisany 10 października 2018 - 10:43

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 999 Postów:

Ale luzig, ja piszę na pełnym uśmiechu  ^_^ Przecież jak nie masz zajawy na to, to oczywiście nie próbuję nawet zmusić, raczej chciałem napisać, dlaczego warto.


  • 1



Inne z tagami: