Skocz do zawartości

Zdjęcie

Xbox Live W Polsce


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
402 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Jezeli w Polsce pojawi sie Live czy porzucisz swoj GT (38 użytkowników głosowało)

Jezeli w Polsce pojawi sie Live czy porzucisz swoj GT

  1. Głosowanie Pozostane przy swoim obecnym GT (22 głosów [57.89%])

    Procent głosów: 57.89%

  2. Zarejestruje sie na Polske i porzuce obecny GT (4 głosów [10.53%])

    Procent głosów: 10.53%

  3. Nie posiadam jeszcze GT (8 głosów [21.05%])

    Procent głosów: 21.05%

  4. Głosowanie Jeszcze nie wiem (4 głosów [10.53%])

    Procent głosów: 10.53%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#1 117 Napisany 10 czerwca 2010 - 19:35

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
Za pare dni E3. Jest prawdopodobne, ze Microsoft oglosi na konferencji rozszerzenie Xbox Live. Wiekszosc polskich graczy liczy z pewnoscia na to, ze rozszerzenie tym razem obejmie Polske. Mielismy juz tego male sygnaly w postaci zdjecia Polski z krajow o duzym poziomie piractwa, czy wypowiedzi pana Murawskiego.

Powszechnie znanym faktem jest natomiast to, ze pomimo iz istnieje mozliwosc zmianu adresu zamieszkania, tak nie istnieje mozliwosc zmiany kraju zamieszkania pod swoim Gamertagiem. Oznacza, to ze w przypadku wprowadzenia Xbox Live do Polski gracze beda pozostawieni przed faktem uzywania starych Gamertagow zarejestrowanych na kraje w ktorych Xbox Live sie znajduje obecnie, albo porzucenia ich i stworzenia nowych zarejestrowanych na Polske. Kto z was pozostanie przy swoim obecnym GT a kto z was bedzie supportowal Microsoft Polska wyrzekajac sie swoich Osiagniec i rejestrujac nowy GT (w wypadku gdy rozszerzenie Live na Polske rzeczywiscie nastapi)?
  • 0

#2 Godot Napisany 10 czerwca 2010 - 19:56

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Oczywiście, że zostanę przy swoim. Szkoda mi stanów gier
  • 0

#3 vagrant3 Napisany 10 czerwca 2010 - 20:01

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:
nie mam zamiaru nic zmieniać. nie wiem też w jaki sposób robienie nowego gt miałoby wesprzeć ms polska (zresztą mogę sobie zrobić kolejne konto i zarejestrować je na polskę, jeśli kogoś to cokolwiek). za poźno się z tym obudzili, a mi zupełnie nie przeszkadza, że w któreś tam pole podczas rejestracji wpisałem kod pocztowy z Nottingham (bo nazwisko podałem swoje). jeśli wprowadzą live'a w polsce, to mam nadzieje, że zniknie te kilka blokad na marketplace i skończy się sprzedawanie wybrakowanych gier na naszym rynku. na nic więcej i tak nie można liczyć.

wyrzec się achievementów dla ms polska, dobre.
  • 0

#4 MonsieurWoland Napisany 10 czerwca 2010 - 20:19

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

nie mam zamiaru nic zmieniać. nie wiem też w jaki sposób robienie nowego gt miałoby wesprzeć ms polska


Podejrzewam, że MS Polska może dostawac czesc zysku od zdrapek i xlive. Mi wspieranie rodzimego rynku wisi wiec GT nie przerejestruje OLO :^^:
  • 0

#5 Scorpio Napisany 11 czerwca 2010 - 07:49

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

Podejrzewam, że MS Polska może dostawac czesc zysku od zdrapek i xlive. Mi wspieranie rodzimego rynku wisi wiec GT nie przerejestruje OLO :^^:

Zero patriotyzmu ... umrzyj w boleściach :^^:
  • 0

#6 burnstein Napisany 11 czerwca 2010 - 18:43

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 117 Postów:
W rytm pewnej przyśpiewki piłkarskiej:

'Nie ma i nie będzie... '
  • 0

#7 Nyjacz Napisany 11 czerwca 2010 - 18:55

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:
Mam 20 tysięcy ponad na koncie. Nie uważam, że jest to specjalnie długa lista, ale jest to moja historia, której nie zamierzam zaczynać od nowa.
  • 0

#8 Marbel Napisany 11 czerwca 2010 - 19:02

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 283 Postów:

Mam 20 tysięcy ponad na koncie. Nie uważam, że jest to specjalnie długa lista, ale jest to moja historia, której nie zamierzam zaczynać od nowa.

Zdecydowanie się zgadzam :) Ale jak będzie LivePL to założę dodatkowe konto na PL. A co. I pogram na live za free.
  • 0

#9 ACZ Napisany 11 czerwca 2010 - 20:34

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 145 Postów:
Nic nie ogłoszą w sprawie polskiego lajwa.
  • 0

#10 Texz Napisany 11 czerwca 2010 - 20:35

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Nie pamiętam ile mam GSa, coś ok. 20k, ale gdy tylko będzie można zakładam nowe konto na Polskę.
  • 0

#11 Gość_Zero_* Napisany 11 czerwca 2010 - 20:38

Gość_Zero_*
  • Goście

Nie pamiętam ile mam GSa, coś ok. 20k, ale gdy tylko będzie można zakładam nowe konto na Polskę.


Zabawnie by było gdybyś akurat TY, NIE założył nowego konta na PL
  • 0

#12 Texz Napisany 11 czerwca 2010 - 20:39

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Już nie mogę się doczekać, mam takie zaległości na XBLA.
  • 0

#13 Gość_Zero_* Napisany 11 czerwca 2010 - 20:42

Gość_Zero_*
  • Goście
jak ogłoszą w końcu kiedyś tam PL Live to o co będziesz walczył ? kupowanie piosenek na Ipoda w Polszy ? nie możesz zostać tak bez celu
  • 0

#14 Texz Napisany 11 czerwca 2010 - 20:45

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Jak to o co? O przywrócenie Polsce dostępu do Morza Czarnego! Dodany obrazek
  • 0

#15 Gość_Zero_* Napisany 11 czerwca 2010 - 20:48

Gość_Zero_*
  • Goście

Jak to o co? O przywrócenie Polsce dostępu do Morza Czarnego! Dodany obrazek


Ambitnie! Gdzie jakaś lista, wpisuję się i zmieniam siga na jakieś mocne hasło.
  • 0

#16 Gość_Zero_* Napisany 14 czerwca 2010 - 20:17

Gość_Zero_*
  • Goście
http://www.cdaction....microsoftu.html

TEXZ się spuści
  • 0

#17 Marbel Napisany 16 czerwca 2010 - 12:38

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 283 Postów:
Ma być migracja kont między krajami możliwa!!! :shock:

Klik

Skorzystacie? Hm... mnie dobrze w USA ;) Ale konto na PL dodatkowe na pewno założę.
Aha i premiera prawdopodobnie w listopadzie, razem z Kinkietem.
  • 0

#18 Ryan Napisany 12 października 2010 - 13:55

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Prasówka z dzisiaj:

Xbox LIVE dostępny oficjalnie w Polsce

Od ostatnich targów E3 w Los Angeles, na których zapowiedzieliśmy wprowadzenie Xbox LIVE do Polski minęło kilka miesięcy. Dziś mamy przyjemność poinformować Was, że nasza usługa oficjalnie zadebiutuje w Polsce 10 listopada 2010 roku.

"Jestem bardzo zadowolony z tego, że możemy przekazać dalsze informacje o usłudze Xbox Live. Jej wprowadzenie do Polski ogłosiliśmy na ostatnich targach E3, teraz idziemy krok dalej i potwierdzamy datę jej oficjalnego startu - to jest 10 listopada tego roku. Wierzę, że społeczność posiadaczy Xbox 360 doświadczy rozrywki na nowym, jeszcze wyższym poziomie. Do zobaczenia online". Powiedział Jacek Murawski prezes Microsoft Polska.

Już za kilka tygodni usługa Xbox LIVE połączy wszystkich polskich graczy, dając im oficjalny dostęp do najpopularniejszej usługi tego typu na świecie.

Początkowo na Xbox LIVE znajdą się podstawowe funkcjonalności, które zadecydowały o światowym sukcesie tej usługi, takie jak: możliwość grania online, zbieranie punktów gracza (gamerscore), zakupy najnowszych tytułów dostępnych w strefie Xbox LIVE Arcade oraz Games on Demand, czy możliwość wzbogacenia swych gier o elektroniczne dodatki w rodzaju dodatkowych plansz, map, postaci czy utworów muzycznych.

Konsola Xbox 360 oraz szerokopasmowe łącze internetowe zapewni graczom bezpłatny dostęp do usługi Xbox LIVE. Dzięki niemu będzie można zalogować się do swojego profilu ze zgromadzonymi punktami gracza i osobistym Awatarem, a także korzystać z wirtualnego rynku Xbox LIVE, gdzie znajdują się m.in. bezpłatne wersje demonstracyjne nadchodzących gier. Wykupienie złotego abonamentu w usłudze Xbox LIVE umożliwi ponadto sieciowe pojedynki ze znajomymi oraz graczami z całego świata, a także wcześniejszy dostęp do niektórych materiałów i atrakcyjne zniżki promocyjne na zawartość Xbox LIVE Marketplace. Koszt złotego abonamentu (Gold Membership) na okres dwunastu miesięcy wyniesie 249 PLN.

Wraz z wprowadzeniem Xbox LIVE przygotowaliśmy specjalne promocje dostępne dla wszystkich graczy w Polsce:
- Cykliczne rozgrywki sieciowej ligi turniejowej Live League, program Play with Fame umożliwiający granie na Xbox LIVE ze znanymi osobami, a także Live Club – program dla użytkowników Xbox LIVE dający im dostęp do zniżek w ponad 1700 punktach usługowych
w całym kraju.

Najważniejszą informacją z punktu widzenia obecnych użytkowników Xbox LIVE jest możliwość pełnej migracji kont zarejestrowanych na inne kraje. Migracja umożliwi przeniesienie do Polski całego dotychczasowego dorobku graczy: profili, punktów gracza (gamerscore), osiągnięć, punktów Microsoft (MSP) oraz złotych abonamentów. Migracji ulegnie także cała zakupiona do tej pory zawartość rynku Xbox LIVE Marketplace - wystarczy przed całym procesem zgrać ją na dysku twardym konsoli lub pamięci USB. Aby dowiedzieć się więcej o migracji kont odwiedź adres www.xbox.com/Pl-pl/live/faq.htm

Nie możemy się doczekać kiedy dołączysz do polskiej społeczności usługi Xbox LIVE. Aby dowiedzieć się więcej o Xbox LIVE odwiedź www.xbox.com/Pl-pl/live/default.htm

Do zobaczenia na Xbox LIVE!


Hubert Hatłas
Senior Account Executive


  • 0

#19 Marbel Napisany 12 października 2010 - 14:00

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 283 Postów:
Fajnie, że w końcu jest info, ale ja na Poly wyczytałem, że odnośnie tego fragmentu:

Migracji ulegnie także cała zakupiona do tej pory zawartość rynku Xbox LIVE Marketplace - wystarczy przed całym procesem zgrać ją na dysku twardym konsoli lub pamięci USB.

nie będzie możliwe ponowne pobranie zakupionego contentu. Dlatego przed migracją ma być archiwizacja. To mi się nie podoba i raczej zostanę w USA. W dodatku te ceny to trochę przegięte! 12 miesięcy Golda to powinno być max 200zł, a rozsądnie by było ze 170-180 zł. Podobnie z MSP. DROGO!
Coś czułem, że będą jakieś "ale" co do tej migracji.
  • 0

#20 Kurzy Napisany 12 października 2010 - 14:13

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
fajną cenę walnęli. Trochę przesadzili, za 199,99 jeszcze bym się nie obraził.
  • 0

#21 vagrant3 Napisany 12 października 2010 - 14:26

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:
mówiłem, ze tak będzie. nadzieją dla tych frajerów są juz raczej tylko te osoby, które do dziś się nie podłączyły (bo boją sie kupowania z allegro, zdrapek i rejestracji na obcy kod pocztowy :unsure: ). nikt normalny, korzystający w polsce z live'a od paru lat, nie będzie się chyba tak bawił.
  • 0

#22 Kurzy Napisany 12 października 2010 - 14:28

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
gorzej jak zagrożą jakimiś banami grającymi na zagranicznych kontach kiedy usługa jest w PL. Nie mogą? Mogą.
  • 0

#23 cybercotlet Napisany 12 października 2010 - 14:31

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 598 Postów:

gorzej jak zagrożą jakimiś banami grającymi na zagranicznych kontach kiedy usługa jest w PL. Nie mogą? Mogą.

Mogą już od dawna i jakoś nikt bana jeszcze za to nie dostał.
  • 0

#24 Wezyr Napisany 12 października 2010 - 14:34

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 409 Postów:
Ja prawdopodobnie przeskakuje na Polskiego Live. Co się stanie jeśli przeniesiony content nie będzie dostępny na XBL PL?
  • 0

#25 piterekd Napisany 12 października 2010 - 14:36

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:

Mogą już od dawna i jakoś nikt bana jeszcze za to nie dostał.


gdy faktycznie były za to bany, to ms straciłby wileu klientów, którzy przeskoczyliby na ps3.
  • 0

#26 Cudak Napisany 12 października 2010 - 14:41

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 980 Postów:
Ciekawe jak ceny zdrapek na Allegro podskoczą i czy w ogóle będzie można je tam kupić. :huh:
  • 0

#27 Ryan Napisany 12 października 2010 - 14:42

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

Ja prawdopodobnie przeskakuje na Polskiego Live. Co się stanie jeśli przeniesiony content nie będzie dostępny na XBL PL?

Nic. Ale jak go usuniesz, to ponownie nie pobierzesz. (żadnego contentu, nie tylko zablokowanego)
  • 0

#28 Cr0ss2500 Napisany 12 października 2010 - 16:18

Cr0ss2500

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 584 Postów:
Bo najlepiej jakby było za darmo i jeszcze do domu wam wysyłali zdrapki z za pytaniem czy chcecie ? ... Polska...

Wychodzi 20zl za miesiąc, więcej niektórzy na fajki wydaja stfu miesięcznie, podkreślę jeszcze jedna rzecz, z czego mi wiadomo 249zl to cena rynkowa... a co to znaczy, ze u takich partnerów MS, cena zapewne będzie o kilkadziesiąt złotych niższa jak to jest w przypadku gier i hardwaru czy softu.

no, ale tak narzekajcie dalej, zreszta nikt wam tego, nie kaze kupowac, zapewne beda dalej sprzedawana te zdrapki "dzisiejsze" i nie sadze, aby zostaly one wycofane bo "oryginalne" wejda do obiegu.
  • 0

#29 Wezyr Napisany 12 października 2010 - 16:29

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 409 Postów:
Nie rozumiem problemu z cenami skoro i tak wszyscy kupują kody o wiele wiele taniej.
  • 0

#30 vagrant3 Napisany 12 października 2010 - 18:31

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

gorzej jak zagrożą jakimiś banami grającymi na zagranicznych kontach kiedy usługa jest w PL. Nie mogą? Mogą.

na początek wróg. dla przykładu.
  • 0