Skocz do zawartości

Zdjęcie

The Sly Trilogy


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
74 odpowiedzi na ten temat

#31 Gość_Zero_* Napisany 19 czerwca 2010 - 15:24

Gość_Zero_*
  • Goście

Dokładnie. Hardcorowcy ograli to na PS2 i nie wsperaja polityki wydawania odgrzewanych kotletow po lekkim retuszu.


ta ... hardkorowcy dopiero niedawno kupowali grę na PS2 :hmmm:
  • 0

#32 Aras Napisany 19 czerwca 2010 - 15:30

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
miałem to samo napisać, ale nie chciałem nabijać... ech teraz już too late to apoligize... w każdym razie Sly roxxi i jak najbardziej należy mu się czwarta pełna mocy część.
  • 0

#33 Gość_Zero_* Napisany 19 czerwca 2010 - 15:33

Gość_Zero_*
  • Goście
no aras Tobie nie wypada ... trzymaj poziom
  • 0

#34 Danteusz Napisany 19 czerwca 2010 - 15:34

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 885 Postów:
Mnie jakoś Sly nie wciągnął, nie planuję kupić kolekcji
  • 0

#35 MonsieurWoland Napisany 19 czerwca 2010 - 19:04

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

ta ... hardkorowcy dopiero niedawno kupowali grę na PS2 :hmmm:


W żaden sposób nie zmienia to informacji zawartej w moim poscie. :^^:
  • 0

#36 ACZ Napisany 24 czerwca 2010 - 20:33

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 165 Postów:
Tylko trzecia część będzie wykorzystywała 3d, bo tylko trójka była pod tym kątem robiona już na PS2 (były dokładane papierowe okulary do gry).
  • 0

#37 ACZ Napisany 22 lipca 2010 - 00:15

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 165 Postów:
Kolekcja będzie pchana w niższej cenie, za 40 dolców.
http://www.ps3site.p...yceniony/49529/
Dodany obrazek
  • 0

#38 Marbel Napisany 22 lipca 2010 - 10:26

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Fajnie, że kolekcja wyjdzie, zaznaczam, że gry w oryginalnych formatach mają już sporo lat na karku. Niech się młodsi (Kradziej :P ) zaznajomią z serią. W dodatku w fajnej cenie za 3 gry? Supcio. U nas może 129 zł?
Grałem tylko w 3 i z pewnością podeszła mi bardziej niż Jak1, którego miałem równolegle. Niestety Sly 3 też nie skończyłem, jakoś tak wyszło... żałuję, bo byłem już całkiem daleko (i think so) :niepewny:
  • 0

#39 Sylvan Wielki Napisany 08 września 2010 - 14:02

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 617 Postów:
Oczywiście, że to dobre rozwiązanie. Wszak komu nie pasuje taka opcja, ten nie musi kupować. Wielu natomiast z chęcią odświeży sobie ową serię, podobnie, jak swego czasu GoW, czy całkiem niedawno Dżdżownice "Groovy" Jima. Atrakcyjność zakupu podnosi fakt, iż gra będzie się prezentowała bardzo okazale, no i jakby nie było to porządna seria. Dodatkowo ta cena....
  • 0

#40 Kurzy Napisany 08 września 2010 - 14:23

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
Sly Roxxi i to oczywiście wyborny platformer. Najlepszy był 3 :tak:
  • 0

#41 Kradziej Napisany 08 września 2010 - 17:08

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

Fajnie, że kolekcja wyjdzie, zaznaczam, że gry w oryginalnych formatach mają już sporo lat na karku. Niech się młodsi (Kradziej :P ) zaznajomią z serią. W dodatku w fajnej cenie za 3 gry? Supcio. U nas może 129 zł?
Grałem tylko w 3 i z pewnością podeszła mi bardziej niż Jak1, którego miałem równolegle. Niestety Sly 3 też nie skończyłem, jakoś tak wyszło... żałuję, bo byłem już całkiem daleko (i think so) :niepewny:

Dopiero teraz ujrzałem przytyk w mę stronę! Tak się składa, że grałem w jedyneczkę i prawdopodobnie trochę w dwójeczkę :^^:
  • 0

#42 Sotaku Napisany 11 września 2010 - 16:11

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 683 Postów:
Wczoraj żona po zobaczeniu trailerka wyraziła zainteresowanie także chyba nabędziemy, po zumie będzie to druga gra w której trophy będzie nabijać mi żonka ;)
  • 0

#43 ACZ Napisany 29 października 2010 - 14:43

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 165 Postów:
Nowy trailer:
http://www.ps3site.p...-w-akcji/56034/
Dodany obrazek
  • 0

#44 Archi Napisany 30 października 2010 - 20:36

Archi

    Mokujin

  • Narybek
  • 38 Postów:
Hmmm... Jeżeli "odgrzewane kotlety" będą robione tak jak wynika z zapowiedzi Sly Collection to ja jestem za. Wsparcie 3D i Move wymaga włożenia więcej pracy w wydanie gry z PS2 niż tylko zgranie wszystko na Blu-Ray i podbicie rozdzielczości.
  • 0

#45 ACZ Napisany 09 grudnia 2010 - 12:52

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 165 Postów:
Krótka recenzja pakietu na GT. Ocena 8.4.

  • 0

#46 Voo Napisany 21 grudnia 2010 - 20:14

Voo

    ...

  • Forumowicze
  • 691 Postów:
Ktoś wie w jaki sposób Sly Collection wykorzystuje Move?
  • 0

#47 Nyjacz Napisany 21 grudnia 2010 - 20:29

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 008 Postów:

Ktoś wie w jaki sposób Sly Collection wykorzystuje Move?

Mini-gierki.
  • 0

#48 Czezare Napisany 08 stycznia 2011 - 00:58

Czezare

    Mokujin

  • Narybek
  • 31 Postów:
Czy ktos z forumowiczow ma The Sly Collection HD i moglby cos dla mnie sprawdzic?Chodzi mi mianowicie o to czy jak sie ustawi locale w konsoli na jezyk francuski to czy gra odpala sie po francusku?Sa napisy, pelen francuski dubbing?A moze nie trzeba nic gmerac w ustawieniach konsoli, a wybor jezyka jest w menu gry?Bardzo uprzejmie prosze o sprawdzenie i powiadomienie mnie tutaj lub na priv.
  • 0

#49 ACZ Napisany 08 stycznia 2011 - 18:23

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 165 Postów:
Jako, że od wczoraj zacząłem swoją przygodę z tą świetną trylogią to specjalnie dla ciebie młody człowieku to sprawdziłem.
W samej grze nie ma wyboru języka. Jak przestawiłem w konsoli na francuski to gra się odpaliła po francusku (napisy). Nie wiem jak z dubbingiem, bo tylko na chwilę odpaliłem i wyłączyłem grę, aby sobie lokale znowu na polski przestawić.

Co do samej gry to na razie zrobiłem około 20% pierwszej części. Na PS2 grałem tylko kilka minut w dwójkę, więc teraz mam platformówkową ucztę.
Jestem zachwycony gameplayem. A że jest to pakiet aż 3 części to średnia ocen na poziomie 88% mówi wszystko.
  • 0

#50 olfeusz Napisany 08 stycznia 2011 - 23:34

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:
No i są 3 platynki. :skacze:
  • 0

#51 Czezare Napisany 14 stycznia 2011 - 17:15

Czezare

    Mokujin

  • Narybek
  • 31 Postów:

Czy ktos z forumowiczow ma The Sly Collection HD i moglby cos dla mnie sprawdzic?Chodzi mi mianowicie o to czy jak sie ustawi locale w konsoli na jezyk francuski to czy gra odpala sie po francusku?Sa napisy, pelen francuski dubbing?A moze nie trzeba nic gmerac w ustawieniach konsoli, a wybor jezyka jest w menu gry?Bardzo uprzejmie prosze o sprawdzenie i powiadomienie mnie tutaj lub na priv.

Wielkie dzieki kolego za sprawdzenie i za poswiecony czas! :smile:

PS: Lepiej, zebys nie wiedzial ile mam lat, bo bys padl! :mrgreen:
Nie mniej jednak dzieki za komplement! :smile:
  • 0

#52 ACZ Napisany 08 lutego 2011 - 22:57

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 165 Postów:
Wbiłem 3 platyny. :cf:
Cudne platformery, stawiam je na równi z seriami Ratchet i Jak.
Sly 2 wprowadza m.in. tak kapitalny patent, jak możliwość czajenia się za przeciwnikami i wybierania im laską monetek z kieszeni. :)
Ogólnie Slaje sa bardzo zróżnicowane i często zachwycają patentami. Po prostu platformery inne niż wszystkie.
Moja nota pakietu to 9-/10.
Cena/jakość - 10/10

Info dla Jedyna. Kolekcję ode mnie kupił Pawlik, więc jak skończy to go możesz molestować o pożyczenie. :cf:
  • 0

#53 BeSOS Napisany 08 lutego 2011 - 23:00

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
@cyc - wiem, taki mam zamiar :^^:

Mnie kusza te gierki bo na bank sa grywalne ale odstrasza to ze sa az trzy i pewnie na kazda te dziesiec h trzeba poswiecic, a to duzo jak na takie starocia lol :]
  • 0

#54 ACZ Napisany 08 lutego 2011 - 23:04

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 165 Postów:
Jedynka jest w sumie krótka, ale 2 i 3 to tak po 15h trzeba liczyć.
  • 0

#55 Gość_Hellmans_* Napisany 09 lutego 2011 - 12:56

Gość_Hellmans_*
  • Goście
Trudne platyny?
  • 0

#56 ACZ Napisany 09 lutego 2011 - 13:17

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 165 Postów:
1 - trzeba zebrać wszystkie flaszki na wszystkich poziomach po to, aby móc otworzyć wszystkie sejfy.
2 - zbieranie flaszek można olać, bo do platyny nie są potrzebne. Za to trzeba wykupić prawie wszystkie przedmioty ze sklepiku, więc trzeba zbierać z czego się da monety, a monety wylatują z wszystkiego (i z przeciwników i z rozwalanych elementów otoczenia).
3 - flaszek w tej części nie ma, ale każdy level po skończeniu ma do zaliczenia listę czelendży i trzeba zrobić wszystkie. W przedostatnim świecie dostajemy tez mapkę skarbów i w każdym świecie musimy odnaleźć skarb (do czelendży dochodzi dodatkowa misja w szukanie skarbów). To nie jest trudne. Trzymając L1 widzimy level od góry i iksem odliczamy kroki w pożądanych kierunkach. Mamy enigmatyczne podpowiedzi w którą stronę się udać i ile kroków wykonać. Tyczy się to również punktu startowgo np. mamy podpowiedź w stylu "na środku placu, naprzeciwko wieży z zegarem:. Supcio patencik. :D
  • 0

#57 BeSOS Napisany 15 maja 2011 - 23:25

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Jestem w 5 czapterze SLY2 i absolutnie kocham ta serie...powiem wiecej, zaluje za***iscie ze dopiero teraz obcuje z grami Sucker Punch bo za czasow PS2 pewnie sikalbym w gacie (tak samo jak zaluje ze nie gralem w Jaki i Raczety na PS2 <_<) . Imo sa to jedne z najlpeszych vier na PS3. Co prawda teraz jak gram w dwojke jedynka wydaje sie biedna, ale co tam :)

BTW dam sobie glowe uciac ze to wlasnie Sly czesciowo zainspirowal tworcow Assassins Creed, dzisiaj wbilem sie na szczyt wiezy i dejavu dalo mi po pysku :mrgreen:

Druga czesc (pierwsza w sumie tez czasem) wyglada imo przepieknie i jest to najlepszy dowod na to jak wielkie znaczenie ma design.

Boner boner, jesli Sly 4 bedzie na podobnym poziomie to kupuje dla niego NGP:)
  • 0

#58 ACZ Napisany 16 maja 2011 - 00:29

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 165 Postów:
A nie przeszkadza ci, że dwójka jest przegadana? Chodzi o to, że robisz misję (niektóre dosyć krótkie) i znowu trzeba słuchać co tam gada Bentley. Mnie to miejscami mocno wnerwiało i podejrzewam, że Sucker Punch doszli do tego samego wniosku, bo w trójce to ograniczyli. Dlatego dla mnie Sly 3 > Sly 2.
Ogólnie w serii świetnie są animowane główne postacie.
  • 0

#59 MonsieurWoland Napisany 16 maja 2011 - 00:42

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Ej Cycu, ale dialogi z Bentleyem sa smieszne. Fajnie sie ich slucha.
  • 0

#60 BeSOS Napisany 16 maja 2011 - 06:59

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
@cyc, bardziej przeszkadzalo mi to w jedynce, ale to pewnie dlatego ze w dwojce sa ciekawsze i smieszniejsze dialogi. Ale cos w tym jest, czasem przydalaby sie mozliowosc skipowania tych gadek.
Animacja postaci to majstersztyk, pod tym wzgledem to czolowka gier imo, do tego wykorzystuja fizyke (uginanie sie lin czy falowanie lilii na wodzie jak sie po nich skacze) - widac tu nalecialosci po ich grze z N64 o tym robiciku na kolkach, tam rozgrywka krecila sie wokol zabawy z fizyka wlasnie :)

Ja za trojke wezme sie po LA Noire zeby nieco odsapnac sobie bo z tego co czytalem ostatnia czesc jest bardzo podobna do dwojki - co w sumie za***iscie mnie cieszy :ninjadance:

Niech Sucker Punch konczy z Infamousem i bierze sie za jakas kolorowa gierke teraz!!!!!! Jestem ciekaw czy Infamous jest choc w polowie tak dobre bo nigdy nie gralem :rolleyes:
  • 0