Skocz do zawartości

Zdjęcie

Devil May Cry 4: Special Edition

Capcom PS4 XONE PC

• Zaloguj się by odpowiedzieć
1967 odpowiedzi na ten temat

#31 xell Napisany 14 wrzesień 2005 - 21:37

xell

Shadowrunner

• Forumowicze
  • 17037 Postów:
Niech ktoś coś zrobi z tym człowiekiem.:/

Jeśli Capcom dostanie ostre głosy krytyki od fanów i prasy, to pewnie to zmienią - wydaje mi się, że przemodelowanie twarzy, to żaden problem (Capcom w końcu przeprojektował RE4 w bardzo zaawansowanej fazie produkcji gry). No chyba że narobili juz mnóstwo wstawek CGI i szkoda im tej roboty.
  • 0

#32 syon Napisany 14 wrzesień 2005 - 21:43

syon

Sephiroth

• Forumowicze
  • 2302 Postów:

Grafa z DMC4 i MGS4 dogłębnie pokazuje różnice w grafice, jakie będą między PS3, a Xboxem360

Czysiek znowu ci się przesunęła płytka w głowie czy mi się wydaje? Sądzisz, że gry na X360 które obecnie są opracowywane z góry pokazują na co stać możliwości konsoli Microsoftu? I, że nie ma takiej opcji na świecie, że gierki mogą być jeszcze ładniejsze w późniejszym czasie? W jakim ty w ogóle świecie żyjesz? Odstaw lalki Barbie, włącz kablówke i dotleń mózg. To ostatnie ostrzeżenie, potem będzie automatyczna kasacja posta za spam i offtop w jednym.
  • 0

#33 Gość__* Napisany 14 wrzesień 2005 - 21:43

Gość__*
  • Goście
Dlaczego na X360 nie ma takiej grafiki?
Np. Perfect Dark Zero to zwykła gra, a nie rendery.
  • 0

#34 Mielu Napisany 15 wrzesień 2005 - 08:16

Mielu

crapmaster

• Forumowicze
  • 1949 Postów:
Chcecie się kłócić o grafę w nowych konsolach? To macie odpowiedni temat. Naprawdę mnie skręca kiedy muszę czytać te bzdury o wyższości jednej konsoli nad drugą. To jakaś choroba żeby gdzie tylko się da wywyższać jeden sprzęt i pojeżdżać inny? :evil:

http://img250.images... ... nte9vc.png - normalnie jak Brygida Dzida :lol:
  • 0

#35 Gość__* Napisany 15 wrzesień 2005 - 09:31

Gość__*
  • Goście
Co obrazek to bardziej wykrzywiona morda. Fajnie to wygląda ale ja chcę to zobaczyć w akcji. Dopiero po tym będę się jarał.
  • 0

#36 Gość__* Napisany 15 wrzesień 2005 - 12:08

Gość__*
  • Goście
Nie no morda Dantego to przegięcie.. o ile image Dantego kiddi-madafaki z DMC3 mi sie nie podobał.. o tyle tutaj łachy i reszte ma już niezłą.. ale ta twarz jest jakaś taka dziwna.. powiedziałbym, że pospolita(kocham to określenie :lol:)

ROFTL!!!
Nie udawaj! Jestes "ogolnie" fanboj Xbox.

Tekken a.k.a. Memory a.ka. SOAD a.k.a. Serio.. nie zmieniaj nicków, tylko naucz się polskiego ;f
  • 0

#37 Scorpio Napisany 15 wrzesień 2005 - 12:09

Scorpio

Can'-Ka No Rey

• Forumowicze
  • 13964 Postów:
http://www.neo-plus.... ... 1338#81338

A teraz niech ktoś ten temat zdublowany przeniesie tam. Coś mi się wydawało, że wcześniej go widziałem.
  • 0

#38 Shinigami Napisany 15 wrzesień 2005 - 12:49

Shinigami

Rążel

• Forumowicze
  • 35085 Postów:
Ok, tematy połączone. Robiłem to pierwszy raz i na szczęście wyszło dokładnie tak jak chciałem 8)
  • 0

#39 Scorpio Napisany 15 wrzesień 2005 - 13:05

Scorpio

Can'-Ka No Rey

• Forumowicze
  • 13964 Postów:
Mi na jednym ze screenów przypomina Banderasa z Wywiadu z Wampirem znów. Ale daleko to od tego, jak powinien wyglądać. Chyba, że jest to nowa definicja na "antypatyczny bohater"
  • 0

#40 Shinigami Napisany 15 wrzesień 2005 - 13:07

Shinigami

Rążel

• Forumowicze
  • 35085 Postów:
Twarz już wszyscy wiemy, że ma lekko dziwną. Włoski też jakieś takie rozwalone :P Co powiecie o jego ubraniu? Moim zdaniem wygląda jakby wracał z jakiegoś wesela. Czarna koszula, czerwony "garniak" :? To nie jest Dante jakiego oczekiwałem.
  • 0

#41 Danteusz Napisany 15 wrzesień 2005 - 13:16

Danteusz

Alpha Male!

• Administratorzy
  • 29461 Postów:
Welcome chang3, hehehe :)
Uważam że kontrowersyjny wygląd Dantego i "Snake" nie jest przypadkowy. Ktoś celowo wywołuje sensację.
  • 0

#42 Shinigami Napisany 15 wrzesień 2005 - 13:25

Shinigami

Rążel

• Forumowicze
  • 35085 Postów:
Tak naprawdę to te wszystkie skriny to zrobione w Paintcie w trzy minuty słąbe grafiki :P
  • 0

#43 Gość__* Napisany 15 wrzesień 2005 - 18:41

Gość__*
  • Goście
Nooo...ja tez takie umiem zrobic (lol :) ).

BTW : przyjrzyjcie sie skrinowi, ktory dala JK i jej podpisowi...Czy oni nie sa podobni ? :)
  • 0

#44 Shinigami Napisany 15 wrzesień 2005 - 18:42

Shinigami

Rążel

• Forumowicze
  • 35085 Postów:
No fakt. Dante przypomina Sepha, ale tego z jej avka ;)
  • 0

#45 Gość__* Napisany 15 wrzesień 2005 - 18:45

Gość__*
  • Goście
Ten na avku jest brzydszy (pewnie dlatego do siebie pasuja :lol: ).
  • 0

#46 Shinigami Napisany 15 wrzesień 2005 - 18:47

Shinigami

Rążel

• Forumowicze
  • 35085 Postów:
Dokładnie ;)
  • 0

#47 Danteusz Napisany 16 wrzesień 2005 - 09:22

Danteusz

Alpha Male!

• Administratorzy
  • 29461 Postów:
Capcom pokazał trailer, na razie nie ma go w sieci.
http://ps3.ign.com/a...1/651352p1.html
  • 0

#48 Gość__* Napisany 16 wrzesień 2005 - 18:25

Gość__*
  • Goście
Trailer - http://www.jeux-fran... ... cry-4.html

:wink:
  • 0

#49 Pavlis Napisany 16 wrzesień 2005 - 19:19

Pavlis

Mega Man

• Narybek
  • 109 Postów:
Widzieliście??na filmiku dante wyglada normalnie tylko na screenach zrobil takiego ryja :P
  • 0

#50 Gość__* Napisany 16 wrzesień 2005 - 19:53

Gość__*
  • Goście

BTW : przyjrzyjcie sie skrinowi, ktory dala JK i jej podpisowi...Czy oni nie sa podobni ? :)

Aaaaaaaaaa :!: :!: :!: :!: :!:
A na filmiku, ech... wyglada jak wczesne stadium wodogłowia...
  • 0

#51 Gość__* Napisany 16 wrzesień 2005 - 21:51

Gość__*
  • Goście
Dosłownie, mam nadzieję że zmniejszą mu trochę ten łeb, bo w kadrze się mieścić nie będzie.
  • 0

#52 Grz3chu Napisany 17 wrzesień 2005 - 13:39

Grz3chu

Rise and shine, Mr Freeman, rise and … shine.

• Forumowicze
  • 2789 Postów:
Chciałbym żeby w DMC4 był tryb kooperacji oraz taki online jak np. w MGS3:S
2 vs 2. Każdy wybiera postać, styl oraz broń i wali się po planszach np. opuszczony dwór czy coś takiego :P Oczywiście to nie wszystko, na graczy czekają dopałki w stylu Quad Damage, niewidzialność i takie tam (jak w Quakeu 3), a gracze mają możliwość odpalenia we dwójkę jakiegoś mega-kozacznego specjala wow to by było dobre. Istna orgia destrukcji! :)
  • 0

#53 Danteusz Napisany 04 październik 2005 - 14:04

Danteusz

Alpha Male!

• Administratorzy
  • 29461 Postów:
Nowe info:
-gra jest w bardzo wczesnym stadium produkcji, datę premiery poznamy nie wcześniej niż po premierze PS3
-wygląd Dantego będzie inny niż na TGS, tamten Dante był zrobiony tylko po to aby pokazać jaka będzie grafa na PS3
-gameplay ma być kontynuacją tego co było w DMC3, ale mają być też duże zmiany
http://ps3.ign.com/a...5/655493p1.html
  • 0

#54 Gość__* Napisany 04 październik 2005 - 19:20

Gość__*
  • Goście

-wygląd Dantego będzie inny niż na TGS, tamten Dante był zrobiony tylko po to aby pokazać jaka będzie grafa na PS3

Czyli gry na PS3 będą brzydkie :roll: .
  • 0

#55 McDrive Napisany 05 październik 2005 - 14:11

McDrive

Nightmare

• Forumowicze
  • 866 Postów:
Jasne że nie. Ale kto chciałby Dantego z taką gębą.
  • 0

#56 Gość__* Napisany 16 styczeń 2006 - 17:33

Gość__*
  • Goście
http://www.next-gen.... ... 8&Itemid=2

No ładnie sie zapowiada, jest stary Snake bedzie i stary Dante :]

Na koniec producent stwierdza, że finalna wersja gry będzie wyglądać lepiej niż trailer z TGS, który przez wielu obserwatorów został uznany za prerenderowany, a całość ma śmigać w real-time.
:D
  • 0

#57 xell Napisany 16 styczeń 2006 - 20:06

xell

Shadowrunner

• Forumowicze
  • 17037 Postów:

Na koniec producent stwierdza, że finalna wersja gry będzie wyglądać lepiej niż trailer z TGS, który przez wielu obserwatorów został uznany za prerenderowany, a całość ma śmigać w real-time.
:D

Wiesz Yeti, ja sobie nie wyobrażam gry, która miałaby być w całości CGI. :lol:

A i dobrze, że zaznaczyli to co najmniej, bo grafa w tym trailerku niczym wybitnym nie była, niezależnie od tego, czy był to CGI, czy real-time.
  • 0

#58 Gość__* Napisany 16 styczeń 2006 - 22:59

Gość__*
  • Goście
Daję linka do newsa spolszczonego, do tego są jeszcze concept arty:

http://www.gameonly.pl/newsy/7995

Na artach nie wygląda to tak źle. Dante znów jest "ładny", panie powinny być zadowolone ( :/ )
  • 0

#59 Kleksandra Napisany 16 styczeń 2006 - 23:34

Kleksandra

Geriatric Boozer

• Reformatorzy
  • 9990 Postów:
Zapowiada się nieźle, choć to sprawa z upraszczaniem troszku mnie dziwi o_O.
No nic, niech grafa będzie śliczna, klimat taki jak w 1 i 3, a będzie dobrze :twisted:

Na artach nie wygląda to tak źle. Dante znów jest "ładny", panie powinny być zadowolone ( )

Nie, niezadowolone, jak dla mnie, to mu facjaty od czasów ostatnich zapowiedzi niezmienili, niestety :evil: Jak dla mnie jest "nie ten teges" :P
  • 0

#60 Gość__* Napisany 16 styczeń 2006 - 23:50

Gość__*
  • Goście

Zapowiada się nieźle, choć to sprawa z upraszczaniem troszku mnie dziwi o_O.
No nic, niech grafa będzie śliczna, klimat taki jak w 1 i 3, a będzie dobrze :twisted:

Na artach nie wygląda to tak źle. Dante znów jest "ładny", panie powinny być zadowolone ( )

Nie, niezadowolone, jak dla mnie, to mu facjaty od czasów ostatnich zapowiedzi niezmienili, niestety :evil: Jak dla mnie jest "nie ten teges" :P

Co jest nie tak z jego facjatą? Na renderach wygląda nieciekawie, ale arty wyglądają spoko. Jest jakby posępniejszy nawet, a nie taki goguś. :blah:
  • 0

Inne z tagami: