Skocz do zawartości

Zdjęcie

Playstation Plus


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
5649 odpowiedzi na ten temat

#211 ACZ Napisany 09 marca 2011 - 23:25

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:

Jutro firmware 3.6, a w nim trzymanie save'ów w chmurze dla posiadaczy PS+
http://www.eurogamer...re-3-6-tomorrow

eh, że tez musialme zlapac yloda tydzien przed firmware.
  • 0

#212 Danteusz Napisany 09 marca 2011 - 23:30

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Shini walczył z backupem sejwów 1.5 godziny przed ogłoszeniem tego fw :D
  • 0

#213 Sylvan Wielki Napisany 11 marca 2011 - 10:25

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 615 Postów:
Nic ciekawego. Z tym Sonickiem by się nie ośmieszali. Jednakowoż, dla MK (demo) - warto.

eh, że tez musialme zlapac yloda tydzien przed firmware.

A tyle gier kupiłeś. Kara za bycie pazernym (ranking), i za przepych (jedną, dwie się kupuje).
  • 0

#214 Daddy Napisany 11 marca 2011 - 16:28

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 945 Postów:
Demo MK to miła niespodzianka - bardzo mi się gra spodobała.
  • 0

#215 KelDorath Napisany 11 marca 2011 - 16:44

KelDorath

    Mega Man

  • Narybek
  • 104 Postów:
Chciałem się zapytać ludków, którzy wybulili kasę za roczny PS+, a dokładnie o to czy było warto? Dziękuję.
  • 0

#216 117 Napisany 11 marca 2011 - 16:59

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
ludzie ktorzy zaplacili za roczny abonament to sami uber sonyboje... nie spodziewaj sie innej odpowiedzi niz, ze zwrocilo sie z nawiazka. Przez ten czas w koncu dostali mase g.owna, ktorego by normalnie rzecz biorac nie kupili.
  • 0

#217 Daddy Napisany 11 marca 2011 - 18:34

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 945 Postów:
Ja kupiłem na 3 miesiące na próbę i nie narzekam - mam rzeczy za darmo te, które chciałem (Shatter, I Must Run) i inne, których bym nie miał, a tak mam, ze zniżek nie korzystałem jeszcze, ale 59zł na 3 miechy według mnie się opłacało.
  • 0

#218 Godot Napisany 11 marca 2011 - 20:34

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Ale wiesz, że to wszystko zniknie jak nie przedłużysz?
  • 0

#219 Daddy Napisany 11 marca 2011 - 21:23

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 945 Postów:
No właśnie pytałem niedawno w tym temacie, jak kupiłem usługę, czy tak będzie (bo tak podejrzewałem) - widzę, że niestety miałem rację. Na razie mi się spodoba, zamierzam kontynuować - 20 zł miesięcznie czuję, że i tak mi się będzie zwracało.
  • 0

#220 Danteusz Napisany 11 marca 2011 - 21:24

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:

ludzie ktorzy zaplacili za roczny abonament to sami uber sonyboje... nie spodziewaj sie innej odpowiedzi niz, ze zwrocilo sie z nawiazka. Przez ten czas w koncu dostali mase g.owna, ktorego by normalnie rzecz biorac nie kupili.

Nie trolluj. Wartość gier które mnie interesowały przewyższyła cenę abonamentu kilka miesięcy temu, więc jak najbardziej mi się opłacało. Do tego dochodzą rzeczy niepoliczalne - automatyczne pobieranie patchów, dostęp do bet, wcześniejszy dostęp do demek, teraz sejwy w chmurze. To jest świetna oferta dla ludzi którzy mają PS3 od niedawna, albo nie kupowali dużo na PSN
  • 0

#221 Godot Napisany 11 marca 2011 - 21:26

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Kup lepiej los na loterii. Usługa PS+ to mi właśnie przypomina, tyle, że los drogi, a nagrody marne :lol:
  • 0

#222 Danteusz Napisany 11 marca 2011 - 21:33

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:

Kup lepiej los na loterii. Usługa PS+ to mi właśnie przypomina, tyle, że los drogi, a nagrody marne :lol:

To mówisz że rezygnujesz z telewizji n na rzecz Lotto?
  • 0

#223 Godot Napisany 11 marca 2011 - 21:36

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Co ma jedno do drugiego?
  • 0

#224 Danteusz Napisany 11 marca 2011 - 21:37

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:

Co ma jedno do drugiego?

Wszystko, PS+ to abonament na gry taki sam jak opłata za telewizję.
  • 0

#225 Godot Napisany 11 marca 2011 - 21:40

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
O, nie wiedziałem, że w ramach plusa mam kilkaset gier miesięcznie
  • 0

#226 Danteusz Napisany 11 marca 2011 - 21:42

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
A ja nie wiedziałem że za Plusa płaci się kilkadziesiąt złotych miesięcznie. Rusz głową, ilość i cena nie wpływają na taką samą zasadę działania - płaci się za dostarczanie pewnej usługi przez określony czas, znając tylko ogólny zakres dostarczanej zawartości.
  • 0

#227 Godot Napisany 11 marca 2011 - 21:46

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Wolę płacic normalne pieniądze za normalną usługę. A nie kupic gówienko i pocieszac się, że chociaż tanie było :lol: I tutaj zasada proporcjonalności nie ma nic do rzeczy Dante. Plus mógłby kosztowac nawet i 100 zł gdyby oferował rzeczy warte tych 100 zł miesięcznie
  • 0

#228 Danteusz Napisany 11 marca 2011 - 21:50

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Więc zacznij czytać to co piszę - dla mnie był wart dwóch stów na rok, co więcej, byłby wart nawet tyle za pół roku, bo po takim czasie mi się zwrócił, licząc tylko interesujące mnie rzeczy.
  • 0

#229 Godot Napisany 11 marca 2011 - 21:52

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Ale Dante, nikt nie oczekiwał po tobie innej deklaracji :lol:
  • 0

#230 Danteusz Napisany 11 marca 2011 - 21:53

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Po Tobie i Zeratulu nikt nie oczekiwał czegoś innego niż trollowania bez podawania żadnych argumentów
  • 0

#231 Godot Napisany 11 marca 2011 - 21:58

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Jak bez podawania? Jeden, jedyny raz miałem ochotę na coś z Plusa. A i to na siłę, bo w końcu nie kupiłem tej rzeczy, a teraz nawet nie pamiętam co to było. Demko Mortala też fajne. Wypas za 200 zł na rok. To już Deal of the Week na Live jest o wiele ciekawszy. Plus to po prostu bardzo słaba i nieciekawa usługa.
  • 0

#232 Danteusz Napisany 11 marca 2011 - 22:02

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:

Jak bez podawania? Jeden, jedyny raz miałem ochotę na coś z Plusa. A i to na siłę, bo w końcu nie kupiłem tej rzeczy, a teraz nawet nie pamiętam co to było. Demko Mortala też fajne. Wypas za 200 zł na rok. To już Deal of the Week na Live jest o wiele ciekawszy. Plus to po prostu bardzo słaba i nieciekawa usługa.

Dodatki do Fallouta są słabe? Sam&Max? Stacking? Shatter? LittleBigPlanet też? A może klasyki z PSXa takie jak oba Oddworldy czy Medievil?
  • 0

#233 Godot Napisany 11 marca 2011 - 22:09

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Fallout GOTY płytowy 70 zł, LBP 40. Tamte gierki to takie tam tytuły na 8+. Giereczki jakich masa na XLA. Prawdziwych megahitów nie dają. Gdzie jest FF7, Crashe jako gry PSX, gdzie Dead Nations, Flower, Braid? Gdzie są gry na PS3 wypuszczane przecież na Store? Rzucają ochłapy, które nikogo nie interesują. W życiu byś w tego Shattera czy Stocking nie pograł. Tak samo jak w te minisy. Bo szkoda na te syfy czasu
  • 0

#234 Danteusz Napisany 11 marca 2011 - 22:13

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Stocking :lol: No faktycznie, gra od Double Fine ze średnią ocen 85% to crap nad crapy :lol: Dodam że był dla plusowców za darmo w dniu premiery, podczas gdy normalna cena wynosi 55zł. A Shatter jest rewelacyjny, przeszedłem go z przyjemnością. Ciekawe że dla Ciebie Dead Nation ze średnią 78% to megahit, za to gry na 85% są ochłapami.
  • 0

#235 Daddy Napisany 11 marca 2011 - 22:19

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 945 Postów:

Stocking

To jest śmieszne :olo: Pewnie niezamierzone, ale śmieszne.

Greg, ja Cię rozumiem, ale to Ty tak sądzisz. Nie każdy tak musi. Ja się nie czuję zaatakowany od tyłu, bo nie spodziewałem się nie wiadomo czego, nie liczyłem na FF7 itp. Poza tym podziel 200 na 12 (już nie mówię o swoich 20zł miesięcznie) - czy to zbrodnia za paręnaście złotych miesięcznie mieć "tylko" takie rzeczy? Nie chcesz tego mieć - nie miej. Ale nie najeżdżaj na tych, co mają.

Ja tez nie mam n, bo w ogóle TV prawie nie oglądam, a żonie wystarczy pakiet L z videostrady - tak jak Tobie nie jest potrzebne PS+. Czy kiedykolwiek napisałem coś złego na n, że się nie opłaca? To, że "mi" się nie opłaca, to nie znaczy, że inni nie mogą się z tego cieszyć, jak chcą.
  • 0

#236 Godot Napisany 11 marca 2011 - 22:21

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
A gdzie napisałem, że crap? Super, że dali. Ale to po prostu ZA MAŁO. Szlag by mnie trafiał gdybym dostawał takiego Sonika. Albo innego crapa. A odnośnie Shattera to potwierdzają się słowa Zeratula. To jest gra z 2009 roku, która nikogo nie obchodziła. A jak już ją dostałeś to i przeszedłeś. Bo przecież zapłaciłeś. A najbardziej bym się ucieszył, gdybym tego Shattera kupił a teraz dostałbym go w ramach Plusa.

A odnośnie DARMOWEGO Stacking - łykasz propagandową papkę Sony jak pelikan :lol: Plus jest właśnie usługą dla takich ludzi jak Ty :lol:

DMC - szkoda mi każdego grosika na kota w worku.
  • 0

#237 Daddy Napisany 11 marca 2011 - 22:24

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 945 Postów:
Ja tam np. mam świadomość, że "darmowy" znaczy wliczony w cenę abonamentu - iPhone'a też za 100 nie kupiłem przecież, nie? Nie mówiąc o reszcie podobnych rzeczy. Nie twierdzisz chyba, że jesteśmy "niekumaci finansowo"?

Zgadzam się, że mogło by być więcej - to oczywiste. Zawsze mogłoby być więcej. Ale też nie twierdzę i nie narzekam, że teraz jest tak słabo, jak Ty to przedstawiasz.

ED. - jakbym miał n też bym nie wiedział, co będzie za miesiąc czy 2 w programie ;) Mnie tych 20 zyków na to nie żal :) A jak będzie żal, to zrezygnuję i też bez traumy.
  • 0

#238 Danteusz Napisany 11 marca 2011 - 22:25

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:

A gdzie napisałem, że crap? Super, że dali. Ale to po prostu ZA MAŁO. Szlag by mnie trafiał gdybym dostawał takiego Sonika. Albo innego crapa. A odnośnie Shattera to potwierdzają się słowa Zeratula. To jest gra z 2009 roku, która nikogo nie obchodziła. A jak już ją dostałeś to i przeszedłeś. Bo przecież zapłaciłeś. A najbardziej bym się ucieszył, gdybym tego Shattera kupił a teraz dostałbym go w ramach Plusa.

Przeszedłem bo był świetny, nie przeszedłem wszystkiego co dali. Co za różnica czy kogoś ta gra dwa lata temu obchodziła? Jest rewelacyjna dzisiaj, i to się liczy.

A odnośnie DARMOWEGO Stacking - łykasz propagandową papkę Sony jak pelikan :lol: Plus jest właśnie usługą dla takich ludzi jak Ty :lol:

Darmowy, bo nie był w ramach comiesięcznych aktualizacji, tylko jako dodatkowy bonus którego wcale nie musieli dawać
  • 0

#239 Godot Napisany 11 marca 2011 - 22:33

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
No dobrotliwe Sony dało wszystkim graczom prezent :lol: Zaiste, ogromna jest ich wielkodusznośc :lol: Serio Dante, rozwalasz mnie takimi tekstami. A jeszcze bardziej tym, że w nie wierzysz.

DMC, gdyby Plus miał tego tyle i taką różnorodnośc jak n to płaciłbym z chęcią 100 zł miesięcznie. Bez zająknięcia. A za jedną grę z PSN, jedną z PSXa, kilka minisów i jakieś bonusy żal mi nawet 5 zł miesięcznie. Tak czy siak najgorsza byłaby dla mnie świadomośc, że mogą mi rzucic absolutnie wszystko, a jak mi się nie podoba to mogę jedynie westchnąc i pogodzic się z wyrzuconą kasą w błoto. W porównaniu z telewizją jeszcze jedno jest nietrafione. W telewizji oglądam absolutnie wszystko co chcę. Obojętnie czy to kolejna powtórka, nowośc, czy cokolwiek innego. Nikt mi nie mówi, że mogę sobie obejrzec Top Gear na BBC, Zmienników na Comedy Central, a za resztę muszę osobno zapłacic. A tak jest z PS+ i Store
  • 0

#240 Gość_Taikun_* Napisany 11 marca 2011 - 22:34

Gość_Taikun_*
  • Goście
Wszyscy wiemy że dante ma plusa dla tych pedalski avatarów za darmo
  • 0