Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kingdoms Of Amalur: Re-Reckoning

38 Studios Big Huge Games EA PS3 X360 PC PS4 XONE

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
166 odpowiedzi na ten temat

#1 Ryan Napisany 21 lipca 2010 - 01:40

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

Znana wcześniej jako Project Mercury gra od 38 Studios została wreszcie nazwana

http://static.gamesr...Jul/20/kingdoms

To RPG nad którym pracują m.in. R. A. Salvatore (nie trzeba przedstawiać), Todd McFarlane (nie trzeba przedstawiać) i Ken Rolston (lead designer TES3 i 4). Za zamkniętymi drzwiami pokazano trailer, publicznie zostanie pokazany na ComiConie.

Więcej info:
http://www.gamasutra...t_Comic_Con.php


Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 07 lipca 2020 - 14:28

  • 0

#2 cwany-lis Napisany 21 lipca 2010 - 20:19

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 560 Postów:
Salvatore to dobra marka chociaż szału pod względem oryginalności nie było i nie będzie - pod względem fabularnym w ciemno stawiam na jakiś schemat klasyki fantasy ale nie jestem też w stanie uznać tego za wadę - w grze można zdać egzamin na szóstkę z plusem,

W ogóle historie Pana Salvatore idealnie pasują pod "chodzone siekanki" - trylogia Dolin Lodowego Wichru to jedna wielka przeprawa z mieczem i magią przez zielony motłoch. "Demon Stone" - gra do której fabułę dokoptował właśnie swego czasu ten pisarz była jedną wielką na-pier**-la-ni-ną i był to projekt na tip-top dla fanow gatunku jak i uniwersum Zapomnianych Krain.
  • 0

#3 torq314 Napisany 21 lipca 2010 - 21:13

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 415 Postów:
jeśli całość choć trochę jakością i rozmachem zbliży się do TES 3/4, to będzie dobrze.
  • 0

#4 Kradziej Napisany 22 lipca 2010 - 00:02

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

W ogóle historie Pana Salvatore idealnie pasują pod "chodzone siekanki" - trylogia Dolin Lodowego Wichru to jedna wielka przeprawa z mieczem i magią przez zielony motłoch. "Demon Stone" - gra do której fabułę dokoptował właśnie swego czasu ten pisarz była jedną wielką na-pier**-la-ni-ną i był to projekt na tip-top dla fanow gatunku jak i uniwersum Zapomnianych Krain.

\m/ tró \m/ fani Zapomnianych Krain gnebili grę za to, że nie jest RPGiem :lukam:
  • 0

#5 Kradziej Napisany 23 lipca 2010 - 08:48

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
trailer: http://www.giantbomb...railer/17-2945/
Mieczoczar bardzo fajny.
  • 0

#6 cwany-lis Napisany 24 lipca 2010 - 11:21

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 560 Postów:

\m/ tró \m/ fani Zapomnianych Krain gnebili grę za to, że nie jest RPGiem :lukam:


ależ Watsonie, elementarną sprawą jest mieć pardon - wyje*ane na tró-fanów w jakiejkolwiek postaci :ninja:
  • 0

#7 Raikoh Napisany 24 lipca 2010 - 16:28

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
To wygląda jak "bajkowa" wersja Demon's Souls. Sprawdzę, ale imo jest to zbyt kolorowe, nawet jak na fantasy.
  • 0

#8 Ryan Napisany 26 lipca 2010 - 17:07

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Wygląda to przeraźliwie tandetnie. Nie żebym się spodziewał cudu, ale to co zobaczyłem jest grubo poniżej moich oczekiwań. :/
  • 0

#9 Raikoh Napisany 27 lipca 2010 - 05:55

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Czuć tutaj ewidentny brak wizji producenta. Wiele rzeczy jest zerżniętych z DS, wiele z designu, ale pokolorowanego w cukierkowe i dziwne barwy jak na taki klimat. Wydaje mi się, że ta gra na razie niema jakiejś perspektywy, na bycie bardzo dobrą produkcją, a patrząc na ekipę produkcyjną- chyba każdy na nią liczy . Filmik nie przekonuje zbytnio.
  • 0

#10 ACZ Napisany 18 stycznia 2012 - 11:33

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
idzie sie zaj.ebac bez wyszukiwarki na tym szrotowym forum.

czulem, że to bedzie dobra gra, pojawila sie pierwsza nota z jakiegos wloskiego czasopisma.

Xbox 360 Mag Italy - 9/10

Dodany obrazek
  • 0

#11 Ryan Napisany 18 stycznia 2012 - 11:58

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
System walki pokazany w ostatnim filmiku wygląda bardzo slasherowo. Ciekawy kierunek.
  • 0

#12 fingus Napisany 18 stycznia 2012 - 23:58

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:
Fajnie, fajnie, miałem tę grę na mojej radarowej liście i widzę, że słusznie. Szkoda tylko, że znów gra bez coopa.
To już chyba taka tradycja - tylko słabe gry dostają coopa (War in the North, Dungeon Siege III). :cry:
  • 0

#13 MaxVarEmreis Napisany 19 stycznia 2012 - 18:35

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:
Oczywiście, pierwsze co sprawdziłem, to czy można rozebrać bohaterkę :D
Spoiler

Można :cf:
  • 0

#14 Kradziej Napisany 19 stycznia 2012 - 20:17

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Kurczę, jarałem się tą grą i wszystkie elementy, których oczekiwałem - sprawne potyczki i rozbudowana kustomizacja psotaci - zdają się być na miejscu, ale... ulicha, kamera jest WSZĘDZIE. Działa bardzo, bardzo dziwnie: niby chce się oddalić podczas walki, trochę stara się zostać w miejscu, trochę porusza, trochę obraca, tam skoczy, tu za długo zostanie i grrrr.
Kupuję na premierę, mam nadzieję, że można się do tego przyzwyczaić.
  • 0

#15 cygus Napisany 19 stycznia 2012 - 21:09

cygus

    Pikachu

  • Narybek
  • 72 Postów:
Widzę, że nie tylko mnie kamera strasznie irytowała. Bardzo podoba mi się za to system walki oraz rozwoju postaci. W końcu nie trzeba się na początku gry decydować jaką klasą chcemy grać. Można spokojnie wypróbować jaki rodzaj rozgrywki sprawia nam najwięcej frajdy i rozwijać się w tym kierunku. Dodatkowo na wielki plus mnogość przedmiotów wylatujących z martwych przeciwników. Liczę na jakieś kozacko wyglądające sety.
  • 0

#16 Kradziej Napisany 19 stycznia 2012 - 22:39

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Na pocieszenie - twórcy intensywnie działają na swoim forum, aby problemy z kamerą naprawić. Jestem dobrej myśli :)
  • 0

#17 117 Napisany 20 stycznia 2012 - 19:24

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 903 Postów:
demko ok, duzo bugow, moze kiedys gierke sprawdze
  • 0

#18 burnstein Napisany 21 stycznia 2012 - 18:04

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 073 Postów:
Skończyłem demko (na Pszrocie).

Gra się fajnie, system walki ok, jest looting i takie tam bzdury. Widać, że będzie można się nieźle pobawić z rozwojem postaci. Grafa i dizajn całkiem ładne. Bugów w ch*j, na początku moja postać pojawiła się bez głowy, czasem teleportowało mnie kilka metrów w bok, raz zniknęły mi tekstury podłoża i pod sobą miałem niebo, w pewnym momencie zniknął mi dźwięk, a dialogi automatycznie się przewijały z prędkością światła, co naprawiło się dopiero po przejściu do innej lokacji. Kamera trochę drażni.

Gdzieś tam na początku za zagranie w demo dostałem kilka przedmiotów do pełnej wersji i jakąś zbroję do Mass Effect 3, a po upływie 45 minut na eksplorację które dostaje się po przejściu pierwszej miejscówki dostałem jakiś kolejny fant do Mass Effect 3, chyba jakąś broń. Także polecam obadać Szepartowym zjebiszczom.

Kiedyś sobie kupię.
  • 0

#19 fingus Napisany 21 stycznia 2012 - 18:27

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:
To niezły powód by nie grać w to demo, zwłaszcza gdy się jest szepartowym zjebiszczem. Co ich k*wa napadło z tymi p*onymi ułatwiaczami dla każuali? Czy tylko ja dostrzegam szaleństwo w tej metodzie promocji? Z okazji że tak nas lubisz, zepsujemy ci grę dając nowe, fajne bronie. To tak, jakbym kupił sudoku i znalazł w środku kartkę "fajnie, że tak lubisz nasze sudoku, aby okazać ci wdzięczność już wypelniliśmy za ciebie parę kratek". Nie o to w tym chodzi! Niech dadzą nowe wyzwania, jakąś specjalną lokację, jakiegoś dodatkowego wroga, coś co faktycznie doda contentu, a nie "super zbroja, która zepsuje ci przyjemność samodzielnego kompletowania ekwipunku". :why:
  • 0

