Skocz do zawartości

Gears of War


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
2793 odpowiedzi na ten temat

#1 Gość__* Napisany 21 maja 2005 - 11:03

Gość__*
  • Goście
Nie ma tematu o najładniejszej grze E3 2005 - to błąd!:] GoW rozwalił mnie zarówno cudowną grafiką jak i świetnym klimatem. Mam tylko nadzieję, że nie wyjdzie z tego drugie Brute Force.

Gameplay - http://xboxyde.com/leech_1380_en.html
  • 0

#2 Gość__* Napisany 21 maja 2005 - 12:00

Gość__*
  • Goście
Tak, gra zapowiada się cudownie.. napewno nie będzie to coś, jak Brute Force.. BF to czasy, gdy Microsoft Game Studios nie było jeszcze tym, czym jest dziś.. pozatym za gre odpowiada Epic Games, więc imo nie ma na to szans.. gra prezentuje się cudownie i zapowiada się hit.. szkoda, że nie uderzy razem z premierą 360tki.. ma jednak uderzyć do końca '05 roku.. wiem jedno- biore z miejsca i bez zastanowienia.. będzie świetnie :twisted:
  • 0

#3 Blizzard Beast Napisany 21 maja 2005 - 12:36

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Najpierw Perfect. Potem sie zobaczy ;) Ale fakt, graficzka niezla.
  • 0

#4 Gość__* Napisany 21 maja 2005 - 13:46

Gość__*
  • Goście

ma jednak uderzyć do końca '05 roku..


Niestety ale w 2006. Mam nadzieję, że będzie to wiosna 2006. ;]
  • 0

#5 Gość__* Napisany 21 maja 2005 - 14:11

Gość__*
  • Goście

ma jednak uderzyć do końca '05 roku..


Niestety ale w 2006. Mam nadzieję, że będzie to wiosna 2006. ;]

Sorry, my bad.. faktycznie..
  • 0

#6 Ryo-San Napisany 21 maja 2005 - 15:46

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:
gierka powala klimatem, rozmachem, grafą..będzie cacy palce lizac..ale mam jedno ale..nie wiem moze sie czepiam detali czy cos ale kwestia strzalow(strzelania, wystrzeliwania:D) wypada zenująco..troche te lasery a'la PSX troche psują klimat..jakies to za proste i wogole...
tak wiem czepiam sie; )
  • 0

#7 Gość__* Napisany 21 maja 2005 - 16:00

Gość__*
  • Goście
Dziwne, bo mówi się podobają, a jestem strasznie wyczulony na te sprawy;]
  • 0

#8 BeSOS Napisany 22 maja 2005 - 11:27

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
faktycznie gra jest piękna, ale ma taki PCtowy klimat. Ogólnie przypomina mi inne FPsy które obecnie sa w produkcji, dlatego jakos sie nie nie zachwycam.


I wam też radze- na X360 bedzie PDZ i tylko to się liczy 8)
  • 0

#9 TomisH Napisany 22 maja 2005 - 11:32

TomisH

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 290 Postów:
Małe sprostowanie - GoW to TPP ^_^
  • 0

#10 Gość__* Napisany 22 maja 2005 - 12:11

Gość__*
  • Goście
PCtowy klimat? o_O A czym się różni PCtowy klimat od konsolowego? Bo ja nigdy tej różnicy nie potrafie wyłapać.. ja Gears of War wyrywam z miejsca.. a PDZ mnie póki co nie kręci, bo nie zobaczyłem nic, co by mnie w jakiś sposób rozgrzało..
  • 0

#11 BeSOS Napisany 22 maja 2005 - 12:24

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

PCtowy klimat? o_O A czym się różni PCtowy klimat od konsolowego? Bo ja nigdy tej różnicy nie potrafie wyłapać.. ja Gears of War wyrywam z miejsca.. a PDZ mnie póki co nie kręci, bo nie zobaczyłem nic, co by mnie w jakiś sposób rozgrzało..



Franio, gdybyś grał w PD na N64 to nie potrzebowałbys screenów, aby czekac na ta grę. Believe me 8)

A PCtowy klimat......nie wiem sam jak to wyjasnić. Poprostu Gears of War jest PCtowe dla mnie 8)
  • 0

#12 Gość__* Napisany 22 maja 2005 - 12:56

Gość__*
  • Goście
Może niektórych to zdenerwuje, ale Microsoft nadal będzie wydawał niektóre swoje exclusivy na PC (np. Gears of War) i wcale się z tym nie kryje ;]

----
Gears of War to:

1. Połączenie klimatu wojny z horrorem
2. Świetny system krycia się i ostrzału
3. Mocny nacisk na CO-OP

Czyli wszystko to co uwielbiam;]
  • 0

#13 Ryo-San Napisany 26 maja 2005 - 16:14

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:
http://www.gry-onlin...13.asp?ID=19870 no to pecetowcy se juz pograli w GoW 8)
  • 0

#14 Gość__* Napisany 26 maja 2005 - 16:56

Gość__*
  • Goście
Czytałem.
Ale sama gierka zrobiła na mnie takie sobie wrażenie. Przynajmniej na filmikach. Grafa świetna, ale ten byczek Fernando walcząy z robotem zupełnie mi nie przypasował.
  • 0

#15 Gość__* Napisany 26 maja 2005 - 17:02

Gość__*
  • Goście

Czytałem.
Ale sama gierka zrobiła na mnie takie sobie wrażenie. Przynajmniej na filmikach. Grafa świetna, ale ten byczek Fernando walcząy z robotem zupełnie mi nie przypasował.


Racja, grafa rozwala, ale klimat i design już taki sobie. Dla mnie najładniejszą grą ciągle jest Killzone na ps3. Chodzi mi o klimat, grafikę i styl. Choć nie da się GoW odmówić widowiskowości - ale mnie to nie rusza z bardzo.
  • 0

#16 Ryo-San Napisany 26 maja 2005 - 17:06

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:

Czytałem.
Ale sama gierka zrobiła na mnie takie sobie wrażenie. Przynajmniej na filmikach. Grafa świetna, ale ten byczek Fernando walcząy z robotem zupełnie mi nie przypasował.


Racja, grafa rozwala, ale klimat i design już taki sobie. Dla mnie najładniejszą grą ciągle jest Killzone na ps3. Chodzi mi o klimat, grafikę i styl. Choć nie da się GoW odmówić widowiskowości - ale mnie to nie rusza z bardzo.

ekhm;]

btw jesli chodzi o GoW to mi tez podchodzi tak sobie..glownie przez to ze ten gameplay jest jakos tak dziwnie pokazany...no i te strzaly..ale wydaje mi sie ze w praniu wyjdzie cacy..
a klimat to imo najwiekszy plus tej szpili..to miasto..te stada czarnych ptakow przecinajace niebo..miooooodzik
  • 0

#17 Gość__* Napisany 26 maja 2005 - 17:15

Gość__*
  • Goście
Sarkazm przez Ciebie przebija Ryo, to pogrubienie słowa gra można zastosować, przy okazji też określająć GoW. Bo niby czemu nazwać ją grą?? AAA rozumiem, fakt, na E3 był stand z grą i można było se popykać i sprawdzić w ruchu GoW ;) . Być może Killzone to render, ale co znowu świadczy o tym, że GoW nim nie jest? To że jest przyzwoicie brzydka? :twisted:
  • 0

#18 Ryo-San Napisany 26 maja 2005 - 17:23

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:
stary nawet nie wiesz ile bym dal zeby gry wygldaly jak ten filmik zaprezentowany przez Sony...przy takich dyskusjach nie ma mowy o sarkazmie czy fanboizmie jako tako pojetym itp
bo wszyscy jestesmy graczami i wszyscy marzymy o tym samym..o takich grach..

nie ma sensu w tym temacie poruszac watku czy to cos zaprezentowane przez Sony na konferencji to gameplay czy nie..
zejdz na ziemie zobacz innego fppa od 1sp party Sony..I-8 sie zwie i wygląda beznadziejnie slabo..looknij na fppa od Segi wygldajacego srednio..
dlaczego nikt nie mial pada w reku i hasal sobie tu i tam..bo nie mial jak...
GoW testował juz GamePro, Eurogamer i ludzie obecni na MTV GÓWNO SHOW itp
Killzone to pokaz jako tako pojety...nawet dwojki nie bylo przy tytule..dlatego na dzien dzisiejszy nazwanie tego "czegos" grą jest poprostu nadużyciem :P
ale uwierz mi - takie gry mi sie snia po nocach;]
  • 0

#19 Gość__* Napisany 26 maja 2005 - 17:38

Gość__*
  • Goście
racja racja racja, ale przypomnę tylko dla uściślenia, że GoW był kilka miechów temu pokazywany jako prezentacja silnika graficznego U 3.0 i to nie była jeszcze wtedy gra, tylko demo techniczne. Całkiem możliwe Ryo, ze masz rację i że Killzone będzie gorszy od tego co pokazano - nie bedę się kłócił, bo nie ma w sumie o co, ale argument, że inne gry Fpp były gorsze i to decyduje jakoś o tym, ze Killzone to fake to chybiony argument. Bo niby co to może oznaczać? Że jak jedni zawalają sprawę, to nie można się wybić? Jak zobaczyłem w ruchu Lost Odyssey na X360 to mogłem powiedzieć dokładnie to samo, bo pozostałe gry tak nie wyglądają(cudo).
Ale nie ma co się argumentami przerzucać, po prostu poczekajmy :) ja traktuję Killzone jak grę, w wywiadzie Guerillasi mówią że to jest wszystko ral time, ale jak bedzie trzeba, to potem to odszczekam i to bez jakiejś obrazy :)
  • 0

#20 syon Napisany 30 czerwca 2005 - 18:49

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
Właśnie obejżałem filmik i jestem pozytywnie zaskoczony :) O grafice nie wspomnę bo chyba bym nie powiedział niczego oryginalnego.
  • 0

#21 Gość__* Napisany 30 czerwca 2005 - 21:44

Gość__*
  • Goście
Nowe trailery - Demo E3
http://www.gametrail...d=6663&type=mov
  • 0

#22 Gość__* Napisany 07 lipca 2005 - 19:37

Gość__*
  • Goście
Ja powiem tylko 'OMFG' i 'obczajcie orzełka' ;]

Dodany obrazek
  • 0

#23 Gość__* Napisany 07 lipca 2005 - 20:23

Gość__*
  • Goście
A czy to aby gameplay? :roll: Duzo czytalam ostatnio o renderach pokazujacych to co chcielibysmy zobaczyc, a w praktyce...
Fajnie byloby gdyby gra tak wygladala :)

  • 0

#24 syon Napisany 07 lipca 2005 - 20:26

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
Frank a co to kurde jest? Widok jaki masz z okna czy co? :)
  • 0

#25 Gość__* Napisany 07 lipca 2005 - 20:33

Gość__*
  • Goście

Frank a co to kurde jest? Widok jaki masz z okna czy co? :)

Sęk w tym, że nie :) To jeden ze skanów z książeczki o GoW, która była rozdawana na e3.. tu(na dole strony) macie więcej 8)
  • 0

#26 Gość__* Napisany 07 lipca 2005 - 20:40

Gość__*
  • Goście
Czyli to nie jest skrin z gry? :( Widzialam filmik,wygladal ladnie, ale nie az tak ladnie :)
  • 0

#27 Gość__* Napisany 08 lipca 2005 - 00:25

Gość__*
  • Goście

Czyli to nie jest skrin z gry? :( Widzialam filmik,wygladal ladnie, ale nie az tak ladnie :)

Filmiki były w niskiej jakości.. te screeny są w wysokiej.. myśle, że tak ;]
  • 0

#28 rikku100 Napisany 21 lipca 2005 - 13:52

rikku100

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 789 Postów:
Jasne, może być.........
Chyba w to zagram ale tylko dlatego, że to TPP, a nie FPS...
Co do grafy to jest fajna, ale nie rozumiem czemu wszystkim tak się spieszy do fotorealizmu. Ja tam wolę gdy gry są ładne ale nie chciałabym drugiej rzeczywistości (PGR3 :shock: :shock: :shock: )...a zresztą już nie narzekam bo i tak za szybko do niej nie dojdzie :wink:
Sama gra jest okey, (klimat, akcja, grafa) i pewnie będzie na jakieś 9.
  • 0

#29 Danteusz Napisany 21 lipca 2005 - 15:31

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 885 Postów:

Czyli to nie jest skrin z gry? :( Widzialam filmik,wygladal ladnie, ale nie az tak ladnie :)

Filmiki były w niskiej jakości.. te screeny są w wysokiej.. myśle, że tak ;]

To nie są screeny. Widać że to artworki.
  • 0

#30 Gość__* Napisany 21 lipca 2005 - 21:05

Gość__*
  • Goście

Czyli to nie jest skrin z gry? :( Widzialam filmik,wygladal ladnie, ale nie az tak ladnie :)

Filmiki były w niskiej jakości.. te screeny są w wysokiej.. myśle, że tak ;]

To nie są screeny. Widać że to artworki.

Niektóre tak, niektóre nie.. zobacz Dante, że tam są i screeny i artworki.. jeden screen masz wklejony pod koniec poprzedniej strony tematu.. i przestań fanbojować :wink:
  • 0