Skocz do zawartości

Zdjęcie

Playstation Plus


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
5649 odpowiedzi na ten temat

#61 Danteusz Napisany 04 sierpnia 2010 - 12:48

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 885 Postów:
Z tego co pamiętam jest tylko na 3 lub 12 miesięcy
  • 0

#62 pumba132 Napisany 04 sierpnia 2010 - 13:03

pumba132

    Komendant Melanżu

  • Forumowicze
  • 2 703 Postów:
@Cz  Wejdź sobie na store tam wszystko jest, ale na miesiąc chyba się nie da. 
  • 0

#63 BeSOS Napisany 04 sierpnia 2010 - 13:44

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
co za roznica skoro wszystko tracisz po uplywie subskrybcji...kolejny debilizm.
  • 0

#64 Danteusz Napisany 04 sierpnia 2010 - 13:45

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 885 Postów:
Taki sam debilizm jak tracenie możliwości grania online po zakończeniu subskrypcji Golda
  • 0

#65 Gość_Zero_* Napisany 04 sierpnia 2010 - 13:51

Gość_Zero_*
  • Goście

Taki sam debilizm jak tracenie możliwości grania online po zakończeniu subskrypcji Golda


chyba sobie korwa robisz jaja dante :clown:
  • 0

#66 Danteusz Napisany 04 sierpnia 2010 - 13:52

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 885 Postów:
Chyba nie rozumiecie czym się różni abonament od normalnego zakupu :clown:
  • 0

#67 BeSOS Napisany 04 sierpnia 2010 - 18:41

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
co za farmazon dante. Jak kończy mi sie gold to nie blokują mi możliwości grania w DLC czy gry arcade. Skompromitowałes sie teraz klusek...to za co placisz tak naprawde w tym całym PS+ - za content czy za możliwość pobawienia sie nim przez czas abonamentu?? Wychodzi na to, że za to 2gie.
  • 0

#68 krak2610 Napisany 04 sierpnia 2010 - 19:04

krak2610

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 549 Postów:
No tylko co ma gold wspólnego z grami arcade, je możesz kupić na koncie silver. Generalnie strasznie płaczecie o PS+, tak jakby w rok czasu nie dało się ograć całego contentu tak, by nie było potrzebu do niego wracać. Plus jest ok, gdybym był nowym userem Ps3 to brałbym z miejsca. Kupiłem już tyle gier z PSS, że obawiam się powtórek, więc jakoś mi się nie spieszy do wykupowania subskrypcji. Z resztą nie mam kiedy ograć tego co już mam z pierdołek.
  • 0

#69 Danteusz Napisany 04 sierpnia 2010 - 19:44

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 885 Postów:

co za farmazon dante. Jak kończy mi sie gold to nie blokują mi możliwości grania w DLC czy gry arcade. Skompromitowałes sie teraz klusek...to za co placisz tak naprawde w tym całym PS+ - za content czy za możliwość pobawienia sie nim przez czas abonamentu?? Wychodzi na to, że za to 2gie.

Płaci się za następujące rzeczy:
- możliwość pobawienia się contentem na czas abonamentu - dotyczy to darmowych gier co miesiąc. Jest to analogiczne do online w XBL, zamiast płacić za możliwość grania po sieci w posiadanych grach płaci się za możliwość grania w oferowane gry
- darmowe LBP na zawsze (już niedostępne, jak było to kupiłem)
- darmowe avatary, tematy i DLC na zawsze
- promocje tylko dla Plusa
- automatyczne aktualizacje gier i systemu
- godzinne triale pełnych wersji (to mnie raczej nie interesuje)
- ekskluzywne dema i bety - na razie z tym słabo
Dobrze wiedziałem jak działa Plus zanim go kupiłem, stwierdziłem że dla mnie jest to dobra oferta, więc się na nią zdecydowałem. Plus jest przeznaczony dla nowych użytkowników PS3 oraz tych którzy kupowali na PSN sporadycznie, najlepiej jeśli posiadają dodatkowo PSP. Ja się zaliczam do drugiej grupy. Osoby które często kupują gry na PSN oraz robią to od razu po ich premierze nie mają po co brać Plusa, im się to nie opłaca. Mówienie że PS+ ssie jest bez sensu, to jest konkretna oferta dla konkretnych klientów, trudno żeby Sony mogło dogodzić wszystkim naraz nie dopłacając do interesu. Przeglądając zagraniczne fora i stronki widziałem raczej pozytywne nastawienie do Plusa, chyba tylko w Polsce tyle osób po tym jedzie
  • 0

#70 Nexus Napisany 04 sierpnia 2010 - 22:22

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 963 Postów:
Fakt. Mi się na przykład nie opłaca - prawie wszystkie konkretne gry, theme'y itd które dotąd się pojawiły w ofercie z PS+ już mam. Czekam nawet nie tyle na nowe oferty gier ile na nowe funkcje. Automatyczna aktualka to fajny drobiazg ale jednak drobiazg.

Jeden wielki minus P+ jest taki, że odechciewa się kupować cokolwiek w PS Store bo a nuż za miesiąc pojawi się za darmo w P+. Trochę to wszystko takie niedookreślone.
  • 0

#71 Danteusz Napisany 05 sierpnia 2010 - 07:49

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 885 Postów:

Jeden wielki minus P+ jest taki, że odechciewa się kupować cokolwiek w PS Store bo a nuż za miesiąc pojawi się za darmo w P+. Trochę to wszystko takie niedookreślone.

Mi się odechciewa zazwyczaj jak zobaczę ceny co fajniejszych gier ;) Ale zgadza się, jest to pewien problem.

Liczę też że zapowiedzą nowe funkcje, z czego najciekawsze byłoby trzymanie save'ów w chmurze
  • 0

#72 Nexus Napisany 05 sierpnia 2010 - 12:22

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 963 Postów:
Trzymanie save'ów w chmurze też wydało mi się najciekawszą opcją. Jak to w końcu dadzą biorę P+. :smile:
  • 0

#73 Shin Ryu Napisany 20 sierpnia 2010 - 21:45

Shin Ryu

    Polish Dragon

  • Forumowicze
  • 760 Postów:
Skusiłem się na 3 miesięczny Plusik :)
Głownie przez Zen Pinball, MediEvil, DLC do MotorStorm, ale te Minisy tez się fajnie ogrywa na PSP (choć szału nie ma) ;) Bardzo cieszy mnie nadchodzący wrzesień, który da mi Sam & Max oraz Abe’s Oddysee :-D

U mnie na liście już mają 4 osoby wykupione abonament: Dante, Wredna z Pico, Danonek i el becetol. Pobijcie mnie.

U mnie chyba z 10 osób na jakieś 60 ma Plusa ;)
  • 0

#74 Texz Napisany 25 sierpnia 2010 - 13:18

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Dla Plusowców dziś dostępne będzie demo R.U.S.E.
http://blog.eu.plays...n-plus-members/
  • 0

#75 Danteusz Napisany 25 sierpnia 2010 - 13:18

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 885 Postów:
Demo RUSE dla PS+ tydzień wcześniej
http://blog.eu.plays...n-plus-members/
  • 0

#76 Danteusz Napisany 01 września 2010 - 13:12

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 885 Postów:
Rozkład na wrzesień i październik:

Here’s the list of great content that is available to Plus members from September 1st – October 5th

PSN: Sam and Max: Devil’s Playground (entire season)
minis: Vector Tower Defense, Echoes
PSOne Classic: Oddworld: Abe’s Oddysee
Full Game Trial: Warhawk (Plus exclusive 50% discount for Plus members on purchase), Inferno Pool
Exclusive Discounts: LBP: Ico and Shadow of Colossus costume pack – 50%, Metal Gear Solid (PSOne) – 50%, Warhawk – 50%, Pixel Junk Shooter – 20%
DLC: Exclusive UFC Undisputed 2010 DLC
Dynamic themes: Exclusive PlayStation Move theme, Exclusive ‘Fish Tank’ theme
Premium avatars: Eye Pet Blue Goalie Avatar, Eye Pet DJ Avatar

And here is what you can expect to see from the 6th October – 2nd November

PSN: Street Fighter 2 HD Remix
minis: Aero Racer, Yeti Sports
PSOne Classic: Syphon Filter
Full Game Trial: Gravity Crash (Plus exclusive 50% discount for Plus members on purchase), Hustle Kings (Plus exclusive 50% discount for Plus members on purchase)
Exclusive Discounts: Burn Zombie Burn (inc. free exclusive Home item for Plus members who buy)
Dynamic themes: Exclusive Move ‘Start the Party’ theme, Exclusive ‘Halloween’ theme
Premium avatars: Pain: Jarvis and Le Toot Avavtars, SingStar: Wannabe and Rising Star Avatars


http://blog.eu.plays...er-and-october/
Street Fighter 2 HD Remix mam od Shiniego, ale cała reszta brzmi ciekawie. Jeśli ktoś się zastanawia nad Plusem, od września do października roczna subskrypcja ma w bonusie Ratchet and Clank: Quest for Booty
  • 0

#77 117 Napisany 01 września 2010 - 13:28

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
generalnie nic ciekawego nie oferuja
  • 0

#78 oranje Napisany 01 września 2010 - 13:31

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 113 Postów:
Słabo.
  • 0

#79 Danteusz Napisany 01 września 2010 - 13:34

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 885 Postów:
Co by musieli dać żeby było mocno?
  • 0

#80 117 Napisany 01 września 2010 - 13:40

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
cos fajnego
  • 0

#81 Danteusz Napisany 01 września 2010 - 13:42

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 885 Postów:
Co? Podaj tytuły gier
  • 0

#82 Texz Napisany 01 września 2010 - 13:59

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Wiadomo kiedy mają naprawić kończący się czas używania tytułów z PSX, bo w chwili obecnej jest bug dzięki któremu można w je grać nawet po wygaśnięciu subskrycji... ?
  • 0

#83 117 Napisany 01 września 2010 - 14:08

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:

Co? Podaj tytuły gier

prosze... fajne gry na PSN
Zombie Apocalypse
Uno
Topatoi
Tales of Monkey Island
Super Stardust HD
Shank
Shatter
Savage Moon
Rag Doll Kung Fu: Fists of Plastic
Puzzle Quest: Challenge of the Warlords - Revenge of the Plague Lord
Prince of Persia Classic
PixelJunk Shooter
PixelJunk Racers
Peggle
Noby Noby Boy
Mushroom Wars
Lemmings
Lara Croft and the Guardian of Light
Heavy Weapon
Greed Corp
Flower
flOw
Flock!
Fat Princess
Echochrome
DeathSpank
Cuboid
Catan
Castle Crashers
Burn Zombie Burn
Braid
Battlefield 1943
Age of Booty
After Burner Climax

a generalnie to chodzi mi o to, ze zeby mnie ta usluga kiedykolwiek zainteresowala to musi oferowac nowe ciekawe gry, a nie starocie ktore zostaly wydane dawno temu i byly juz 10 razy przecenione... na dzien dzisiejszy uwazam, ze posiadam w kolekcji wszystkie interesujace mnie gry. Musialbym nic nie kupowac przez nastepne dwa lata by sie zainteresowac PSN+
  • 0

#84 Texz Napisany 01 września 2010 - 14:21

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Sam & Max to stara szpila? Jakoś osiągałem się z zakupem bo cena wydawała mi się za wysoka, a gra po trialu bardzo ciekawa. Tak samo wygląda sprawa z minisami, które bym przenigdy nie kupił, a tak zawsze jest jakaś nowa gierka.
  • 0

#85 Danteusz Napisany 01 września 2010 - 14:23

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 885 Postów:
Na nowości nie ma co liczyć, więc z góry wiadomo że Lara czy Castle Crashers się w tym roku nie pojawią. PS+ jest ofertą dla nowych posiadaczy PS3, bądź tych którzy nie kupowali zbyt wielu gier z PSN, więc jeśli nie jesteś w żadnej z tych grup to nie ma sensu żebyś brał abonament
  • 0

#86 Godot Napisany 01 września 2010 - 18:57

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Jestem dokładnie tego zdania co Zer. Gdyby dali na przykład dwutygodniowego exa względem normalnego PSN to może byłoby to ciekawe. A tak? Blah
  • 0

#87 Kradziej Napisany 01 września 2010 - 20:06

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Widzę Teksański, ze uderzyłeś w zgrabny plusik przy avatarku - co tobą powodowało? Sam się nawet zastanawiam, ale chyba uczucie "kurna no nie kupie tej gry teraz bo bedzie w Plusie za sto lat" nie bedzie pozwalalo mi na zachowanie czystego sumienia przy zakupie jakiejkolwiek gieruni na PSS.
  • 0

#88 Danteusz Napisany 01 września 2010 - 20:08

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 885 Postów:

Jestem dokładnie tego zdania co Zer. Gdyby dali na przykład dwutygodniowego exa względem normalnego PSN to może byłoby to ciekawe. A tak? Blah

Tomb Raider z PSOne był dostępny sporo wcześniej dla posiadaczy Plus
  • 0

#89 Godot Napisany 01 września 2010 - 20:10

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Megawypas!! Staroc, która nikogo. Mówię o jakimś hicie, jak nowa Lara
  • 0

#90 Texz Napisany 01 września 2010 - 20:49

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Widzę Teksański, ze uderzyłeś w zgrabny plusik przy avatarku - co tobą powodowało? Sam się nawet zastanawiam, ale chyba uczucie "kurna no nie kupie tej gry teraz bo bedzie w Plusie za sto lat" nie bedzie pozwalalo mi na zachowanie czystego sumienia przy zakupie jakiejkolwiek gieruni na PSS.


Dostęp do dema Mafii 2, 24 godziny przed plebsem. Ale w sumie dobrze, bo wpada mi masa gierek, których bym przenigdy normalnie nie ruszył.
  • 0