Skocz do zawartości

Zdjęcie

Playstation Plus


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
5645 odpowiedzi na ten temat

#1 ACZ Napisany 24 czerwca 2010 - 11:21

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 038 Postów:
Tu będziemy wstawiali comiesięczny stuff jaki będzie w subskrypcji. Po kilku miesiącach będzie można zerknąć czy warto było wejść w ten abonament. Temat możnaby przykleić.
A więc lecimy z tym koksem. Sony opublikowało pełną listę contentu na najbliższe 2 miesiące.

Miesiąc 1
29 czerwca – 3 sierpnia

Bonus: LittleBigPlanet (edycja standardowa)
Darmowa gra z PSN: Wipeout HD
Minis: Field Runners, Age of Zombies
PSOne: Destruction Derby
Pełne wersje/trial (dostęp przez godzinę): Shatter, Savage Moon
Promocje/zniżki: LittleBigPlanet God of War Pack – 50%, LittleBigPlanet LocoRoco Costume Pack – 50%, Gravity Crash – 20%, Fat Princess DLC – 20%
Darmowy dodatek DLC: Killzone 2: Steel & Titanium
Dema: ModNation Racers, Heavy Rain
Tematy graficzne: LittleBigPlanet Theme, PlayStation “Game Is Just The Start” Dynamic Theme

Miesiąc 2
4 sierpnia – 1 września

Darmowa gra z PSN: Zen Pinball
Minis: Blast-Off, Alien Zombie Death
Klasyk z PSOne: Medievil
Pełne wersje/trial (dostęp przez godzinę): inFamous, Mushroom Wars
Promocje/zniżki: Zen Pinball Earth Defence Table – 20%, Warhawk Triple Combo Pack – 50%, Super Stardust HD – 20%, WipeOut HD Fury – 20%
Darmowy dodatek DLC: Motorstorm Pacific Rift: Adrenaline Pack
Dema: Flower, Pixel Junk Shooter
Tematy graficzne: PlayStation Plus Dynamic Theme, Heavy Rain Crime Scene Theme
  • -1

#2 Sotaku Napisany 24 czerwca 2010 - 15:21

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 652 Postów:
To może by napisać jakie koszty itd...
  • 0

#3 Shinigami Napisany 24 czerwca 2010 - 15:31

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 358 Postów:
Na rok bodaj 200zł.

Jak na razie nic, co by mnie do subskrypcji przekonało nie dają.
  • 0

#4 ACZ Napisany 24 czerwca 2010 - 15:55

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 038 Postów:
Moim zdaniem to jest idealny wybór dla tych co bzik kupili z ps store, bo dla tych co już mają wpip gier ze sklepiku zakupione to opłacalność PS+ jest sprawą dyskusyjną.
  • -1

#5 Sotaku Napisany 24 czerwca 2010 - 16:18

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 652 Postów:
Z tej oferty, albo mam już te rzeczy, albo mnie nie obchodzą...
  • 0

#6 Nyjacz Napisany 24 czerwca 2010 - 18:29

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 955 Postów:
Ja powiem tak; Za to dwie stówy lepiej sobie kupić jakiś nowy tytuł albo nadrobić zaległości w postaci dwóch / trzech starszych gier. I tyle.
  • 0

#7 Kradziej Napisany 24 czerwca 2010 - 18:33

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

Ja powiem tak; Za to dwie stówy lepiej sobie kupić jakiś nowy tytuł albo nadrobić zaległości w postaci dwóch / trzech starszych gier. I tyle.

Niekoniecznie.
  • 0

#8 mataman Napisany 24 czerwca 2010 - 20:26

mataman

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 453 Postów:
Drogo, nie ma nic czego bym juz nie miał, nie interesuje mnie to.
  • 0

#9 Godot Napisany 24 czerwca 2010 - 20:30

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
I jak Dante, bierzesz? OLO
  • 0

#10 Danteusz Napisany 24 czerwca 2010 - 20:40

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 808 Postów:
OLO tak, coprawda Wipeouta mam, ale minisy będą w sam raz na PSP, a moja dziewczyna chce pograć w LBP
  • 0

#11 pawel_k Napisany 24 czerwca 2010 - 20:56

pawel_k

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 446 Postów:
to w końcu LBP jest w wersji na ps3 czy psp?
  • 0

#12 Danteusz Napisany 24 czerwca 2010 - 20:59

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 808 Postów:
Na PS3. W odróżnieniu od gier które są dodawane co miesiąc jest dostępne na zawsze, nawet gdy skończy się subskrypcja
  • 0

#13 torq314 Napisany 24 czerwca 2010 - 21:04

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 392 Postów:

Dema: ModNation Racers, Heavy Rain


przecie teraz też to mam.

o co w tym chodzi? że znikną z normalnego, bezpłatnego kanału? czy że to są jakieś inne dema?
  • 0

#14 Danteusz Napisany 24 czerwca 2010 - 21:07

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 808 Postów:
Tego właśnie nie rozumiem
  • 0

#15 Kurzy Napisany 24 czerwca 2010 - 21:10

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 967 Postów:
Dla mnei z tego co widzę to jest fajna sprawa. N XBL płacisz rok za granie i ściąganie dem. Tu płacisz to samo i masz jakieś niespodzianki co miesiąc. Wychodzi za miech koło 20 zł więc dla mnei warto mieć możliwość ściągania medievila, zniżki na gry czy coś...wybrzydzacie. Ode mnei dla sony brawa-za to że nie ściągneli punkcików w pucharkach tylko dali coś swojego-dla mnei fajnego a granie jest dalej za darmo.

Nie chcesz-nie korzystaj, bo krytykować prędzej można xa za to że bez kasy nie grasz online.
  • 0

#16 Godot Napisany 24 czerwca 2010 - 21:12

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Problem w tym, że to nie jest jak Live - chcesz to płacisz, nie to nie. Tutaj jak nie płacisz to wszystko przepada, więc jak się raz zaczęło to nie ma sensu przestawac
  • 0

#17 ACZ Napisany 24 czerwca 2010 - 21:17

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 038 Postów:
Ja problemu w tym nie widzę. Miesiąc grania w grę z PSN to aż nadto, aby się nią pobawić. Pytanie tylko jak jest z trofeami? Jeśli przestanie się płacić abonament i gra przepadnie to razem z nią zdobyte trofea? Ciekawe jak będzie.

I temat mi przykleić !!!
  • -1

#18 Danteusz Napisany 24 czerwca 2010 - 21:21

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 808 Postów:

Ja problemu w tym nie widzę. Miesiąc grania w grę z PSN to aż nadto, aby się nią pobawić. Pytanie tylko jak jest z trofeami? Jeśli przestanie się płacić abonament i gra przepadnie to razem z nią zdobyte trofea? Ciekawe jak będzie.

I temat mi przykleić !!!

Nie miesiąc tylko rok, chyba że mówisz o grach które się dostanie w ostatnim miesiącu subskrypcji. Trofea nie przepadną
  • 0

#19 ACZ Napisany 24 czerwca 2010 - 21:44

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 038 Postów:
Gdybym nie kupił LBP Goty to bym pewnie już teraz wszedł w ten abonament.
Ogólnie zobaczę jak się sprawa rozwinie i co będą dawali w kolejnych miechach, mam nadzieję że growo będzie fajnie i Sony w ch*ja nie przytnie. Bo te pierwsze 2 miechy to trzeba obiektywnie stwierdzić, że są wypas dla tych co nie kupili LBP i WipEouta, bo już za te obie pozycje trzeba wybulić łącznie ponad stówkę, a przecież to na razie tylko 2 pierwsze miesiące, pozostaje jeszcze 10 miechów darmowego contentu.
Mam teraz Pacific Rift, DLC nie zamierzam do niego kupować, ale jakbym miał abonament bankowo bym zassał ten Adrenaline Pack i ponabijał trochę trofeów. :mrgreen:
  • 0

#20 Gość_Zero_* Napisany 24 czerwca 2010 - 21:47

Gość_Zero_*
  • Goście
LBP to ja moge za 40 zł wyrwac na allegro ... no ale trudno sie teraz dante wycofac :clown:
  • 0

#21 Texz Napisany 24 czerwca 2010 - 21:48

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
To LBP się ściąga czy przysyłają płytkę do domu?
  • 0

#22 ACZ Napisany 24 czerwca 2010 - 21:55

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 038 Postów:

To LBP się ściąga czy przysyłają płytkę do domu?

Przysyłają płytkę, która potem znika. ;)
  • 0

#23 Danteusz Napisany 24 czerwca 2010 - 22:08

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 808 Postów:

LBP to ja moge za 40 zł wyrwac na allegro ... no ale trudno sie teraz dante wycofac :clown:

No bo LBP jest jedynym co mnie tam interesuje :clown:

Już wiem o co chodzi z tymi demami - będą podobnie jak patche pobierane automatycznie jeśli się ich nie miało wcześniej na konsoli


  • 0

#24 olfeusz Napisany 25 czerwca 2010 - 11:51

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:
Przemyślałem to całe PSN+ i tak jak na początku wydawało mi się to ciekawe, tak teraz uważam, że to może być niewypał. Zacznę od tego co obejmuje tylko Polskę czyli cenę. O ile przy Move zastosowany przelicznik może i nie jest strasznie atrakcyjny, ale też przynajmniej nie płacimy więcej od innych, tak tutaj moim zdaniem przesadzili. Tak gdzieś o dobre 50 zł. Wystarczy spojrzeć ile kosztuje Xbox Live na rok. Ok. 130 zł.

Jednak nie o tym chciałem bo to jeszcze można by znieść. Największy moim zdaniem błąd to brak wyboru. Po co mi np. LBP skoro ja już ją mam na płycie? Po co mi dodatki do KZ2 skoro tej gry nawet nie mam? Po co mi gry z PSN, które mam? I tak można by podawać dalej i dalej. Co z tego, że dostanę pełno rzeczy po wiele mniejszej cenie jeśli praktycznie wszystko ze znanej zawartości w 2 przyszłych miesiącach jest mi kompletnie zbyteczne? Nikt mi nie zagwarantuje, że później dostanę coś co bym chciał mieć. Nie wiem, może powinni stworzyć jakieś pakiety albo coś? To już miałoby większy sens. Jeszcze lepiej gdy z każdej kategorii przygotowali powiedzmy po 5 pozycji, a my przy każdym miesiącu byśmy sobie wybierali po określonej liczby pozycji z każdej grupy. Przynajmniej większa szansa, że dostaniemy coś co nas interesuje.

Jedyne co mi się podoba to te automatycznie updaty. Nie wiem, może jeszcze jakieś usprawnienia dostanie PSN+ od strony czysto technicznej, ale nawet jeśli to i tak mnie odrzuca poprzednia wada. Znacznie lepiej gdybym mógł choćby właśnie wybrać sobie jakie dodatki z PSN+ chcę mieć, bo w takim wypadku skończyło by się tylko na tych updatach, a cena pewnie byłaby na tyle mała, że był bym w stanie za to płacić.

Pewnie liczby wszystko zweryfikują, z czasem oczywiście, ale ja osobiście tego kompletnie nie widzę.
  • 0

#25 ACZ Napisany 25 czerwca 2010 - 12:19

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 038 Postów:
LBP Goty jeszcze nie rozpakowałem i wiem co zrobię. :D
Sprzedam grę za stówę, do tego za 3 dychy sprzedam pudełkowego WE Fury HD. Łącznie z obu gier będę miał 130 zł. Wykupię abonament na 3 miesiące za 57 zł. Czysty zysk, bo kasa mi jeszcze zostanie, a LBP i WE sobie zassam. Dodatkowo będę miał darmowe DLC do Pacific Rift, którego teraz posiadam, minisy i gry z PSXa. No i jeszcze będę miał stuff z trzeciego miesiąca, a nie wiadomo co będzie, może też coś dobrego. Tak też zrobię. :D
  • 0

#26 Danteusz Napisany 25 czerwca 2010 - 13:14

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 808 Postów:
Nie zrobisz, bo LBP jest tylko gdy zdecydujesz się na rok, i to najpóźniej do 3 sierpnia
  • 0

#27 Gość_Ins_* Napisany 25 czerwca 2010 - 13:51

Gość_Ins_*
  • Goście
Tak jak olfeusz napisal, powinien byc jakis wybor. Bylem w miare zainsteresowany, ale jak sie dowiedzialem co jest na start to zrezygnowalem. Po co mi LBP skoro dla mnie ta gra to crap, a Wipeouta kupilem(sciagnalem) w dniu premiery ? Nie bede wywalal 200zl nie wiedzac na co te pieniadze ida. Moze z czasem pomysla i dadza jakies pakiety do wyboru. Na chwile obecna niech mnie cmokna.
  • 0

#28 Sotaku Napisany 25 czerwca 2010 - 14:29

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 652 Postów:
z tego co czytam na naszym forum nie zarobią :razz:
  • 0

#29 ACZ Napisany 25 czerwca 2010 - 15:40

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 038 Postów:
Aha, no to nie wchodzę w to.
  • 0

#30 Arasz Napisany 25 czerwca 2010 - 16:27

Arasz

    N3rO->Nero->Arasz_

  • Forumowicze
  • 2 201 Postów:
To dante ma dziewczynę? :mellow:
  • 0