Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pro Evolution Soccer 2011

KCE Tokyo Konami X360 Wii PS3 PS2 PC iOS AND

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
363 odpowiedzi na ten temat

#61 Danteusz Napisany 10 sierpnia 2010 - 14:34

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 887 Postów:
Tak naprawdę kompletnie zrąbany jest tylko PES08, jak ostatnio zagrałem meczyk u kolegi to się przeraziłem: brzydkie to, mało grywalne, a w dwie osoby strzela się conajmniej 5 bramek na mecz.
  • 0

#62 Kurzy Napisany 10 sierpnia 2010 - 14:36

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
Tak naprawdę kochałem pro evolution. Tak naprawdę zrypane są części od 2008 na nextgeny a przy proevo6 na ps2 zaczeli się cofać bo do 5 był progress jako taki że grało się dobrze i piekna gra była na owe czasy.
  • 0

#63 Danteusz Napisany 10 sierpnia 2010 - 14:38

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 887 Postów:
Chyba nie grałeś w dwie ostatnie części, miały tyle błędów ile zazwyczaj PESy. Już nie idealizujmy tak starych części, tam bywały przegięcia większe niż w niedawnych edycjach.
  • 0

#64 Sotaku Napisany 10 sierpnia 2010 - 14:40

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 683 Postów:
Dokładnie PESy ewoluują tak wolno jak zwykle jedyne co się zmieniło to to, że Fifa stała się tak dobra, że może konkurować z PES-em
  • 0

#65 Raikoh Napisany 10 sierpnia 2010 - 14:58

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Dokładnie PESy ewoluują tak wolno jak zwykle jedyne co się zmieniło to to, że Fifa stała się tak dobra, że może konkurować z PES-em


Ona już nie konkuruję. To stwierdzili sami ludzie z Konami- powiedzieli, że przy tej części postarają się fanów którzy jeszcze grają w PES'a zatrzymać. Czyli nie przyciągnąć do siebie, tylko trzymać tych którzy zostali. Powiedzieli, że sami widzą, że FIFA jest lepszą grą. Plus za to, że się przyznają. Grałem na urlopie dużo w PES 2010, gdyż ziomki po moim wyjeździe na wyspy sądzili dalej, że PES rządzi. PES 2010 niema dla mnie polotu do FIFY 10. Teraz dwóch z nich kupiło FIFE 10 i przyznali mi rację- mimo tego, że z PES'em oni jak i ja, byliśmy od pierwszych części.
  • 0

#66 Sotaku Napisany 10 sierpnia 2010 - 16:12

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 683 Postów:
A Ja i moich 123456 kumpli zagraliśmy w Fifę (oni ją uwielbiali) a potem pokazałem im PES-a i już nie chcieli grać w Fifę :rolleyes: :ziewa:

Jak jest taka świetna to w nią grajcie, a nie piszcie ciągle w temacie PESa
  • 0

#67 psmaras Napisany 11 sierpnia 2010 - 16:38

psmaras

    Mokujin

  • Narybek
  • 35 Postów:
Moze PES ich przerasta i sa zli na ta gre ;D.
I chyba cos w tym jest bo pamietam jak Gulash przy okazji recenzji PES6 przyznal sie ze nie ma juz sily masterowac tej gry i odpuszcza. Rok pozniej juz tylko w fife gral :]
  • 1

#68 oranje Napisany 11 sierpnia 2010 - 17:50

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 113 Postów:



Full realizm :klaszcze:

Bo naprawdę nie da się strzelić z połowy :lol: W online na kilkanaście takich prób żadnego gola nie straciłem.
  • 0

#69 Wredna Napisany 11 sierpnia 2010 - 20:57

Wredna

    Suck my left one

  • Forumowicze
  • 2 509 Postów:
Jaki nowy PES nie będzie, to kupię FIFĘ 11. Rzekłam.
  • 0

#70 cybercotlet Napisany 11 sierpnia 2010 - 21:49

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 602 Postów:

Jaki nowy PES nie będzie, to kupię FIFĘ 11. Rzekłam.

A pico i tak kupi PES'a? :>
  • 0

#71 Wredna Napisany 11 sierpnia 2010 - 21:55

Wredna

    Suck my left one

  • Forumowicze
  • 2 509 Postów:
No a jak. Może jak będzie miał pod ręką Fifę na PS3, to przysiądzie do niej na trochę dłużej. Zobaczymy, porównamy, ocenimy i zdecydujemy, która piłka będzie rządzić w domu, hehe :D
  • 0

#72 Sotaku Napisany 11 sierpnia 2010 - 21:59

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 683 Postów:
cóż Cię skłania ku Fifie...tracimy z każdym dniem zwolenników... :unsure:
  • 0

#73 Wredna Napisany 11 sierpnia 2010 - 22:08

Wredna

    Suck my left one

  • Forumowicze
  • 2 509 Postów:
Miałam okazję grać zarówno w PESa 2010, jak i w FIFĘ 10. Mam porównanie. Ostatnia Fifa wydaje mi się bardziej skillowa niż PES. Nie podoba mi się też to, że Konami tak długo leci sobie w kulki. Mają masę fanów, którzy są z nimi i wspierają ich kupując co rok nowe Pro Evo, a nie potrafią chyba tego docenić i nic w grze nie zmieniają na lepsze. Sprawa z licencjami woła o pomstę do nieba. AI bramkarzy...ee AI bramkarzy?! O czym ja bredzę! Itd. Nie będę na siłę sobie wmawiać, że PES jest lepszy, bo ludzie z EA odwalili kawał dobrej roboty i dali nam dobrą grę. Podziękuję im za to kupując właśnie nową FIFĘ. Ale nie oznacza to, że zostawiam PESa :)
  • 0

#74 Sotaku Napisany 11 sierpnia 2010 - 22:11

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 683 Postów:
Poczułem jakby mi ktoś zadał cios w plecy i pozostaje napisać jedno "i Ty Brutusie przeciwko mnie??"
  • 0

#75 cybercotlet Napisany 11 sierpnia 2010 - 22:12

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 602 Postów:

AI bramkarzy...ee AI bramkarzy?! O czym ja bredzę!

Hah widzę, że miałem dobre wrażenie, że bramkarze w tej grze to debile :) A rozegrałem jedynie chyba z 2 mecze z Pickiem :mrgreen:
  • 0

#76 Wredna Napisany 11 sierpnia 2010 - 22:21

Wredna

    Suck my left one

  • Forumowicze
  • 2 509 Postów:

Poczułem jakby mi ktoś zadał cios w plecy i pozostaje napisać jedno "i Ty Brutusie przeciwko mnie??"

Ale sam przyznaj, czy przynajmniej po części nie mam racji? W sumie jeśli Konami weźmie sobie do serca uwagi fanów przekazane poprzez wypełnienie ankiety co do przyszłego PESa, to może będzie dobrze...
  • 0

#77 Sotaku Napisany 11 sierpnia 2010 - 22:31

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 683 Postów:
Widziałem już zajawki i zapowiada się najmniej różniąca się od poprzedniej część, więc nadziei nie miałbym wielkiej. Licencji nowych nie będzie, ale zamiast kupować jakieś tryby do Fify można kupić za 10 zł na allegro wszystkie ligi, wiem, że to powinno być w grze, ale PES zawsze miał słabe licencje. Co do Fify to nie mam za bardzo jak się wypowiadać, bo grałem w demo i ze dwa mecze w pełną wersję, nawet podobało mi się, ale mniej niż PES. PES ma swoje wady, ale jakoś nie widzę się grającego w Fifę...Dlaczego nie robicie platynki w PESie???Brakuje wam jednego pucharka, i to niezbyt trudnego...chciałbym też żebyście jak co pomogli mi w netowych pucharkach please
  • 0

#78 Kurzy Napisany 11 sierpnia 2010 - 22:35

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:

Co do Fify to nie mam za bardzo jak się wypowiadać, bo grałem w demo i ze dwa mecze w pełną wersję, nawet podobało mi się, ale mniej niż PES. PES ma swoje wady, ale jakoś nie widzę się grającego w Fifę...


A pamiętasz syndrom nowego Pro Evo i "kurdę co za dupna gra, wolę 2|3|4(poprzednią). Po 5-10 meczach i "kurdę masakryczna piłka, ja pitolę master league!" :) Pamiętasz pamiętasz. No i debeef sam sobie podciąłeś skryzdła bo ja grałem masę w pro evo i masę w fifę a ty sam tu mówisz że grałeś 2 mecze...
  • 0

#79 Wredna Napisany 11 sierpnia 2010 - 22:38

Wredna

    Suck my left one

  • Forumowicze
  • 2 509 Postów:
A widzisz - zawsze miał słabe licencje. Może już czas przynajmniej to zmienić. Platyna będzie na dniach. Może uda się już w tym tygodniu. Zaczęłam dziś bodaj 7. sezon w ML, jeszcze trzy i po sprawie. Co do trofeów online, to umówimy się na któryś wieczór i po sprawie :)
  • 0

#80 Sotaku Napisany 11 sierpnia 2010 - 23:36

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 683 Postów:

A pamiętasz syndrom nowego Pro Evo i "kurdę co za dupna gra, wolę 2|3|4(poprzednią). Po 5-10 meczach i "kurdę masakryczna piłka, ja pitolę master league!" :) Pamiętasz pamiętasz. No i debeef sam sobie podciąłeś skryzdła bo ja grałem masę w pro evo i masę w fifę a ty sam tu mówisz że grałeś 2 mecze...

Różnica jest taka, że ja nikogo nie agituję, a Ty z Jachem tak. Niech sobie każdy gra w co lubi, nie wychodzę na temat Fify i się w nim nie wypowiadam, bo nie grałem na tyle by móc to robić, Was jednak z nie wiem jakiego powodu boli, że ludzie grają w PESa i za punkt honoru stawiacie sobie przekonanie innych by też się przesiedli.
  • 0

#81 Kurzy Napisany 12 sierpnia 2010 - 08:05

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
Bo my z jachem kochamy tą grę :mrgreen: No ale sam mówisz że grałeś 2 mecze...może warto pograć więcej :P ?
  • 0

#82 Sotaku Napisany 12 sierpnia 2010 - 08:32

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 683 Postów:
Nie czuję takiej potrzeby Kurzy, bo podoba mi się PES i nie szukam czegoś innego, mam dostęp do Fify, ale wiem, że nawet jakbym pożyczył to bym w to nie grał, troszkę do platynki mi brakuje w tej wersji (a są gry w których chcę mieć platynkę i PES jest jedną z nich) w tym przegięty sezon bez porażki w ML (hi Aras) do którego już dwa razy podchodziłem i raz poległem po 16 meczu a za drugim po 30-którymś w prawie padem rzucałem, ale zrobię ten pucharek :twisted: także nie mam nawet czasu na granie w Fifę.
  • 0

#83 Aras Napisany 12 sierpnia 2010 - 08:44

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
od tego tematu znowu mi się pesa zachciało
  • 0

#84 Godot Napisany 12 sierpnia 2010 - 08:53

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Dajcie spokój Debeefowi. Skoro jest fanem Polonezów to co go przekonujecie na siłę do Mercedesa ^_^
  • 0

#85 Danteusz Napisany 12 sierpnia 2010 - 08:57

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 887 Postów:

Dajcie spokój Debeefowi. Skoro jest fanem Polonezów to co go przekonujecie na siłę do Mercedesa ^_^

On jest fanem Audi
  • 0

#86 Godot Napisany 12 sierpnia 2010 - 09:01

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Przecież jest fanem PESa :mellow:
  • 0

#87 Danteusz Napisany 12 sierpnia 2010 - 09:02

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 887 Postów:
To nie ja zaczynałem z samochodami :P
  • 0

#88 Godot Napisany 12 sierpnia 2010 - 09:05

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
No więc właśnie. Analogia mówi, że PES jest jak Polonez, a nie Audi :neutral:
  • 0

#89 Danteusz Napisany 12 sierpnia 2010 - 09:06

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 887 Postów:
Więc analogia jest błędna
  • 0

#90 Godot Napisany 12 sierpnia 2010 - 09:08

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Nie jest :neutral:
  • 0



Inne z tagami: