Skocz do zawartości

Fifa 11

EA Sports PS3 PS2 X360 Wii PSP PC iOS AND

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
107 odpowiedzi na ten temat

#91 oranje Napisany 04 października 2010 - 11:08

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 112 Postów:
Kolosalnej różnicy nie ma w stosunku do poprzednich części co było do przewidzenia. Gra trochę zwolniła i jest chyba trudniej, bo konsola potrafi ładnie presingiem na połowie przeciwnika cisnąć i nie ma szans na uspokojenie gry. Bramkarze to idioci i nie chodzi o złe ustawianie się, wypluwanie łatwych piłek czy obronę dupą (jak w PES 2010), ale o to, że z piątek za często grają krótką piłkę nawet gdy przy obrońcy stoi już napastnik, co często kończy się stratą gola przez SI. Pepe jest morderczy w ataku i po 10 kolejkach ma 3 bramki na koncie. Bardzo nie podoba mi się komentarz, który jest oderwany od akcji meczu. Zdziwiłem się, bo w 09 było super. Tutaj przy wznawianiu gry przez bramkarza Szpaku potrafi krzyczeć o sytuacji 1 na 1 :lol: Irytujące są też informacje np. o posiadaniu piłki pojawiające się w trakcie meczu. Zasłaniają za duża część ekranu co przy kontrach denerwuje. Na plus zdecydowanie możliwość zgrania własnych przyśpiewek :D
Ogólnie jak ktoś Fify nie lubił to nie polubi, ale dla lepiej brać Fifę niż Pro evo.
  • 0

#92 Raikoh Napisany 04 października 2010 - 21:16

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Premiera była kilka dni temu, a w UK już prawie "bańka" została sprzedana.
  • 0

#93 Marbel Napisany 05 października 2010 - 17:44

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 282 Postów:
Mam pytanko. Czy w polskiej edycji Fify 11 była/jest zdrapka na OnlinePass? Okazuje się, że dzięki temu będzie też Ultimate Team 11 za darmo w listopadzie. Nono, dobry deal.

Źródło.
  • 0

#94 Daimon Napisany 05 października 2010 - 18:37

Daimon

    Pikachu

  • Narybek
  • 54 Postów:
Jak najbardziej :smile: polska wersja zawiera kod Online Pass upchnięty na ostatniej stronie książeczki/instrukcji.
  • 0

#95 Danteusz Napisany 05 października 2010 - 19:26

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 877 Postów:
Tak oto historia zatoczyła koło, podobnie jak 20 lat temu do działania gry potrzebne są kody z instrukcji :lol:
  • 0

#96 oranje Napisany 07 października 2010 - 10:25

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 112 Postów:
Konsola oszukuje na maksa. Jak nie zechce abyś zdobył gola to nie strzelisz. Dwa razy w sezonie przegrałem ze słabym Sportingiem Gijon, marnują kilka setek nie z mojej winy. Już pomijam mecz z Barceloną, gdzie nie miałem zupełnie miejsca na rozegranie piłki i przegrałem 3:0 (10:1 w strzałach), bo to mogę zrozumieć.
Co mi się bardzo podoba po jednym sezonie to tryb menadżerski. W końcu zarobki są konkretne (na początku 75mln na transferu, a na końcu 140), to jeszcze transfery są fajnie rozwiązane. Dogadałem się z Interem w sprawie kupna Milito, ale sam piłkarz stwierdził, że nigdzie się nie rusza i odrzucił ofertę. Do tego jeżeli chcemy wyciągnąć podstawowego gracza zespołu, wartego np.25mln (cena rynkowa), to można już szykować co najmniej 40.
Szkoda, że nie ma aż takiego wpływu na taktykę jak w PES i, że przestrzenie między formacjami są za duże (podobno online od 09 często się spotyka ustawienie 6-0-4, ale sam nigdy nie spotkałem).
  • 0

#97 Raikoh Napisany 07 października 2010 - 20:26

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Konsola oszukuje na maksa. Jak nie zechce abyś zdobył gola to nie strzelisz.


Bzdura. Dobre tłumaczenie nie jest złe.
  • 0

#98 oranje Napisany 07 października 2010 - 23:16

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 112 Postów:
Oj tam, oj tam. Drugi sezon, po sporych wzmocnieniach obrony (Evra i Maicon) idzie już super. Fabiano strzela aż miło (Higuain wypadł mi na 100 dni w poprzednim sezonie i potrzebowałem na gwałt napastnika) i idę w lidze łeb w łeb z Sevillą. W LM też pierwsze miejsce w grupie razem z Schalke. Fajnie jakby EA zabrało licencję na LM od konami i zdobyli na ligę europejską. Tak mamy Ligę Europy i Euroligę chyba. Do tego przydała by się jeszcze liga grecka, ukraińska i południowoamerykańskie + więcej reprezentacji narodowych. Mam nadzieję, że w końcu zmianę taktyki przypiszą tak jak w starych PESach, bo umieszczenie jej na krzyżaku jest trochę niewygodne, zwłaszcza przy szybkiej akcji.
  • 0

#99 simian raticus Napisany 09 października 2010 - 02:14

simian raticus

    Link

  • Forumowicze
  • 290 Postów:
Boli brak drużyn FC Osaka i Zamalek :(
  • 0

#100 Ethan_22 Napisany 20 listopada 2010 - 19:34

Ethan_22

    Blanka

  • Narybek
  • 182 Postów:
czy w najnowszej fifie poszli naprawdę tak daleko ze "SINGIEL" nie może edytować strojów zespołów bez podłączenia do LIVE?
Gram już drugi sezon menedżerski i brakuje mi zmiany: z nowym strojem w nowy sezon:) .
Jeśli umożliwili to tylko przez Creation center to trochę kicha....
  • 0

#101 Devil Napisany 23 listopada 2010 - 18:07

Devil

    .

  • Forumowicze
  • 4 073 Postów:
W tej edycji grając wirtualną gwiazdą można dostać powołanie do reprezentacji?
  • 0

#102 silva21 Napisany 26 listopada 2010 - 21:31

silva21

    Toad

  • Narybek
  • 1 Postów:
A czy we wczesniejszych Fifach nie mając neta mozna bylo zmieniac(edytowac) stroje?
  • 0

#103 Marbel Napisany 12 stycznia 2011 - 22:09

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 282 Postów:
Dostałem grę na Gwiazdkę i sobie gram. Tryb Kariery zmienił się mocno. Wizualnie i trochę technicznie, np. transfery. Wściekłem się jak miałem 3 graczy już umówionych z innymi klubami, ale tak długo oni sami się zastanawiali nad gażami, że zamknęli mi okno transferowe!!! :( Więc wyprzedałem się a nie kupiłem nikogo. Mechanika gry też zupełnie się zmieniła i trzeba uczyć się grać niemal od nowa, a przyzwyczajenia z F10 niestety zostały.

Mam wirtualną gwiazdę w zespole, jako grający trener - irytujące też jest, jak gra w wyjściowym składzie i przez przypadek wybiorę grę tylko nim. Wtedy podczas meczu nie da się kontrolować calej drużyny bez ściągania swojego zawodnika.

Kurzy... czy ja dobrze widzę, że kupiłeś Fifę 11 na PS3???????????????? TRAITOR! :fp:
  • 0

#104 madziekman Napisany 24 lutego 2011 - 15:13

madziekman

    Pikachu

  • Narybek
  • 72 Postów:
Czy jest jakiś sposób ,żeby Twoja wirtualna gwiazda nie znalazla sie w zespole, ktory sie prowadzi jako manager ?
  • 0

#105 Marbel Napisany 24 lutego 2011 - 20:36

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 282 Postów:
W 10 był wybór. Tutaj nie pamiętam, ale co za problem dać ją w głębokie rezerwy i zapomnieć? Ewentualnie w ogóle nie tworzyć. Mi nie przeszkadza i nawet gra w zespole. Może wpadną kiedyś acziki, które IMO są z tyłka w tej edycji i to mocno.
  • 0

#106 madziekman Napisany 25 lutego 2011 - 01:39

madziekman

    Pikachu

  • Narybek
  • 72 Postów:
I tak też zrobiłem , gnije gdzieś w głębokich rezerwach.
Co do achików to te za Pro Club wymagają kogoś na stałe do grania natomiast cała reszta jakoś wpada.
Najwięcej chyba zabierze aby twoj Virtual Pro rozegral ponad 500 meczy.
  • 0

#107 Marbel Napisany 25 lutego 2011 - 19:16

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 282 Postów:
Pro Club? Chodzi Ci o wirtualny zespół czy coś takiego? Czyli muszę sobie stworzyć jakąś zmyśloną drużynę i ją męczyć. Ech, słabe. Nawet za mistrza w karierze nie ma osiągnięcia. Za Wirtualną Gwiazdę też jest trochę - 500 meczy, 100 wyzwań, gwiazda miesiąca, z gracza na menadżera. A to tylko z głowy. Zabawa w grze jest fajna ale osiągnięcia są nieprzyjemne.
  • 0

#108 madziekman Napisany 25 lutego 2011 - 19:49

madziekman

    Pikachu

  • Narybek
  • 72 Postów:
Ogólnie wygląda to tak, że tworzysz zespół , musisz zaprosić do niego kumpla lub kilku kumpli i gracie z innymi wirtualnymi zespolami. W sumie fajna rzecz ale jak pisalem wymaga dwoch graczy minimum. Achiki sa za wygranie pucharu online,za wygranie meczu , za mecz treningowy i kilka innych...

Wczoraj mi wpadł "Fifa 4 life" - min 50h na liczniku z Fifa 11 :) 100pkt
No i jakiś czas temu wpadło za rozegranie min 100 meczy online - 100 pkt :)
  • 0



Inne z tagami: