Skocz do zawartości

Grand Theft Auto IV

Rockstar PS3 X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
4747 odpowiedzi na ten temat

#91 Gość__* Napisany 03 stycznia 2006 - 21:01

Gość__*
  • Goście

wole, aby w nowym GTA panowie z R* umiescili miasta właśnie z genialnej (IMO) dwojki

I nie tylko twoim zdaniem genialnej. Ja tez to wole, tylko pisze jak mi sie wydaje ze zrobia z nowym GTA. Najwiecej jakbym to zliczyl to gralem w gta2 z wszytskich czesci to gra miala ta moc przyciagania ten klimacik :)
  • 0

#92 piterekd Napisany 06 stycznia 2006 - 22:01

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:
wg mnie przeniesienie realnego miasta do gta, to wielki błąd!! czemu? bo będzie nudno :? wspólczesne miasta są przystosowane do powolnego i uszeregowanego życia swoich poukładanych obywateli, a gdy dojdzie już do czegoś nieprzewidzianego to jest jeden wielki zonk :? jak gta zdobyło popularność? właśnie MIASTAMI przystosowanymi do szybkiej akcji, fabułą oraz innymi udanymi patentami które znacie. ale to właśnie MIASTA wymyślone piksel po pikselu przez programistów były pod każdym kontem przemyśleń nastawione na max jazdowności!! zgodzę się na Londyn, ale tylko pod warunkiem że zostanie odpowiednio przystosowany do maksymalnej zabawy, innymi słowy: ciekawy. jeżeli rockstar skonwertuje Londyn jaki istnieje to wyjdzie (pomimo zajefajnych misji) nudny gniot a'la The Getaway...
  • 0

#93 Snoodgrass Napisany 06 stycznia 2006 - 22:36

Snoodgrass

    Link

  • Forumowicze
  • 361 Postów:
Dobra nie gadać mi tu zarzucajcie no jakieś screeny i fimiki ja jestem tu jestem teraz i chce w to grać TERAZ :skacze:
  • 0

#94 Gość__* Napisany 07 stycznia 2006 - 00:46

Gość__*
  • Goście
Jeszcze nie ma zadnych screenow, mam nadzieje ze sie pojawia niedlugo bo nie zniose tego czekania w niepewnosci.
  • 0

#95 Psycho-Mantis Napisany 15 stycznia 2006 - 22:30

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
A ja bym wolał jakieś duże amerykańskie miasto, masa wieżowców, ciasne ulice, spelunki, ciemne zaułki, duża powierzchnia miasta, podzielona na dzielnice, a w około wsie i miasteczka , lasy itd, itp. Może New York?? Byle nie Londyn, bo jeśli mam być szczery, to już mi się ograł nadto po getaway :? Na pewno chciałbym , by znalazł się bar utrzymany klimatycznie do Vice City oraz stacja radiowa nadająca hiciory z GTA:VC
  • 0

#96 Yoori Napisany 17 stycznia 2006 - 12:48

Yoori

    Chłopak Kingi

  • Forumowicze
  • 8 527 Postów:
Nie wiem czy było czy nie ale znalazłem coś takiego:

znaki towarowe GTA: Bogota, GTA: Tokyo i GTA: Sin City są już zarezerwowane przez Rockstar. Podobnie jak domeny grandtheftauto4.com i gta4.com.


  • 0

#97 Gość__* Napisany 17 stycznia 2006 - 13:53

Gość__*
  • Goście
mi by pasowało nowe gta osadzone w polsce, ciekawie by było, ładna architektura wsi jaczno na bank by spasowała wszystkim aha i dobry stan dróg tez by pokazał klase.


a tak serio nowe gta chciałbym kiedys na xbox360 ujrzeć!
  • 0

#98 Gość__* Napisany 17 stycznia 2006 - 14:12

Gość__*
  • Goście
Napewno bedzie - skoro bylo 3, VC, Sa na xboxa to czemu nie mieli by kontunuowac wydawania serii na nastepce x-boxa ? Przeciez to dal nich dodatkowe $$$
  • 0

#99 Psycho-Mantis Napisany 17 stycznia 2006 - 14:44

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
Spokojnie, GTA będzie pewnie na obie platformy, bo się za dobrze sprzedaje.
  • 0

#100 Gość__* Napisany 17 stycznia 2006 - 14:56

Gość__*
  • Goście
Na 3 bo na PC'ta tez wyjdzie ;) W sumie ciekawe z tym Londynem - nigdy w GTA nie bylo odwzorowanych realnych miast - moze beda sie wzorowac na Londynie i zaserwuja nam cos podobnego - jak Los Santos i Los Angeles w SA.
  • 0

