Skocz do zawartości

Gears of War


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
2793 odpowiedzi na ten temat

#31 Danteusz Napisany 21 lipca 2005 - 21:33

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Frank_Fanboy, wiem które to screeny a które artworki. Wszystkich nie widziałem, ale te które widziałem screenami nie były.
  • 0

#32 Ryo-San Napisany 31 lipca 2005 - 18:27

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:
wywiad z jednym z developerow GoW..przerywany wstawkami z gameplayu..naprawde duuuuzo widac...
http://movies.teamxb...v_interview.wmv
  • 0

#33 xell Napisany 31 lipca 2005 - 19:35

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:
Grafa wymiata. Na renderze Killzone widać, jak wiele rzeczy jest uproszczonych, podczas gdy w GoW wszystko jest bardzo szczegółowe. Ten framerate póki co koszmarny. Widać, że strzelanie będzie cholernie fajnie, ale nie widać w tym śladu taktyki. No i tak kamera, nad którą się tak rozwodzi, niczym odkrywczym nie jest.
  • 0

#34 Danteusz Napisany 31 lipca 2005 - 20:17

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Ja już dawno temu mówiłem że grafa na trailerze Killzone nie jest niczym niezwykłym jak na Next-Geny. GoW hula na najmocniejszym obecnie silniku Unreal 3, nic dziwnego że już na chwilę obecną masakruje.
Najlepsze jest to że karty do PC które będą w stanie odpalić UE3 będą dopiero pod koniec roku a na wczesnych wersjach devkitów do next-genów ten silnik chodzi już teraz, po krótkim czasie optymalizacji.
  • 0

#35 Yoori Napisany 01 sierpnia 2005 - 14:47

Yoori

    Chłopak Kingi

  • Forumowicze
  • 8 527 Postów:

Na renderze Killzone widać, jak wiele rzeczy jest uproszczonych, podczas gdy w GoW wszystko jest bardzo szczegółowe.

Z tego zdania wynika że X360 bez problemu by pociągnoł nowego Killzona?
  • 0

#36 ACZ Napisany 01 sierpnia 2005 - 15:07

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 169 Postów:
.
  • 0

#37 Ryo-San Napisany 01 sierpnia 2005 - 15:21

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:

Na renderze Killzone widać, jak wiele rzeczy jest uproszczonych, podczas gdy w GoW wszystko jest bardzo szczegółowe.

Z tego zdania wynika że X360 bez problemu by pociągnoł nowego Killzona?

przeciez nowe konsole pociągną bez zproblemu taką grafe jak Killzone,..to jest przeciez pewne..oczywiscie jeszcze przyjdzie na to czas bo IMO troche trzeba bedzie na to poczekac..i pytanie tylko czy developerom bedzie chcialo sie robic to wszystko..pamietajcie ze to co pokazl filmik Killzone to jeden wielki skrypt, ktory byl rezyserowany przez bite pol roku..
  • 0

#38 Gość__* Napisany 01 sierpnia 2005 - 17:33

Gość__*
  • Goście
HEHEH
Skad ta nagła zmiana zdania, pamietam jak masa ludzi pisała posty w stylu,"taka grafika jest do osogniecia ale na PS4", "Sony znów wciska nam kit" itp. bzdury.
Jak pisałem ze po n-g spodziewam sie takiej grafiki jak po KillZone czy Motor Storm to nie jednokrotnie zostałem wysmiany.
  • 0

#39 Ryo-San Napisany 01 sierpnia 2005 - 18:15

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:

HEHEH
Skad ta nagła zmiana zdania, pamietam jak masa ludzi pisała posty w stylu,"taka grafika jest do osogniecia ale na PS4", "Sony znów wciska nam kit" itp. bzdury.
Jak pisałem ze po n-g spodziewam sie takiej grafiki jak po KillZone czy Motor Storm to nie jednokrotnie zostałem wysmiany.

jaka zmiana zdania?jesli chodzi o moje zdanie to przewertuj sobie moje posty tutaj jak i na forum PsxExtreme..zawsze pialem ze taka grafa jest spokojnie do osiagniecia..ale trzeba dac develpereom troche czasu
  • 0

#40 TomisH Napisany 01 sierpnia 2005 - 20:02

TomisH

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 290 Postów:
DrNo - nie myl pojęć. Kłótnia była czy Killzone to render, a nie czy taki poziom grafy jest do osiągnięcia ;)
  • 0

#41 el becetol Napisany 05 sierpnia 2005 - 12:45

el becetol

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 789 Postów:
Dokladnie tomish, a w dodatku zostalo oficjalnie potwierdzone przez tworcow ze filmik z Killzone to byl render, wiec tym bardziej smiesza mnie ludzie ktorzy dalej wierza ze ten filmik lecial na silniku, albo, co jeszcze smieszniejsze, byl gameplayem.

A co do Gears Of WAr to jest nowy trailer na gametrailers, o tu http://www.gametrail...d=7077&type=wmv . I jest slodki.
  • 0

#42 Gość_qubi_* Napisany 13 sierpnia 2005 - 21:07

Gość_qubi_*
  • Goście

A co do Gears Of WAr to jest nowy trailer na gametrailers, o tu http://www.gametrail...d=7077&type=wmv . I jest slodki.


Słodki??? :roll:
Ten filmik to jakas pomyłka.


Nie rozumiem tego. Ten filmik musi być starszy, innaczej swiadczylo by iż pierwszy filmik to prerender, lub jakas inna ściema dev; :|. A tak nie jest.
Widać iż jest pobcinany w stosunku do tego z E3 gameplay.
Przedewsztkim mniej detali (czarna tabliczka/sciany, surowe otoczenie), brak wielu efektów( wybuchy, brak płynacej i palącej sie benzyny, rozpad otoczenia przy eksplozjach)

IMO mogli sobie darować ten trailer ... :|
Wygląd gry jest jakies o 30 % mizerniejszy od gameplay'a z E3 05'.

Zanim ktoś mnie zlinczuje oto screen porównawczy z tej samej sceny z obu filmików:

Porównanie
Po lewej E3 GamePlay, po prawej ten "dziwny" trailer.


PS. http://xboxyde.com/l..._1380_1_en.html
Mam nadzieje iz ta gra finalnie bedzie wyglądac jak na tych screenach.
  • 0

#43 McDrive Napisany 14 sierpnia 2005 - 10:32

McDrive

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 866 Postów:
Ciekawe to porównanie, bardzo ciekawe i zastanawiające.
  • 0

#44 Gość__* Napisany 14 sierpnia 2005 - 11:44

Gość__*
  • Goście
Nie wiem, co jest takiego ciekawego w tym porównaniu.. wiem, że to stary trailer ;D
  • 0

#45 Gość__* Napisany 15 września 2005 - 14:53

Gość__*
  • Goście
http://xboxyde.com/news_1994_en.html - kto widział ten wie. GoW miażdży. Poprostu jak narazie najładniejsza gra next-gen. Aha i najfajniejszy shotgun jaki widziałem w grze; ]
  • 0

#46 Gość__* Napisany 15 września 2005 - 15:13

Gość__*
  • Goście

http://xboxyde.com/news_1994_en.html - kto widział ten wie. GoW miażdży. Poprostu jak narazie najładniejsza gra next-gen. Aha i najfajniejszy shotgun jaki widziałem w grze; ]


Co do tej najładniejszej gry to sie zgodze ale pod uwage biore tylko X360 ;) hehe
  • 0

#47 Danteusz Napisany 15 września 2005 - 15:15

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
A najlepsze jest to że każda gra na silniku Unreal 3 będzie tak wyglądać :D
  • 0

#48 TomisH Napisany 15 września 2005 - 15:42

TomisH

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 290 Postów:
Nie czaję tylko tego co mówi Cliff - Unreal Engine 3 exclusive for xbox360... :|
  • 0

#49 Gość__* Napisany 15 września 2005 - 16:43

Gość__*
  • Goście

Co do tej najładniejszej gry to sie zgodze ale pod uwage biore tylko X360 ;) hehe


Pokaż mi ładniejszy gameplay. Nie ma? Eot ; ]

A najlepsze jest to że każda gra na silniku Unreal 3 będzie tak wyglądać :D


To teraz nieźle 'dowaliłeś'. Jaka każda... Silnik to jedno a umiejętności developera drugie. Dobry developer może zbliżyć się do tego poziomu, bardzo dobry osiągnie go, a kiepski wręcz przeciwnie. Ile wyszło gier na silniku Q3? Dużo, a jedne wyglądają lepiej, drugie gorzej. Silnik to wielkie ułatwienie dla developera, ale nie gwarancja 'pewnej' jakości. Pierwszy przykład z brzegu: Gears of War i Frame City Killer działają na tym samym silniku.

Wiadomo kto zrobi najładniejszą grę na silniku Unreal 3 - jego twórcy ; )
  • 0

#50 Danteusz Napisany 15 września 2005 - 16:46

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Może trochę uogólniłem, ale zazwyczaj gry na tym samym silniku mają zbliżony poziom grafiki.
  • 0

#51 Gość__* Napisany 15 września 2005 - 18:36

Gość__*
  • Goście

Co do tej najładniejszej gry to sie zgodze ale pod uwage biore tylko X360 ;) hehe


Pokaż mi ładniejszy gameplay. Nie ma? Eot ; ]

Prawdopodobnie jutro zobaczysz nie jeden ładniejszy gamepley ;) hehe
  • 0

#52 Ryo-San Napisany 18 września 2005 - 16:19

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:
3 najnowsze filmiki (z 16stego) z Insider'a - sam gameplay
http://s10.yousendit... ... LRAL2LKDPC

opadu szczeny jakos nie zaliczylem - jest niezle nawet bardzo ale bez sliskiego w gaciach..tymbardziej ze gra nie wychodzi na launch ale gdzies w 2006..
koles ktorym przyjdzie nam sterowac rusza sie dosyc sztywno - tak wiem ze ma na sobie kilka ton uzbrojenia itp - ale mimo wszystko nad animacją mogliby jeszcze troche popracowac
najwiekszym minusem IMO jest ogien, ktory wygląda fatalnie - co to ma byc? niech panowie z Epic zagraja sobie w RE4 i zobacza jak powinien wygladac prawdziwy ogien..
jak narazie pierwsze skrzypce w GoW gra klimat - ktory rzadzi po calosci - no ale o tym wiadomo bylo od czasu pierwszych shootow.
  • 0

#53 Kaxi Napisany 18 września 2005 - 16:43

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Na filmiku który zdarzyło mi się obejrzeć nie pasowały mi dwie rzeczy: ogień niczym z pierwszej generacji gier na PS2 oraz fizyka, która może i robiłaby wrażenie na current-genach, jednak o XBoxa 360 wymagam więcej. Pomijając te dwie wady, jest to obecnie chyba naładniej wyglądają gra na tri sixti. Choć sto razy bardziej pasuje mi propozycja panów z Rare, potocznie nazywana Kameo: Elements of Power :mrgreen:
  • 0

#54 Ryo-San Napisany 18 września 2005 - 16:50

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:
fizyka tez chcialem pojechac ale chce najpierw zobaczyc jak zachowuje sie przeciwnik, ktory np przyjmuje olowiane kulki z shootguna z odleglosci metra, dwoch;]
na filmikach nie ma takich akcji, dlatego trudno ocenic fizyke(przynajmniej w tych filmikach ktore widzialem) - zawsze przeciwnicy "koszeni" sa z dosyc duzej odleglosci i trudno mi to ocenic..ale faktycznie przeciwnicy upadaja na ziemie bez finezji (przynajmniej tak mi sie wydaje) poprostu gleba i tyle..podobnie wrak samochodu(jeden z tych 3 filmikow), ktory jest spychany z gorki przez dwoch kolesi - jego animacja podczas wybuchu jest najwyczajniej w swiecie slabiutka..ale juz na kolejnym filmiku mozna zobaczyc jak koles wysadza jakis wrak w powietrze i tutaj znowu fizyka wypada zdecydowanie lepiej..
no ale tak jak pisalem wczesniej - fizyke najlepiej sprawdzic walac komus w ryj z shootguna albo bawiac sie jakims granatnikiem.
a tego na filmikach nie ma..
  • 0

#55 Kaxi Napisany 18 września 2005 - 16:54

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Ja miałem na myśli ten wrak samochodu który sunie po ulicy a na koniec wywala się. Dzieje się to wszystko średnio naturalnie, a powinno być bez zarzutu, jak dla mnie.
  • 0

#56 Gość__* Napisany 18 września 2005 - 17:08

Gość__*
  • Goście

Ja miałem na myśli ten wrak samochodu który sunie po ulicy a na koniec wywala się. Dzieje się to wszystko średnio naturalnie, a powinno być bez zarzutu, jak dla mnie.

Zgadzam sie w pełni, miałem napisac to samo.
Rzeczywiscie ogien prezentuje sie kiepsko, ale pewnie jeszcze to poprawia.
Tak samo jak Kaxiemu bardziej podoba mi sie Kameo (pod wzgledem graficznym) niz GoW.
  • 0

#57 BeSOS Napisany 18 września 2005 - 19:14

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Tak samo jak Kaxiemu bardziej podoba mi sie Kameo (pod wzgledem graficznym) niz GoW.


chyba za bardzo nie ma co porównywac o_O to przecież zupełnie inne gry :]
Ale też musze niestety przyznac, że po zobaczeniu filmiku z gry bardzo sie zawiodłem :/ pomijam ogień, ale ogólnie jakos tak nie bardzo mi to wszystko sie podobało :/
  • 0

#58 Gość__* Napisany 18 września 2005 - 19:33

Gość__*
  • Goście
No nie wiem mi się podoba wszystko w tych filmach, zarówno ogień jak i fizyka. Nie wiem 1qaz1q jakie było twoje wrażenie po filmiku z E3, ale przecież pokazano praktycznie to samo.
  • 0

#59 xell Napisany 22 października 2005 - 22:49

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:
Gears of War vs FF Spirits Within (czy jakoś tak). screen jest zrzutem z trailera z x05 720p. wiem, że w ruchu różnica jest większa, ale i tak robi wrażenie to porównanie.
http://img486.images...owvsffsw7gi.jpg
btw: link za jakiś czas wygaśnie, jak wszystko na imageshacku.
  • 0

#60 Gość__* Napisany 23 października 2005 - 08:59

Gość__*
  • Goście
Jesli tak beda wygladaly twarze w grze, to ja poprosze :shock:
  • 0