Skocz do zawartości

...::: PS2 NEWS :::...

• Zaloguj się by odpowiedzieć
198 odpowiedzi na ten temat

#61 Gość__* Napisany 20 październik 2004 - 16:42

Gość__*
  • Goście
gta sana ndreas wyszło.
  • 0

#62 Gość__* Napisany 20 październik 2004 - 22:50

Gość__*
  • Goście

gta sana ndreas wyszło.

Hahahaha... :lol:

==============================================
News MoH
W dniu dzisiejszym Electronic Arts poinformowało o planach dotyczących serii Medal of Honor. Wiosną 2005 roku, ukaże się kolejna jej część o podtytule: Dogs of War.

Jak zapewniają twórcy, szykuje nam się mała rewolujca w gameplay`u. Oczywiście, na szczegóły będziemy musieli jeszcze trzoszkę poczekać. Wiadomym jest, że kolejny Medal ponownie zostanie osadzony w realiach Drugiej Wojny Światowej (ciężko, żeby było inaczej). Tytuł ukaże się na wszystkie obecne konsolki (GC, PS2, Xbox).
  • 0

#63 Danteusz Napisany 26 październik 2004 - 23:04

Danteusz

Alpha Male!

• Administratorzy
  • 27928 Postów:
Ten temat powinien być przyklejony.
  • 0

#64 Blizzard Beast Napisany 27 październik 2004 - 01:13

Blizzard Beast

N+ Crew

• Forumowicze
  • 4576 Postów:

Ten temat powinien być przyklejony.

Zrobione.
  • 0

#65 Gość__* Napisany 27 październik 2004 - 15:28

Gość__*
  • Goście
Rodzina PlayStation powiększy się definitywnie w tym roku - 12 grudnia premiera PSP w Japonii (źródło: http://ff7ac.hotcafe.to/ ).
  • 0

#66 Gość__* Napisany 01 listopad 2004 - 10:07

Gość__*
  • Goście
RESIDENT EVIL 4 będzie na PS2. 8)
http://www.gamespot.... ... 11911.html
  • 0

#67 Scorpio Napisany 01 listopad 2004 - 10:16

Scorpio

Can'-Ka No Rey

• Forumowicze
  • 13964 Postów:

RESIDENT EVIL 4 będzie na PS2. 8)

Ta, lae istnieje ryzyko, że obetną grafikę lub gra się będzie cieła. A dopracowanie kodu z NGC na PS2 to ~0.5 roku roboty jak nic. Ale też się cieszę. :)
  • 0

#68 Gość__* Napisany 01 listopad 2004 - 10:34

Gość__*
  • Goście
Premiera zapowiadana jest na koniec 2005, wiec maja czas...
  • 0

#69 Gość__* Napisany 02 listopad 2004 - 15:40

Gość__*
  • Goście
Sony - Rulez!

Najnowsze statystyki ujawnione przez firmę Sony najlepiej obrazują globalną potęgę konsoli PlayStation 2. Jak zapowiadają specjaliści od spraw promocji i reklamy Sony, sukces obu platform sprzętowych z serii PlayStation jest wymownym znakiem, który z pewnością przełoży się na świetną sprzedaż nadchodzącej PlayStation 3.

Na całym świecie sprzedano już ponad 74 miliony konsoli PlayStation 2. W Ameryce Północnej w rękach graczy znalazło się ponad 32 mln PS2, w Europie - prawie 26 mln, a w Japonii - 18 mln.

Co ciekawe, pierwsza generacja PlayStation (PSone) nadal znajduje nabywców. Od czasu debiutu na rynku, czyli przez okrągłe 10 lat, sprzedaż "szaraka" przekroczyła już magiczny pułap 100 milionów konsoli.

Powracając do PlayStation (PSone) należy dodać, że północnoamerykańskie wyniki sprzedaży zamknęły się w liczbie 40,2 mln sprzedanych konsoli. Dla porównania w Europie zakupiono 39,8 mln sztuk PlayStation, a w Japonii 20,9 mln.

Sukces konsoli PlayStation 2 firma Sony upatruje w obsłudze nośników CD i DVD oraz w szerokim wachlarzu ponad 2 000 dostępnych na tę platformę gier.

W najbliższym czasie w polskich sklepach zagości "odchudzone" PStwo, co z pewnością uatrakcyjni ofertę dostępnej gamy konsoli PlayStation 2 i przedłuży żywotność urządzenia firmy Sony.

"Z naszych obserwacji wynika jasno, że konsumenci mają duże zaufanie do serii PlayStation. Nie inaczej będzie w sytuacji premiery PlayStation 3. Staramy się wybierać najlepszą strategię działania, by rozszerzać rynek i zaspokajać konsumentów. W ostatnim okresie zanotowaliśmy znaczący wzrost sprzedaży konsoli PlayStation 2, wybiegający nawet ponad nasze oczekiwania" - powiedział Jack Tretton z Sony Computer Entertainment America.

Koncern myśli już jednak o potencjalnym sukcesie PlayStation 3, o czym świadczą chociażby zaskakujące plany sprzedaży trzeciej generacji konsoli PlayStation. Sony prognozuje, że (uwaga!) PlayStation 3 w przeciągu 18 miesięcy od dnia premiery znajdzie... 100 milionów nabywców!

Czyżby za tajemniczym projektem PlayStation 3 stały rewolucyjne rozwiązania i niezwykle atrakcyjna cena zakupu? Tego sobie i Wam życzymy...
  • 0

#70 Sotaku Napisany 22 grudzień 2004 - 09:46

Sotaku

JJ

• Forumowicze
  • 37960 Postów:
mam takie wrażenie, że Sony trochę sodówka odwaliła, bo widzę działania Microsoftu dotyczące xenona i wydaje mi się że Sony może się przejechać myśląc, że nic ich nie jest w stanie zrzucić z piedestału.
  • 0

#71 Blizzard Beast Napisany 22 grudzień 2004 - 21:20

Blizzard Beast

N+ Crew

• Forumowicze
  • 4576 Postów:
Czy ja wiem... Wydaje mi sie ze sie nie przejada. I tak kupie PS3, bo po prostu jestem przyzwyczajony do tego, ze w moim domu stoi jakas konsola od Sony. Jedyna sytuacja, ktora moglaby mnie od tego odwiesc do start Xenona z Perfect Dark Zero. Ale znajac Rare, to sie raczej nie stanie...
  • 0

#72 ACZ Napisany 22 grudzień 2004 - 23:34

ACZ

Samiec Alfa

• Forumowicze
  • 30870 Postów:
.
  • 0

#73 Sotaku Napisany 25 grudzień 2004 - 17:59

Sotaku

JJ

• Forumowicze
  • 37960 Postów:

100 milionów w 18 miechów?
To chyba będą jechali ostro po kosztach, jak w przypadku PSP i Cell musi okazać się rewolucyjnym prockiem.
PSX sprzedało się w ilości 100,9 mln.
Aha, a Debeef interesuje mniej edno. Jakie Ty widzisz działania Microsoftu dotyczące Xenona? Mógłbyś się podzielić informacjami, jak jakieś info w tej sprawie znasz ;)

Jeśli czytasz NEO+ i PSX Ex to sam znajdziesz, nie będę ci pisał na której stronie przeczytałem to, a na której tamto.
  • 0

#74 ACZ Napisany 25 grudzień 2004 - 22:30

ACZ

Samiec Alfa

• Forumowicze
  • 30870 Postów:
.
  • 0

#75 Sotaku Napisany 28 grudzień 2004 - 16:02

Sotaku

JJ

• Forumowicze
  • 37960 Postów:

No jakie konkrety? To, że robią kolejną konsolę w oparciu o bebechy piecowe to wiadomo od dawna...
A Neo+ czytam bardzo dokładnie. Czytam 99% materiału zamieszczonego w Neo+ i przeczytanie numeru zajmuje około tygodnia, a nie jak co niektórzy przelecą okiem co ważniejsze recki i rzucają tekstami typu "w 2 dni przeleciałem numer" itp.

Ja też czytam od dechy do dechy, dlatego tym bardziej nie rozumiem dlaczego nie widzisz, że next geny mocno stawiają na rozrywkę on-line, w którą pompują kasę ludzie Gatesa, a Sony nadal trochę zlewa sprawę. Specyfikacja xenona jest porażająca, a o ps3 wiadomo niewiele więcej niż magiczny the cell, a takich przykładów jest znacznie więcej. Ostatnio dopiero wyszła umowa z NVIDIA co daje nadzieje, że nie ma w Sony wakacji, tylko ostro pracują nad nowym sprzętem i mam nadzieję, że będzie lepszy, a przynajmniej trwalszy niż ps2 czego wszytstkim życzę
  • 0

#76 syon Napisany 08 styczeń 2005 - 18:09

syon

Sephiroth

• Forumowicze
  • 2302 Postów:
A teraz mała i nawet dość interesująca ciekawostka. Otóż dzisiaj będąc w warszawskim Empiku zobaczyłem na półce... pak. A o co mi konkretnie chodzi. Chodzi o to, iż w owym paku znajdowały się dwie gry Soul Callibur II oraz FFX-2 w cenie 229 zyla. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że na pudełku widnieje malutki prostokącik z ocenami dla owych gier nadanych przez N+ (taki smaczek). Spytałem się sprzedawcy od kiedy to takie rzeczy się pojawią i czy może w przyszłości będzie więcej tego typu paków. W odpowiedzi usłyszałem, tylko jedno: tego typu zestawy pojawiły się na półkach sklepowych już na początku grudnia 2004 i nie wiadomo czy będzie więcej podobnych. Ale co ciekawe w ogóle nie było żadnego rozgłosu o nich (w końcu okres przedświąteczny itp.). Mam nadzieje, że to przedsmak iż w przyszłości pojawi się więcej tego typu połączeń. Dajmy na to: Manhunt + Singstar hehe 8) - nice.
  • 0

#77 Gość__* Napisany 09 styczeń 2005 - 22:35

Gość__*
  • Goście
PS2 sprzedało 80.000.000 milionów na całym świece.
http://ps2.ign.com/a...8/578454p1.html
  • 0

#78 syon Napisany 10 styczeń 2005 - 09:57

syon

Sephiroth

• Forumowicze
  • 2302 Postów:
80 baniek no to nieźle... nic, tylko pogratulować :)
  • 0

#79 Gość__* Napisany 10 styczeń 2005 - 13:20

Gość__*
  • Goście
SCE ma nadzieję, że do końca marca liczba ta zwiększy się do 85,800,000.
  • 0

#80 Sotaku Napisany 11 styczeń 2005 - 09:12

Sotaku

JJ

• Forumowicze
  • 37960 Postów:
Czytałem że w 2004 roku sprzedano mniej konsol ps2 niż w 2003, ale poszło więcej softu niż w 2003
  • 0

#81 Gość__* Napisany 24 styczeń 2005 - 15:06

Gość__*
  • Goście
Konami wypuści nowa część Castlevani na PS2, pełna nazwa to
Castlevania: Curse of Darkness http://www.videogame...id=vx01&no=8602
  • 0

#82 Gość__* Napisany 21 kwiecień 2005 - 13:00

Gość__*
  • Goście
Shin Megami Tensei: Nocturne w koncu zmierza do Europy!!!

Turn-based PS2 RPG Shin Megami Tensei is to get a release in Europe after all and could be with us as soon as next month, according to a statement from publisher Midas passed on to Eurogamer.

"Our company called Ghostlight has acquired the European rights for SMT," the statement says. "We are calling the game 'Shin Megami Tensei: Lucifer's Call."

The game is the third title in the SMT series and is already out in the US and Japan, titled Shin Megami Tensei: Nocturne. It follows the adventures of a teenage boy, haunted by mysterious visions, who finds himself trapped in the demon-filled ruins of Tokyo after the destruction of the world. As you do.[...]

Shin Megami Tensei: Lucifer's Call will "be in the shops by late May [or] early June", according to Midas.

Zrodlo: http://www.eurogamer.net

Yeees! :)Najpierw Disgaea (która lezy juz u mnie na polce i czeka na wakacje), a teraz druga bardzo mocno oczekiwana przeze mnie gra : Shin Megami Tensei: Nocturne pojawia sie w Palu-u Nie moge sie doczekac chwili, kiedy zagram w tego najlepszego erpega ubieglego roku i zanurze sie w klimat postnuklearnego Tokio. Jeszcze tylko chcemy Katamari Damacy i bedzie pieknie :mrgreen:
  • 0

#83 Danteusz Napisany 25 kwiecień 2005 - 10:33

Danteusz

Alpha Male!

• Administratorzy
  • 27928 Postów:
Sony powraca na rynek gier sportowych
http://ps2.ign.com/a...7/607027p1.html
  • 0

#84 Danteusz Napisany 28 kwiecień 2005 - 09:00

Danteusz

Alpha Male!

• Administratorzy
  • 27928 Postów:
Sonyzanotowało wzrost zysków o 85%
http://ps2.ign.com/a...8/608130p1.html
  • 0

#85 Gość__* Napisany 29 kwiecień 2005 - 22:04

Gość__*
  • Goście
Tomb Raider: Legend.
TRAILER!!!!!!
http://www.jeux-fran... ... egend.html
  • 0

#86 Gość__* Napisany 30 kwiecień 2005 - 12:57

Gość__*
  • Goście
Ambitne plany Sony.

Sony zapowiedziało, że 12 mln konsoli PlayStation 2 oraz taka sama ilość konsolek PlayStation Portable zostanie dostarczonych do sklepów do 31 marca 2006 roku.

Jeżeli przewidywania japońskiego koncernu okażą się trafne i uda mu sprzedać wszystkie wyprodukowane urządzenia to ilość konsolek PSP na całym świecie osiągnie 15 mln do końca pierwszego kwartału 2006 roku, natomiast PlayStation 2, które już teraz znalazło ponad 80 mln nabywców, osiągnie astronomiczną ilość 100 mln sprzedanych sztuk.

Sony podało przy okazji wyniki sprzedaży swoich urządzeń za ostatni kwartał 2005 roku, który upłynął 31 marca. W czwartej kwarcie Sony sprzedało 6,1 mln sztuk PS2 na całym świecie, czyli ponad 1,2 mln więcej niż koncern przewidywał, co wymusiło na fabrykach Sony radykalne zwiększenie dostaw, by pokryć zgłaszane zapotrzebowanie.

W pierwszym kwartale 2005 roku Sony dostarczyło do klientów około 2,46 mln sztuk konsolki PSP, z czego milion trafił na czas premiery PlayStation Portable w Ameryce Północnej. W tym samym okresie Sony dostarczyło także 50 mln egzemplarzy gier na PSone i PS2 oraz 4,4 mln gier na PSP.

Zrodlo: interia
  • 0

#87 syon Napisany 18 maj 2005 - 18:00

syon

Sephiroth

• Forumowicze
  • 2302 Postów:
:shock: http://www.gry.valki...ews&newsid=4626
  • 0

#88 Mielu Napisany 18 maj 2005 - 18:54

Mielu

crapmaster