#101 Gość__* Napisany 19 stycznia 2006 - 18:35

Gość__*
  • Goście

Napewno bedzie - skoro bylo 3, VC, Sa na xboxa to czemu nie mieli by kontunuowac wydawania serii na nastepce x-boxa ? Przeciez to dal nich dodatkowe $$$


Bo 360 nie pociągnie tego co PS3
  • 0

#102 Gość__* Napisany 19 stycznia 2006 - 19:50

Gość__*
  • Goście
Spokojnie o to bym sie niemartwil, jeszcze duzo mocy drzemie w nowym xklocku.
  • 0

#103 Texz Napisany 20 stycznia 2006 - 14:22

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Bo 360 nie pociągnie tego co PS3

L. O. L. skąd możemy być tego pewni? Z papierowych wykresów pokazujących która konsola minimalnie jest szybsza od drugiej?

IMO. nawet PSP doczeka się nowego Gta. 8) Nie mówiąc o porównywalnych możliwościach X360 Więc w czym problem? Za dużo kakao na Sony Fanboys Party?
  • 0

#104 piterekd Napisany 21 stycznia 2006 - 23:03

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:

GTA: Sin City

:shock: No to wymiękam!! Wyobrażacie sobie klimat Sin City w GTA?? Nic więcej nie potrzebuję do szczęścia!! :mrgreen: To będzie rewelka, tylko kiedy?? :o
  • 0

#105 logan Napisany 22 stycznia 2006 - 01:21

logan

  • Forumowicze
  • 2 356 Postów:
Nie jestem pewien czy chodzi tu o ten film na podstawie komiksu, co niedawno lecial w kinach. Mozliwe ze to nazwa jakiegos miasta, tak jak Vice City czy Liberty City. Mozliwe tez, ze sie myle :wink:
  • 0

#106 Texz Napisany 22 stycznia 2006 - 10:22

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Sin City? Fury stylizowane na lata 50siąte, miasta niczym z lat 30. Czy tylko ja widzę tu furtkę dla tego co R* dało pokaz wraz z 2 częścią gry?
  • 0

#107 Gość__* Napisany 22 stycznia 2006 - 18:41

Gość__*
  • Goście
zależy jaki będzie GODFATHER, jeśli godfather będzie zj.eb.any to marzy mi się gta w latach 20-tych w czasach prohibicji
  • 0

#108 Godot Napisany 22 stycznia 2006 - 19:50

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
zagraj w Mafie (ale koniecznie na PC, konsolowe wersje sa o wiele ubozsze), Godfather dzieje sie w latach 40-70 wiec prohibicji tam nie znajdziesz
  • 0

#109 piterekd Napisany 23 stycznia 2006 - 11:10

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:

Sin City? Fury stylizowane na lata 50siąte, miasta niczym z lat 30. Czy tylko ja widzę tu furtkę dla tego co R* dało pokaz wraz z 2 częścią gry?

W sumie masz rację :) Czyli wróciliśmy do punktu wyjścia, a mianowicie:
że kolejne gta idzie drogą 3 czyli teraz miasto i klimat z gta2
ciekawe tylko czy tez będzie czarnobiałe z elementami kolorowymi jak Sin City... 8)
  • 0

#110 Gość__* Napisany 23 stycznia 2006 - 16:21

Gość__*
  • Goście
musiałem gdzieś umieścić tego linka i widze że tutaj najbardziej pasujehttp://www.youtube.c...9qv0&search=gta
i co byście powiedzieli jeżeli gta 4 by tak wyglądało ?? :lol:
Albo żeby przynajmniej taką miało grafikę.

edit:Jakby ktoś nie wiedział to był joke :lol:
  • 0

#111 Texz Napisany 23 stycznia 2006 - 19:22

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

http://www.youtube.com/w/GTA?v=_07m3hF9qv0&search=gta


Big LOL. Jak by ktoś nie wiedział jest to clip z Chapelle Show.

ps. In your face bitch:D

ps2. Niestety mało prawdopodobne żeby :
a). grafika była na tyle zaawansowana
b). mechanika tak uboga (parodia GTA:SA)
c). Chapelle w roli główniej?
  • 0

#112 Snoodgrass Napisany 24 stycznia 2006 - 20:42

Snoodgrass

    Link

  • Forumowicze
  • 361 Postów:
ahuehuahue :lol: Filmik jest przemistrzowski huehue jeżeli taka dynamika będzie w gt4 to może być :P :lol: :mrgreen: :angel:
  • 0

#113 Gość__* Napisany 25 stycznia 2006 - 14:32

Gość__*
  • Goście
ja bym wolał żeby sprawa bicia się była rozwiązana podobnie jak w the warriors, wogóle powinno być mniej strzelania a więcej walczenia kończynami, bo mnie to strasznie w gta wkurzało że chodzilimy sobie kolesiem z ak47 i zapasem 800 sztuk amunicji, granatami i bazooką. Powinno dać się nosić ograniczoną liczbę amunicji (np 2 magazunki do zwykłego guna) i ograniczyć ilość noszonej broni do 2-3 sztuk na raz, dzięki temu było by bardziej realistycznie :D
  • 0

#114 Texz Napisany 25 stycznia 2006 - 18:49

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Powinno dać się nosić ograniczoną liczbę amunicji (np 2 magazunki do zwykłego guna) i ograniczyć ilość noszonej broni do 2-3 sztuk na raz, dzięki temu było by bardziej realistycznie


The Gateway już dziękujemy. Zero zabawy, całe multum zdenerowania i frustracji przy przechodzeniu po raz 10 tej samej misji. O_o
  • 0

#115 Gość__* Napisany 11 lutego 2006 - 21:10

Gość__*
  • Goście
A co proponowalibyście w kwestii nowego bohatera?? Był juz niemowa w skórzanej kurtce,luzak w hawajce i obdartych dżinsach,nigga w dowolnym wdzianku(aha i jeszcze kupka pixeli z dwóch pierwszych części)..Co jeszcze mozna wymyslić...?? Dla mnie zajefajnym pomysłem byłaby mozliwość wrzucenia własnej facjaty na sylwetkę bohatera( jak np. w THUG)
  • 0

#116 Gość__* Napisany 11 lutego 2006 - 21:28

Gość__*
  • Goście

Dla mnie zajefajnym pomysłem byłaby mozliwość wrzucenia własnej facjaty na sylwetkę bohatera( jak np. w THUG)

a fajnie byś sięczuł jakbyś zobaczył że postać którą kierujesz w grze (z twoją twarzą oczywiście) dostała by bejsbolem w ryj ??
  • 0

#117 piterekd Napisany 11 lutego 2006 - 22:17

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:

a fajnie byś sięczuł jakbyś zobaczył że postać którą kierujesz w grze (z twoją twarzą oczywiście) dostała by bejsbolem w ryj ??

No właśnie o to chodzi żeby niedopuścić do tego, a tym samym gra staje się trudniejsza i bardziej emocjonująca...

jestem "za" własną facjatą...
  • 0

#118 Gość__* Napisany 11 lutego 2006 - 22:35

Gość__*
  • Goście

a fajnie byś sięczuł jakbyś zobaczył że postać którą kierujesz w grze (z twoją twarzą oczywiście) dostała by bejsbolem w ryj ??

No właśnie o to chodzi żeby niedopuścić do tego, a tym samym gra staje się trudniejsza i bardziej emocjonująca...

jestem "za" własną facjatą...



...Dokładnie...przecierz w rzeczywistości nie ma nic przyjemnego w dostaniu bejsbolem w ryj ale w końcu wszyscy chcemy żeby nowe GTA jak najbardziej zbliżyło sie do rzeczywistości,prawda?Poza tym posiadanie "własnej" twarzy wiązałoby się z niezapomnianymi doznaniami podczas rozgrywki i to wlaśnie chodzi,tego musimy oczekiwać od next-genowych produkcji a w szczególności od nowego GTA...
  • 0

#119 Texz Napisany 12 lutego 2006 - 12:23

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Raczej wątpię żeby R* dopuściło ewentualność jakoby gracz mógł by bez ograniczeń zmieniać wygląd głównego bohatera. Nie zapominajmy że R* tworząc fabułę pod nowe GTA zapewne umieści mnóstwo pochodnych fabuł z GTA3.VC.SA, zapewne spotkamy całą masę zapożyczeń z poprzednich części. I aby ta fabuła była w miarę wiarygodna R* da nam do pokierowania jedną z postaci (zapewne) które już znamy, lub też poznamy (wplątując w uniwersum GTA). Osobiście liczę na anglika który już przewijał się w gtavc i sa , Paul'a Kent'a. 8) Londyn to bardzo wymowne miejsce, więc nie zdziwił bym się.
  • 0

#120 Gość__* Napisany 12 lutego 2006 - 12:39

Gość__*
  • Goście
ja bym wolał żeby w gta4 miasta były mniejsze niż w gta:san andreas. ale powinny byś one znacznie bardziej interaktywne, powinno być o wiele więcej atrakcji, dobrze by było też gdyby do większości budynków w grze dało się wchodzić

Raczej wątpię żeby R* dopuściło ewentualność jakoby gracz mógł by bez ograniczeń zmieniać wygląd głównego bohatera

a co do tego to się nie dziwię, już wyobrażam sobie grupy matek piszących petycje do rockstar ,które widząc swoje dzieci w telewizorze które "biegają, kradną samochody i zabijają ludzi" starają się wycofać grę ze sklepów. Po prostu gra mogłaby zrobić "sieczkę" z mózgów (szczególnie tych młodszych) graczy
  • 0



Inne z tagami: