Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pro Evolution Soccer 2011

KCE Tokyo Konami X360 Wii PS3 PS2 PC iOS AND

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
363 odpowiedzi na ten temat

#301 Sotaku Napisany 26 października 2010 - 00:23

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:

Gram już trochę w to Pro Evo i ogólnie jestem bardzo zadowolony, ale idzie mi jak po grudzie :) Bramek tracę mało (gram praktycznie tylko z kompem na najwyższym poziomie), ale ich strzelanie przychodzi mi z najwyższym trudem - jeśli wygrywam to 1:0, góra 2:0...
Włączyłem sobie sezon w lidze hiszpańskiej i po 15 kolejkach Barceloną jestem trzeci (i tak - Real mnie pojechał ;) ), a z LM odpadłem w fazie grupowej (wystarczyło zremisować z Anderlechtem, a przegrałem :( ). Strzały są zupełnie inne niż kiedyś (to co było pewną bramką w 2008 już zdecydowanie nie działa tutaj), pressing kompa rewelacyjny. Jara mnie ten poziom trudności niesłychanie bo wygrywanie po 7:0 Togo:Brazylia w edycji 2k8 na dłuższą metę przestawało być fajne :) Szkoda tylko, że kompletnie nie mogę się do zwodów/trików przyzwyczaić czy też je ogarnąć - jakieś rady?
Co do braku licencji - jestem w stanie wszystko wybaczyć za to że jest Liga Mistrzów - kocham tą muzykę przed meczem i całą tą otoczkę :king:


Mogę się podpisać dwoma łapkami, tylko, że ja gram w Master League Defaultowymi zawodnikami i moim problemem jest strzelanie wszystkiego nad bramką. Sposoby na strzelenie mam na razie dwa w miarę pewne. Strzał z daleka i dobitka (piłka na top player już wcale nie musi trafić do przeciwnika) i długie podania na dobieg, mając w miarę szybkiego napastnika jest to śmiertelna broń :tak:
  • 0

#302 oranje Napisany 26 października 2010 - 10:50

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 113 Postów:
Schematy :clown: ;)
  • 0

#303 Sotaku Napisany 26 października 2010 - 15:24

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:
hehehe to jest prawie jak schemat, ale żeby to zobaczyć trzeba pograć :cf:
  • 0

#304 Pico Napisany 26 października 2010 - 18:38

Pico

  • Forumowicze
  • 10 683 Postów:
W prawdziwej piłce drużyny też wypracowują schematy :P.

Ja gram Master League moim Interem.
W pierwszym sezonie zdobyłem mistrzostwo Włoch, odpadłem w pucharze Włoch w 1 rundzie (remis i porażka z Ceseną :|), odpadłem już w fazie grupowej LM, zajmując 3 miejsce w grupie. Ale za to awansowałem do LE i LE wygrałem (w finale 4:1 z Liverpoolem) :). W trakcie pierwszego sezonu (w zimowym okienku) kupiłem z Napoli obrońcę Luigi'ego Vitale oraz napastnika z Sampdorii - Antonio Cassano.
Przez sezonem nr 2 wzmocniłem mój zespół o obrońcę Jesusa Gameza, pomocnika Yoanna Gourcuffa i napastnika Luisa Fabiano. Na razie jestem na pozycjach od 1 do 4 w lidze, gdzie jest strasznie ciasno (ciągle rywalizuje o lidera z Romą, Juventusem i Milanem). W pucharze Włoch wyeliminowałem już Milan, jakichś pionków i Udinese i jestem już w półfinale, gdzie zmierzę się z Bologną. Natomiast w LM po 5 kolejkach zapewniłem sobie awans (wygrałem 2x ze Spartą Praga, 1x wygrałem z Unireą, 2x przegrałem z PSV). Właśnie mam końcówkę rundy jesiennej i zaraz będzie zimowe okienko transferowe.

Gram ustawieniem 4-2-1-3, które stosuje już od PES 2010, więc jestem do niego w pełni przyzwyczajony. Pressing mam ustawiony na maksa, mój zespół naciska zespół na ich połowie i próbuje szybko przejąć piłkę (Quick Counter) oraz całą drużyną atakuje (All out attack). Muszę poprawić grę w obronie i koncentrować się do końcowego gwizdka, by były efekty. Choć zazwyczaj to już po kilku meczach widać luz w mojej grze i daje radę strzelać 3-4 gole, prawie nie tracąc bramek.

olfeusz - będziesz grał online? :)
  • 0

#305 olfeusz Napisany 26 października 2010 - 19:16

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:
Wiadomo. :smile:
  • 0

#306 Sotaku Napisany 26 października 2010 - 22:23

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:
mnie tak dobrze nie idzie, tylko, że ja zacząłem Minardami i Ivarovami, jednak wykupiłem paru młodzików, na środek obrony Toure, na bramkę Dudka i musiałem sobie radzić...w czasie sezonu kupiłem Dani Alvesa, Maxwella, Adriano (napastnik) i DMF,a z overallem 78 na których musiałem czekać do okienka w którym dokupiłem Stoiczkova, Laudrupa, Messiego i Krugera oraz Adriano (pomocnika) szczególnie ten ostatni i Christo się sprawdzili jak na razie, jednak do czasu przybycia tych gwiazd odpadłem z LM i pucharu Hiszpanii, także gram już tylko w lidze, dopracowuję taktykę, która na razie nie działa tak jakbym sobie życzył...
  • 0

#307 Aras Napisany 26 października 2010 - 22:59

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
jak kupię to też zaczynam minandą, jak prawdziwy hardkor.

będe miótł na live :twisted:
  • 0

#308 Danteusz Napisany 26 października 2010 - 23:05

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Zawsze zaczynam Ciastolem i Espimasem :tak:

Debeef, jak Ty grasz że w pierwszym sezonie masz już Alvesa?
  • 0

#309 olfeusz Napisany 27 października 2010 - 21:04

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:
OJP, po części ze swoje winy, po części przez problemy techniczne witryny game.co.uk powiedziałem promocji papa. :/
  • 0

#310 Sotaku Napisany 27 października 2010 - 23:11

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:

Zawsze zaczynam Ciastolem i Espimasem :tak:

Debeef, jak Ty grasz że w pierwszym sezonie masz już Alvesa?


Mały hint, piłkarze klubu w którym grasz lubią grać w swoim klubie ;)
  • 0

#311 olfeusz Napisany 05 listopada 2010 - 14:09

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:
Wczoraj dotarła do mnie paczuszka z UK z kilkoma kopiami Pro Evo no i cóż muszę przyznać, że lamię niesamowicie. Od razu odpaliłem sobie ML, drużyna wiadomo, Real. Poziom, Top Player no i dwa pierwsze spotkania w plecy, najpierw 0:2, a potem aż 0:4 i to oba spotkania u siebie. Zmniejszył więc poziom o dwa stopnie no i było za łatwo i Walencję na wyjeździe rozwaliłem 5:1. Potem poszedł poziom Pro, no i jest średnio. Potrafiłem zremisować z Barcą na wyjeździe 2:2 grając 60 min. w 10, ale za to w Pucharze Króla przegrałem 3:1, a w LM z OM dostałem 3:0. Aż mi to psuło radość z gry. :/ No i zauważyłem, że jak w FIFIE, każdy wolny wykonywany przez konsolę z 20 m to prawie gwarantowana bramka, albo przynajmniej bardzo groźna akcja. Ja za to nie potrafię trafić w bramkę mimo, że odpaliłem trening i oddałem kilkadziesiąt strzałów. Jest też jeden strasznie irytujący błąd, interwencje bramkarza poza polem karnym. Już 2x mi się zdarzyło, że kazałem bramkarzowi wybiec za pole karne i ten zamiast wślizgiem zaatakować rywala to po prostu przebiegał koło niego, pusta bramka i gol.

Ale będę walczył. :)
  • 0

#312 Aras Napisany 06 listopada 2010 - 00:54

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
gra już stoi po 130 zł nówka, biorę w przyszłym tygodniu :) ktoś szarpie na 360?
  • 0

#313 Sotaku Napisany 06 listopada 2010 - 11:18

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:
szkoda, że nie da się grać pomiędzy konsolami, pewnie z pc to już byłby większy problem, ale między CG byłoby to pewnie do zrobienia.
Zagrałem wreszcie z Pico, pierwszy mecz bez swoich ustawień i poległem 3:1 za drugim już ustawiłem podstawowe ustawienia i był remis, bo moje łapanie na spalone jest na niego dobrym sposobem prawda Pico??? :twisted: Jednak w karnych poległem. Jest inny widok niż w meczu na karnym i sterowanie się zmienia przypłaciłem to paroma nietrafionymi karnymi, potem było lepiej, ale przewaga była już za duża.
Nie umiem znaleźć możliwości wgrania swoich ustawień, a przed meczem zmienianie tego jest uciążliwe, bo ustawień jest wiele...
  • 0

#314 Pico Napisany 07 listopada 2010 - 11:35

Pico

  • Forumowicze
  • 10 683 Postów:

bo moje łapanie na spalone jest na niego dobrym sposobem prawda Pico???

Faktycznie, przy mojej grze, gdzie szybko po przechwyceniu piłki rozgrywam ją do skrzydeł długimi podaniami, to była dobra taktyka, tak wysokie postawienie obrony przez Ciebie. Ale pamiętaj - Jose Szymon już wie jak ustawić swój zespół przy kolejnym starciu z Tobą na które niewątpliwie czekam :cf:.
Aczkolwiek przyznać muszę, że przy zwycięstwie 3:1, o dziwo, jak prawie nigdy, podobała mi się moja gra, bowiem wyszło prawie wszystko to co sobie założyłem. Tylko ten gol stracony - J.Cesar powinien to spokojnie obronić a tu taki klopsik...

olfeusz - czekam na mecz online :)
  • 0

#315 olfeusz Napisany 07 listopada 2010 - 12:10

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:
No jeszcze trochę czasu minie, nie chce się pogrążać już w pierwszym spotkaniu. Najważniejsze, że poziom Pro nie sprawia mi żadnych problemów więc jest progres chociaż wpadki jak odpadnięcie z Copa del Rey się zdarzają. No i w lidze coś tej Barcelony nie mogę dogonić.
  • 0

#316 Pico Napisany 07 listopada 2010 - 12:25

Pico

  • Forumowicze
  • 10 683 Postów:

No jeszcze trochę czasu minie, nie chce się pogrążać już w pierwszym spotkaniu.

To nie tak. Ja wolę grać z teoretycznie lepszymi od siebie, by móc polepszać swoją grę. Więc jeśli chodzi o doświadczenie i umiejętności - zakładając że moje są na wyższym poziomie - to powinniśmy się zmierzyć. Dziś wieczorem? :)
  • 0

#317 Sotaku Napisany 07 listopada 2010 - 12:56

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:

No jeszcze trochę czasu minie, nie chce się pogrążać już w pierwszym spotkaniu. Najważniejsze, że poziom Pro nie sprawia mi żadnych problemów więc jest progres chociaż wpadki jak odpadnięcie z Copa del Rey się zdarzają. No i w lidze coś tej Barcelony nie mogę dogonić.

Mam to samo z Realem 10 kolejka 10 wygrana...dopiero ja ich utemperuję ;)
  • 0

#318 olfeusz Napisany 07 listopada 2010 - 14:24

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:
No ja mam już za sobą 18 kolejek no i z 6 jak nie więcej punktów do niej tracę.

Może i pico masz rację, ale ja mam dzisiaj czas do 17, a potem będę dopiero w czwartek.
  • 0

#319 olfeusz Napisany 12 listopada 2010 - 17:28

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:
Pierwszy sezon za mną, 26 (!) pkt. straty do Barcelony i drugie miejsce pocieszenia. Znacznie lepiej było w LM, przez rozgrywki grupowe przeszedłem jak burza, a potem eliminowałem Olimpiacos, Milan oraz Inter. W finale czekała na mnie... Barcelona. Mimo, że mecz był pod moje dyktando to pod sam koniec spotkania Pedro zdobył jedynego gola w meczu. Jeszcze w doliczonym czasie gry Granero mógł doprowadzić do dogrywki, ale jakiś no name powstrzymał mnie po raz kolejny. Zarówno w lidze jak i w LM to się zdarzało.

Ale to nic. W II sezonie zagram znacznie bardziej ofensywnie bo moją największą zmorą były mecze pod moje dyktando, które kończyły się często 1:1.

Co do samej gry to gra się przyjemnie, ale kilka irytujących błędów jest. Do tego kompletnie nie mogę wyczuć dośrodkowań w pole karne, żadnych wskaźników siły, piłka zazwyczaj leci strasznie ostro w pole karne, nikt nawet nie zdąży jej zaatakować.
  • 0

#320 Sotaku Napisany 12 listopada 2010 - 19:10

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:
żeby nie leciała tak do przodu nie dawaj kierunku, ja osobiście lubię te mocne wrzutki, bo najczęściej trafiają do mojego zawodnika strzelanie jest z tej pozycji trudne, ale podanie jak najbardziej jest dobrym wyjściem. Mnie został ostatni mecz w lidze i mam nie wesołą sytuację:
1. Real 93
2. Barca 92
3. Sevilla 91
4. Atletico 90
i z Realem mam wygraną i remis...niestety nie wszystko w moich rękach...wygrałem za to Europa League :)
  • 0

#321 oranje Napisany 12 listopada 2010 - 19:50

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 113 Postów:
Trudne te gry się zrobiły. W fifie w ostatniej kolejce zapewniłem sobie mistrzostwo wyprzedzając Barcę o 1 punkt.
  • 0

#322 olfeusz Napisany 12 listopada 2010 - 20:37

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:
Debeef, mistrzowskie ułożenie tabeli.
  • 0

#323 Aras Napisany 12 listopada 2010 - 20:39

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
dziś gra doszła, niestety jest piątek, ale od jutra jadę z master league nędzarzami, relację będę zdawać na bieżąco.
  • 0

#324 Sotaku Napisany 14 listopada 2010 - 17:17

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:

Debeef, mistrzowskie ułożenie tabeli.

Real grał z Sevillą tym większe miałem nadzieje, wygrałem 5:0, ale to nie wystarczyło do zdobycia pucharu...bo Real wygrał 3:1. Niekiedy ta gra strasznie oszukuje i ciężko strzelić w określonych meczach bramkę, choćby nie wiem co się robiło, ale takie mecze były zawsze...
  • 0

#325 Mauro Napisany 14 listopada 2010 - 19:31

Mauro

    Reeeeeeeeee

  • Forumowicze
  • 6 466 Postów:
Też wam się 'wygenerował' taki mistrz w młodzikach? U mnie 17 latek Traore z Mali overall stat na AMC 100
  • 0

#326 Sotaku Napisany 14 listopada 2010 - 21:15

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:
nie takiego nie mam...
  • 0

#327 Pico Napisany 15 listopada 2010 - 19:51

Pico

  • Forumowicze
  • 10 683 Postów:

Też wam się 'wygenerował' taki mistrz w młodzikach? U mnie 17 latek Traore z Mali overall stat na AMC 100

Też mam "wygenerowanego" Gutierreza (CF), overall chyba 98 a lat 18.
  • 0

#328 Sotaku Napisany 15 listopada 2010 - 20:01

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:
No to mnie się dziwna rzecz stała, kupiłem ostatnią reprezentację classiców czyli Niemcy i goście mieli fajne statsy, nie żebym ich potrzebował, ale wybrałem tych młodszych na przyszłość i się o nich starałem, kiedy trójka z nich się zgodziła i miałem podpisać papiery zobaczyłem, że goście, są znacznie słabsi (statsy w granicach 70) ale wszyscy mają po 15 lat, wziąłem ich, bo po 3 sezonach z 70 zrobiły mi się 90, a wtedy będą mieli 18 lat...też tak macie??
  • 0

#329 logan Napisany 24 listopada 2010 - 11:21

logan

  • Forumowicze
  • 2 356 Postów:
jest juz patch na PS3. Na X360 pewnie tez, ale nie mam jak sprawdzic :D
  • 0

#330 olfeusz Napisany 24 listopada 2010 - 13:13

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:
Co zmienia?
  • 0



Inne z tagami: