Skocz do zawartości

Grand Theft Auto IV

Rockstar PS3 X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
4747 odpowiedzi na ten temat

#1 Gość__* Napisany 29 czerwca 2005 - 16:33

Gość__*
  • Goście
GTA4 screeny?

34developpeurs20050629_164316_0_big.jpg

http://www.jeux-fran... ... mage-.html

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 20 marca 2018 - 14:15

  • 0

#2 syon Napisany 29 czerwca 2005 - 17:12

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
Zaraz co tu robi fotka nowo-projektowanego osiedla na Bemowie :shock: - no jać twoja mać... tekken aleś fake'a tu strzelił :lol:
  • 0

#3 Gość__* Napisany 29 czerwca 2005 - 20:12

Gość__*
  • Goście
ale swoja droga mogliby juz cos pisnąc o GTA next...wcale bym sie nie obraził :mrgreen:
  • 0

#4 Gość__* Napisany 29 czerwca 2005 - 20:53

Gość__*
  • Goście
dobrze by było gdyby w GTA 4 policja reagowała też wtedy gdy ktoś strzela do mnie albo mnie uderza anie tylko wtedy gdy ja to zrobie. no i grafika też lepsza troche
  • 0

#5 Gość__* Napisany 29 czerwca 2005 - 21:11

Gość__*
  • Goście
to na jaka platforme zostanie wydane Gta next zawazy nad moim wyborem konsoli (po cichu licze na only on ps3 :mrgreen: ..ale ciiii aby nie prowokowac fan-bojów :mrgreen: )
  • 0

#6 Gość__* Napisany 01 lipca 2005 - 14:24

Gość__*
  • Goście
Heheh, przeciez konsola, na ktora pojawi sie GTA4 bedzie miala o wiele lepszy start :D A ja mysle, ze to bedzie PS3. Gta2, Gta 3, VC i SA pojawialy sie tylko na PS (SA jako wyjatek na X, ale i tak 8 miechow po premierze).
  • 0

#7 Gość__* Napisany 01 lipca 2005 - 14:57

Gość__*
  • Goście
Mi sie wydaje że 3 i vc też wyszły na x'a, chociaż mogę się mylić.
  • 0

#8 Gość__* Napisany 01 lipca 2005 - 16:15

Gość__*
  • Goście

Mi sie wydaje że 3 i vc też wyszły na x'a, chociaż mogę się mylić.

I nie mylisz się... Obie części wyszły na Xboxa w jednym zestawie o nazwie GTA: Double Pack.
  • 0

#9 Psycho-Mantis Napisany 01 lipca 2005 - 16:42

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
Takie cuś wyszło i na PS2, ale na X-a zawsze po PS2
  • 0

#10 Texz Napisany 03 lipca 2005 - 23:51

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Uno -> ploty mówią że R* zmienia front z Sony na M$, żegnajcie kitajcie, witajcie Zieloni :) Jak będzie z GTA4? Wujek Sam wie:)
Due -> pamiętacie pierwsze screeny z GTA5 (gta4->vc); Sterylne samochody, tranwaj, ludzie sztywni jak by im w dupy władowali kilogram haszu. Hehe.. To samo.
  • 0

#11 Gość__* Napisany 04 lipca 2005 - 00:27

Gość__*
  • Goście

Heheh, przeciez konsola, na ktora pojawi sie GTA4 bedzie miala o wiele lepszy start :D A ja mysle, ze to bedzie PS3. Gta2, Gta 3, VC i SA pojawialy sie tylko na PS (SA jako wyjatek na X, ale i tak 8 miechow po premierze).

GTA 3, VC i SA wyszły na Xa, a GTA 2 na DC ;]
  • 0

#12 Nightmare Napisany 04 lipca 2005 - 09:26

Nightmare

    Blanka

  • Narybek
  • 196 Postów:
A San Andreas jakiś czas temu ukazała się też w wersji na PieCa :)
  • 0

#13 Gość__* Napisany 04 lipca 2005 - 09:29

Gość__*
  • Goście

dobrze by było gdyby w GTA 4 policja reagowała też wtedy gdy ktoś strzela do mnie albo mnie uderza anie tylko wtedy gdy ja to zrobie. no i grafika też lepsza troche


wlasnie tez mnie wkurza fakt ze kazdy moze mnie klepac chyba tez mam jakies prawa :?
  • 0

#14 Texz Napisany 04 lipca 2005 - 10:49

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Jasne źe masz. Wychodzisz z pierdla półdniowego. Rozwalasz 30 ludzi, 20 samochodów, 15 policjantów. Wsadzają cię. Pół dnia później znowu wychodzisz na wolność itd. A potem kiedy idziesz ulicą jakiś kolo klepie Cię ostro, a policjant przechodzi obok mając cię w d... Ciekawe dlaczego? :)
  • 0

#15 Gość__* Napisany 04 lipca 2005 - 12:04

Gość__*
  • Goście
troszke (zwróćcie uwage)samochody są kilaste ale reszta (jeśli to prawdziwy screen)jest piękna :D
  • 0

#16 Gość__* Napisany 04 lipca 2005 - 18:58

Gość__*
  • Goście

troszke (zwróćcie uwage)samochody są kilaste ale reszta (jeśli to prawdziwy screen)jest piękna :D

Przecież to fotka nowo-projektowanego osiedla na Bemowie :wink:
  • 0

#17 Snoodgrass Napisany 05 lipca 2005 - 09:19

Snoodgrass

    Link

  • Forumowicze
  • 361 Postów:
a skod jestes jaeger?? ja tesh z bemowa ale gta miało być z wampirami:P
  • 0

#18 Gość__* Napisany 05 lipca 2005 - 23:53

Gość__*
  • Goście
Mam nadzieje że kolejne gta pociągnie wątek nygasów z getta nie mam tu na mysli kontynuacji przygod Cj'a tylko cos w tym klimacie :D Licencje tez by sie przydaly moze jakies markowe ciuchy?Mogloby byc ciekawie :D
  • 0

#19 Nightmare Napisany 06 lipca 2005 - 08:58

Nightmare

    Blanka

  • Narybek
  • 196 Postów:
Ja tylko mam tylko nadzieję,że panowie z R* nie zachłysną się możliwościami graficznymi nowych konsol i nie zapomną o klimacie,bo to on w tym wszystkim jest najważniejszy( 4 me ofkoz).Kolejne "czarne" GTA :?: ... jak to mówią jestem za a nawet przeciw :D :!:
  • 0

#20 Gość__* Napisany 06 lipca 2005 - 16:03

Gość__*
  • Goście
Ja tam bym chciał zmiany klimatu..
  • 0

#21 Gość__* Napisany 06 lipca 2005 - 18:34

Gość__*
  • Goście
A ja bym chciał GTA VC 2 i kontynuację przygód Tommyego :D
  • 0

#22 Texz Napisany 07 lipca 2005 - 13:50

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Ba.. może prequel Tommiego w latach 70 - motywy ala dzwony, afro na głowie, funky, 2 puchate kostki na lusterku fury. Muzyka Funky! Latanie z baseballem po lokalu w rytm dyskotekowych hitów z lat 70. Dzieci kwiaty :) No i poznanie młodego The Truth kiedy to dopiero co porwali go "obcy". Bellive or not. jednak na pewno powrócą do 90 lat. Brutalnych i śmierdzących zgnilizną.
  • 0

#23 Gość__* Napisany 07 lipca 2005 - 19:44

Gość__*
  • Goście
Taa.. sequel, albo prequel najlepszej imo części GTA to moje marzenie.. prequel mógłby mówić o tym, jak Tommy dostał się do więzienia.. a sequel np. pokazywać, jak zniechęcony do życia Tommy zostaje strącony z tronu króla Vice City w dzisiejszych czasach i jak go odzyskuje.. otrzymując taką gre mógłbym spokojnie odejść z tego świata :wink:
  • 0

#24 filip Napisany 08 lipca 2005 - 12:06

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:
Mi sie marzy klimat z pierwszej czesci GTA. Tam klimat poprostu byl mistrzowski IMO. Po wysadzeniu komisariatu, na Pager przychodzila ci wiadmosc od Bossa " Ach, tez zapiekanki" :lol: A juz w ogole mistrzowska byla sekta w ostatnim miescie :D
  • 0

#25 Gość__* Napisany 11 lipca 2005 - 17:12

Gość__*
  • Goście
A mi się marzy GTA w poważnych klimatach. GTA SA juz bylo całkiem rzeczywiste, ale chcialbym cos bardziej realnego (oczywiście nie pozbawione humoru, ale powaga tez ma byc).
GTA 1 odpada :wink:
Grafika? Byle by nie byla gorsza 8) no i zeby frame'y nie hulały jak laska na rurce :lol:
No, i moze w końcu zrobia całe państwo? :wink: Niech zaczną od Polski, bo jest nie duża i łatwo ją przenieśc na ekran (dwa krajobrazy- zadupie i zapyziałe miasto).
A co powiedzieli byscie na klimat ala Ojciec Chrzestny? Wiem, ze ma wyjsć Godfather the game, ale wydaje mi sie, ze R* zrobil by to lepiej niz EA. Mam nadzieje, ze sie myle :roll:
  • 0

#26 Gość__* Napisany 11 lipca 2005 - 17:16

Gość__*
  • Goście

Grafika? Byle by nie byla gorsza Cool no i zeby frame'y nie hulały jak laska na rurce Laughing



Grafika na Ps3 gorsza niz na ps2 ? LoL to żeś dowalił a BTW gry R* i tak zawsze są dopracowywane bardzo dobrze więc raczej nie mamy co liczyć na stale skaczący obraz (chyba,ze konsolka dostanie znow za malo pamięci graficznej :lol: )
  • 0

#27 Gość__* Napisany 11 lipca 2005 - 19:47

Gość__*
  • Goście
Nie chodzilo mi o to, że grafika na xboxie 360 8) bedzie gorsza. Chodzilo o to, że mi osobiście juz taka wystarczy :D A co jak co, ale w GTA San Andreas grafa skakała i chrupała czasami ostro. Zdecydowanie za ostro...
  • 0

#28 Gość__* Napisany 14 lipca 2005 - 03:24

Gość__*
  • Goście
Przeciez i tak wszyscy dobrze wiemy ze grafika bedzie dopasiona czy ktos tego chce czy nie niech tylko koderzy dostana w swoje lapska next genowe devkity to dopiero zaczna szalec! :mrgreen:
  • 0

#29 Gość__* Napisany 02 sierpnia 2005 - 22:48

Gość__*
  • Goście
Pomysł z latami 70' byłby bardzo ciekawy, ale sadze, że mogłoby to być troche błędne, bo cofając sie w czasie np.GTA8 rozgrywałoby sie w czasach miedzywojennych, co chyba niebyłoby zbytnio rajcujące. Pre lub Sequel VC byłby bardzo mile widziany w mych oczach. Chociaż też mogłoby to popsuć serie. Stałaby sie odgrzewanymi takimi kluchami. Najlepsza byłaby chyba ponowna zmiana klimatu. Na co? Niech mnie tym Rockstar zaskoczy...
  • 0

#30 Danteusz Napisany 02 sierpnia 2005 - 23:35

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Teraz czas na azjatyckie klimaty. Woozie to moja ulubiona postać :D
  • 0



Inne z tagami: