Skocz do zawartości

Gears of War


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
2793 odpowiedzi na ten temat

#121 Gość__* Napisany 23 lutego 2006 - 14:24

Gość__*
  • Goście

PS. Wyobrażacie sobie ta gre podpieta pod HDTV ?

Tak ale sam hdtv stojący w salonie wyobrazić sobie już trudniej o_O

Screeny: wszystko w porządku... ale dlaczego ta gra wciąż mnie nie przekonuje?... Czuję od niej... jakimś plastikiem :(

Wyobrażamy, bo jest kilka trailerów ukazujących, cudowne GoW(trzeba nowy skrót wymyslić bo myli się z God of War, które IMO było pierwsze), ale tak ja powiedział Orange plazmy w salonie to ja sobie wyobrazić nie mogę (moi starzy nie narzekają na brak kasy, ale mają po 40 pare lat i nie mają zamiaru wydać na TV więcej niż 2500zł- :lol: , a raczej :cry: i :wink: ), a co dopiero w pokoju! Poza samą grafiką, gra mi się też bardzo podoba. Lubię shootery, i podoba mi się widok tpp. Ważne jest tylko AI, bo nie mam zamiaru rozkazywać pół główkom. A ma to być shooter z elementami taktycznymi- Epic, nie nawal!

PS. Proponuję nowy skrót GeoW( chyba jest taki na forum PE :? )
  • 0

#122 Gość__* Napisany 23 lutego 2006 - 14:33

Gość__*
  • Goście

O_o kto z tej gry robi nastepce Halo?? Gdzie tak pisze, pierwsze słysze. W jakim sensie niby to jest nastepca Halo?? Wogole LOL za takie sformułowanie.


np ign...nie znajdę ci teraz konkretnych przykładów, ale nie wyssałem sobie tego z palca od tak. Nie chodzi o konkretne porównanie mechanizmów gry do Halo, ale o samo znaczenie tytułu dla Microsoftu.Tak samo było z PDZ co też było dla mnie smieszne. Teraz jasniej?


Co w tym śmiesznego? Każdy gracz oczekuje, że na konsole pojawi się mega produkcja pokroju Halo (z góry pomijam kwestię, że nie lubisz tej gry) i Gears of War ma predyspozycje, by stać się taką grą. PDZ nie dał rady, może GoW.
  • 0

#123 MaxVarEmreis Napisany 15 kwietnia 2006 - 15:03

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:
GoW w listopadzie?? Duzo na to wskazuje. Klik
Całe szczeście E3 blisko i pewnie tam dowiemy sie juz na 100% co i jak.
  • 0

#124 syon Napisany 15 kwietnia 2006 - 18:37

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
No tak, wolą przesunąć i zgarnąć kase w czasie świątecznej gorączki o_O
  • 0

#125 Gość__* Napisany 15 kwietnia 2006 - 21:32

Gość__*
  • Goście
ew Billu z Tokyo Hotel kazal im przesunac premiere na termin launchu ps3, co by bylo calkiem logicznym rozwiazaniem.
  • 0

#126 syon Napisany 16 kwietnia 2006 - 21:39

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
Naturalnie bierzemy i taką opcję pod uwagę :) - Billu rulzuje ROTFL :lol:
  • 0

#127 MaxVarEmreis Napisany 28 kwietnia 2006 - 23:23

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:
3 screeny, ale bardzo kiepskiej jakości. Klik
  • 0

#128 syon Napisany 29 kwietnia 2006 - 07:28

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
Może jakość jest kiepawa, ale akcja jakaś jest :hmmm: Kurna grafika jest przeeeekozacka :cooo:
  • 0

#129 Texz Napisany 29 kwietnia 2006 - 22:13

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Dodany obrazek
  • 0

#130 MaxVarEmreis Napisany 30 kwietnia 2006 - 12:12

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:
Tutaj trailer z GoW. Jednak bardzo stary, jeszcze z X05 :D. Pokazał sie na Gametrailers z dopiskiem, jakboby dzwiek został poprawiony (??). Tak czy sial warto zobaczyć. Klimat jest ostry :twisted:
  • 0

#131 Gość__* Napisany 01 maja 2006 - 22:32

Gość__*
  • Goście
Skan - http://videogamerx.g... ... ws&no=6911
  • 0

#132 Pavlis Napisany 03 maja 2006 - 11:38

Pavlis

    Mega Man

  • Forumowicze
  • 111 Postów:
Chyba nie będzie to dziwne ,że jak powiem ,iz ta gra wyglada znakomicie :klaszcze:
  • 0

#133 syon Napisany 03 maja 2006 - 16:07

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:

Chyba nie będzie to dziwne ,że jak powiem ,iz ta gra wyglada znakomicie


Nie, wcale nie będzie. Powiem więcej: w pełni się z tobą zgadzam :cooo:
  • 0

#134 BeSOS Napisany 04 maja 2006 - 09:55

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
klimatyczny nowy screen :)

Dodany obrazek
  • 0

#135 gruby Napisany 04 maja 2006 - 12:38

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
W tym natłoku pochwał nad grafiką jakoś mi umknęło. To jest proty shooter„ czy shooter z ambicjami )A la RE4)? Jest tu jakaś fabuła i wątek przygodowy, czy jedynymi questami jest rozbudowa broni?
  • 0

#136 MaxVarEmreis Napisany 04 maja 2006 - 12:43

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

W tym natłoku pochwał nad grafiką jakoś mi umknęło. To jest proty shooter„ czy shooter z ambicjami )A la RE4)? Jest tu jakaś fabuła i wątek przygodowy, czy jedynymi questami jest rozbudowa broni?

Nie no, jakaś fabuła jest :D. Z tego co wiem to coś w stylu : obcy atakują, wyskakuja dosłownie i w przenośni z pod ziemi, ludzie uciekają i odkrywają, że stwory nie przebijaja sie przez twardszy grunt ( no i boja sie swiatła). Ludzią coraz trudniej przychodzi obrona wiec wysyłaja naszego wojaka aby rozprawił sie z paskudami raz na zawsze :).
Jakoś tak to chyba szło heh.
  • 0

#137 Orange Napisany 04 maja 2006 - 12:45

Orange

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 590 Postów:
Chyba w pierwszym trailerze jest wyjaśniona fabuła z całkiem fajną (a'la Terminator) narracją. Wystarczy poszukać :)
  • 0

#138 Ney Napisany 04 maja 2006 - 12:48

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Screen klimatyczny (cała gra się zresztą tak zapowiada) ale mi jeszcze żadna gra Epic nie przypadła do gustu (Unreal 1 i 2 to dla mnie średniaki jeśli chodzi o gameplay,podobnie z tournamentami na Xboxa)...Dlatego dopóki w gazetach/na forach/serwisach internetowych nie zaczną sie jarać ludzie grywalnością w tej grze to się do GoW raczej nie przekonam...
  • 0

#139 Gość__* Napisany 09 maja 2006 - 21:35

Gość__*
  • Goście
e3 2k6 trailer ;]
http://xboxyde.com/news_2925_en.html
  • 0

#140 xell Napisany 09 maja 2006 - 21:53

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 316 Postów:
To real-time czy render? :hmmm:
  • 0

#141 Gość__* Napisany 09 maja 2006 - 22:37

Gość__*
  • Goście
oczywiscie ze real-time !
  • 0

#142 bradcor Napisany 09 maja 2006 - 23:23

bradcor

    Mokujin

  • Narybek
  • 26 Postów:
Gears of War gameplay miłego oglądania..:)
:hurra: http://xboxyde.com/news_2929_en.html
  • 0

#143 Gość__* Napisany 09 maja 2006 - 23:40

Gość__*
  • Goście
troche mało pokazał ten trailerek , może bedzie gameplay na e3 :)
  • 0

#144 Ryo-San Napisany 09 maja 2006 - 23:43

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:
Dziq olej ten trailer i sciagaj gameplay z konferencji..naprawde nie sadzilem, poprostu nie sadzilem ze ten tytul tak mocno kopnie mnie w dupe...kapitalne to jest naprawde :ninja:
http://xboxyde.com/leech_2586_en.html

szkoda ze takie mega krotkie - na konferencji gameplay byl duuuuuzo dluzszy wiec zassaj sobie konfe albo poczekaj az wrzuca caly gameplay gdzies
  • 0

#145 cwany-lis Napisany 10 maja 2006 - 11:14

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 567 Postów:
Oglądam właśnie gameplay i jestem w szoku - to jest naprawdę nextgenowa gra, mam nadzieje tylko że wyłączono celownik tylko na potrzeby prezentacji ;) a i postać czasami troche sztucznie sunie po zabudowanym terenie, szczególnie na począku ale to chyba wina kamery. Wrażenia z prezencji gry na razie mam bardzo pozytywne i czekam na premiere.
  • 0

#146 xell Napisany 10 maja 2006 - 12:03

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 316 Postów:
Również obejrzałem ten poziom, który developer grał na początku prezentacji MSu. Power!
  • 0

#147 Gość__* Napisany 10 maja 2006 - 12:11

Gość__*
  • Goście
dokladnie..imo to najladniejsza gra e3 06- jest duzo ladnych, sporo bardzo ladnych, troche pieknych.. ale imo GoW kosi wszystko :ninja:
  • 0

#148 cwany-lis Napisany 10 maja 2006 - 13:48

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 567 Postów:
zauważyliście ta absurdalną wystrzymałość przeciwników ? koleś dostaje kilka serii z karabinku i nic, dopiero shotgan z bliska załatwia sprawę i praktycznie osoba grająca w tej prezentacji głównie nim się posługiwała tzn. oddała kilka serii na potrzeby prezentacji a potem szybki szkok przez osłone i strzał ze śrutu :ninja: no nie wiem

a tak btw. zauważyliście że gdy kolo zmienia magazynek to widać falujące powietrze z rozgrzanej broni ? i w czasie walki nasi pomocnicy krzyczą nam pomocne rady ? np. na początku wrzeszczy byśmy atakowali z lewej strony a sam zachodzi ich z flanki, niezłe :^^:
  • 0

#149 xell Napisany 10 maja 2006 - 13:53

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 316 Postów:
W ogóle rozgrywka wygląda wybitnie jednorazowo i liniowo, nie wydaje mi się, żeby mi się chciało coś takiego przechodzić ten drugi raz. Aczkolwiek za tym pierwszym pierwszym razem szykuje się wiele emocji i klimatu.
Czyli coś jak Half-Life 2.
Trzeba mieć nadzieję, że długowieczność gry uratuje online(choć też jestem pewien, że będzie sporo lepszych gier do online).
  • 0

#150 Ney Napisany 10 maja 2006 - 14:00

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Główny bohater ma troche chyba za dużo testosteronu...Bardziej twardego gołsu już mu się nie udało zrobić?Riddick i Snake razem wzięci wymiękają:)
Prezentacja rzeczywiście jest wspaniała...O gameplay chyba się nie ma co bać bo już patrzenie na rozwalających się przeciwników jest przyjemne (pękna krew:) ).Wybuch granatu czy animacja postaci to pierwsza klasa...Jak dadzą to demo na Market to nie ma bata - nie wytrzymam juz chyba i biore odrazu X360 o_O
  • 0