Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pro Evolution Soccer 2011

KCE Tokyo Konami X360 Wii PS3 PS2 PC iOS AND

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
363 odpowiedzi na ten temat

#31 Kurzy Napisany 05 sierpnia 2010 - 15:39

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
czuję że Aras jest takim szajbniętym taktykiem jak ja i tak jak ja kocha piłkę że będziemy dużo grac w tą fife obojętnie kto by nie przegrywał :lol:

Ogolnie jest nas wielu
ja jachu Aras marbel i jeszcze ktoś, małą ligę się zrobi forumową :)
  • 0

#32 Sotaku Napisany 05 sierpnia 2010 - 18:05

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:
Chyba tematy Ci się pomyliły...chyba że chodzi o ligę PESa ;)
  • 0

#33 olfeusz Napisany 06 sierpnia 2010 - 12:23

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:

Czyżby istniała możliwość zagrania przeciwko Realowi po necie???


Jakiś tam promyk nadziei jest, a jeśli już to się stanie to nie będzie zmiłuj się.
  • 0

#34 Sotaku Napisany 06 sierpnia 2010 - 16:19

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:
Tego możesz być pewien :tak:
  • 0

#35 Pico Napisany 07 sierpnia 2010 - 10:20

Pico

  • Forumowicze
  • 10 679 Postów:
Kupię PESa na premierę. Nie jestem fanbojem - po prostu lubię tę grę bardziej niżeli FIFĘ. Nie wchodzę na forum jak jachu czy Kurzy i nie przekonuję innych, że FIFA teraz rządzi, że trzeba się przerzucić itd. To podchodzi pod fanbojstwo [;

Zagrałem kilka spotkań w FIFĘ 10 i masę w PES 2010. Wolę grać w PESy i tyle :).
  • 0

#36 Sotaku Napisany 08 sierpnia 2010 - 22:29

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:
Dwoma rękami się pod tym podpisuję :tak:
  • 0

#37 Gość_Zero_* Napisany 08 sierpnia 2010 - 22:33

Gość_Zero_*
  • Goście
Kupię PESa na premierę. Nie jestem fanbojem - po prostu lubię tę grę bardziej niżeli FIFĘ.

Jak nie potrafisz czegoś sensownie uargumentować, widząc ślepo jedynie same 'plusy' to niestety muszę Cię zmartwić. Prócz bycia fanbojem, jesteś idiotą :|
  • 0

#38 Godot Napisany 08 sierpnia 2010 - 22:46

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Nie jestem fanbojem, nie grałem w FIFĘ 11, ani w PES 2011, ale kupię PESa. Aha


OLO
  • 0

#39 Aras Napisany 09 sierpnia 2010 - 09:20

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
Taikun nie pierwszy raz nie wiesz o czym piszesz, w dodatku bezsensownie rzucasz się niczym złota rybka na dywanie. Nawet jeśli jedna gra wypada lepiej/gorzej od drugiej i traktuje o tym samym sporcie, to nadal obie posiadają INNY system, i każdy ma prawo lubić ten lub ten.

To tak jak z Tekkenem i VF. Tikena skasztanili najgorzej, ale ludzie dalej grają (ba, sam potrafię się skusić na kilka partii dla zabawy) bo im odpowiada to na jaki pomysł na bijatykę wpadło Namco 16 lat temu.
  • 0

#40 Gość_Zero_* Napisany 09 sierpnia 2010 - 09:24

Gość_Zero_*
  • Goście
Ja proponuję byś sobie odpuścił i ponownie przeczytał to co napisałem, a potem mnie grzecznie przeprosił za złotą rybę :^^:
  • 0

#41 oranje Napisany 09 sierpnia 2010 - 11:10

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 112 Postów:
PES wychodzi w listopadzie? To demo pewnie też wyjdzie z miesiąc po FIFA. Myślałem coby ograć dema i kupić, ale demo ma wyjść po premierze piłki od EA (1 października) to wybór jest prosty :^^:
  • 0

#42 Sotaku Napisany 09 sierpnia 2010 - 11:13

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:

Kupię PESa na premierę. Nie jestem fanbojem - po prostu lubię tę grę bardziej niżeli FIFĘ.

Jak nie potrafisz czegoś sensownie uargumentować, widząc ślepo jedynie same 'plusy' to niestety muszę Cię zmartwić. Prócz bycia fanbojem, jesteś idiotą :|


Gdybyś siedział w temacie to byś wiedział, że argumenty z obu stron padały niejednokrotnie i dla mnie Pico nie musi za każdym postem się powtarzać by Tai, który o piłce wie tyle, że gra się po 11 mógł się włączyć do rozmowy na temat który go tak naprawdę nie interesuje
  • 0

#43 Gość_Zero_* Napisany 09 sierpnia 2010 - 11:37

Gość_Zero_*
  • Goście
oj, by grać w fife trzeba znać osiągnięcia piłkarzy z Wysp Owczych - to tylko gra Deb, tylko gra :^^:

edit. zresztą też jesteś fanbojem PESa, więc odpuść sobie :^^:
  • 0

#44 Kurzy Napisany 09 sierpnia 2010 - 12:18

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
lol taikun się obudził w tematach piłkarskich :lol: Ta magisterka :klaszcze:

Ps. Oczywiście Tai ma rację :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
  • 0

#45 Sotaku Napisany 09 sierpnia 2010 - 13:10

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:

oj, by grać w fife trzeba znać osiągnięcia piłkarzy z Wysp Owczych - to tylko gra Deb, tylko gra :^^:

edit. zresztą też jesteś fanbojem PESa, więc odpuść sobie :^^:


Czy je gdzieś coś napisałem o osiągnięciach piłkarzy z Wysp Owczych??? :blink:

Chodzi mi o temat PESa na forum w którym w ogóle nie siedzisz...i pamiętaj MGS to tylko gra ^_^
  • 0

#46 Gość_Zero_* Napisany 09 sierpnia 2010 - 13:25

Gość_Zero_*
  • Goście
odnosiło się to do mojej znajomości PN, która została poruszona w Twoim poście. Zresztą do kogo startujesz? Kurzy jest po mojej stronie :^^:
  • 0

#47 Sotaku Napisany 09 sierpnia 2010 - 13:37

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:
Teraz to się Kurzym zasłaniasz :rolleyes:

i należało: napisać odnosiło się to do mojej nieznajomości PN
  • 0

#48 Kurzy Napisany 09 sierpnia 2010 - 14:20

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
To Kto jest za Widzewem?

"Stara k*** do je****, Lech z Poznania" !!! :rolleyes:
  • 0

#49 Sotaku Napisany 09 sierpnia 2010 - 16:01

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:
Ja tam do Widzewa nic nie mam, ale nie ma jak GKS Katowice :tak:
  • 0

#50 Kurzy Napisany 09 sierpnia 2010 - 18:13

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
"GKS Katowice, k*** lada***ce "!!! :clown: Wróg wróg tylko Chorzowski Ruch !! :clown:
  • 0

#51 Danteusz Napisany 09 sierpnia 2010 - 18:41

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 881 Postów:
Kurzy, skończ tą żenadę
  • 0

#52 Pico Napisany 09 sierpnia 2010 - 18:56

Pico

  • Forumowicze
  • 10 679 Postów:
Na te wypowiedzi:

Jak nie potrafisz czegoś sensownie uargumentować, widząc ślepo jedynie same 'plusy' to niestety muszę Cię zmartwić. Prócz bycia fanbojem, jesteś idiotą :|

Nie jestem fanbojem, nie grałem w FIFĘ 11, ani w PES 2011, ale kupię PESa. Aha


OLO


Wystarczy to:

Taikun nie pierwszy raz nie wiesz o czym piszesz, w dodatku bezsensownie rzucasz się niczym złota rybka na dywanie. Nawet jeśli jedna gra wypada lepiej/gorzej od drugiej i traktuje o tym samym sporcie, to nadal obie posiadają INNY system, i każdy ma prawo lubić ten lub ten.

To tak jak z Tekkenem i VF. Tikena skasztanili najgorzej, ale ludzie dalej grają (ba, sam potrafię się skusić na kilka partii dla zabawy) bo im odpowiada to na jaki pomysł na bijatykę wpadło Namco 16 lat temu.

Gdybyś siedział w temacie to byś wiedział, że argumenty z obu stron padały niejednokrotnie i dla mnie Pico nie musi za każdym postem się powtarzać

I tak naprawdę tyle wystarczy.

Poza tym jest tak, że chodzi o to jaki jest PES i jaka jest FIFA. Prawda jest taka, że FIFA 11 niewiele przyniesie zmian w porównaniu do FIFY 10. Tak sądzę. Sądzę też, że to samo dotyczy obecnego i nadchodzącego PESa. PES 2010 jest dla mnie zajebistą grą i kolejna część będzie inna w czuciu piłki i w samym rozegraniu - chodzi mi oczywiście o to czucie, które mają starzy wyjadacze jak ja czy Debeef, czyli grający MINIMALNIE kilkanaście spotkań w tygodniu ;). Ale nie będzie to tak naprawdę totalnie inna gra piłkarska. Zmiany rok w rok są niewielkie, taka jest prawda. Ja chcę grać w część najnowszą i tak też będzie. Kto wie, może też kupimy z Kasią FIFĘ 11 i w też w nią zagram wtedy więcej spotkań niż w FIFĘ 10.

@ Debeef - może jakieś mecze online? :>
  • 0

#53 Raikoh Napisany 09 sierpnia 2010 - 22:12

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Śmiech mnie bierze jak czytam co niektóre posty. Fanem PES'a byłem od zawsze, FIFA była dnem w mojej opinii- jeśli chodzi o realizm i przyjemność z gry. To się skończyło!!! FIFA 09 zrobiła obrót i przeskoczyła PES'a jak karła. Kolejne edycje FIFY są jeszcze bardziej realistyczne. PES jest w pupie.
  • 0

#54 Sotaku Napisany 09 sierpnia 2010 - 22:52

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:

@ Debeef - może jakieś mecze online? :>


Bardzo chętnie, tylko muszę sobie ustawić skład na online, bo z tobą trzeba się dobrze przygotować do meczu ;)
  • 0

#55 Aras Napisany 10 sierpnia 2010 - 07:43

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
Kurzy, to, że na mecze nie chodzę od 8 lat, nie oznacza, że zapomniałem przyśpiewek na każdą z drużyn w naszej mandarynkowej lidze - łącznie z Widzewem ;) bądź grzeczny.
  • 0

#56 psmaras Napisany 10 sierpnia 2010 - 12:10

psmaras

    Mokujin

  • Narybek
  • 35 Postów:

To się skończyło!!! FIFA 09 zrobiła obrót i przeskoczyła PES'a jak karła. Kolejne edycje FIFY są jeszcze bardziej realistyczne. PES jest w pupie.



Full realizm :klaszcze:
  • 1

#57 Danteusz Napisany 10 sierpnia 2010 - 12:13

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 881 Postów:
Akurat taki błąd był też w którymś PESie z ostatnich lat
  • 0

#58 psmaras Napisany 10 sierpnia 2010 - 12:25

psmaras

    Mokujin

  • Narybek
  • 35 Postów:
Czegos takiego nigdy nie bylo ze zaraz po rozpoczeciu dalo sie strzelic gola.
W PES5 byl "dramat" przy wolnych.
  • 1

#59 Danteusz Napisany 10 sierpnia 2010 - 12:30

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 881 Postów:
Nie po rozpoczęciu, trzeba było strzelić z około 40 metrów, wtedy bramkarz nie nadążał z cofaniem się
  • 0

#60 Sotaku Napisany 10 sierpnia 2010 - 14:28

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:
W PES 5 był dramat 40 m, na turniejach jednak była niepisana zasada, że nie "dramatyzujemy" wtedy wszyscy psioczyli na PES 5 teraz większość twierdzi, że to najlepsza część...są też fani PES 3 i PES 4, ale za czasów gdy w te części narzekano na lamy i ogromną przewagę ataku nad obroną w PES 4, jak to zwykle bywa z czasem idealizujemy...dla mnie w każdej następnej części jest coś ciekawego i nowego dodane, teraz Champions League, pod tym względem jednak następna część nie będzie miała wiele do zaoferowania, bo Copa Libertadores nikogo
  • 0



Inne z tagami: