Skocz do zawartości

Silent Hill: Homecoming

Double Helix Games Konami PS3 X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
555 odpowiedzi na ten temat

#61 Gość__* Napisany 02 grudnia 2006 - 14:49

Gość__*
  • Goście

Tak jak w przypadku Assasin Creed

Które od poczatku było multiplatformowe :^^:
  • 0

#62 Gość__* Napisany 02 grudnia 2006 - 20:41

Gość__*
  • Goście
Od poczatku zapowiadali je jako exclusive na ps3, ale EOT
  • 0

#63 Gość__* Napisany 22 grudnia 2006 - 18:06

Gość__*
  • Goście

Od poczatku zapowiadali je jako exclusive na ps3, ale EOT

Jestes w błedzie.




nowe info
http://giery.eu/Play... ... ill-5.html

"...natomiast pod względem klimatu piąta część Silent Hilla będzie podobna do drugiej odsłony"
To mnie bardzo cieszy, oby im udało sie oddac tak swietny klimat jaki panował w dwójce (IMO najlepsza czesc Silent Hill'a)
  • 0

#64 BeSOS Napisany 22 grudnia 2006 - 23:09

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Gra ma być zbliżona klimatem do genialnego SH2 - lepszej wiadomosci przeczytać nie mogłem. Oby panowie z Konami się wzięli porządnie do pracy, bo coś ostatnio z horrorami słabo ;/
  • 0

#65 Pico Napisany 22 grudnia 2006 - 23:12

Pico

  • Forumowicze
  • 10 684 Postów:

Gra ma być zbliżona klimatem do genialnego SH2

Oby, oby. Lepiej sceptycznie na takie zapowiedzi patrzeć.
  • 0

#66 phsx Napisany 23 grudnia 2006 - 11:42

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:

Gra ma być zbliżona klimatem do genialnego SH2

Oby, oby. Lepiej sceptycznie na takie zapowiedzi patrzeć.


Normalne ze porownuja gre do najlepszej czesci SH, przeciez nie zareklamuja SH nextgen sloganem: 'klimat bedzie podobny jak w SH4' - ktora to jest uwazana przez wielu jako najslabsze ogniwo w serii (niegralem).
  • 0

#67 Pico Napisany 12 stycznia 2007 - 08:39

Pico

  • Forumowicze
  • 10 684 Postów:

'klimat bedzie podobny jak w SH4' - ktora to jest uwazana przez wielu jako najslabsze ogniwo w serii

Hmm... No jakby wybierać spośród czterech części, to taa, 4-te miejsce. Ale czy to oznacza, że gra słaba?
Po prostu SH5 musi mieć klimat i przyciągać niepowtarzalnym strachem jak SH1-2.



OT

(niegralem)

A właśnie. No więc...

Plusy: Fabuła, Jak zwykle oprawa audio, Oprawa video.
Minusy: Powtarzające się lokacje, Duchy wciśnięte do gry na siłę, Nie wszystkie innowacyjne rozwiązania są pozytywne, Bardziej lajtowy klimat niżeli w SH 1-3.

Jednakże...
Mimo iż fabuła i strona audio-video są zajebiste to ta gra nie jest równie świetna z kilku powodów:
:arrow: Nie ma nas w Silent Hill! :cooo: :sciana: To jest bardzo duży minus, a miejscówki w SH4 są jedynie ok (i jeszcze na minus jest to, iż miejscówki powtarzają się :/ )
:arrow: Brak latarki :blah: . W tej grze jest po prostu za jasno :nie: .
:arrow: Brak radia, choć niekiedy zastępuja to jęki duchów, ale to nie to samo :( .
:arrow: Pojedynki z duchami i to... że one w ogóle są w tej grze :o . Jak dla Mnie wciśniete zostały na siłę :buuu:


Więc zagraj, bo mimo wszystko warto samemu ocenić ;]

EOT
  • 0

#68 BeSOS Napisany 12 stycznia 2007 - 12:49

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Jakie mam oczekiwania? Prócz tego, że gra ma być klimatyczna jak SH2, to powinna ukazać się nie tylko na PS3 lecz również na X360 :) Do dzieła Konami.
  • 0

#69 Pico Napisany 24 kwietnia 2007 - 07:07

Pico

  • Forumowicze
  • 10 684 Postów:

Akira Yamaoka, współtwórca Silent Hill, przyznał w jednym z ostatnich wywiadów, że Konami w dalszym ciągu nie jest zdecydowane na jakich platformach ukaże się Silent Hill 5. Z wypowiedzi wynika jednak, że są szanse na to, że gra uzyska status multiplatformy:

”Nie podjęliśmy jeszcze decyzji. Zastanawiamy się nad wydaniem gry na konsolach nowej generacji, takich jak PlayStation 3 czy Xbox 360, lecz ponieważ jesteśmy zadowoleni z ogółu naszych doświadczeń z PlayStation, zastanawiamy się czy nie kontynuować tego trendu – w tej kwestii jednak nie zapadła jeszcze ostateczna decyzja”, powiedział Yamaoka.

Przypomnijmy, że w przeszłości seria nie była zarezerwowana jedynie dla konsoli SONY. Silent Hill 2 oraz Silent Hill 4 ukazały się również na konsoli Microsoftu, więc pozostaje trzymać kciuki, że Konami nie ograniczy się do jednej konsoli.

źródło: http://www.gamepress.pl


  • 0

#70 Gość__* Napisany 31 maja 2007 - 09:08

Gość__*
  • Goście
Ciche Wzgórze na...
http://www.gameonly.pl/newsy/11970
  • 0

#71 leon Napisany 31 maja 2007 - 09:35

leon

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 741 Postów:
Ta część to chyba będzie jakiś nieprawdopodobny killer. Robią już go chyba 3 rok. Tak na marginesie to chyba już zauważalnie developerom coraz bardziej zaczyna przeszkadzać w tworzeniu gier na X360 DVD.
  • 0

#72 Gość__* Napisany 31 maja 2007 - 09:51

Gość__*
  • Goście
Gdzie tam BR jest w ogole nie potrzebne.
:lol:
  • 0

#73 Gość__* Napisany 31 maja 2007 - 13:11

Gość__*
  • Goście

Ta część to chyba będzie jakiś nieprawdopodobny killer. Robią już go chyba 3 rok. Tak na marginesie to chyba już zauważalnie developerom coraz bardziej zaczyna przeszkadzać w tworzeniu gier na X360 DVD.


Lepiej czekać na RE5, SH IMO zawsze było kiszką i nią pozostanie. Moze jestem porąbany i nie mam gustu, ale ta gra autentycznie mnie odrzuca.
  • 0

#74 McDrive Napisany 31 maja 2007 - 15:10

McDrive

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 866 Postów:

Gdzie tam BR jest w ogole nie potrzebne.
:lol:

Wiadomo co za dużo to nie zdrowo :lol:
  • 0

#75 BeSOS Napisany 31 maja 2007 - 18:18

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
McDrive i Yeti - naspamowaliście się już? To teraz albo won z tematu, albo wracajcie do dyskusji :offtop:
  • 0

#76 xell Napisany 31 maja 2007 - 18:34

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 334 Postów:

Ta część to chyba będzie jakiś nieprawdopodobny killer. Robią już go chyba 3 rok.

I jeszcze nie wybrali platformy. To rzeczywiście dużo zrobili. :lol: Gra raczkuje i nieprędko ją ujrzymy. Aledobrze, może twórcy wypoczęli od serii i wpadli na jakieś nowe pomysły.
  • 0

#77 Gość__* Napisany 31 maja 2007 - 18:45

Gość__*
  • Goście

I jeszcze nie wybrali platformy.


Jakieś tam info
  • 0

#78 Gość__* Napisany 31 maja 2007 - 18:46

Gość__*
  • Goście

Gra raczkuje i nieprędko ją ujrzymy. Aledobrze, może twórcy wypoczęli od serii i wpadli na jakieś nowe pomysły.

Obyś miał rację. SH4 mnie do siebie nie przyciągnął, a każda poprzednia część robiła to z siłą magnesu. Niestety The Room odrzucił mnie od siebie na tyle, że nie zdążyłem go przejść... Spalony laser w PS2 zaoszczędził mi tego.
Piąta część serii powinna być powrotem do silentowych korzeni - mroczne pomieszczenia (latarka obowiązkowo), mroczna fabuła,mroczne postacie... Ogółem - mrok ma wyzierać z każdej ścieżki na płycie, popartej jakimiś nowymi pomysłami na straszenie, inaczej może być kiepsko.
  • 0

#79 Gość__* Napisany 12 lipca 2007 - 06:00

Gość__*
  • Goście
Teaser pokazujący dosłownie logo i tytuł
http://www.gametrail...ayer/21611.html
  • 0

#80 Pico Napisany 12 lipca 2007 - 08:02

Pico

  • Forumowicze
  • 10 684 Postów:
Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek

http://silenthill5.net/




Patrząc na ten drugi screen. Hmm.. mnie się podoba, nawet bardzo (;
  • 0

#81 Gość__* Napisany 12 lipca 2007 - 10:51

Gość__*
  • Goście
Czekałem na te screeny od 2004 roku... Aż się łezka w oku kręci :zakochany:
  • 0

#82 Gość__* Napisany 12 lipca 2007 - 14:40

Gość__*
  • Goście
konferencja konami, za gamespot.com:

[6] Krauss exits the stage as he introduces a new trailer for... Silent Hill 5! They were right, that was fairly unexpected.

[6] Producer William Ortell is now onstage to talk about the new Silent Hill, coming to "next-generation platforms."

[6] "Sharp interactive visuals, a chilling soundtrack." You play Alex Sheppard, a soldier returning from combat overseas. Sheppard returns to find his father missing and his mother catatonic.

[6] Only his brother Joshua can provide solace, but then wouldn't you know it--Joshua vanishes too. You'll embark on a quest to find your brother, and probably whack a bunch of really disturbing monsters with blunt objects as well.

[6] Fans will be happy to know Ortell has stated that series creator and longtime sound designer is returning to provide the soundtrack for Silent Hill 5. Applause follows.
  • 0

#83 Pico Napisany 12 lipca 2007 - 15:27

Pico

  • Forumowicze
  • 10 684 Postów:

Na zakończonej dziś konferencji Konami ujawniono nowe detale na temat Silent Hill V. Co najważniejsze i zarazem najgorsze - produkcji nie podejmie się Tokijski oddział firmy. Twórcy Marc Ecko's Getting UP i Buffy The Vampire Slayer, studio The Collective będzie odpowiadało za sukces lub porażkę nowej odsłony serii. Czyżby Konami nie zależało już na Cichym Wzgórzu? Jest jednak pozytywna wiadomość - za muzykę odpowiadać będzie Akira Yamaoka. Dowiedzieliśmy się także, iż będziemy śledzić losy Alexa Shepharda, żołnierza powracającego zza oceanu. Jego jedyną rodziną jest młodszy brat, który nagle zaginą. Podczas poszukiwań Alex będzie musiał w pełni wykorzystać swoje wojskowe wyszkolenie.

http://www.gameonly.pl/newsy/12321

lololololoooool

W T F ?!
  • 0

#84 Kyo Napisany 12 lipca 2007 - 15:30

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:
Porażka... Choć w sumie SH chyba nigdy się jakoś dobrze nie sprzedawał, więc co tu się dziwić, że Konami za bardzo ta seria nie obchodzi...

Heh, nie podobają mi się te screeny...
  • 0

#85 Gość__* Napisany 12 lipca 2007 - 15:30

Gość__*
  • Goście

Na zakończonej dziś konferencji Konami ujawniono nowe detale na temat Silent Hill V. Co najważniejsze i zarazem najgorsze - produkcji nie podejmie się Tokijski oddział firmy. Twórcy Marc Ecko's Getting UP i Buffy The Vampire Slayer, studio The Collective będzie odpowiadało za sukces lub porażkę nowej odsłony serii. Czyżby Konami nie zależało już na Cichym Wzgórzu? Jest jednak pozytywna wiadomość - za muzykę odpowiadać będzie Akira Yamaoka. Dowiedzieliśmy się także, iż będziemy śledzić losy Alexa Shepharda, żołnierza powracającego zza oceanu. Jego jedyną rodziną jest młodszy brat, który nagle zaginą. Podczas poszukiwań Alex będzie musiał w pełni wykorzystać swoje wojskowe wyszkolenie.

http://www.gameonly.pl/newsy/12321

lololololoooool

W T F ?!


Syndrom RE4? najwyzej będziesz z bullet time dwoma giwerami walił do zombiaków.
  • 0

#86 Gość__* Napisany 12 lipca 2007 - 16:26

Gość__*
  • Goście
Paskudne to a jeszcze biorąc pod uwagę developera w ogóle nie widzę szans dla SH5.
Seria już z poprzednią częścią zaczęła powoli upadać.
Nie ma to jak pierwsze dwa Silenty
  • 0

#87 BeSOS Napisany 12 lipca 2007 - 19:11

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
LOL, info jest na 100% pewne? Bo jak tak, to właśnie olewam śledzenie SH5...w sumie właśnie chciałem napisać, ze screeny do bańki:)
  • 0

#88 phsx Napisany 12 lipca 2007 - 19:18

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
No bo nie sa olsniewajace, ja sobie spokojnie poczekam na recenzje, bez zbednego hype'owania sie na SH5.
  • 0

#89 Lupo Napisany 12 lipca 2007 - 19:34

Lupo

    Mega Man

  • Narybek
  • 117 Postów:

Co najważniejsze i zarazem najgorsze - produkcji nie podejmie się Tokijski oddział firmy. Twórcy Marc Ecko's Getting UP i Buffy The Vampire Slayer, studio The Collective będzie odpowiadało za sukces lub porażkę nowej odsłony serii. Czyżby Konami nie zależało już na Cichym Wzgórzu?

Jeżeli to prawda to tracę szacunek do Konami. IMO Silent Hill to ich najlepsza seria, pomimo słabszych dwóch ostatnich części. Nowe Ciche Wzgórze mogło/może dać nowy początek, niezwykle klimatyczny horroru z currentgenową grafiką (choć grafika nigdy nie była w SH najważniejsza) i fabułą na miarę pierwszych części, a oni postanowili olać tę serię. :evil: Tylko o muzykę nie można się martwić.
Screeny nie zachwycają, ale to nic nie znaczy. Trzeba czekać, choć nadziei na godną kontynuację tradycji SH coraz mniej...
  • 0

#90 Scorpio Napisany 12 lipca 2007 - 19:51

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Kurde ... konami oddaje Silenta ... w łapy jakis średniaków (maksymalnie) ... ... ciekawe tylko, jak to stało się możliwe? Czyżby aż tak licencja na SH potaniała, że tylko taka ekypa była chętna/mogła sobie pozwolić? :lol:


RE4 to RE4 ... w przypadku SH kalki takiej zminy jakoś nie widzę. SH mimo wszystko nie było czysto klasy B jak RE. Stąd przejście do radosnej sieki na wszelakie wymyślne sposoby co najwyżej uda się niczym spin-offy pistolecikowe serii RE ... tak przynajmniej to widzę.
  • 0



Inne z tagami: