Skocz do zawartości

Zdjęcie

Golden Eye Wii


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
120 odpowiedzi na ten temat

#61 Tadeg Napisany 18 lipca 2010 - 21:29

Tadeg

    eurogamer.pl

  • Narybek
  • 247 Postów:

Tyle, że moim cichym fawortyem w Złotym Oku od zawsze był Arkady Ourumov ;)...


Oh, hell yeah, zawsze nim grałem w multi :ninjadance: bo brat grał Bondem ;) Ciekawe czy dadzą Temple w levelach multi, kocham tę planszę :D
  • 0

#62 Malutki Napisany 24 lipca 2010 - 12:09

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Nowy filmik:

Świetnie się prezentuje, czuć tu trochę Coda ,ale mi to nie przeszkadza.Jest na co czekać :tak:
  • 0

#63 Texz Napisany 24 lipca 2010 - 13:18

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Taka szpila na WII! Wooho!
  • 0

#64 Kaxi Napisany 24 lipca 2010 - 16:42

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 160 Postów:
Po filmiku spodziewam się bardzo dobrej pozycji :)
  • 0

#65 Tadeg Napisany 25 lipca 2010 - 15:40

Tadeg

    eurogamer.pl

  • Narybek
  • 247 Postów:
Kurde, wreszcie coś konkretnego z Goldeneye na Wii co mi się podoba. Dobra, daje tej grze szansę.
  • 0

#66 Malutki Napisany 31 sierpnia 2010 - 08:38

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Proponuje zobaczyć nowy trailer .

Eurocom odwala kawał dobrej roboty , zdecydowanie warto czekać na tą szpile :tak:
  • 0

#67 Krill Napisany 01 września 2010 - 18:53

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Wygląda świetnie, warto czekać, będzie FPS pierwszej klasy :)
  • 0

#68 Godot Napisany 01 września 2010 - 18:59

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Na Wii. Czyli klasy "C" biorąc pod uwagę cały rynek
  • 0

#69 GrzesiekMB Napisany 10 września 2010 - 01:08

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:
jesli jestem fanbojem czegokolwiek to na pewno GoldenEye'a z N64, ale powiadam, ze gra szczegolnie na splicie wyglada slabiutko. ponadto obawiam sie, ze przekombinuja z patentami i wyjdzie quasi-parodia oryginalu bedaca czyms na ksztalt mixu staroszkolnej inspiracji z dzisiejszymi standardami. fpsy poszly tak bardzo do przodu od 1997, ze sentymentalna podroz w czasie moze juz nie dac tyle czystego funu co pierwowzor. chetnie bym przeczytal co ma do napisania osoba, ktora juz pograla. kaxi?

niemniej nabede w dniu premiery i odszczekam kazde powyzsze slowo z dzika przyjemnoscia gdy sie okaze, ze belkotalem.


EDIT: przeczytalem reszte watku, bo najwyrazniej sporo ominalem.

obrazki, ktore podklepuje kaxi wg mnie wygladaja na bullshoty, w akcji gra wyglada slabiej.

wyrzucenie complexu (mojego faworyta) z map multi, bo nie byly w filmie to debilizm - idac ta logika stack, basement lub temple tez omina?

wyciecie Borisa uznaje za potwarz, bowiem tym smiesznym okularnikiem biegalem przez pare ladnych lat. klebb, oddjob, jaws i scaramanga z kolei wystepowali w innych czesciach serii a pojawia sie w rimejku GE - nie czaje ocb :blink:

brak KULTOWEJ muzyczki przy killu na splicie bo byla denerwujaca - r u phokin serious? mogli chociaz zrobic ja opcjonalna. kaxi patrzy na to jak na wysokobudzetowego fpsa, ale my mowimy o rimejku uberklasyka. tzw tribute dla fanow w formie tony smaczkow jest bardziej niz pozadany!

cinematic moments to nic innego jak cod style aka skrypty na kazdym kroku. caly nowy dam sugeruje ten kierunek i szczerze mowiac to najbardziej mnie zmartwilo.

spodziewalbym sie natomiast bonusowych misji innych niz w oryginale (mistrzowski aztec i klimatyczny egyptian temple). kto obstawi jaki film sie nadaje? moze goldfinger i akcja w forcie knox?:)
  • 0

#70 Kaxi Napisany 10 września 2010 - 11:07

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 160 Postów:
W nowym N+ naskrobałem kilka zdań od Goldeneye. I tak, to prawie na pewno są bullshoty, ponieważ widziałem planszę wdżungli i wyglądała dużo słabiej niż to, co na obrazkach. W multi gra już w ogóle wygląda słabo, choć oczywiście płynnie. W multi Oddjob potrafi rzucać kapeluszem co zabija natychmiast i daje sporą przewagę.

W singlu dużo się skrada i korzysta z gadżetu Bonda, który wyłącza lub przeprogramowuje wieżyczki strzelnicze. Nie ma wielu otwartych przestrzeni, jest raczej sieć ścieżek, którymi można zajść wrogów od tyłu. Ogólnie wyglądało to miodnie, ale bez szału. No i grafika kłuła oczy nawet w singlu, ale może coś tam było niedokończone? Nie mam jak porównać ze screenami, bo obrazków z dżungli nie pokazano jeszcze.
  • 0

#71 Kaxi Napisany 25 października 2010 - 21:27

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 160 Postów:


Wyciekło intro Goldeneye, zgrywane kamerką. Jak ktoś nie chce sobie psuć zabawy, niech nie ogląda, ale powiem, że jest bardzo fajne.
  • 0

#72 GrzesiekMB Napisany 28 października 2010 - 22:34

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:
pojawil sie tez trailer levelu z czolgiem, ale ja juz nic nie ogladam, bo i tak spoilerow przyjalem cala tone.

kox bedzie recka w nowym numerze?
  • 0

#73 Kaxi Napisany 28 października 2010 - 23:19

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 160 Postów:
Nie wydaje mi się.
  • 0

#74 GrzesiekMB Napisany 02 listopada 2010 - 17:55

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:
jest recka, 13 lat czekania na powtorke z rozrywki i..... 9\10 (ign)!

http://uk.wii.ign.co.../1131501p2.html



YEAAAH!!
  • 0

#75 Texz Napisany 02 listopada 2010 - 18:09

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Jeszcze kilka dobrych recenzji i
Dodany obrazek

  • 0

#76 GrzesiekMB Napisany 02 listopada 2010 - 18:25

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:
gameinformer dal 6.5\10 twierdzac: this Bond game is lost in limbo somewhere between last generation and modern day shooters.

recka ma doslownie 4 krotkie akapity (lolz?), ale doskonale pokazuje skrajne odczucia jakie budzi ten tytul. 2 opinie - 2 polaryzujace oceny.
  • 0

#77 Kaxi Napisany 02 listopada 2010 - 18:51

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 160 Postów:
Oby ocena IGN nie była "na zachętę".
  • 0

#78 Texz Napisany 02 listopada 2010 - 19:44

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
GI - jakby oldschool A.D. 2010 nie dawał rady. Rozumiem, że gdy wyjdzie remake Halo: Combat Evolved to też dostanie 6,5 tylko za to, że jest współczesna odpowiedzia na hicior z przed lat? Byłoby miło.
  • 0

#79 GrzesiekMB Napisany 02 listopada 2010 - 19:54

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:

GI - jakby oldschool A.D. 2010 nie dawał rady. Rozumiem, że gdy wyjdzie remake Halo: Combat Evolved to też dostanie 6,5 tylko za to, że jest współczesna odpowiedzia na hicior z przed lat? Zapewne. Bo jeżeli nie to będzie to śmierdzieć hipokryzja na kilometr.


dlatego podchodze z rezerwa do takich opinii. jestem fanatykiem Goldeneye z N64 i raczej kwalifikowalem sie do obozu podjaranych niz hejtujacych. ALE zasadnicza roznica miedzy Halo i GE w tym przypadku to material zrodlowy. GE nie tylko reinterpretuje oldskulowy tytul, ale rowniez sila rzeczy film, z ktorym pierwowzor gry byl wyjatkowo wiernie zwiazany.

imo jest to jeden z najciezszych tytulow do recenzji, bo o ile shooter szykuje sie przedni, o tyle ten caly monkey business z, jak to zostalo nazwane, re-imagining klasycznej historii\misji\patentow nie kazdemu moze sie spodobac.

ale z drugiej strony nie chcialbym miec zaserwowanego bardzo odgrzewanego kotleta jakim jest Perfect Dark na xbla. poswiecilem 800 ms pts i sie zawiodlem, bo podrasowane tekstury to troche malo jak na ocene 9/10, nawet jesli to tylko arcade.
  • 0

#80 Malutki Napisany 02 listopada 2010 - 21:49

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Kolejna porcja recek :
Joystiq : 4/5
http://www.joystiq.c...eye-007-review/
1Up : B+
http://www.1up.com/d...&cId=3182186&p=
Jeszcze tylko trzy dni ...
  • 0

#81 Ryan Napisany 03 listopada 2010 - 23:13

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Dobra recka także od GT:
  • 0

#82 GrzesiekMB Napisany 04 listopada 2010 - 00:00

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:
imo jest to najwazniejsza recka.

martwi mnie tylko, ze multi ciut zasysa. ale tak czy owak srednia ocen w okolicy 86% przy tym levelu hejtingu i cisnienia na eurocom jest wystarczajaca. biare w piatek i lupiemy chlopaki!!
  • 0

#83 MonsieurWoland Napisany 05 listopada 2010 - 09:14

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
g-spot dal 8.5 http://www.gamespot....g=topslot;img;2

- Doskonaly singleplayer
- Mozliwosc grania na classic jak i wii controller
- Multi lekko zasysa (to akurat totalnie mi wisi)

Gra laduje na mojej wish liscie :^^:
  • 0

#84 Kaxi Napisany 05 listopada 2010 - 10:49

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 160 Postów:
Dlaczego multi lekko zasysa?
  • 0

#85 MonsieurWoland Napisany 05 listopada 2010 - 10:57

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Uruchom video-recenzje to sie dowiesz OLO Eh te mlode pokolenia, coraz bardziej leniwe :cf:

Po krotce:
- postacie ruszaja sie wolniej niz w singlu
- sporadyczne problemy z wyszukiwaniem polaczenia
- brak wii-speak.
  • 0

#86 Kaxi Napisany 05 listopada 2010 - 12:04

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 160 Postów:
Inteligencja jest pochodną lenistwa :cf:

Dzięki za streszczenie. Szczególnie pierwsza rzecz wydaje się być problemem jakimś tam.
  • 0

#87 Kaxi Napisany 05 listopada 2010 - 22:38

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 160 Postów:

“(it's only been) a few days, but it’s (GoldenEye) already out selling last year’s Modern Warfare as Wii SKU for the comparable period.”

Activision CEO Eric Hirshber

Wygląda na to, że GE nieźle zaczęło.

http://gonintendo.co...y.php?id=141540
  • 0

#88 Kaxi Napisany 10 grudnia 2010 - 14:10

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 160 Postów:
Dziwi mnie i smuci kompletny brak zainteresowania na forum tym tytułem, nawet w kontekście zwyczajowego braku zainteresowania Wii :(
  • 0

#89 GrzesiekMB Napisany 10 grudnia 2010 - 14:21

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:

Dziwi mnie i smuci kompletny brak zainteresowania na forum tym tytułem, nawet w kontekście zwyczajowego braku zainteresowania Wii :(



wyglada na to, ze oprocz ciebie jestem jedynym grajacym w goldeneye.

tak na marginesie, to w n+ wiele zainteresowania ta zacna pozycja tez nie bylo, ale jak rozumiem to decyzja rednacza, a nie twoja.
  • 0

#90 Texz Napisany 10 grudnia 2010 - 16:13

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Ach tam, ja gram w 007, ale z braku w ogóle zainteresowania grami na Wii na forum o czym można pisać. O tym, że można podpiąć Classic Controlera i grać jak na konsolach HD?
  • 0