Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ni No Kuni: Wrath Of The White Witch

Level-5 PS3 PS4 Switch

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
336 odpowiedzi na ten temat

#331 Lady Luck Napisany 27 kwietnia 2015 - 20:34

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 746 Postów:

Ojej, daję plusa Babci...


  • 0

#332 Bloo Napisany 10 lipca 2016 - 18:48

Bloo

    Blanka

  • Forumowicze
  • 218 Postów:

Byłem pewien, że pokocham tę grę. I na początku tak było - przeuroczy overworld, mili bohaterowie i ujmująca fabuła. Niestety, po 15 godzinach zacząłem odczuwać dwie mocne wady tej produkcji:

 

- Trzymanie za rączkę... Przez cały, cały czas. Dosłownie cały czas. W grze istnieje bardzo niskie zapotrzebowanie na samodzielną eksplorację. Zawsze masz znaczek oraz kropki wskazujące drogę do owego znaczka. Po pewnym czasie zaczyna to nużyć.

 

- Ale ta wada jest jeszcze gorsza. A mianowicie sola japońskiego rpga - system walki! Na początku mi nie wadził, ale wraz z przybyciem kompanów i większej ilości "pokemonów", gra pokazuje swoje drugie, niemiłe oblicze. AI jest beznadziejne, rozgrywka staje się grind festem, a real time w trakcie walki jest jednym wielkim, niesprawiedliwym nieporozumieniem, z którego wynika następnie frustracja.

 

Niemniej, dla w/w plusów próbuję się zebrać do powrotu gry, gdyż ciągnie mnie do całej reszty. Chcę poznać nowe miasteczka, wynagrodzić moje uszy boskim soundtrackiem i ujrzeć koniec historii. Może po prostu załączę Easy.


  • 0

#333 twilitekid Napisany 10 lipca 2016 - 20:38

twilitekid

    HBH

  • Forumowicze
  • 6 740 Postów:
Proste, wlacz easy i olej sredni system walki skoro przeszkadza Ci on w chlonieciu cudownego klimatu niczym z najlepszych animacji Ghibli. Ja tak zrobilem i gralo mi sie swietnie.
  • 0

#334 Bloo Napisany 10 lipca 2016 - 20:57

Bloo

    Blanka

  • Forumowicze
  • 218 Postów:

Okej! W takim razie jak skończę Killer is Dead (btw polecam, 16 zł obecnie na PSN) to zabieram się za kończenie tej przygody.


  • 0

#335 nole Napisany 11 czerwca 2019 - 20:31

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 723 Postów:

20 września remasterek na PS4, a na Switcha porcik z PS3.

 

 https://youtu.be/FfxshUGJ1MY


  • 0

#336 Lady Luck Napisany 11 czerwca 2019 - 21:13

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 746 Postów:
Awww :kwiatek:
  • 0

#337 nole Napisany 17 września 2019 - 17:09

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 723 Postów:

https://youtu.be/Jb-tCmMssqk


  • 0



Inne z tagami: