Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wojna Komunikatorów - Który Najlepszy?


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
74 odpowiedzi na ten temat

#61 Ryan Napisany 25 marca 2014 - 18:18

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Skąd niechęć do FB? Nie musisz go używać do niczego więcej, niż komunikowania się. Możesz zabronic dostępu do wszystkiego w Twoim (pustym) profilu, nie subskrybować do tego, co się dzieje u znajomych, zabronić wyszukiwania i dodawania Ciebie, żebyś tylko Ty mógł dodawać, możesz nie mieć zdjęcia profilowego i łączyć się z serwerami tylko jak ze zwykłym serwerem XMPP (jabberem czyli).
  • 0

#62 Stan Napisany 25 marca 2014 - 18:22

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

FB służy do komunikacji i grup, tru story :reggie: 


  • 0

#63 Ryan Napisany 25 marca 2014 - 18:40

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Grupy som do dupy. Tur story.
  • 0

#64 Bzduras Napisany 25 marca 2014 - 18:55

Bzduras

    zbanowany

  • Forumowicze
  • 1 868 Postów:
Jak ktoś ma Windows 7 lub 8 to wystarczy ściągnąć i zainstalować Facebook Messenger. Działa jak każdy inny komunikator.
  • 0

#65 Scorpio Napisany 25 marca 2014 - 18:57

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

Ryana nikt nie zaprosił, to grup nie uznaje :tak:


  • 0

#66 Bzduras Napisany 25 marca 2014 - 19:19

Bzduras

    zbanowany

  • Forumowicze
  • 1 868 Postów:
Piterek go dodał dwa razy, dwa razy sam się ewakuował :)
  • 0

#67 Stan Napisany 25 marca 2014 - 19:21

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

Grupy som do dupy. Tur story.

nie. 


  • 0

#68 ACZ Napisany 25 marca 2014 - 19:32

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 161 Postów:

Skąd niechęć do FB? Nie musisz go używać do niczego więcej, niż komunikowania się. Możesz zabronic dostępu do wszystkiego w Twoim (pustym) profilu, nie subskrybować do tego, co się dzieje u znajomych, zabronić wyszukiwania i dodawania Ciebie, żebyś tylko Ty mógł dodawać, możesz nie mieć zdjęcia profilowego i łączyć się z serwerami tylko jak ze zwykłym serwerem XMPP (jabberem czyli).

ale na FB nie moge sie zarejestrowac pod pseudonimem tak jak w innych komunikatorach. mozna podawac falszywe dane? ja kiedys chcialem sie zarejestrowac, ale w trakcie rejestracji chcieli ode mnie dodatkowo numer telefonu do weryfikacji i powiedzialem "takiego wała".

 

Jak ktoś ma Windows 7 lub 8 to wystarczy ściągnąć i zainstalować Facebook Messenger. Działa jak każdy inny komunikator.

jako oddzielna aplikacja dla windows, zostal wylaczony 3 marca.


  • 0

#69 Ryan Napisany 25 marca 2014 - 19:35

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Telefon jest do powiadomień SMS, że ktoś Ci się włamuje na konto. Przydatne. Dane teoretycznie muszą być prawdziwe, ale jak dasz Adam Słodowy, to nikt Ci nic nie zrobi. ;P
  • 0

#70 lukaszSA Napisany 25 marca 2014 - 20:15

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:

Ja gg używam do kontaktu z 2 osobami.

Profil na fb mam bardziej pusty niż głowa Aleksa, ale muszę go mieć, żeby wiedzieć co się dzieje na uczelni.

 

Jak ktoś chce się ze mną skontaktować, to albo musi zrobić to osobiście/telefonicznie, albo będzie musiał kombinować.


  • 5

#71 Aleks Napisany 25 marca 2014 - 20:41

Aleks

    1

  • Forumowicze
  • 5 107 Postów:

sorry, ale musisz mnie obrażać tylko dlatego, że nie masz żadnych znajomych? jeszcze w jakimś temacie o komunikatorach, w których się nawet nie udzielałem, olo co za buc


  • 1

#72 Ryan Napisany 25 marca 2014 - 20:43

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Ależ on ma znajomych. Nawet z tego forum ma kilku ziomków w realu. :P
  • 0

#73 lukaszSA Napisany 25 marca 2014 - 20:47

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:

sorry, ale musisz mnie obrażać tylko dlatego, że nie masz żadnych znajomych? jeszcze w jakimś temacie o komunikatorach, w których się nawet nie udzielałem, olo co za buc

 

Ej, nie moja wina, że byłeś pierwszą osobą jaka mi wpadła do głowy gdy myślałem nad tą metaforą :olo:

W pewnym sensie jest to jakiegoś rodzaju wyróżnienie :hmmm:


  • 0

#74 terra Napisany 25 marca 2014 - 21:19

terra

    Demigod

  • Forumowicze
  • 9 730 Postów:

sorry, ale musisz mnie obrażać tylko dlatego, że nie masz żadnych znajomych? jeszcze w jakimś temacie o komunikatorach, w których się nawet nie udzielałem, olo co za buc

internet-serious-business.jpg


  • 0

#75 iluck85 Napisany 25 marca 2014 - 21:22

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:

GG- rzadko, dla trzech osób- tapczan czasem się czymś podjara :reggie: Przenosi mi forum do okienka gg :cf: 

Odpowiednik GG- Adium. 

 

FB mam do oglądania lasek :yao: 


  • 0