Skocz do zawartości

Gears of War


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
2793 odpowiedzi na ten temat

#151 MaxVarEmreis Napisany 10 maja 2006 - 14:01

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

W ogóle rozgrywka wygląda wybitnie jednorazowo i liniowo, nie wydaje mi się, żeby mi się chciało coś takiego przechodzić ten drugi raz. Aczkolwiek za tym pierwszym pierwszym razem szykuje się wiele emocji i klimatu.
Czyli coś jak Half-Life 2.
Trzeba mieć nadzieję, że długowieczność gry uratuje online(choć też jestem pewien, że będzie sporo lepszych gier do online).

Mam nadzieje, że zrobią coś na wzór GRAW. Kilka dróg wiadących do celu, jakies wieksze otwarte przestrzenie po których bedzie można sie swobodnie przemieszczać. Tak czy siak zapowiada sie naprawde wysmienita gra.
  • 0

#152 Gość__* Napisany 10 maja 2006 - 14:21

Gość__*
  • Goście
http://www.gearsofwar.com/
na oficjalnej stronce jest odliczanie, konczy sie w piatek o 12ej naszego czasu

wyglada wiec na to, ze jeszcze o GoWie podczas e3 uslyszymy ;]
  • 0

#153 Ryo-San Napisany 10 maja 2006 - 18:38

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:

Trzeba mieć nadzieję, że długowieczność gry uratuje online(choć też jestem pewien, że będzie sporo lepszych gier do online).

po obejrzeniu kilkukrotnie calego gameplaya z konferencji..jestem wrecz pewien ze online bedzie MOCNA strona tego miazdzacego tytulu..
ba to moze byc najlepsza gra tpp online..juz sobie wyobrazam te cudowne mapy do MP w tych misto-wojennych klimatach aaaaaaaaa Dodany obrazek

Główny bohater ma troche chyba za dużo testosteronu...Bardziej twardego gołsu już mu się nie udało zrobić?Riddick i Snake razem wzięci wymiękają:)

ba;] glowny bohater to taki odpowiednik Marv'a z Sin City;] i to mi sie koorewsko podoba :ninjadance:
  • 0

#154 Yoori Napisany 10 maja 2006 - 18:44

Yoori

    Chłopak Kingi

  • Forumowicze
  • 8 527 Postów:
Ależ to wygląda :cooo: Mam nadzieje że gameplay bedzie również tak błyszczał :^^:
Kiedy premiera :?:
  • 0

#155 Ryo-San Napisany 10 maja 2006 - 18:46

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:
jesien biezacego roku - narazie tyle wiadomo
  • 0

#156 Mani Napisany 10 maja 2006 - 23:15

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
Głos gł bohatera jest zajefakinbisty.Marv z Sin City jak mówi Ryo.Widać, że to twardziel (znaczy słychać) a nie ciotka niewydymka.
  • 0

#157 syon Napisany 11 maja 2006 - 10:27

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
To chyba będzie idaealny tytuł na zamówienie przed premierowe o_O
  • 0

#158 Gość__* Napisany 11 maja 2006 - 10:33

Gość__*
  • Goście

http://www.gearsofwar.com/
na oficjalnej stronce jest odliczanie, konczy sie w piatek o 12ej naszego czasu

wyglada wiec na to, ze jeszcze o GoWie podczas e3 uslyszymy ;]

obstawiam ze wypuszcza demo ^^


Graficznie niesamowicie ale sama rozgrywka...to kolejny tailer ktory opiera sie na chowaniu, wychylaniu i strzelaniu (zuepłnie jak w kill switch) ;/
troche niepokojace.

Desing tej gry... :cooo:
  • 0

#159 logan Napisany 11 maja 2006 - 10:37

logan

  • Forumowicze
  • 2 355 Postów:
Grafika ladna, ale design tej gry... :bue: :bue: zreszta tak samo jak UT2007 :bue: :bue:
  • 0

#160 Gość__* Napisany 11 maja 2006 - 11:08

Gość__*
  • Goście
a mnie design sie podoba.. Sera wyglada bardzo ladnie, ma niesamowity klimacik.. potworki wygladaja kapitalnie, Fenix tez daje rade.. i tak wiem, to typowy terminator z silowni, a na dodatek z ta chustka przypomina troche Pudziana o_O ale mnie to wcale nie przeszkadza.. wrecz przeciwnie- Riddick byl zajebisty i podobnie jest z Fenixem

Yeti- ja podobnie..mysle, ze moga tez podac date premiery ;]
  • 0

#161 Gość__* Napisany 11 maja 2006 - 11:55

Gość__*
  • Goście
Widziałem tylko 27 sekundowy wycinek z konferencji M$, ale nawet na podstawie tego moge powiedzieć, ze grafa zabija (tekstury szokują). Design bohatera i antagonistów powala. To będzie wielki hit, prawie jak Halo 3... ale wiadomo prawie robi wielka różnice :^^:
  • 0

#162 Ryo-San Napisany 11 maja 2006 - 12:04

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:
Gears of War Multiplayer Hands-On
http://previews.team... ... of-War/p1/
  • 0

#163 Texz Napisany 11 maja 2006 - 16:03

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Zawsze motyw poruszania się po polu walki, rozbudowanym w barach madafaką, który równie dobrze może przyłożyć z pięści, jak walnąć jakimś kurfeństwem. GoW to gra dla mnie. Czuję to już po pierwszych chwilach spędzonych przed gameplayem na konferencji M$. Mani słusznie zauważył że przy waleniu w ścianę serią nie odlatują kafelki/elementy/gruz etc. ale dajmy jeszcze developerom trochę czasu.
Motyw podbiegnięcia do gostka i przepołowienia go na pół dołączaną do broni piłą obrotową, rządzi! Widać tu bardzo dużo zapożyczeń z gameplayu RE4 i bardzo dobrze. Chowanie się za płotem, krew która niezwykle sugestywnie tryska na prawo i lewo, grafika napędzana engine UT2007... nie mam więcej pytań. Niech ta gra się tworzy w spokoju, niech zrobią z niej prawdziwą sztukę dla sztuki. Must Have na X360.
  • 0

#164 Gość__* Napisany 11 maja 2006 - 20:57

Gość__*
  • Goście
Ciekawie prezentuje sie możliwosć korzystania z różnego rodzaju zasłon. Fachowa animacja "przylegania" do ściany, kucania i turlania sie w kierunku zasłon. Ostrzał z za wegła tez daje rade. :twisted:

Mani słusznie zauważył że przy waleniu w ścianę serią nie odlatują kafelki/elementy/gruz etc. ale dajmy jeszcze developerom trochę czasu.


Good point. Ale nzlezy zauwazyć, ze kurz/pył jaki wzbija sie po ostrzale jest naprawde fachowy.
  • 0

#165 Gość__* Napisany 11 maja 2006 - 21:04

Gość__*
  • Goście

Ciekawie prezentuje sie możliwosć korzystania z różnego rodzaju zasłon. Fachowa animacja "przylegania" do ściany, kucania i turlania sie w kierunku zasłon. Ostrzał z za wegła tez daje rade. :twisted:


Mac nie wiem czemu ale ta gra mnie rozwalila, miod wylewal sie z gameplaya, bylem w takim szoku jak Ty po obejzeniu Halo 3. :D

mysle ze jeszcze poprawia inteligencje przeciwnikow no i zdazylo sie chrupniecie animacji na pokazie, mysle ze wszystko poprawia :)
  • 0

#166 Gość__* Napisany 11 maja 2006 - 23:05

Gość__*
  • Goście

Graficznie niesamowicie ale sama rozgrywka...to kolejny tailer ktory opiera sie na chowaniu, wychylaniu i strzelaniu (zuepłnie jak w kill switch) ;/
troche niepokojace


Nie wiem jak wyglądało Kill Switch, ale na podstawie filmów z GoW mogę powiedzieć, że jest to dla mnie wspaniałe rozwiązanie. W dotychczasowych strzelankach walka polegała na bezsensownym staniu naprzeciwko siebie z ewentualnym kucnięciem, co jest nienaturalne i momentami żałosne. GoW wraz z nową generacją przynosi nam płynne przyleganie i chowanie się za przeszkodami, dzięki czemu rozgrywka nabiera realizmu (o ile strzelanie do obcych można nazwać realizmem;]) i odpowiedniego klimatu. A całość i tak jest cholernie dynamiczna.

Desing tej gry... :cooo:


No tak, za to design gry Naughty Dog rozwalił cię na kawałeczki :cooo:
  • 0

#167 Gość__* Napisany 12 maja 2006 - 09:31

Gość__*
  • Goście

Nie wiem jak wyglądało Kill Switch, ale na podstawie filmów z GoW mogę powiedzieć, że jest to dla mnie wspaniałe rozwiązanie.

W Kill Switch odbywa to sie IDENTYCZNIE (przyleganie do sciany, wychylanie, strzelania)

Desing tej gry... :cooo:


No tak, za to design gry Naughty Dog rozwalił cię na kawałeczki :cooo:

źle mnie zrozumiałeś, desing tej gry jest swietny
  • 0

#168 MaxVarEmreis Napisany 12 maja 2006 - 10:37

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:



Nie wiem jak wyglądało Kill Switch, ale na podstawie filmów z GoW mogę powiedzieć, że jest to dla mnie wspaniałe rozwiązanie.

W Kill Switch odbywa to sie IDENTYCZNIE (przyleganie do sciany, wychylanie, strzelania)

Nie całkiem identycznie bo z tego co pamietam w Kill Switch nie mogłeś np przeskoczyc murka za którym sie schowałeś ( choć głowy za to nie daje). Pozatym IMO takie porównywanie nie ma sensu. Bo np w takim GRAW też masz przyleganie do przeszkód i ostrzeliwanie sie zza osłony.
  • 0

#169 Gość__* Napisany 12 maja 2006 - 23:42

Gość__*
  • Goście

http://www.gearsofwar.com/
na oficjalnej stronce jest odliczanie, konczy sie w piatek o 12ej naszego czasu

wyglada wiec na to, ze jeszcze o GoWie podczas e3 uslyszymy ;]

I co wyszło z tego odlicznia ?
  • 0

#170 Gość__* Napisany 13 maja 2006 - 00:17

Gość__*
  • Goście
zostalo kilkanascie godzin i.. nagle zrobilo zrobilo sie 2, a potem 3 dni oO
  • 0

#171 Ryo-San Napisany 13 maja 2006 - 11:47

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:
Get down! Shut up! This game will own you.
IGN Multiplayer Hand's on
http://xbox360.ign.c...7/707205p1.html
  • 0

#172 syon Napisany 13 maja 2006 - 12:34

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
No sprawozdanie z multi czytało się jak jakąś dobrą powieść wojenną :)
  • 0

#173 Gość__* Napisany 13 maja 2006 - 22:09

Gość__*
  • Goście

Graficznie niesamowicie ale sama rozgrywka...to kolejny tailer ktory opiera sie na chowaniu, wychylaniu i strzelaniu (zuepłnie jak w kill switch) ;/
troche niepokojace

W Kill Switch odbywa to sie IDENTYCZNIE (przyleganie do sciany, wychylanie, strzelania)

tylko Yeti, ptysiu powiedz mi- co z tego? w GTA i Godfatherze napierdalasz ludzi, zdobywasz szacunek, jezdzisz furami, itd..czy nie uwazasz, ze GTA jest "troche" lepsze od Godfathera? analogicznie jest np. z PESem i Fifą.. takze nie mow mi, ze podobne, czy nawet te same zalozenia, co w przypadku sredniackiego Killswitch sprawia, ze GOW nie bedzie tak zajebisty, jak mogloby sie wydawac
  • 0

#174 TomisH Napisany 13 maja 2006 - 22:47

TomisH

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 290 Postów:
Ty, Kill'switch był całkiem spox, także zejdź z giery xD
  • 0

#175 Gość__* Napisany 13 maja 2006 - 22:53

Gość__*
  • Goście
no nie mowie, ze byl zly.. tak, jak mowisz byl calkiem spox, ale imo w pewnym momencie robil sie po prostu nudny.. no i przede wszystkim nie byla to gra tego kalibru, co Gears.. i moim zdaniem porownywanie ich jest nie na miejscu ;]
  • 0

#176 Gość__* Napisany 14 maja 2006 - 13:10

Gość__*
  • Goście
multi:
http://xboxyde.com/news_3003_en.html
  • 0

#177 xell Napisany 20 maja 2006 - 07:07

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 291 Postów:
wywiad (są pytania o Kojimę):
http://gaming-age.co... ... &pagenum=1
  • 0

#178 Gość__* Napisany 20 maja 2006 - 09:18

Gość__*
  • Goście
http://gaming-age.co... ... araoke.jpg
Kojima karaoke lol :)
  • 0

#179 xell Napisany 20 maja 2006 - 09:23

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 291 Postów:
W amerykańskiej telewizji SpikeTV był program, gdzie była dyskusja z Kojimą, Bleszinskim, Moorem, Harrisonem i Fils-Aimem i stamtąd pochodzi to zdjęcie. W sumie ciekawie mogło tamto wyglądać.:)
  • 0

#180 Gość__* Napisany 21 maja 2006 - 15:45

Gość__*
  • Goście
Wywiad - Epic's Cliff Bleszinski
http://www.joystiq.c... ... leszinski/

Dodany obrazek
Hideo Kojima playing Gears of War. :)
  • 0