Skocz do zawartości

Zdjęcie

Devil May Cry 4: Special Edition

Capcom PS4 XONE PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1978 odpowiedzi na ten temat

#181 Gość__* Napisany 06 września 2006 - 20:48

Gość__*
  • Goście
Jeszcze 2 dni!!! i może coś pojawi się na stronce http://www.capcom.co.jp/devil4/
  • 0

#182 baudolino Napisany 06 września 2006 - 20:59

baudolino

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 012 Postów:

tylko nie pisz, że masz nadzieję, że Capcom wymiecie i nie jesteś uprzedzony

mogę do Ciebie zadzwonić i Ci to powiedzieć, jeśli wolisz... ;P

xell, rozumiem Twoją reakcję, ale nie zachowuj się tak, jakbym na ich podstawie pisał recenzję. ;)

poczekajmy na ten update na stronie Capcom - może wtedy pojawi się coś, co w Twoich oczach będzie punktem odniesienia w dyskusji o poziomie graficznym DMC 4.
  • 0

#183 Danteusz Napisany 06 września 2006 - 23:41

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Info o głównym bohaterze:
"- Nero is a knight within the Order of the Demon Blade, a religious order which protects the secrets and powers of demons from the world.

- There's no indication that he is the Vergil that we know from DMC3 and DMC1.

- The game is set in a huge city known as Fortuna.

- The people here believe that Sparda is a god, and the Order that Nero works for wants to undo Sparda's seal.

- It is for this purpose that Nero ends up in this city, but here his entire unit is slaughtered by the demon hunter Dante. "
  • 0

#184 PomezZ Napisany 07 września 2006 - 00:13

PomezZ

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 674 Postów:

I
- The game is set in a huge city known as Fortuna.


Miasto? DMC2?? O nie. No ale Fortuna na pewno będzie nieporownywalnie bardziej klimatyczna.
  • 0

#185 Kot Fritz Napisany 07 września 2006 - 03:36

Kot Fritz

    Mega Man

  • Narybek
  • 143 Postów:
Te skany to rzeczywiście najlepiej nie wyglądają:( Ale nie istotne. Bardzo dobrze, że zmienili głównego bohatera; osobiście przeszedłem tylko jedynkę dmc i jakkolwiek dante to przysłowiowy madafaka, to nie lubię "się powtarzać" - mam awersję do wszelkiej maści taśmociągów. Zawsze lepiej, jak dzadzą nowego bohatera (choć tu nie tak całkiem nowego...), dając nową perspektywe oglądu świata gry. Bo o resztę nie ma się co martwić - gra z pewnością zmasakruje wykonaniem i grywalnością :ninjadance:
  • 0

#186 Orange Napisany 07 września 2006 - 08:34

Orange

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 590 Postów:
A propos, we wczorajszym artykule IGN było napisane:

Closing off the Famitsu feature, producer Hiroyuki Kobayashi commented on Capcom's Devil May Cry 4 showing at the Tokyo Game Show. Players will be able to sample the game as Nero. In addition, Capcom will hold a Devil May Cry stage event which will include a surprise announcement.


:gwizdek:
  • 0

#187 baudolino Napisany 07 września 2006 - 09:52

baudolino

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 012 Postów:
nom - fanboye Sony mogą stracić i DMC 4... :rower:
  • 0

#188 MonsieurWoland Napisany 07 września 2006 - 14:42

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

nom - fanboye Sony mogą stracić i DMC 4... :rower:


Nie liczyłbym na to. W końcu Capcom to nie Ubi czy EA.
  • 0

#189 Scorpio Napisany 07 września 2006 - 15:03

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
No tak ... w końcu Capcom nie wypuściła RE4 na PS2 i nie zniszczyła złotej zasady exclusive serii RE na NGC :lukam: :P
  • 0

#190 baudolino Napisany 07 września 2006 - 15:04

baudolino

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 012 Postów:
no tak... w końcu Capcom nie wypuścił DMC 3 na PC. :ninja:
  • 0

#191 leon Napisany 07 września 2006 - 16:12

leon

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 741 Postów:
no tak...w końcu Capcom nie wypuści RE4 na PC :ninja:
Co robi Mikami? Niech się weżmie za sequel swojej gry.
  • 0

#192 Gość__* Napisany 08 września 2006 - 04:10

Gość__*
  • Goście
niezle niezle:D
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek

EDIT: ok juz serw przeciazony;p widzicie screeny?
  • 0

#193 xell Napisany 08 września 2006 - 08:28

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 316 Postów:
Widziałem na stronie gameinfromera. Strasznie mi się podobają, mimo że jest sporo rzeczy, do których możnaby się przyczepić.
  • 0

#194 Woroq Napisany 08 września 2006 - 08:34

Woroq

    The Ukulele Man

  • Reformatorzy
  • 5 782 Postów:

Widziałem na stronie gameinfromera. Strasznie mi się podobają, mimo że jest sporo rzeczy, do których możnaby się przyczepić.


Mysle ze dopiero po obejrzeniu filmikow z gameplaya objawi sie prawdziwy obraz tej gry. Screeny takie sobie, choc Dante (?) wyglada kozacko :ninja:
  • 0

#195 MaxVarEmreis Napisany 08 września 2006 - 11:21

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:
Wszyscy gadaja o screnach, ale nikt nie wie o jakich :). Klik
  • 0

#196 Scorpio Napisany 08 września 2006 - 11:30

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Coraz mniej widzi mi sie ta gra. Myślałem, że DMC4 nawróci do wspaniałego designu DMC1 ... a tymczasem sterujemy w kierunku DMC2. I jeszcze ta czerwona kamizelka ... o ile gdybym zobaczył na straganie wczesniejsze stroje Dantego to pewnie bym poprzymierzał z przyjemnością, tak teraz ten kubrak ...

Czemu, czemu Capcomie nie powrócisz do formuły DMC1.


Z dalszymi narzekaniami/wypowiedziami wstrzymam się do czasu obejrzenia trailerów/broni/oponentów :)
  • 0

#197 xell Napisany 08 września 2006 - 11:41

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 316 Postów:
screeny w wersji panoramicznej

edit: coś nie chce zakotwiczyć linka. po prostu przeklejcie cały adres albo wejdźcie na stronę gameinformer.com
  • 0

#198 PomezZ Napisany 08 września 2006 - 11:55

PomezZ

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 674 Postów:
No jak na razie wszystko wskazuje że najbliżej DMC4 będzie do dwójki. Znowu miasto, znowu oprócz Dantego druga postać. Oj żeby Capcom nie przekombinował.
  • 0

#199 leon Napisany 08 września 2006 - 12:49

leon

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 741 Postów:
Nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć. Nie chcę miasta. Nie mówię, że to może się nie udać, bo można zrobić z takiej miejscówki niezły klimat, ale po doświadczeniach z DMC2 nie jestem mega optimistą. Devil May Cry 1 to wzór, który powinni naśladować. Nie kopiować ale naśladować. Mam nadzieję, że to miasto to tylko kilkunastominutowy wstępniak do wielkiego, gotyckiego zamku. W poprzednim N+ przeczytałem, że Mikami (jeden z ojców DMC1) robi z Clover God Handa. Dobra Mikami a może tak staniesz na wysokości zadania i pokażesz wszystkim jak się powinno prawdziwego DMC robić co ?
Z dalszymi ocenami jednak wstrzymam się do TGS, lub do pojawienia się następnych strzępów informacji, screenów miejscówek i przeciwników, gamepleya.
Wierzmy w Capcom, ponoć wiara czyni cuda a my tak naprawdę jeszcze nic nie widzieliśmy. Kobayashi ( dobrze napisałem?) robił z Mikamim pierwszego devila, robił z nim RE4.......Teraz jest producentem DMC4.
Na razie podoba mi się kolorystyka. Ale to tylko skany......., No i Dante/Nero też może być. Capcom spieszcie z wyjaśnieniami bo chcę jak najszybciej odszczekać to co napisałem wcześniej 8)
  • 0

#200 Shinigami Napisany 08 września 2006 - 12:57

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Panowie, mam nadzieje, że nie zapomnieliście o wejściu dzisiaj na oficjalną stronę DMC4. Strona pod względem dizajnu przygotowana bardzo fajnie, do tego w tle leci świetny kawałek :^^: Szkoda tylko, że nie jest jeszcze w pełni skończona i w całości po japońsku.
  • 0

#201 leon Napisany 08 września 2006 - 13:02

leon

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 741 Postów:
zajrzałem. Fajny kobiecy wokal. Brak informacji. Screeny 15-go dopiero. Widać,że powoli się rozkręca. No ale po tym odliczaniu spodziewałem się mocnego uderzenia w postaci trailera i to minimum :ninja:
  • 0

#202 ACZ Napisany 08 września 2006 - 13:12

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 148 Postów:
No muzyczka fajna. Całe szczęście, że nie ma loga X360 na stronie, bo o to się bałem ;]
Co do grafiki to: sterylność, sterylność i jeszcze raz sterylność otoczenia.
Ale ogladając screeny pozory czasami mylą. Trzeba czekać na trailer, aby to zobaczyć w ruchu.
  • 0

#203 Shinigami Napisany 08 września 2006 - 13:14

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Sama strona przypomina swoim designem tą od DMC3 i jeśli będzie tak samo treściwa jak tamto, to będzie dobrze :)
  • 0

#204 Gość__* Napisany 08 września 2006 - 15:00

Gość__*
  • Goście

Widziałem na stronie gameinfromera. Strasznie mi się podobają, mimo że jest sporo rzeczy, do których możnaby się przyczepić.

a mi sie nie podobaja ;P
Spodziewałem sie czegos lepszego, sredniacko to sie prezentuje.
Ale screeny to screeny a czysty gameplay na LCD to zupełni inna bajka ;)
wiec powiadam wam ze ten tytuł na TGS ostro zarzadzi ^^
  • 0

#205 Ryo-San Napisany 08 września 2006 - 15:32

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:
jakbym mial sie szczerze wypowiedziec o tych shootach to widze tutaj DMC w wyzszej rozdzialce nic wiecej...ale DMC to przedewszystkim akcja, akcja i jeszcze raz akcja plus zapewne teraz dojdzie kapitalna animacja ktorej nie sposob pokazac na shootach..dlatego trzeba poczekac na zobaczenie tego wszystkiego w ruchu,a jestem pewien ze wszystko w tej grze pozamiata...
IMO Ninja Giaden 2 po shootach tez zostanie okrzyknieta "kolejnym DOA" a w ruchu zabije nas wszystkich na miejscu :jeee:
screeny sa czesto mylace dlatego nie ma co sie nimi sugerowac - pozatym i tak niekwestionowanym liderem graficznym na shootach jest GoW i tyle w tym temacie :ninja:
  • 0

#206 Gość__* Napisany 09 września 2006 - 17:39

Gość__*
  • Goście
Devil May Cry 4 (NEW direct - feed screens up)


Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek

Dodany obrazek
  • 0

#207 Gość__* Napisany 09 września 2006 - 17:56

Gość__*
  • Goście
Sorry ale wygląda średnio...owszem ładniej niż poprzednie części ale nie jest nawet bardzo dobrze...a szkoda może do premiery to poprawią... :^^:


PS: kurcze Nero głupszej nazwy nie mogli wymyśleć...mogli mu przynajmniej dać Ezechiel jakoś bardziej kojaży się z demonami itp... :^^:

PS2: Nero ma kiczowate mokasyny... :/
  • 0

#208 baudolino Napisany 09 września 2006 - 20:28

baudolino

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 012 Postów:
i'm not impressed... :nie: może w ruchu będzie się to prezentowało lepiej, bo na razie nie wygląda mi to na tytuł, dla którego warto kupić PS3...
  • 0

#209 White Templar Napisany 10 września 2006 - 10:18

White Templar

    Pikachu

  • Narybek
  • 68 Postów:
Nero wygląda jak młody Dante

Devil May Cry 4 : Attack of the clones
  • 0

#210 leon Napisany 10 września 2006 - 16:29

leon

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 741 Postów:
Narazie podtrzymuję to co powiedziałem wyżj. Devila dwójkę widzę na tych nowych screenach......
  • 0



Inne z tagami: