zwroccie szczegolna uwage na roznorakie reklamy nadchodzacych hitow
ps. niech mnie ktos uszczypnie ;]
AUUUUUĆĆĆĆĆĆ!!!!Szczyp szczyp
czyzby nintendo wydalo dla sciemy tego DS , moze szykuje cos ? moze ma AS'a w rekawie , albo poprostu zrobi jak sega zajmie sie grami , przyznam ze dziwnie by mi sie gralo w Mario na PS2 czy w Zelde hehe
Filmiki z Killzone! Sure look's good!

. W dodatku wbudowany NA i czego chcieć więcej
Ludzie wchodźcie tutaj:
http://gry.wp.pl/cor...owinki,10,15305
Sony Poland rozdaje za darmo demo KillZone
To fajnie że są takie targi i że wstęp taki tani ale to że do Warszawy mam 300 kilosów już takie fajne nie jest