Skocz do zawartości

Zdjęcie

Donkey Kong Country Returns


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
233 odpowiedzi na ten temat

#31 Malutki Napisany 05 lipca 2010 - 16:16

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Nintendo/Retro coy on whether previous DKC characters/animals will appear in DKC Returns, no water levels

"There was a direction from Mr. Miyamoto as to what to up point in the series' legacy to draw from, but I think it will be the most fun for people to play it themselves and see who pops up along the way. I know people certainly have enjoyed them (the animals) in the past so we are definitely considering those elements of gameplay. But you'll have to excuse me for keeping this secret for a little while longer." - Kensuke Tanabe, Nintendo

Sounds like some of the old gang may make another appearance. Perhaps Funky Kong will be in there, or Candy Kong...and maybe we'll get some Rambi fun. We'll have to wait to find out those answers for sure, but what we know right now is that there will not be any water levels.

"There are no underwater stages this time around. (they) felt slow it just wasn't the kind of gameplay we were looking for."

Does that mean we won't get to hear some of the wonderful underwater music from the original series? Let's hope the team finds another way to work those tunes in.

http://www.gonintendo.com/viewstory.php?id=128238
Donkey kong country bez poziomów wodnych <_< .Wykastrowali jeden z fajniejszych etapów w grze , ten klimat , muzyczka ... :evil:
  • 0

#32 torq314 Napisany 05 lipca 2010 - 19:25

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 470 Postów:

Donkey kong country bez poziomów wodnych <_< .Wykastrowali jeden z fajniejszych etapów w grze , ten klimat , muzyczka ... :evil:


bydlaki. to są najfajniejsze poziomy.
  • 0

#33 Kaxi Napisany 05 lipca 2010 - 19:32

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 156 Postów:
ja z reguły nie lubię podwodnych poziomów w grach... oczywiście od reguł są wyjątki.
  • 0

#34 Pious Napisany 05 lipca 2010 - 21:53

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Ja też ich nienawidzę, ale w DKC choćby nie wiem jak irytujące one były grało się dla samej muzyczki. Szkoda.
  • 0

#35 Kaxi Napisany 02 września 2010 - 20:29

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 156 Postów:
Okładeczka. Bez szału, ale ładna.
Dodany obrazek
  • 0

#36 Godot Napisany 02 września 2010 - 20:53

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Kiedy premiera? Bo biorę w preorderze ^_^
  • 0

#37 Pious Napisany 02 września 2010 - 21:26

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Jakoś w listopadzie z tego co pamiętam.
  • 0

#38 Danteusz Napisany 03 września 2010 - 08:27

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 881 Postów:
Za dużo szczegółów na tej okładce, przez co postacie i napis giną w tłumie.
  • 0

#39 drAKul Napisany 03 września 2010 - 10:54

drAKul

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 1 904 Postów:
Jak to bez aquatic ambiance, bez King K. Rool i bez Gang-Plank Galleon :cry: PROFANACJA powiadam.
  • 0

#40 Kaxi Napisany 22 września 2010 - 19:35

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 156 Postów:
http://www.nintendoe...hing.com/51015/

Sporo nowych detali.

O ile dobrze rozumiem, a źródło jest wiarygodne, to będzie otwarty świat-hub 3D. Tylko żeby nie okazał się fajniejszy od samych leveli 2D ;)
  • 0

#41 fingus Napisany 23 września 2010 - 01:13

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Nie grałem w poprzednie DKC, tu uczucia mam mieszane. Z jednej strony fajnie to wygląda i wiele zapowiedzi z tej listy brzmi ciekawie. Z drugiej jednak... nie jestem przekonany, czy to gra pod mój gust. Za dużo to szybkiego i bezrozumnego przemieszczania się i śmigania po levelu - czy to po lianach, czy na grzbiecie nosorożca - ja jednak wolę większą swobodę eksploracji i większą nad tym kontrolę. Ale będę się uważnie przyglądał. Renoma twórców robi swoje. :^^:
  • 0

#42 Pious Napisany 23 września 2010 - 06:43

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Mnie interesuje muzyka. Poprzednie DKC były niesamowite, ale ogromną zasługę miała w tym muzyka. Mam nadzieję, że Retro pod tym względem nie zawiedzie. Niby na tej liście jest to zawarte, ale muszę usłyszeć zanim uwierzę.
  • 0

#43 Malutki Napisany 23 września 2010 - 09:28

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:

http://www.nintendoeverything.com/51015/

Sporo nowych detali.

O ile dobrze rozumiem, a źródło jest wiarygodne, to będzie otwarty świat-hub 3D. Tylko żeby nie okazał się fajniejszy od samych leveli 2D ;)

Czyli chodzimy sobie swobodnie w trójwymiarowym świecie i wybieramy levele ??Jeżeli tak to świetnie bo możemy spodziewać się specjalnych pojazdów do przemieszczania się w świecie trzy de , a znając umiejętności Retrosów wychodzę z założenia , że czeka nas sporo ciekawych patentów :klaszcze: ( w poprzednich odsłonach małpiszonów również były pojazdy, ale wykorzystanie było znikome ).

Mnie interesuje muzyka. Poprzednie DKC były niesamowite, ale ogromną zasługę miała w tym muzyka. Mam nadzieję, że Retro pod tym względem nie zawiedzie. Niby na tej liście jest to zawarte, ale muszę usłyszeć zanim uwierzę.

O to nie musisz się martwić

- Music similar to the SNES game

Rambi powraca :

  • 0

#44 GrzesiekMB Napisany 24 września 2010 - 00:38

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:

http://www.nintendoeverything.com/51015/

Sporo nowych detali.

O ile dobrze rozumiem, a źródło jest wiarygodne, to będzie otwarty świat-hub 3D. Tylko żeby nie okazał się fajniejszy od samych leveli 2D ;)


nie kumam polaczenia hub 3d i levele 2d, ale to tam drobiazg. oby nie bylo powtorki z DK64, w ktorym dryfowalem po swiecie az odechciewalo mi sie grac we wlasciwe poziomy.
  • 0

#45 Pious Napisany 24 września 2010 - 06:57

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Pewnie nadinterpretowujecie to stwierdzenie. Hub jak się domyślam jest pewnie bardziej w 3d niż sama gram, ale na 100% nie jest to lepsze od samej gry. W DKC też hub był bardziej pseudo 3d niż sama gra i tu pewnie będzie podobny, tyle że w 3d.
  • 0

#46 ogqozo Napisany 16 października 2010 - 14:30

ogqozo

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 914 Postów:
Parę nowych obrazków.

http://gamrfeed.vgch...ns-screenshots/

W Retro jednak mają jeszcze paru artystów. Jako że nie mam w mieszkaniu Wii, to... nie wiem, pójdę pograć w starego Crasha.
  • 0

#47 ramzes64 Napisany 16 października 2010 - 14:55

ramzes64

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 432 Postów:
to mi sie szczegolnie podoba

Dodany obrazek

widac ze jakies kule beda spadaly z głębi. Widac ze bedzie kolejna swietna giera w 2D, do multi w co-op'ie (jak NSMB Wii)

kupuje, ale nie w premiere, bo mam narazie w co grac. Ale gra wymiata!
  • 0

#48 Kaxi Napisany 28 października 2010 - 19:01

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 156 Postów:
Nowy oficjalny zwiastun:



Ta gra na pewno będzie super miodna, zwłaszcza w koopie, ale jakoś mi specjalnie adrenalina nie skacze. Poza tym nie widzę za bardzo tu nic nowego, żadnego USP. Szczerze mówiąc z platformówek na Wii, obecnie największą ochotę mam na Sonic Colours.
  • 0

#49 kafei Napisany 28 października 2010 - 21:13

kafei

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 403 Postów:
Wygląda świetnie. Widać, że Retro się stara ale... ja i tak wolałbym DK w 3D. Tak na marginesie zamiast DK chętnie zobaczyłbym Starfoxa w wykonaniu Retro. Nie wiem dlaczego Nintendo tak olewa tę serię.
  • 0

#50 Kaxi Napisany 05 listopada 2010 - 13:49

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 156 Postów:
http://gonintendo.co...y.php?id=141465

Ekskluzywny trailer DKCR i... WOW :shock:
Bardzo mi się podoba jak wiele się dzieje na ekranie, i wszystko tak fajnie animowane. Podobają mi się te różne pomysły na wykorzystanie sylwetek, a nie tylko zachodzące słońce. :smile:
  • 0

#51 fingus Napisany 06 listopada 2010 - 01:23

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Moc. :shock: Wygląda naprawdę super. Ale obawiam się nieco tempa gry. Ja lubię leniwe, kontemplacyjne gierki, gdzie mogę spokojnie połazić po levelu, polizać ściany, porozglądać się, wyczesać jakiegoś bonusa i dziesięć razy spróbować wleźć na jakąś platformę. A tu widzę okołosonicowy speed, fru do przodu, a to liany, a to armaty, a to wózek, wciąż w biegu, wciąż w pędzie, zero kontroli, otoczenie tylko śmiga. Już w SMG męczyły mnie te levele, gdzie trzeba było gnać na czas. A tu mam wrażenie, że wszystko jest właśnie takie. :cry: No zobaczymy, tak czy inaczej, grawygląda zachęcająco.
  • 0

#52 Godot Napisany 08 listopada 2010 - 13:44

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Jest pierwsza ocena! 9.5 od Gameinformer i tytuł Gry Miesiąca! Dla porównania, nowy Assassin dostał 9.25, CoD 9.0, NFS 8.75, Kirby 9.5. WYPAS!!!!!!!!!
  • 0

#53 Kaxi Napisany 08 listopada 2010 - 13:49

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 156 Postów:
Nie sądziłem, że GI tak wysoko oceni... Spory szok. Zobayczmy, jakie ocenki dalej.
  • 0

#54 GrzesiekMB Napisany 08 listopada 2010 - 15:45

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:
no coz. i kto tu mowil ze DK nie bedzie epickie, hiehie?

greg mozesz podklepac linka?
  • 0

#55 Kaxi Napisany 08 listopada 2010 - 16:12

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 156 Postów:

"DKCR = 9.5 + Game of the Month:

Concept - Retro Studios revives the Donkey Kong Country series and makes it better than ever

Graphics - Gorgeous characters and stages from beginning to end, with some awesome silhouetted areas sprinkled throughout

Sound - Familiar tunes are updated, and the new tracks fit perfectly

Playability - Shaking the Wii remote to roll can be frustrating, but it's a rare blemish in a near-perfect experience

Entertainment - One of the best platformers ever made, and it certainly resides amongst the Wii's top titles

Replay Value - Moderately High"


Za: GAF.

Lepsza niż oryginał? Dosyć długa? Jestem zaskoczony i nie mogę się doczekać, aż sam się przekonam, jak to się udało.
  • 0

#56 GrzesiekMB Napisany 08 listopada 2010 - 23:51

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:
to chyba jasne - Wii GOTY 2010.
  • 0

#57 fingus Napisany 09 listopada 2010 - 23:19

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Coś dużo tych GOTY ma Wii w tym roku. ;)
  • 0

#58 GrzesiekMB Napisany 10 listopada 2010 - 00:29

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:
imo jest to najlepszy rok dla wii :)
  • 0

#59 Pious Napisany 10 listopada 2010 - 08:34

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
A co jest jeszcze wartego w tym "najlepszym" roku? Ja więcej niż 3 gry nie naliczę.
  • 0

#60 torq314 Napisany 10 listopada 2010 - 09:18

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 470 Postów:
Wii Party :cf:

serio
  • 0