Skocz do zawartości

Zdjęcie

Forumowy Ranking Użytkowników Xboxa 360


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1247 odpowiedzi na ten temat

#31 Shinigami Napisany 24 lipca 2010 - 18:19

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:

Widzę, że shini jako rycerz na białym koniu od razu damie na ratunek leci. :ph34r:

Trzeba korzystać, może to jedyna okazja w życiu ;p

Macie jeszcze mnie, jak zacznę kiedyś używać, to wbiję się na szczyt rankingu :>
Dodany obrazek
  • 0

#32 piterekd Napisany 24 lipca 2010 - 18:22

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:
Oczywiście wiedziałem że chodzi o Losta Airbendera, ale dobry spam jest dobry :P

Swoją drogą nie jest tak źle skoro Taikun jest za mną w rankingu :^^:
  • 0

#33 rikku100 Napisany 24 lipca 2010 - 18:42

rikku100

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 789 Postów:

Maj mistejk, sori.


kurna, Nyu, to ja nawet wiem ile masz lat a Ty nie znasz mojej płci? :cry:

Przejdź to pogadamy


<troll>przeszlabym ale podobno crap</troll>

ah skromna. w statsach niby tak to wygląda, ale na 15k gs masz chyba po 1000 w dziesięciu grach. już pomijam, że to głównie jrpgi, przy których roboty jest w **** dużo. sam swojego 'lost odysseya' robiłem w prawie 100 godzin, to już teraz na takiego 'eternal sonata' patrze z przerażeniem


um...dzię-ki ^ ^ zamierzam zrobić calaki we wszystkich rpgach na x'a, ale na razie to co już mam to jedynie zalążek (piękne słowo <3)


Shini na razie prowadzi, olo. Mówie Ci przejdz to World of Goo na pececie :rower:
  • 0

#34 Gość_jachu_* Napisany 24 lipca 2010 - 20:31

Gość_jachu_*
  • Goście
Według mnie ranking GS'a jest spoko, nie ma się czego czepiać. Na moje ponad 9k GS przypadają raptem dwa calaki (jeden z XBLA i jeden pudełkowy), do tego ok 20 ukończonych gier z raczej marnym wynikiem, bo nie gram na acziwy. Każdy buduje GS'a w taki sposób, jaki mu odpowiada.
  • 0

#35 Marbel Napisany 24 lipca 2010 - 20:31

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 278 Postów:
W sumie o dobrych calakach można tu podyskutować. Popieram Vaga, choć mnie jakoś brakuję czasu by gry męczyć do końca, bo za chwilę pojawi się coś nowego, a czasem brakuje środków na rozszerzenia czy multi (np. za czasów Gearsów1 mnie jeszcze na arenie Xboxa nie było, a później po multi się grać nie chciało, dlatego na razie marne 110 GS :unsure: ), GOW2 to inna bajka :) Obecnie szlifuję Fifę 10, ale Ultimate Team na pewno nie kupię, a gra już mi zrobiła niezłego psikusa - musiałem wywalić cały profil z ustawieniami i danymi, bo mi się zacinała ciągle po meczu. A 2 duże osiągnięcia by wpadły (za 50 transferów i zrobienie drużyny na 5 gwiazdek z 2*).
Przejrzałem na prędko osiągnięcia Maniego i FULL RESPECT. Mieć 70 tys. GS i około 80%! To dopiero wyczyn.
Moje zmagania z Trials HD gdzieś już opisywałem i ponownie stwierdzam, że ta gra to najlepszy twór na XBLA. A w październiku czy listopadzie będzie kolejne rozszerzenie! :klaszcze:

Ranking uzupełniony o Maniego i Sninigamiego. Rikku podaj GT. Wiem, że jeszcze Shinian ma spore osiągnięcia, ale nie umiem się dokopać do jego GT.

Fajnie by było, by na każdej stronie był ten ranking, bo z własnego doświadczenia wiem, że nie chce się zaglądać za każdym razem na pierwszą stronę, więc go wrzucam na końcu tego posta. (Modzi/Admin? Nie da się może zrobić tak by był widoczny pierwszy post tematu bez względu na której stronie się jest?? Na PSXE jest tak, ale dla wszystkich tematów, tu by się wybitnie przydało do tego tematu tylko).

BTW - możemy tu pisać w sumie o osiągnięciach, czy lepiej założyć temat "o Achievementach"? Temat ma IMO potencjał.

Akutalny ranking:
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
  • 0

#36 Gość_Zero_* Napisany 24 lipca 2010 - 20:33

Gość_Zero_*
  • Goście
No to może ktoś z zerowym rankiem by wstawił swoje dane? Żebym był gdzieś dalej od końca ;)
  • 0

#37 Kradziej Napisany 24 lipca 2010 - 23:02

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Spoko Taikun, dzięki mnie będziesz dalej od końca i to w lepszym stylu, bo mam ponad 1k GS ;)
Dodany obrazek
  • 0

#38 Marbel Napisany 26 lipca 2010 - 14:34

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 278 Postów:
Dodałem Kradzieja i Hubsona. Jeszcze ktoś?
  • 0

#39 117 Napisany 26 lipca 2010 - 14:45

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 903 Postów:
pierwsze forum na ktorym nie mam zadnej konkurencji...
  • 0

#40 vagrant3 Napisany 26 lipca 2010 - 16:09

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 846 Postów:

pierwsze forum na ktorym nie mam zadnej konkurencji...

no bo akurat należysz do tych, którzy gamerscore'a powiększają sobie byle czym.
  • 0

#41 Gość_Zero_* Napisany 26 lipca 2010 - 16:41

Gość_Zero_*
  • Goście

no bo akurat należysz do tych, którzy gamerscore'a powiększają sobie byle czym.


Calak w Hannah Montana to nie byle co, a wyzwanie !
  • 0

#42 117 Napisany 26 lipca 2010 - 16:44

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 903 Postów:

no bo akurat należysz do tych, którzy gamerscore'a powiększają sobie byle czym.

gra to gra
  • 0

#43 kubicz Napisany 26 lipca 2010 - 17:57

kubicz

    cham, prostak i odważnik z internetu

  • Forumowicze
  • 2 860 Postów:


no bo akurat należysz do tych, którzy gamerscore'a powiększają sobie byle czym.

gra to gra

Avatar: TLA: TBE > Gears of War (1/2) :clown:
  • 0

#44 lukaszSA Napisany 26 lipca 2010 - 18:00

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 915 Postów:
U mnie biednie, ale za to przyjemnie ^_^

Dodany obrazek
  • 0

#45 117 Napisany 26 lipca 2010 - 18:02

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 903 Postów:

Avatar: TLA: TBE > Gears of War (1/2) :clown:


hmm... i?
  • 0

#46 ACZ Napisany 26 lipca 2010 - 18:10

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
Mnie możecie dodać na miejsce "po Kurzawce". Ksywa to: ACZ pl
  • 0

#47 Marbel Napisany 26 lipca 2010 - 21:29

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 278 Postów:
Gotowe. Dodany Łukasz i Czychu. BTW oboje całkiem niezły procent. U mnie z tym średnio. Niestety z tych statystyk nie można wywalić gier, które się tylko wsadziło dla próby z zerowym dorobkiem (u mnie Panda i Tekken).
Obecnie muszę się zgłębić w Dead Space i kiedyś GTA. Fifę męczę ale osiągnięcia są dość trudne.
  • 0

#48 vagrant3 Napisany 26 lipca 2010 - 21:43

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 846 Postów:

Gotowe. Dodany Łukasz i Czychu. BTW oboje całkiem niezły procent. U mnie z tym średnio. Niestety z tych statystyk nie można wywalić gier, które się tylko wsadziło dla próby z zerowym dorobkiem (u mnie Panda i Tekken).

akurat gry z zerowym dorobkiem możesz usunąć. przy przeglądaniu achieve'ów jest przy nich dodatkowa opcja. oczywiście tylko gdy faktycznie masz w nich całe 0 gs.
  • 0

#49 Ryan Napisany 26 lipca 2010 - 21:43

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

Je jedynie bawię się w achievementy w grach XBLA. W innych nie warto. :^^:

+1 :^^:

Mnie dziwi, że nie jestem na ostatnim miejscu. :^^:
  • 0

#50 Gość_Zero_* Napisany 26 lipca 2010 - 21:54

Gość_Zero_*
  • Goście
ja muszę pokończyć gry, bo to wstyd być za pitem w rankingu :/
  • 0

#51 Marbel Napisany 26 lipca 2010 - 22:31

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 278 Postów:

akurat gry z zerowym dorobkiem możesz usunąć. przy przeglądaniu achieve'ów jest przy nich dodatkowa opcja. oczywiście tylko gdy faktycznie masz w nich całe 0 gs.

Wiem, że można z oficjalnej statystyki. Ale MGC i tak już zapamięta.
  • 0

#52 fingus Napisany 26 lipca 2010 - 23:02

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:

heh, pomysł fajny, ale gdzie bycie najlepszym a gdzie gs? :P ja np staram się robić calaki i zbieram achievementy, ale nie gs'a.

btw lubię rankingi z 'completion percent', w których gamerscore przemnażany jest przez procent zdobytych achieve'ów. w takich zestawieniach odpadają Ci co mają masę gier i po 300-400gs w nich (a w sumie grube tysiące).

Czyli co? Jak ktoś włączył jakąś grę dla sprawdzenia, pograł godzinę czy dwie, złapał jakiegoś aczika za 10 punktów, ale mu nie podeszła, sprzedał i nie zamierza do niej wracać, to ma być automatycznie niżej w rankingu niż ktoś kto jej kijem nie tykał? A niby z jakiej paki? No i coś jest z tym "graniem w crapy" - żaden szacun, jak ktoś nabijał acziki na crapach, tylko jak chcesz to selekcjonować - dla jednego taki Crackdown to śmierdzące krapiszcze, a dla drugiego - rewelacyjna i sycąca młócka. No ale może masz rację - taki jeden ranking jest szalenie krzywdzący i niesprawiedliwy, zróbmy lepiej pięć osobnych, z różnymi regułami wyliczania pozycji, aby każdy dostał swą szansę na znalezienie się w czołówce. :lol: Zadowoli to zarówno pana "Grałem-W-100-Gier" jak i "Mam-Same-Calaki(Oba)". :lol:
  • 0

#53 rikku100 Napisany 26 lipca 2010 - 23:16

rikku100

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 789 Postów:

Czyli co? Jak ktoś włączył jakąś grę dla sprawdzenia, pograł godzinę czy dwie, złapał jakiegoś aczika za 10 punktów, ale mu nie podeszła, sprzedał i nie zamierza do niej wracać, to ma być automatycznie niżej w rankingu niż ktoś kto jej kijem nie tykał? A niby z jakiej paki? No i coś jest z tym "graniem w crapy" - żaden szacun, jak ktoś nabijał acziki na crapach, tylko jak chcesz to selekcjonować - dla jednego taki Crackdown to śmierdzące krapiszcze, a dla drugiego - rewelacyjna i sycąca młócka. No ale może masz rację - taki jeden ranking jest szalenie krzywdzący i niesprawiedliwy, zróbmy lepiej pięć osobnych, z różnymi regułami wyliczania pozycji, aby każdy dostał swą szansę na znalezienie się w czołówce. :lol: Zadowoli to zarówno pana "Grałem-W-100-Gier" jak i "Mam-Same-Calaki(Oba)". :lol:


jezu nie rób dramy, nikt by nawet nie podciągnął Crackdowna myśląc o tym, każdy rozumie że domyślnie mówiac crapy w tym znaczeniu ma sie na myśli gry na licencjach

i jak ktos pozyczyl gre pogral godzine zarobil achievka za 10gs i mu nie podeszla i tak 20 razy to raczej nie dla niego zabawa w takie rankingi, a jak mimo tego lubi sie bawic w gamescore'a to pewnie inne gry mu to równoważą
  • 0

#54 fingus Napisany 26 lipca 2010 - 23:50

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:
Nie robię dramy, przeciwnie - z sympatią obserwuję próby manipulowania ordynacją, by jednak wyszło "na nasze". ;-) Można jeszcze liczyć medianę zamiast średniej, albo odciąć dolny kwartyl lub np. sortować po kurtozie histogramu. Ciekawych rzeczy można się wtedy dowiedzieć. ;)
  • 0

#55 rikku100 Napisany 27 lipca 2010 - 00:05

rikku100

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 789 Postów:
jakie znów "na nasze"? ludzie są sortowani wg ilości gamescore'a i i tak nikt tego nie zmieni, to jeden fakt, drugi fakt jest taki że calak calakowi NIE jest równy, jak widzisz karty dwóch osób, każda ma około 10 000 gs, i jedna osoba osiagnela je grając w Hana Montana+ Avatar TLA + My Horse cośtam + Shrek + cośtam a druga masterując Gearsy, Ninja Gaiden, Deathsmiles czy Star Ocean 4 to chyba mi nie chcesz powiedziec że to to samo?
tu nie o to chodzi że ktos czuje butthurt bo jest niżej w jakimś śmiesznym rankingu tylko że wyższy gamescore =/= lepsiejszość
  • 0

#56 xell Napisany 27 lipca 2010 - 00:15

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 228 Postów:

butthurted

OLO
  • 0

#57 kubicz Napisany 27 lipca 2010 - 00:15

kubicz

    cham, prostak i odważnik z internetu

  • Forumowicze
  • 2 860 Postów:

jedna osoba osiagnela je grając w Hana Montana+ Avatar TLA + My Horse cośtam + Shrek + cośtam a druga masterując Gearsy, Ninja Gaiden, Deathsmiles czy Star Ocean 4 to chyba mi nie chcesz powiedziec że to to samo?

"My Horse & Me" ignorantko :foch:


PS :clown: :clown: :clown:
  • 0

#58 fingus Napisany 27 lipca 2010 - 00:17

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:

jakie znów "na nasze"? ludzie są sortowani wg ilości gamescore'a i i tak nikt tego nie zmieni, to jeden fakt, drugi fakt jest taki że calak calakowi NIE jest równy, jak widzisz karty dwóch osób, każda ma około 10 000 gs, i jedna osoba osiagnela je grając w Hana Montana+ Avatar TLA + My Horse cośtam + Shrek + cośtam a druga masterując Gearsy, Ninja Gaiden, Deathsmiles czy Star Ocean 4 to chyba mi nie chcesz powiedziec że to to samo?

No nie jest i co? Jak ktoś masterował Gearsy i Fallouta, to też nie jest to samo, co ktoś masterujący Halo i Dragon Age, ani ktoś masterujacy Borderlands i Arkham Asylum. Tylko co właściwie z tego wynika i co powinno się z tym zrobić?
  • 0

#59 xell Napisany 27 lipca 2010 - 00:26

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 228 Postów:
Nic z tego nie wynika i nic się nie powinno z tym robić, jeśli ktoś bierze achievementy na tyle poważnie, żeby w nich rywalizować, to niech też zagra w te crapiszony z łatwymi punktami i po sprawie, a jak nie to niech po prostu czerpię satysfakcję z zdobywania kolejnych aczików, w grach, które mu się podobają.
  • 0

#60 rikku100 Napisany 27 lipca 2010 - 00:27

rikku100

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 789 Postów:

OLO


widze ze pan słownik czuwa

No nie jest i co? Jak ktoś masterował Gearsy i Fallouta, to też nie jest to samo, co ktoś masterujący Halo i Dragon Age, ani ktoś masterujacy Borderlands i Arkham Asylum. Tylko co właściwie z tego wynika i co powinno się z tym zrobić?


nic, zadna z tych gier nie ma łatwych achievów

EDIT

Nic z tego nie wynika i nic się nie powinno z tym robić, jeśli ktoś bierze achievementy na tyle poważnie, żeby w nich rywalizować, to niech też zagra w te crapiszony z łatwymi punktami i po sprawie, a jak nie to niech po prostu czerpię satysfakcję z zdobywania kolejnych aczików, w grach, które mu się podobają


a, wlaśnie
  • 0