Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czekać Czy Nie


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
51 odpowiedzi na ten temat

#31 ACZ Napisany 17 czerwca 2010 - 20:46

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:

ale któregoś dnia byłem blisko ultimy i już do domu wróciłem z nową konsolą (premiumem z polskiej premiery, wiec nie do konca z ulepszoną technologią) - poczułem potrzebę akurat w tamtym momencie

I dlatego ta konsola ci nie działa i kupiłeś ponownie konsolę w wersji arcade. Dodatkowo w tym premiumie nie możesz wywołać rroda, aby się na serwis załapać. :^^:
  • 0

#32 vagrant3 Napisany 18 czerwca 2010 - 10:10

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

I dlatego ta konsola ci nie działa i kupiłeś ponownie konsolę w wersji arcade. Dodatkowo w tym premiumie nie możesz wywołać rroda, aby się na serwis załapać. :^^:

lepsze to niż czekać. czekać. czekać. poza tym sytuacja alanqa jest inna niż moja, bo ja świadomie wybrałem wadliwy w ogromnym procencie sprzęt. on takich wyborów nie musi podejmować :^^:
  • 0

#33 MaxVarEmreis Napisany 18 czerwca 2010 - 11:00

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

lepsze to niż czekać. czekać. czekać.

Miesiąc czasu, to nie "czekać, czekać, czekać".... ale zrobi jak uważa.
  • 0

#34 vagrant3 Napisany 18 czerwca 2010 - 20:23

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

Miesiąc czasu, to nie "czekać, czekać, czekać".... ale zrobi jak uważa.

30 dni. jak na coś czekasz, to Ci się dodatkowo dłuży. niech chłopak zrobi jak uważa, czyli tak jak mu radzę :^^:
  • 0

#35 alaneq Napisany 18 czerwca 2010 - 20:45

alaneq

    Chocobo

  • Narybek
  • 25 Postów:
Już zadecydowałem :) W poniedziałek idę zakupić to co chciałem :)
Wpływ na to miało to że nie potrzebuję wifi, dysk 120GB w zupełności mi wystarczy, cena w PL to jedna wielka niewiadoma (nie chcę czekać i nagle się okaże że u nas będzie nie 16 lipca a 30 lipca i 200 zł więcej niż powinna-obym się mylił :)), no i jeżeli chodzi o ciszę to co za problem zgrać na dysk :)
A jak będzie mi czegoś brakować z wyżej wymienionych rzeczy to sprzedam to co będę miał trochę dołożę i tyle :)
Dziękuję wszystkim za rady :)
  • 0

#36 MonsieurWoland Napisany 18 czerwca 2010 - 21:25

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
gram.pl juz ma pre-order, termin dostawy 16 lipca kwota 1099 zl. Nie chcesz, nie czekaj. Samo wi-fi kosztuje 300zl OLO :^^:
  • 0

#37 ACZ Napisany 18 czerwca 2010 - 21:27

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:

Już zadecydowałem W poniedziałek idę zakupić to co chciałem

Popełnisz bardzo duży błąd. :^^:
  • 0

#38 Nyjacz Napisany 19 czerwca 2010 - 14:55

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:
Potwierdzam. Lepiej poczekać. Grę już sobie kup i zacieraj rączki na nowego Xboxa.
  • 0

#39 piterekd Napisany 19 czerwca 2010 - 15:08

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:

Popełnisz bardzo duży błąd. :^^:


Czych ma rację - potem będziesz żałował.
  • 0

#40 vagrant3 Napisany 19 czerwca 2010 - 17:58

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

Czych ma rację - potem będziesz żałował.

czego? pokurczonego xboxa? :^^: alaneq ma wyraźne potrzeby, wie czego chce i potrafi do tego dopasować rozsądną opcję. nie będzie żałował.
  • 0

#41 MaxVarEmreis Napisany 19 czerwca 2010 - 18:35

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:
Ja chociażby dla cichego chodzenia konsoli czekałbym.

Tak, gry da się na HDD zapisac i ten problem nie jest tak duży (chociaż nadal słychac konsole) ale co z multimediami?? Co np. z DVD?? Muzyka?? Mi to ogromnie przeszkadza w Xboxie. Zamiast muzyki czy filmu słyszę konsolę... czekać!!


  • 0

#42 vagrant3 Napisany 19 czerwca 2010 - 19:12

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

Ja chociażby dla cichego chodzenia konsoli czekałbym.

Tak, gry da się na HDD zapisac i ten problem nie jest tak duży (chociaż nadal słychac konsole) ale co z multimediami?? Co np. z DVD?? Muzyka?? Mi to ogromnie przeszkadza w Xboxie. Zamiast muzyki czy filmu słyszę konsolę... czekać!!

o, a ja filmów na dvd nie oglądam na xboxie (to faktycznie może boleć) a muzykę z płyty albo zrzucam na dysk, albo i tak slucham z mp3 playera pod usb. chłodzenie w nowych modelach jest przecież cichutkie, taki tam nieznaczący szumik. w życiu bym nie pomyślał, że moze zagłuszyc muzykę :D
  • 0

#43 MaxVarEmreis Napisany 19 czerwca 2010 - 19:25

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

w życiu bym nie pomyślał, że moze zagłuszyc muzykę :D

Wystarczy, że ktoś ma do porównania PS3. 


Ja jestem audiofilem, jestem bardzo wrażliwy jeśli chodzi o jakość dźwięku i czuje dyskomfort słuchając muzyki na X360.  


  • 0

#44 vagrant3 Napisany 19 czerwca 2010 - 20:28

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

Wystarczy, że ktoś ma do porównania PS3. 


Ja jestem audiofilem, jestem bardzo wrażliwy jeśli chodzi o jakość dźwięku i czuje dyskomfort słuchając muzyki na X360.  

max, tworzysz problem tam gdzie go nie ma. audiofile nie słuchają muzyki na konsoli, bo mają dużo lepsze sprzęcicha.
  • 0

#45 Nyjacz Napisany 19 czerwca 2010 - 20:58

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:
Teraz przed zakupem sądzisz, że dysk wystarczy itd. Kilka miesięcy po zakupie dojdzie do Ciebie, że zrobiłeś błąd i wystarczyło poczekać aby cieszyć się nowiusieńkim Xboxem. Dojebanym Xboxem. A to co teraz w nowym modelu uważasz za zbędne, później okaże się jednak _nie_zbędne_.
  • 0

#46 vagrant3 Napisany 19 czerwca 2010 - 21:08

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

Teraz przed zakupem sądzisz, że dysk wystarczy itd. Kilka miesięcy po zakupie dojdzie do Ciebie, że zrobiłeś błąd i wystarczyło poczekać aby cieszyć się nowiusieńkim Xboxem. Dojebanym Xboxem. A to co teraz w nowym modelu uważasz za zbędne, później okaże się jednak _nie_zbędne_.

ta kwestia jest już rozwiązana:

A jak będzie mi czegoś brakować z wyżej wymienionych rzeczy to sprzedam to co będę miał trochę dołożę i tyle :)



a, i nie wiem co trzeba robić z dyskiem 120 gb, żeby go zapchać...
  • 0

#47 alaneq Napisany 20 czerwca 2010 - 08:15

alaneq

    Chocobo

  • Narybek
  • 25 Postów:
Co do multimediów to nie będę do nich używał konsoli, dla mnie to jest sprzęt do grania :)
Do muzyki mam wieżę a do filmów odtwarzacz dvd luub kompa :D
  • 0

#48 MonsieurWoland Napisany 20 czerwca 2010 - 08:19

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Skoro nie masz na tyle silnej psychiki by powstrzymac sie miesiac od grania, nie jestes wart mego czasu OLO :^^:
  • 0

#49 alaneq Napisany 20 czerwca 2010 - 09:10

alaneq

    Chocobo

  • Narybek
  • 25 Postów:
Dobrze Panie mocny psychicznie :)
Nie chodzi o brak chęci czekania miesiąc, tylko o to że goła konsola 1100zł plus gry plus kabel VGA plus drugi pad wyjdzie mnie z tą nową konsolą 1400 zł...
A tak mam porządny zestaw z tym wszystkim co wymieniłem za niecałe 1100 zł i stwierdziłem że tylko za niższy proces technologiczny(bo reszta jak mówię, wifi itp mnie nie interesuje) nie warto dopłacać 300 zł :)
  • 0

#50 ACZ Napisany 20 czerwca 2010 - 14:46

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:
Temat do zamknięcia.
  • 0

#51 Nyjacz Napisany 20 czerwca 2010 - 18:22

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:
Już, już, zamykajcie, tylko powiem coś vagrantowi. Co trzeba zrobić aby zapchać 120GB? Instalacja każdej gry + kilka demek i zostaje kilkanaście MB...
  • 0

#52 vagrant3 Napisany 21 czerwca 2010 - 09:38

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

Już, już, zamykajcie, tylko powiem coś vagrantowi. Co trzeba zrobić aby zapchać 120GB? Instalacja każdej gry + kilka demek i zostaje kilkanaście MB...

no pewnie, jakbym chciał chciał wszystkie gry które mam zainstalować, to i na 250gb by mi miejsca zabrakło. pytanie tylko - PO CO? wrzucisz sobie na dysk te 5 gier co się najczęściej w czytniku pojawiają i więcej nie potrzeba. a demka wypieprzam po sprawdzeniu, bo też nie rozumiem po co to trzymać.
  • 0