#20 burnstein Napisany 21 stycznia 2012 - 18:41

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 073 Postów:
Może będzie tylko fajnie wyglądać :cf: Nie pisali, że będzie super.
  • 0

#21 MaxVarEmreis Napisany 21 stycznia 2012 - 18:59

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

To niezły powód by nie grać w to demo, zwłaszcza gdy się jest szepartowym zjebiszczem. Co ich k*wa napadło z tymi p*onymi ułatwiaczami dla każuali? Czy tylko ja dostrzegam szaleństwo w tej metodzie promocji? Z okazji że tak nas lubisz, zepsujemy ci grę dając nowe, fajne bronie. To tak, jakbym kupił sudoku i znalazł w środku kartkę "fajnie, że tak lubisz nasze sudoku, aby okazać ci wdzięczność już wypelniliśmy za ciebie parę kratek". Nie o to w tym chodzi! Niech dadzą nowe wyzwania, jakąś specjalną lokację, jakiegoś dodatkowego wroga, coś co faktycznie doda contentu, a nie "super zbroja, która zepsuje ci przyjemność samodzielnego kompletowania ekwipunku". :why:

Akurat w przypadku poprzednich cześć Mass Effect i Dragon Age nie było przegięć. Dosyć dobrze było to wyważone. Gorzej to wyszło w przypadku Wiedzmina 2 (ciekawe czy w wersji konsolowej znikną te przedmioty).

Co do demka i gry. Szkoda, że nasza postać jest niema. Dziwnie przez to wyglądają dialogi.
  • 0

#22 fingus Napisany 21 stycznia 2012 - 20:49

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:
Tak sądziłem, że to tylko wciskanie kitu i te zabawki nie są wiele warte. Ale to nie zmienia tego, że powinni fanów dopieszczać unikalnymi lokacjami, wrogami, czy choćby ścieżkami dialogowymi, a nie jakimiś zbędnymi gadżetami, ktore nikogo. :foch:
  • 0

#23 Daddy Napisany 21 stycznia 2012 - 23:00

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 928 Postów:
Ja właśnie gram w demo i czuję, jakbym grał w kolejną część Dragon Age - co akurat jest komplementem, bo lubię ten typ gier. Gierkę na pewno skombinuję, ale raczej nie na premierę.
  • 0

#24 piterekd Napisany 21 stycznia 2012 - 23:18

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:

Oczywiście, pierwsze co sprawdziłem, to czy można rozebrać bohaterkę :D

Spoiler

Można :cf:


Rozbieranie a rozbieranie to dwie różne rzeczy - pozostawanie w majtkach i staniku nie nazwałbym rozbieraniem!
  • 0

#25 Cr0ss2500 Napisany 21 stycznia 2012 - 23:51

Cr0ss2500

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 584 Postów:
demo fajne, taki Fable na sterydach z szczyptą DA, mi się podoba, lecz nie wiem, czy warte 200zł, zaczekam jeszcze trochę do tego imo mam jeszcze Skyrima do skończenia @_@.
  • 0

#26 Daddy Napisany 22 stycznia 2012 - 12:17

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 928 Postów:
Ja nawet Skyrima nie zacząłem (tej początkowej 1h nawet nie liczę), a obok siedzi jeszcze Deus Ex i Batman AA, więc się wstrzymam, ale gra ewidentnie w moich klimatach.
  • 0

#27 Spuczan Napisany 08 lutego 2012 - 12:23

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 12 962 Postów:
Recenzja na GT:


Walka wygląda świetnie. Jest dynamicznie i przejrzyście. Może nie jest to musisz-mieć ale pewnie warto obadać. Bohater stworzony przez GT niczego sobie :hihi: .
  • 0

#28 Daddy Napisany 08 lutego 2012 - 15:07

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 928 Postów:
Widziałem to wczoraj. Ja jednak biorę na premierę, czyli, mam nadzieję, jutro - wymienię kilka gierek, to mnie za dużo kosztowało to nie będzie :sir:
  • 0

#29 piterekd Napisany 08 lutego 2012 - 15:25

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:
Zacznijmy od tego, że już żadne rpg nie będzie lepsze od Skyrima Dodany obrazek

Po drugie kupię gierkę gdy skończę Skyrima, przejdę Obliwiona, dokończę Undead Nightmare, Ep2 HL i skończę ME2 :tak:
  • 0

#30 Daddy Napisany 08 lutego 2012 - 15:49

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 928 Postów:
Ja trzymam Skyrima cały czas na półeczce i nie wiem, kiedy go zacznę. Ale Reckoning będę chciał szybko przejść, by wymienić na coś innego, np. ME3.
  • 0



Inne z tagami: