Skocz do zawartości

Fifa 11

EA Sports PS3 PS2 X360 Wii PSP PC iOS AND

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
107 odpowiedzi na ten temat

#1 Gość_jachu_* Napisany 23 lipca 2010 - 11:42

Gość_jachu_*
  • Goście
Po rewelacyjnej "dziesiątce" i jej usprawnionej wersji, czyli World Cup South Africa, jaram się kolejną odsłoną kopanki EA. Ostatnie gry z tej serii pozwalają twierdzić, że wszystko zmierza w dobrym kierunku. W "jedenastce" zostanie poprawiony wygląd zawodników, znikną dziwne, nieproporcjonalne momentami sylwetki, wszystko wyglądać będzie bardziej realnie. Sam gameplay będzie usprawniony względem World Cup South Africa, więc nastąpi kolejny krok ku doskonałości gier piłkarskich. Nie ma co się więcej rozpisywać, wiadomo, że na dzień dzisiejszy nie ma lepszej gry piłkarskiej, a każde nowe rozwiązanie wzniesie serię jeszcze wyżej. Od siebie mam małe, choć średnio realne życzenie, aby KAŻDY klub miał gotowy strój bramkarski, nie lubię grać tymi, w których golkiper nie ma oficjalnego stroju. To mały szczegół, a maksymalnie kilkanaście MB na płycie. Chciałbym też zobaczyć zabrudzenia na strojach, oraz nowe animacje radości po bramce i zmian. Grę kupię na 100%, niedługo będzie trzeba sprzedać tegoroczną odsłonę. Będzie to moja czwarta FIFA na X0 (miałem edycje 08, 09 i 10, World Cup i Euro darowałem sobie). Ultima ma już preorder, wkrótce zamawiam.

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 19 marca 2018 - 11:26

  • 0

#2 Kurzy Napisany 23 lipca 2010 - 11:54

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
zamiecie z pewnością tylko martwię się bo wielu rzeczy do poprawy nie ma :) Może niech się pogorszy żeby peesowcy mogli stawiać prawdziwe zarzuty wobec piłki EA np że jest mniej realistyczna :lol:
  • 0

#3 Kurzy Napisany 25 lipca 2010 - 14:26

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
http://www.easportsf.../video/25504442

To oddaje emocje tej gry do których pro evo może pierdnąć + piękna akcja szkoda że powtórki są krótkie i nie możecie zobaczyć tej zabójczej kontry :)
  • 0

#4 Pico Napisany 25 lipca 2010 - 14:46

Pico

  • Forumowicze
  • 10 674 Postów:

To oddaje emocje tej gry do których pro evo może pierdnąć

Nie wiem dlaczego tak hejtujesz PESa :P. W PESie też można taką akcję stworzyć :tak:. Dwie gry są zajebiste i musisz się z tym pogodzić, a nie tak wojenkować Kurzy ;).
  • 0

#5 Kurzy Napisany 25 lipca 2010 - 14:48

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
mylisz się pico;] Taaaaa w pesie z taką płynnością ;] w pesie to by wyglądało na śmiszną rwaną z kocimi ruchami animację piłkarzy;] taka msutna prawda a tutaj powtórki trochę tracąc płynnośc;]
  • 0

#6 Cola Napisany 25 lipca 2010 - 18:14

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:
Fifa już dawno temu zostawiła PESa w tyle i pędzi do przodu wciąż się rozwijając, a piłeczka od Konami stoi w miejscu strasząc rozwiązaniami (silnikiem gry) jeszcze z czasów PS2. Ja czekam na nową Fife, PES jest mi obojętny, choć liczę, iż Konami kiedyś wreszcie wróci do formy.
  • 0

#7 Marbel Napisany 25 lipca 2010 - 19:12

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 278 Postów:
Mnie tam dobrze z Fifą 10. Mam nadzieję, że pyknę kilka meczy jeszcze dziś.
A co do wojny PES vs FIFA, to w sumie wiem, że Fifa jest zajebongo ale nie grałem w nowego PESa (ostatni mój to PES6), więc nie wypowiem się. Opierając się na opiniach recenzentów wybrałem lepsze.

Kurzy, akurat akcja jakich milion robię w tej grze, tylko podaję dołem, nic szczególnego, ale trafiają się kurioza. Jak np. ta - KLIK. To był bardzo ważny mecz dla mnie, chyba jakiś puchar czy coś.
  • 0

#8 oranje Napisany 25 lipca 2010 - 19:16

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 110 Postów:
Skoro już chwalimy się bramkami to zobaczcie tego karnego ;)
http://www.easportsf.../video/23844839
  • 0

#9 Kurzy Napisany 26 lipca 2010 - 09:17

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
marbel jakbyś zobaczył całą kontrę to byś inaczej śpiewał ;p i właśnie - dolnymi piłkami a nie górnymi i wewnętrzną cześcią stopy na już wbiegającego defoe ;p Ta kontra była jedną z moich lepszych i była zabójcza, grałem z bratem;]
  • 0

#10 Gość_jachu_* Napisany 04 sierpnia 2010 - 12:31

Gość_jachu_*
  • Goście

Kilka nowych ficzerów, m.in. ukazana różnica w kontrolowaniu piłki przez zawodników o różnym stopniu zaawansowania technicznego. Tu powrównanie Arshavin vs Campbell. Do tego poprawa modeli zawodników, którzy będą bardziej zróżnicowani pod względem budowy ciała. Zwróćcie uwagę na Teveza i Gattuso. Wyszli świetnie. I w osobnej kategorii Peter Crouch. Do mnie to trafia. :)
  • 0

#11 Yoori Napisany 04 sierpnia 2010 - 18:49

Yoori

    Chłopak Kingi

  • Forumowicze
  • 8 527 Postów:
Fajnie to wygląda, muszą tylko zmienić stroje niektórym drużyną (nowi sponsorzy na koszulkach)
  • 0

#12 Raikoh Napisany 04 sierpnia 2010 - 21:43

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Fajnie to wygląda, muszą tylko zmienić stroje niektórym drużyną (nowi sponsorzy na koszulkach)


To na 100% zostanie poprawione.
  • 0

#13 Kurzy Napisany 10 września 2010 - 08:20

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
FIFA 11 nikogo póki kurzy nie wyciśnie z FIFY10 przynajmniej 800 GS i nie będzie miał acziwka za 100 wygranych na xl i 5 nieprzegranych meczach po kolei.
  • 0

#14 Marbel Napisany 10 września 2010 - 08:48

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 278 Postów:
Czyli nieprędko. Ja, jeśli w ogóle, kupię grę w przyszłym roku. Grałem na XFD i było ok, ale bez większych rewelacji w stosunku do dziesiątki. A dziś byłem blisko by zakupić World Cupa. Kiedyś to zrobię ;)
  • 0

#15 Kurzy Napisany 10 września 2010 - 08:50

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
Dla mnei FIFA11 jest o wiele lepsza z dóch głupich powodów-mozna dogrywac doping i jest w niej Widzewek :)
  • 0

#16 Pico Napisany 10 września 2010 - 17:33

Pico

  • Forumowicze
  • 10 674 Postów:

mozna dogrywac doping

Jeśli się nie mylę to było coś takiego już w PES 2010...
  • 0

#17 Marbel Napisany 10 września 2010 - 20:18

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 278 Postów:

Dla mnei FIFA11 jest o wiele lepsza z dóch głupich powodów-mozna dogrywac doping i jest w niej Widzewek :)

Powody faktycznie głupie, Kurzy. Jak testowaliśmy na Fan Deju to marudziłeś, że jest jakaś skopana, mniej dokładna, ale bardziej techniczna. Ja rozegrałem 2 mecze (Ty chyba jeden), powiem, że szału nie ma.

Jeśli się nie mylę to było coś takiego już w PES 2010...

Podobno jesteś wyznawcą serii i nie jesteś pewien takiego faktu?? :P
Dawno już nie gram na kompie, ale za czasów 2005 na PieCu sporo się dogrywało samemu do gry. Już nie wspomnę o serii NHL, gdzie w roku 2003 z bratem ostro wbijaliśmy muzyki, lodowiska i sporo innych rzeczy do gry. Dodanie czegoś takiego w grze konsolowej, to naprawdę SKOK do przód! W sumie to nowinka jest słaba, mam nadzieję, że nie będzie za to osiągnięcia. Wydaje mi się, że będzie to średnio słyszalne lub za bardzo. Z tego co się orientuję, to nie ma obecnie w F10 żadnych przyśpiewek w trakcie meczu. A kiedyś na PC w serii NHL i NBA... :angel:
  • 0

#18 Uuk Napisany 10 września 2010 - 21:14

Uuk

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 487 Postów:
A skoro o PC mowa, ponoć wreszcie ma coś ruszyć z usprawnieniami na tej zapomnianej przez Boga (ew. Bogów dla politeistów albo dla ateistów) i ludzi (+człekokształtne) platformie. Ktoś z EA wspominał o "Fifie 10,5" i, prawdę mówiąc, tyle by mi wystarczyło. Bo niewprawnego szminkowania i doklejania kolejnych numerków do kilkuletniego już truposza nie trawię, przykro mi.

Myślę, że jeżeli pojawi opcja dogrywania dopingów, porządnie przygotowane przyśpiewki pojawią się jak grzyby po deszczu, więc nie powinno być problemów z ich jakością. Ba, samym klubom powinno zależeć na tym, żeby ich fani mieli możliwość przeniesienia wrażeń ze stadionów na przedekranie (oczywiście tylko starannie wyselekcjonowanych wrażeń, więc pewnie nie ma co liczyć na wsparcie PZPN-u przy pracach nad stadionowym szlagierem znad Wisły o Związku i tym, czego mu życzą kibice).
  • 0

#19 Marbel Napisany 10 września 2010 - 21:26

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 278 Postów:
Tak, i do wszystkich klubów będzie można wrzucić przyśpiewki własne? Pewnie będzie góra 10, może 20 do wrzucenia. Bo to zajmuje miejsce na dysku i pewnie doczytanie w dużych ilościach (jedna piosnka dla jednego klubu) może być problematyczne.

A co do wersji PC, to jakoś otarło mi sie o uszy, że wersja PC ma się zrównać z wersjami konsolowymi. Niby...
  • 0

#20 Raikoh Napisany 10 września 2010 - 21:48

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

A co do wersji PC, to jakoś otarło mi sie o uszy, że wersja PC ma się zrównać z wersjami konsolowymi. Niby...


IMO nie, gdyż ostatnio była pokazywana wersja nowej FIFY na PC, a ta wyglądała jak FIFA 10 z konsolowych wersji.
  • 0

#21 Uuk Napisany 10 września 2010 - 21:57

Uuk

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 487 Postów:
Mechanika ma być porównywalna do tej z konsolowej "dziesiątki", a więc bez sporej części nowości wprowadzanych w tym roku.

Nie chodziło mi o wrzucanie przyśpiewek do wszystkich klubów, bo też na co to komu? Ot, ulubiona drużyna klubowa, ulubiona reprezentacja, kilka klasyków (ja mając wybierać zacząłbym od Liverpoolu) i jazda. Cóż, przynajmniej w kwestii szeroko rozumianej "kastomizacji" (dopasowywalności?) piece zdają się być daleko z przodu.
  • 0

#22 Raikoh Napisany 10 września 2010 - 22:28

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Na FIFE11 poszedł preoder- wersja dla XO. Będzie moc :)
  • 0

#23 Pico Napisany 11 września 2010 - 06:50

Pico

  • Forumowicze
  • 10 674 Postów:

i nie jesteś pewien takiego faktu?? :P

A i owszem, bowiem w tych kategoriach nie interesuje mnie PES, aczkolwiek natrafiłem na odpowiednie miejsca w grze, gdzie można zrobić to i owo z przyśpiewkami. Nie chcę mi się sprawdzać czy na 100% mam rację.
  • 0

#24 Pico Napisany 16 września 2010 - 20:33

Pico

  • Forumowicze
  • 10 674 Postów:
Jutro (lub dzisiaj) zagram w demo. Grał ktoś już? Jak wrażenia?
  • 0

#25 oranje Napisany 16 września 2010 - 20:42

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 110 Postów:
Ja dzisiaj grałem i gram dalej. Nie będę porównywał do PESa, bo jeszcze nie grałem, ale imo jest lepiej niż w WC. Akcja wolniejsza, animacja niektórych zawodników trochę zmieniona i nie ma takiego odpychania (do czego Wredna się przyczepiła). Przekonało mnie do zakupu na premierę ;)
  • 0

#26 Voo Napisany 17 września 2010 - 23:36

Voo

    ...

  • Forumowicze
  • 691 Postów:
W jaki sposób strzela się i broni karne w nowej FIFIE? Pograłem dzisiaj chwilę i ten system średnio mi sie podoba. Może dlatego, ze nie zrozumiałem co robić :mrgreen: Wyjaśnijcie duzymi literami.
  • 0

#27 Pico Napisany 18 września 2010 - 21:17

Pico

  • Forumowicze
  • 10 674 Postów:
Coś w sam raz dla Cudiego jeśli preferuje azjatki ;)

  • 0

#28 Marbel Napisany 18 września 2010 - 21:47

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 278 Postów:
Fajne. Ale halo, Fifa będzie też na iXie - pad wcale nie gorszy, imo, lepszy do fifki.
  • 0

#29 Cudak Napisany 18 września 2010 - 21:51

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 974 Postów:
O, tak! Chętnie zagrałbym w coś z drużyną Arsenalu z tego filmiku. Niekoniecznie w FIFE :ninja:
  • 0

#30 Kurzy Napisany 19 września 2010 - 01:37

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
zagrałem 2 meczyki i powiem tylko tyle że jest świetnie i lepiej. No i pro passing działa bardziej niż to co było na fandeju !
  • 0



Inne z tagami: