Skocz do zawartości

Zdjęcie

Silent Hill: Downpour

Vatra Games Konami PS3 X360

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
253 odpowiedzi na ten temat

#1 Godot Napisany 09 kwietnia 2010 - 20:15

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Pozbawię Maki tej przyjemności i otworzę temat o nowym Silent Hill. Póki co nie wiadomo nic poza tym, że powstaje na HDGeny. Ale spekulowac można smile.gif Po ostatnich częściach chciałbym, żeby seria przeszła totalną metamorfozę jeżeli chodzi o gameplay. Nie wiem, na czym miałaby ona polegac, ale to musi byc rewolucja na miarę Resident Evil smile.gif

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 19 marca 2018 - 14:45

  • 0

#2 Wezyr Napisany 09 kwietnia 2010 - 20:21

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 406 Postów:
c**j Ci w szyje poki zyje :tak:

Totalne zj*by nie maja prawa wypowiadac sie o Silencie :nie: Aha... i nie odpisuj tekstem na poziomie 5-latka typu "To co tuta robisz"?


  • 0

#3 Raikoh Napisany 09 kwietnia 2010 - 20:26

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Gameplay'u bym nie zmieniał za bardzo. Grafika przydałaby się dużo lepsza. Dla mnie najważniejsze by fabuła rozwaliła mi głowę jak SH2, albo coś w tym stylu. Fani chyba też chcieliby tego co ja.
Pozostaje jeszcze jedna bardzo ważna kwestia, a mianowicie pan Yamaoka który nie wiadomo czy zajmie się muzyką.
  • 0

#4 Wezyr Napisany 09 kwietnia 2010 - 20:29

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 406 Postów:
Napisalem to samo do panny:P

Licze, ze bede przezywal jak SH2, bal sie jak w SH3, mial system walki SH:H, rozwiazywal ciezke zagadki rodem z SH1 i SH4.




  • 0

#5 Nyjacz Napisany 09 kwietnia 2010 - 20:32

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 985 Postów:

Napisalem to samo do panny:P

Licze, ze bede przezywal jak SH2, bal sie jak w SH3, mial system walki SH:H, rozwiazywal ciezke zagadki rodem z SH1 i SH4.

To raczej się przeliczysz, a jako że ja nie mam zbyt wysokich wymagań, będę bawił się przednio :).
  • 0

#6 Raikoh Napisany 09 kwietnia 2010 - 22:26

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Wiadomo, że będzie ciężko spełnić developerom życzenia Maki. Kto wie i może się uda, ale ja i tak zawsze świetnie się bawię przy tej grze. Może nie dostaniemy cudu na miarę SH2, ale na pewno coś co będzie horrorem z najwyższej pułki.
  • 0

#7 fingus Napisany 09 kwietnia 2010 - 22:43

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:

na pewno coś co będzie horrorem z najwyższej pułki.

<grammar nazi mode="on">Półki lub pułku, zdecyduj się. :twisted: </grammar nazi mode="off">
  • 0

#8 Nyjacz Napisany 16 czerwca 2010 - 21:31

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 985 Postów:
Został zaprezentowany na konfie Konami. Yay.
  • 0

#9 ACZ Napisany 16 czerwca 2010 - 21:40

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 135 Postów:
Kto go robi?
  • 0

#10 Nyjacz Napisany 16 czerwca 2010 - 21:42

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 985 Postów:
Nie wiem, było logo i 4 sekundy in-game. Zaprezentują dopiero.
  • 0

#11 Wezyr Napisany 16 czerwca 2010 - 21:58

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 406 Postów:

Kto go robi?

Vetra.

Temat zamkna pewnie, bo Greg 
Spoiler
zalozyl na zlosc dla mnie temat jako pierwszy.
  • 0

#12 Nyjacz Napisany 16 czerwca 2010 - 22:03

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 985 Postów:
Ale tytułu nie było, TERAZ go zapowiedzieli, więc TEN temat jest właściwy.
  • 0

#13 Wezyr Napisany 16 czerwca 2010 - 22:03

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 406 Postów:
Lepiej Ty, niz Greg ^^
  • 0

#14 MonsieurWoland Napisany 16 czerwca 2010 - 22:04

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
http://nikogoforum.p...ent-hill-hdgen/

Temat do zamkniecia
  • 0

#15 Wezyr Napisany 16 czerwca 2010 - 22:38

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 406 Postów:
Nowy Silent Hill prezentuja sie jak Homecoming. Gl. graficznie i wgledem stylu postaci. Nowym bohaterm jest skazaniec, ktory na trailerze ucieka z paki. W miedzy czasie ma cos w rodzaju wizji samego siebie bedacego w Silent Hill. Tutaj mamy urywki gry puszone szybciorem. Akcja wraca znow do autobusu skazancow wjezdzajacego do Silent Hill. Na plus poczyuje bardzo fajna zmiane miasta (znow dynamiczny), ale zauwazylem nie tylo zmane konkretnego miejsca w miejsce demoniczne, ale jakby zmienia sie tez cala sceneria. Ciezko to wytlumaczyc, polecam trailer. Za niedlugo w internecie.  


  • 0

#16 Raikoh Napisany 16 czerwca 2010 - 23:07

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Trailer mnie nie powalił. Graficznie brzydko, a klimat taki jakiś ... dziwny. Muzyka to już niestety nie Yamaoka i słychać to od razu w trailerze. Wszystko rozbije się o najważniejsze- czyli fabułę. Potencjał jest po tym co widziałem, ale nie wierzę w Vectra Games. IMO będzie kupa.
  • 0

#17 Wezyr Napisany 16 czerwca 2010 - 23:15

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 406 Postów:
Ja za to sadze, ze bedzie lepiej, niz Homecoming i Origins. Poza tym tworcy chca by jak najbardziej przypominalo to prawdziwe, stare Silent Hill. Klimat za to bardzo mi sie spodobal.
  • 0

#18 Raikoh Napisany 16 czerwca 2010 - 23:25

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Maka, ale każdy chce i chciał- Double Helix też. Podstawy są, ale czuję, że fabuła będzie słaba- jak i cała gra. Obym się mylił. Czekam na horror Yamaoki dla Platinum - które zmiecie Silenta od Czechów.
  • 0

#19 Balth Napisany 17 czerwca 2010 - 07:36

Balth

    Fraa

  • Forumowicze
  • 834 Postów:
Ja bym wolał widzieć rozwinięcie pomysłu z ostatniej odsłony, spoko - niech będzie strzelanie ale mało, tak by obecność przeciwników nas przytłaczała [jak miałem w SH3 grając bo mi w połowie gry zbrakło naboi i potem ciułałem ciągle uciekając przed wszystkim]. Jakieś trudne zagadki, historie mieszkańców miasta. Myślę, że to by bardziej przekonało starych fanów a i nowi by się znaleźli.
Skazaniec jako postać wydaje się czerstwy i sugeruje dużo akcji [no i pewnie okaże się niewinny :D].
  • 0

#20 rikku100 Napisany 17 czerwca 2010 - 15:48

rikku100

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 789 Postów:
OLO od kiedy Shattered Memories i Origins to cześci 6 i 7?

poza tym grę robi jakieś Vectra którego członkowie wcześniej zajmowali się rzeczami typu Clive Barker's Jericho, Hidden and Dangerous czy Buffy...hm...tak naprawdę to nie znoszę narzekać na gry zwlaszcze te których jeszcze nie ma, ale chcialabym żeby w końcu zrobili jakiegoś świetnego Silenta, chociażby tak dobrego jak 4, żeby ludzie w końcu przestali po tej serii jechać, ale Konami jak widać się nie kwapi -__-
wiem że nie ma już Team Silent, ale wolałabym żeby ją robiło chociaż jakieś inne japońskie studio
i nawet Akiry Yamaoki już nie ma...
  • 0

#21 ACZ Napisany 17 czerwca 2010 - 15:53

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 135 Postów:
Oczywiście zgadzam się z rikku. Jak można w temacie było dorzucić ósemkę? OLO nad OLO.
Poza tym z dokonań Vectry z całą pewnością stwierdzam, że nic z tej gry nie będzie i przy najlepszych wiatrach wyjdzie z tego maks 7/10.
  • 0

#22 rikku100 Napisany 17 czerwca 2010 - 15:56

rikku100

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 789 Postów:

Oczywiście zgadzam się z rikku. Jak można w temacie było dorzucić ósemkę? OLO nad OLO.



OLO nad OLO należy się Konami bo sami tak nazwali tę częśc XD
  • 0

#23 Danteusz Napisany 17 czerwca 2010 - 16:08

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 881 Postów:
Połączyłem ze starym tematem. Nazwa na razie niech będzie Silent Hill, póki Konami nie wymyśli czegoś mądrzejszego.
  • 0

#24 Wezyr Napisany 17 czerwca 2010 - 18:49

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 406 Postów:

Oczywiście zgadzam się z rikku. Jak można w temacie było dorzucić ósemkę? OLO nad OLO.
Poza tym z dokonań Vectry z całą pewnością stwierdzam, że nic z tej gry nie będzie i przy najlepszych wiatrach wyjdzie z tego maks 7/10.

Oj Czysiek Czysiek. Moja wersja prawdopodobnej chronologii:

1. Silent Hill: Origins


2. Silent Hill 1

3. Silent Hill 2 (nie jest do konca pewne czy jest umieszczony pomiedzy 1 a 3 czescia)

4. Silent Hill: Homecoming (nawiazania do SH2, choc rownie dobrze moze byc przed Silent Hill 2).

5. Silent Hill 4 (to samo jak z SH2, choc pewniejsze jest, ze dzieje sie po 2 czesci gry i po Homecoming. Wskazuja na to daty w grze)

6. Silent Hill 3

Wiec de facto Silent Hill nowy jest 7 lub 8 czescia (wliczajac malo znane Play Novel wydane w Japonii), wiec STFU jak nic nie wiesz.

Nie spodziewam sie cudow. Wiem, ze bedzie lepiej, niz przy Origins i Homecoming. Piersze jest poprostu najslabsze, a drugie to proba wcielenia Silenta w HD geny. Nie wiem czy ktos zauwazyl, ale na trailerze w momencie gdy bohater oswietla dom widzimy zdjecie na ktorym jest jakas kobieta lub dziewczyna ubrana jak Alessa lub Lisa. Moze jakies nawiazania czy dom rodzinny?


  • 0

#25 Nyjacz Napisany 17 czerwca 2010 - 19:04

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 985 Postów:
Na tego Silent Hilla mówi się póki co Silent Hill 8 i już. Bo to ósma (nie chronologicznie, ale pod względem wydanych produkcji) część.
  • 0

#26 Pico Napisany 17 czerwca 2010 - 20:06

Pico

  • Forumowicze
  • 10 679 Postów:
1. Silent Hill
2. Silent Hill 2
3. Silent Hill 3
4. Silent Hill 4: The Room
5. Silent Hill Origins
6. Silent Hill: Homecoming
7. Silent Hill Shattered Memories

A nowy Silent Hill ma tytuł roboczy "Silent Hill 8", więc tak w tym momencie edytuję nazwę tematu.
  • 0

#27 BeSOS Napisany 17 czerwca 2010 - 21:02

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Mi sie tam trailer podoba, nie jestem jakims znawcą SH /gralem tylko w SH2/ ale wygląda to w sumie spoko, no może postaciami. Dziwi mnie tylko, że Konami tak olewa tą markę, przecież to była mocna szpila w poprzedniej generacji a teraz podrzucaja ją co mniej utalentowanym teamom :mellow: Co się stało z SH teamem, ktoś wie?
  • 0

#28 Wezyr Napisany 17 czerwca 2010 - 21:06

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 406 Postów:
Olewa, bo podobno (nie mam danych) horrory nie sprzedaja sie dobrze, bo maja waski target odbiorcow.

Co do Team Silent (wikipedia):

Team Silent members are now working on separate projects. Some of the original members (as led by Toyama, director of the first Silent Hill game) went on to create the Siren series, which has a similar atmosphere to the Silent Hill franchise.
  • 0

#29 ACZ Napisany 18 czerwca 2010 - 00:22

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 135 Postów:

Co się stało z SH teamem, ktoś wie?

Konami zrobiło z nimi to samo co Microsoft zrobił z Rare, OLO.
  • 0

#30 Raikoh Napisany 18 czerwca 2010 - 02:50

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Jako świetny analityk :rolleyes: mam w głowie zarys akcji. Autobus się rozbija przed przepaścią, a skazańcy (plus nasz główny bohater), policjantka i kierowca po tym jak się ockną- szwendają się po miasteczku. Jako, że wiele z tych osób ma coś na sumieniu- spodziewajmy się pana PiramidHead :tak: Oby fabuła była dobra, wtedy przymknie się oko na niedociągnięcia graficzne (które będą na bank), ale brak Yamaoki ... No cóż- pocieszenie jest takie, że Yamaoka robi horror dla Platinum. Tak więc nowe horrorowe IP też się w końcu pojawi i sądzę, że będzie z najwyższej półki.
  • 0



Inne z tagami: