Skocz do zawartości

Zdjęcie

Donkey Kong Country Returns


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
233 odpowiedzi na ten temat

#1 Malutki Napisany 14 czerwca 2010 - 09:35

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
W sieci pojawia się coraz więcej plotek dotyczących nowego dzieła panów z Teksasu .Myślę , że jest to odpowiednia chwila ,aby założyć nowy temat i podzielić się wszelkimi uwagami przed konfą N.Kiedy projekt zostanie ujawniony , tytuł wątku zmienimy na oficjalny :wink:
Zacznijmy od skromnej informacji i plotek :
Retro says we'll be 'excited' when we learn what they're working on

"I think you'll be very excited when you find out what we're working on." - Retro President and CEO Michael Kelbaugh

http://gonintendo.com/viewstory.php?id=94847

RUMOR - Retro working on a Donkey Kong game for Wii
http://uk.wii.ign.co.../1096857p1.html
More information points to rumored Donkey Kong game from Retro

Will Nintendo fans go ape over Retro's new game?

Don't read too much into my tweet. I just figured people might go bananas over Retro's next game. ;)

I hope Retro's new game will barrel me over.

On top of all that, a supposed source that has delivered on Retro information in the past has claimed that this Donkey Kong title is the real deal.

It's a bit more complicated than what IGN has revealed... they've been working on stuff for a long time. I've known about this particular project since early 2006. It's cool.

http://www.gonintendo.com/viewstory.php?id=126903

Osobiście nie podzielam zdania Koxa i Grega .Chciałby , aby Retrosi pracowali nad czymś nowym , grą nie bazującą na znanych już nam maskotkach Nintendo.Fantazjuje nad prekursorskim ,dorosłym ip przy którym opadną nam kopary ,a stopień wykorzystania motion plusa rozsadzi nasze mózgi...
Spoiler

  • 0

#2 fingus Napisany 14 czerwca 2010 - 10:49

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Nintendo to nie Microsoft, mają chyba u siebie dość ludzi do pracy nad różnymi popierdałkami w stylu Wii Music czy co insze i nie muszą zdolnym studiom zlecać robienia głupot urągających ich możliwościom. :^^: Ja liczę na jakąś porządną grę. Cieplej powitałbym jakiś zupełnie nowy tytuł, niż reanimację starszej serii, ale i tę przyjmę jeśli będzie zacna. :tak:
  • 0

#3 Texz Napisany 14 czerwca 2010 - 11:44

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Nie jest powiedziane, że seria Donkey Kong nie powróci w glorii i chwale. Oby to było coś w rodzaju Donkey Kong Galaxy.
  • 0

#4 Kaxi Napisany 14 czerwca 2010 - 11:57

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
No Retro, zasłużenie czy nie, zarobiło sobie metkę ludzi od wymyślania uznanych serii na nowo. Ktoś na GAFie zastanawiał się, że mogą przecież z DK zrobić przygodówkę zamiast platformówki (który mamy naprawdę sporo i chyba N samo zdaje sobie z tego sprawę). Albo coś zupełnie innego. I nie mówię nie nowemu IP, tylko komentuje ploty.
  • 0

#5 burnstein Napisany 14 czerwca 2010 - 12:04

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 124 Postów:
IMO będzie durna strzelanka ala Ratchet.
  • 0

#6 Inuki Napisany 14 czerwca 2010 - 17:13

Inuki

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 118 Postów:
Ja bym chciał kolejną część "Donkey Kong Country"; w ogóle, to brakuje mi nowych gier z tym dużym brązowym gorylem. Jak dla mnie nie muszą go robić w 3D jak "Super Mario Galaxy" (chodziaż jeżeli miałoby to być bardziej grywalne, to nie mam nic przeciwko), wystarczy coś w stylu "New Super Mario Bros Wii", ale ma być długie i trudne, tak jak pierwszy "Donkey Kong Country". "Jungle Beat" na GCN było naprawdę bardzo dobre, ale to nie to co "Country".

Osobiście bardzo chciałbym zobaczyć kontynuację "Luigi's Mansion", nowego "StarFoxa", albo jakąś porządną platformówkę z Kirbim :mrgreen: Już się nie mogę doczekać jutrzejszej konferencji Nintendo; właściwie to tylko zapowiedzi wielkiego "N" mnie w tym roku interesują, reszta jakoś mnie nie rusza :smile:
  • 0

#7 fingus Napisany 14 czerwca 2010 - 17:24

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
O tak, przydałaby się duża gra w "różowym zasysaczem" - pamiętam, że jeszcze pod koniec życia Gacka pokazali jakieś zapowiedzi, ale koniec końców nic z tego nie wyszło. Chętnie przyjąłbym też jakieś Mario RPG na Wii. I od wieków czekam na grę z Bowserem w roli głównej. :^^:
  • 0

#8 Godot Napisany 14 czerwca 2010 - 20:06

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Fingus, możesz przestac czekac i zagraj w Mario&Luigi: Bowser`s Inside Story
  • 0

#9 fingus Napisany 14 czerwca 2010 - 20:11

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
To tam gramy Bowserem? Myślalem, że M&L, jak w partners in time. A ja nawet nie oglądałem żadnych recek czy zapowiedzi. Musze koniecznie to nadrobić :^^:
  • 0

#10 Godot Napisany 14 czerwca 2010 - 20:13

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
OLO! Duetem też, ale głównym bohaterem jest Bowser :) Ogólnie gra o kilka klas lepsza niż Partners in Time
  • 0

#11 Pious Napisany 15 czerwca 2010 - 18:40

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Zmieńcie tytuł na DK. Gra zmiażdżyła, uwielbiam DKC, ale tego się nie spodziewałem.Rewelacja!
  • 0

#12 Gość_Zero_* Napisany 15 czerwca 2010 - 18:48

Gość_Zero_*
  • Goście
Gra miecie ... chce mieć dla niej Wii
  • 0

#13 P-chan Napisany 15 czerwca 2010 - 19:04

P-chan

    Link

  • Forumowicze
  • 311 Postów:
Kolejny tytuł, który będzie trzeba zakupić obowiązkowo - prezentacja mnie powaliła.
  • 0

#14 Inuki Napisany 15 czerwca 2010 - 19:05

Inuki

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 118 Postów:
Na powrót goryla czekałem najbardziej. Przyznam szczerze, że teraz bardziej czekam na Konga niż na Metroida, czy Zeldę :mrgreen:
  • 0

#15 Godot Napisany 15 czerwca 2010 - 19:31

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
O ile nie przepadam za platformówkami 2D, o tyle na tą grę czekam z zapartym tchem. Wygląda po prostu NIESAMOWICIE, design miażdży. Gra jest dynamiczna, szybka. Retro nie zawodzi i ja ją biorę w dniu premiery. Zima będzie gorąca jak cholera
  • 0

#16 Kaxi Napisany 15 czerwca 2010 - 22:33

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Dodany obrazek
Dodany obrazek

Słabo nie ma :)

http://e3.nintendo.c...ii/game/?g=dkcr
  • 0

#17 cybercotlet Napisany 15 czerwca 2010 - 22:47

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 601 Postów:
I logo firmy na bananie też się ładnie prezentuje :^^:

Dodany obrazek
  • 0

#18 BeSOS Napisany 15 czerwca 2010 - 22:51

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Fajny patent na górnym zdjęciu ale Rayman Origins robi to lepiej :mrgreen:
  • 0

#19 ogqozo Napisany 16 czerwca 2010 - 10:33

ogqozo

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 914 Postów:
http://uk.wii.ign.co.../1098354p1.html

Relacja IGN z grania. Cytat: "jest tak fajnie, jak w poprzednich częściach". Na razie żadnych wielkich nowości nie zauważono. Dla mnie to jest trochę zawód. Lubiłem DKC, pierwszą część katowałem miesiącami, ale po kolesiach, którzy TAK reanimowali Metroida spodziewałem się czegoś innego.

Ale mniejsza z tym. Inny cytat z tekstu mnie zafrasował. Brzmi on: "A lot of you are probably too young to remember the first Donkey Kong Country". Przeczytawszy to, pomyślałem sobie: Jezus, faktycznie. Co ja robię w moim wieku na jakimś forum o grach video. To naprawdę jest zabawa dla nastolatków.
  • 0

#20 Kaxi Napisany 16 czerwca 2010 - 10:37

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Donkey Kong Country (chyba 2 ale who knows?) był moją pierwszą i bardzo długo jedyną grą na Game Boy Pocket, więc wycisnąłem z niej absolutnie wszystko. Zbieranie literek K O N G było bardzo rajcowne :rolleyes:

Ja myślę, że Retro swoje do gry dorzuci, ale biorąc się za DK musieli pokazać, że nie zrywają całkiem z tym, co zrobiło RARE - chodziło przecież o grę na sentymencie, prawda? Stąd właśnie beczki, jazda w wagoniku i tak dalej. Ale widać też, że walki z bossami troche przypominają genialne Jungle Beat.
  • 0

#21 gruby Napisany 16 czerwca 2010 - 10:42

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Mi się ogólnie podoba jak Nintendo w tym roku puszcza oczko do swoich starych fanów. Akurat magia Konga mnie kompletnie ominęła, ale ta prezentacja wygląda bardzo dobrze. Odkąd sprzedałem Wii brakowało mi platformerów. PS3 po GoW3 leży i nawet mi się jej nie chce odpalać. Zalew pozytywnych gierek od Ninny na E3 cieszy mnie na maksa. :D Goldeneye, Zelda, Metroid, Kirby i Donkey wszystkie przyspieszyły mi tętno. ;)
  • 0

#22 Kaxi Napisany 16 czerwca 2010 - 10:47

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
No dokładnie. Może ten rok na Wii nie jest core'owy w sensie tego, co jets u konkurencji, ale z pewnościa line-up jest skierowany do core'owych fanów Nintendo. Tych, którzy kochali N64 lub GCN, ale nie przesiedli się na Wii. Teraz oni pewnie szturmem pójdą do sklepów.
  • 0

#23 Godot Napisany 16 czerwca 2010 - 20:12

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Cholera, po tym Donkey Kongu nie bardzo chce mi się wracac do Super Mario Galaxy 2 ^_^
  • 0

#24 ramzes64 Napisany 16 czerwca 2010 - 23:13

ramzes64

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 432 Postów:
Donkey Kong Country Returns / E3 2010: Floor Gameplay (Cam)
a tu filmik kręcony kamerą / swoją drogą świetnie wygląda z tej odległości



mi rzuca sie w oczy świetna animacja otoczenia / roślinki fajnie faluja / bomba
  • 0

#25 ogqozo Napisany 18 czerwca 2010 - 10:46

ogqozo

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 914 Postów:
http://uk.wii.ign.co.../1099190p1.html

Wywiad z Retro i Kensuke Tanabe, producentem gry z Nintendo. Trochę gadają o sterowaniu. Zła wiadomość: nie będzie krokodyli. Dobra wiadomość: w finalnej grze ma być dużo niespodzianek, których nie pokazano na E3. Jeszcze jedna dobra: Retro pracuje już nad ostatnią planszą gry i, jak mówią, "normalny developer powiedziałby, że gra jest skończona w 90%, ale dla Nintendo jest dopiero skończona w połowie". W każdym razie, mają praktycznie pół roku na samo szlifowanie i dopieszczanie gry.
  • 0

#26 Kaxi Napisany 18 czerwca 2010 - 13:04

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Właśnie miałem wrzucić ten wywiadzik.
Ja się o oryginalność nie martwię, mam do Retro wystarczająco dużo zaufania by wiedzieć, że pokaz na E3 to nie wszystko co gra oferuje. Zresztą już możliwość przejścia gry w ko-opie brzmi dla mnie super :)
  • 0

#27 ramzes64 Napisany 18 czerwca 2010 - 21:49

ramzes64

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 432 Postów:

Zresztą już możliwość przejścia gry w ko-opie brzmi dla mnie super :)

dla mnie też ;) / jesli te dwie gry beda na swieta DK i Kirby to bedzie trzeba losować ;)
  • 0

#28 Nexus Napisany 26 czerwca 2010 - 22:31

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 963 Postów:
Reggie przechodzi Konga w Late Night Show. W co-opie z Fallonem.
[url="]
  • 0

#29 fingus Napisany 26 czerwca 2010 - 23:02

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
DK, jak DK, giera wygląda gites i będzie hicior, nie ma pytań. Ale reakcja na prezentację 3DS jest cudowna. :^^:
  • 0

#30 Nexus Napisany 27 czerwca 2010 - 18:14

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 963 Postów:
O tym akurat celowo nie wspomniałem - jakiś czas temu jeszcze bardziej szczytował na pokazie Kinecta więc...
  • 0