Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sonic Colours: Ultimate

Sonic Team SEGA Wii NDS Switch XONE PS4 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
29 odpowiedzi na ten temat

#1 Kaxi Napisany 26 maja 2010 - 19:32

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:

http://gonintendo.co...y.php?id=124818



SEGA zapowiada nowego Sonika na te święta, na Wii i DS.
Dobra wiadomość jest taka, że dalej to będzie action-adventure (ma być i 2D i 3D), a nie kolorowanka, jak sugerowałby tytuł.
Zła wiadomość jest taka że nikogo to nie obchodzi.
Dziwna wiadomość jest taka, że choć na filmiku nic nie widać, a info od wydawcy jest skromne, mam wrażenie że to będzie kalka Mario Galaxy (jest mowa w pressie o jakichs planetach!).


Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 14 czerwca 2021 - 08:04

  • 0

#2 cybercotlet Napisany 26 maja 2010 - 19:42

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 576 Postów:
Myślę, że będzie z tego kaszanka. Już chyba na zawsze będziemy musieli pozostać przy serii adventure :sad:
  • 0

#3 Kaxi Napisany 15 czerwca 2010 - 09:00

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
Super Sonic Colours Galaxy

dłuższy teaser:

Trochę obrazków:

Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek


Mam dziwne wrażenie, że Unleashed na Wii wyglądał ładniej... Na pewno Sonic and the Black Knight było ładniejsze, choć to inna gra nieco była.
  • 0

#4 Kaxi Napisany 16 czerwca 2010 - 17:54

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
O_O

Nowy gameplay z Sonica wygląda... DOBRZE! :klaszcze:
Wzięli co najlepsze z Sonic Adventure i Sonic Unleashed, dodali trochę z Sonic Advance i o to może wyjść dobra gra z Sonikiem! A do tego wygląda to jak... najładniejsze gry na Wii. Super płynnie, bogate tła, mnóstwo się dzieje, obszerne plansze (grający głównie idzie naprzód, ale widać, że jest co eksplorować).

http://www.nintendoe...hing.com/42617/
  • 0

#5 BeSOS Napisany 16 czerwca 2010 - 18:08

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
tak zapowiadał się każdy kolejny sonic od czasów sonic adventure 2. Radzę więc się ogarnąć kox :rolleyes:
  • 0

#6 Kaxi Napisany 16 czerwca 2010 - 18:09

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
Pewnie masz rację. Ale spodziewałem się, że ten nie będzie się wcale zapowiadał...
  • 0

#7 MonsieurWoland Napisany 16 czerwca 2010 - 18:12

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 249 Postów:
Podtytul topicu - prima sort OLO :^^:

Ja sie na Sonica nie napalam. Nie pamietam kiedy wyszedl ostatni jez ktory nadawal sie do gry. W najgorszym wypadku przyjemnie sie rozczaruje :^^:
  • 0

#8 Tadeg Napisany 15 lipca 2010 - 22:02

Tadeg

    eurogamer.pl

  • Narybek
  • 247 Postów:
Nowym aktorem podkładającym głos pod Sonica jest ten sam, który grał Ezio Auditore da Firenze w AC2 :D To jest dopiero hit! Przynajmniej voice-acting będzie git:P

Dodany obrazek
  • 0

#9 Krill Napisany 16 lipca 2010 - 14:57

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Uhh, Sonic... W ogóle przeoczyłem ten temat, więc to prawda, że ludzie mają kompletnie w d*pie to, że wyjdzie nowy Sonic. Szczerze mówiąc, ja też :D
  • 0

#10 Texz Napisany 16 lipca 2010 - 15:09

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
A ja wręcz przeciwnie. Po gameplayu z nowego Sonica mam niesamowitą podjarkę na widok jak to się wszystko rusza. Nawet bezpardonowe zerżnięcie z SMG2 motywu wiertła mi odpowiada bo przy kręceniu wyników będzie to rzecz którą po prostu będzie trzeba opanować. Mówię wam, to będzie hicior!
  • 0

#11 Krill Napisany 16 lipca 2010 - 15:41

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Pierwsze Sonic Adventure na DC było very cool, ale obecnie jeż stał się dla mnie tak g**niany (sorry, Sonic), że musiałaby to się okazać rewelacyjna gra, jakiś cud, abym chciał w to zagrać...
  • 0

#12 Texz Napisany 16 lipca 2010 - 15:55

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Jasne, ale jakie masz pierwsze wrażenie po zobaczeniu gameplaya? Przecież to już pokazuje jak ta gra się prezentuje w akcji, na podstawie czego można już oceniać czy deweloper dał radę. Dla mnie to co zobaczyłem jest bardzo satysfakcjonujące i jeżeli nie spieprzą to jak z mrocznymi planszami w Sonic Unleashed będzie naprawdę bardzo dobra gra, a kto wie może i nawet wielki powrót Sonica.
  • 0

#13 Krill Napisany 16 lipca 2010 - 16:11

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Ha, przeoczyłem link do trailera! LOL...

No nie powiem, intrygujące... Nie wygląda wcale dużo gorzej od Super Mario Galaxy 2...
  • 0

#14 Texz Napisany 16 lipca 2010 - 16:17

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Ja tam widzę tylko Wii, co w sumie jest niesamowite bo w pierwszej chwili myślałem że to któryś z subHD genów.
  • 0

#15 Kaxi Napisany 16 lipca 2010 - 17:34

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
Gra wygląda bardzo dobrze, przypomina dzienne plansze z Sonic Unleashed połączone z Sonic Adventure i SMG (lol), ale niepokoi mnie, że autorzy celują (jak sami mówią) w graczy około 12-ego roku życia. Znaczy, to pewnie oznacza infantylną fabułę (nikogo) i niski poziom trudności (kiepsko), a nie to, że gra będzie do pupy - choć to tez jest ewentualność.
  • 0

#16 Tadeg Napisany 16 lipca 2010 - 17:55

Tadeg

    eurogamer.pl

  • Narybek
  • 247 Postów:

przypomina dzienne plansze z Sonic Unleashed połączone z Sonic Adventure i SMG (lol


hell yes, Official Nintendo Magazine właśnie tak podaje, że Colors (czy też Colours for britsh lovers!) to takie Unleashed bez Werehog'a. Wtedy było by bardzo zacnie. Tamta gra w połowie była świetna, a w połowie... (GOD FAKIN DEMYT) crapem.

Ale "powrót Sonica" do chwały (a nie tylko z CRAPlandii) to jednak Sonic 4. Jak to się nie uda, to oficjalnie stracę wiarę w jeża!

(tak, ten znany schemat:

1. Wychodzi Sonic-crap, wszyscy zarzekają się, ze więcej w to g**no nie zagrają, Sonic is dead.
2. SEGA zapowiada nowego Sonica <facepalm>, który ma być przywróceniem go do chwały.
3. Pierwsze screeny i informacje są git. Brak dodatkowych "przyjaciół Sonica", fani odzyskują wiarę i zapominają, że nienawidzą SEGI.
4. Kolejne screeny. Pojawiają się kumple jeża oraz jego nowe wersje kolorystyczne, lub inne głupoty. Im bliżej premiery tym gorzej.
5. Gra wychodzi i zostaje zjechana. Sonic umarł. Wszyscy zarzekają się, ze więcej w to g**no nie zagrają.)

and over and over again... :?
  • 0

#17 Nitrome Napisany 25 sierpnia 2010 - 13:47

Nitrome

    Toad

  • Narybek
  • 10 Postów:
Sonica przy życiu podtrzymuje tylko SEGA, która liczy na to, że zarobi jej kasę na sprzedaży gier (taa, Sonic-sprzedawca :mrgreen: )... Coraz mniej jest fanów Sonica, w przeciwieństwie do roku 2004, czy 2007... Jak Sonic przestanie być dochodowy to umrze śmiercią naturalną, hehehe :P .
  • 0

#18 Kaxi Napisany 21 października 2010 - 09:20

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
Podobno amerykańskim ONM wystawił 9. Wiem z dobrego, redakcyjnego źródła, że to rzeczywiście bardzo dobra gra.

Czyżby Sonic już nie był pelonsem? :kratos:
  • 0

#19 drAKul Napisany 22 października 2010 - 10:47

drAKul

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 1 904 Postów:
Fajnie by było gdyby Sonic trochę odżył. Pomimo iż z perspektywy czasu IMHO widać że Sonicy na G/MD/S(M)-CD oraz dwie części Sonic Adventures nie były aż tak dobre jak mi się wtedy wydawało (to wciąż świetne platformówki ale nijak się mają do Mariana a wtedy traktowało się ich równorzędnie) to speed, grafika oraz zwyczajnie fakt że Sonic jest (a raczej był) awesomely cool i tak dają mu numero duo wśród maskotek. Niestety Sega popełnia całą masę błędów z Soniciem, które Nintendo ominęło. Ilość przeciętnych (i słabych) gier lub tylko dobrych gier z Soniciem jest masa i tak było od początku (od spoko Sonic 3-D blast czy Sonic R do znanych wszyskim potworków z obenych czasów). Ninny wypuszcza Mario na pierwszej linii tylko na najlepsze lub bardzo dobre gry (wyjątek to kolejne części Mario Party ale pierwsze były fresh), od reszty jest drugi rzut (Luigi, Yoshi, Peach itd.). Sega nie bardzo miało kogo dać (Tails, Shadow i Eggman/Robotnik jeszcze może by się obronili (zresztą były gry sygnowane nimi) ale Sonic chyba zwyczajnie więcej sprzedawał (zakładam że do czasu skoro ciągle z nim kombinują). Obecnie jest mocno wyekspolatowany, a to i tak fajna postać. Tylko niech zabiorą to stado pomagierów. Sonic 4 jest fun ale to nie to. Dlatego 3mam kciuki.
  • 0

#20 cybercotlet Napisany 10 listopada 2010 - 15:34

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 576 Postów:

Jedna recenzja vs. wszystkie inne?
Poza tym podobno były dwie wersje review, jedna wcześniejsza ze zwalonym sterowaniem - czytałem gdzieś na GAFie chyba.

Kto prócz IGN tak pozytywnie zrecenzował SC? :wink:
Ja po wpadce z secret rings to raczej bardzo ostrożnie podchodzę do tytułów z sonicem
  • 0

#21 Kaxi Napisany 10 listopada 2010 - 15:39

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
http://www.gameranki...s/articles.html

+ Neo Plus (by Fax)
+ Famitsu (8,8,8,10).
:skacze:
  • 0

#22 MonsieurWoland Napisany 13 listopada 2010 - 09:11

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 249 Postów:
G-spot dal 8/10

Wynika z tego, ze przyjemnie sie rozczarowalem OLO.
  • 0

#23 GrzesiekMB Napisany 14 listopada 2010 - 13:42

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:
gspot nikogo, uswiadom to sobie.
  • 0

#24 Texz Napisany 14 listopada 2010 - 14:04

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Która wersja jest lepsza? Na Wii czy NDS?
  • 0

#25 Godot Napisany 14 listopada 2010 - 14:25

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Dwie różne gry. Na DSa jest to klasyczny Sonic 2D.
  • 0

#26 Texz Napisany 14 listopada 2010 - 14:40

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Plansze, fabuła i sam pomysł na te małe duszki dające różne moce jest chyba ten sam, dlatego się pytam.
  • 0

#27 Godot Napisany 14 listopada 2010 - 15:05

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Różnica jest taka jak między Galaxy a NSMB. Gameplayowo różne
  • 0

#28 nole Napisany 27 maja 2021 - 18:24

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 723 Postów:

Do dział!

 

https://youtu.be/Z3MCqTdsVKc


  • 0

#29 Kaxi Napisany 28 maja 2021 - 16:26

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:

To trzeba by edytować tytuł ;)


  • 0

#30 nole Napisany 09 lipca 2021 - 09:05

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 723 Postów:

https://youtu.be/sgiS9xrbg6Q


  • 0



Inne z tagami: