Skocz do zawartości

Silent Hill: Homecoming

Double Helix Games Konami PS3 X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
555 odpowiedzi na ten temat

#91 rikku100 Napisany 12 lipca 2007 - 20:35

rikku100

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 789 Postów:
No nie, to nie wróży nic dobrego.... shiit...

Cholera, dobrze by było żeby kolejny Silent był Survival horrorem (czyli w sumie przygodówką) a nie shooterem w klimatach horroru, a nie widzę tych ludzi w roli twórców nowego silenta, tzn. o ile Marc ecko's Getting Up był jeszcze nawet niezły , to Buffy zaliczyć można było tylko do średniaków na licencji :trup:
Nie przypuszczałam, że Konami może zrobić coś takiego :cry:
Nikt poza Team Silent nie zna tak dobrze tej serii, bo po prostu to oni ją stworzyli...
Damn It!
  • 0

#92 Gość__* Napisany 13 lipca 2007 - 10:21

Gość__*
  • Goście
Ludzie, spokojnie. Wojskowe wyszkolenie to nie tylko napieprzanie do zombiaków. Moze autorom bardziej chodzilo o sprawnosc fizyczną, wspinaczke, wytrzymalosc etc. Nie ma co przekreslac serii po jednym trailerze, chill out.
  • 0

#93 rikku100 Napisany 13 lipca 2007 - 16:15

rikku100

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 789 Postów:

Ludzie, spokojnie. Wojskowe wyszkolenie to nie tylko napieprzanie do zombiaków. Moze autorom bardziej chodzilo o sprawnosc fizyczną, wspinaczke, wytrzymalosc etc. Nie ma co przekreslac serii po jednym trailerze, chill out.


Tu chyba bardziej o to chodzi że zmienili producenta.
  • 0

#94 Gość__* Napisany 13 lipca 2007 - 16:19

Gość__*
  • Goście
Silent Hill Orgins (czy jak mu tam) tez robi ktoś inny. Doprawdy, strrrraszne :ziewa:
  • 0

#95 rikku100 Napisany 13 lipca 2007 - 16:45

rikku100

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 789 Postów:
Ale Origins to jakiś spin off na PSP, a nie główna odsłona serii, którą dali do zrobienia autorom Buffy:/
  • 0

#96 Panryba92 Napisany 14 lipca 2007 - 19:09

Panryba92

    Mokujin

  • Narybek
  • 28 Postów:
Nie napawa mnie to narazie optymizmem...
Ja wiem że SH4 nie zachwycało,ale to nie powód żeby dawać licencje jakikś przeciętniakom ;P
Btw.Zauwazyliście że nazwisko Alexa jest bardzo podobne do pierwszego nazwiska Mary(Shephard-Shepherd)?Przypadek?
  • 0

#97 rikku100 Napisany 14 lipca 2007 - 19:43

rikku100

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 789 Postów:
Nie wiem, może trójka była kontynuacją jedynki, to piątka będzie dwójki?? :cojest:
  • 0

#98 Scorpio Napisany 14 lipca 2007 - 19:54

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Czwórka teoretycznie nawiązywała do dwójki ... trzymałbym się nieparzystości/parzystości numerów :)
  • 0

#99 phsx Napisany 14 lipca 2007 - 19:55

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Jak ma wyjsc gniot to niech kontynuuja 4 a nie beszczeszcza 2 :P
  • 0

#100 Lupo Napisany 14 lipca 2007 - 20:12

Lupo

    Mega Man

  • Narybek
  • 117 Postów:

Jak ma wyjsc gniot to niech kontynuuja 4 a nie beszczeszcza 2 :P

Dokładnie, od dwójki niech się odwalą jeżeli zamierzają olewać serię. Eh, Konami, coście zrobili... :(
  • 0

#101 Panryba92 Napisany 15 lipca 2007 - 08:19

Panryba92

    Mokujin

  • Narybek
  • 28 Postów:
Wybaczcie,wprowadziłem was w błąd...
Te nazwiska nie są do siebie BARDZO podobne,tylko to są te same nazwiska!Więc jest niemal pewne że ta część będzie miała jakichś związek z dwójką...

  • 0

#102 ACZ Napisany 17 lipca 2007 - 11:21

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 067 Postów:
SH5 będzie na Games Convention w Lipsku:
http://www.play3-liv...ipzig-4253.html
  • 0

#103 Pico Napisany 25 lipca 2007 - 13:28

Pico

  • Forumowicze
  • 10 674 Postów:
http://www.product-r... ... -xbox-360/
  • 0

#104 AdamekPL Napisany 28 sierpnia 2007 - 23:09

AdamekPL

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 127 Postów:
http://www.gameonly.pl/newsy/12665
Skany z EGM
  • 0

#105 Kyo Napisany 28 sierpnia 2007 - 23:15

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:
Chore... Podoba mi się :mrgreen: ! Może coś z tej gry jeszcze będzie....

Ostatni skrin jest najbardziej przerażający IMO. Szkoda, że w takiej niskiej rozdziałce :( ...
  • 0

#106 nawi Napisany 29 sierpnia 2007 - 08:13

nawi

    Mega Man

  • Narybek
  • 148 Postów:
http://www.gry-onlin...13.asp?ID=36188

Zaczalem sie bac, ale tylko o jakosc gry. Tworcy przyznali, ze bardzo podobal im sie film silent hill (w ktorym nawet brud wygladal czysto i plastikowo). Stwor z wielkimi worami miecha zamiast rak (drugi screen) nie wyglada przerazajaco, na plecach "zrosnieta" z nim laska wyglada jak dopchnieta na sile; stwor ma buty jak pierwszy lepszy badboy z byle jakiej gry, rece umiesnione jak u wrestlingowca. Nie podoba mi sie to. Taki sam "wspanialy" dizajn, jak u skaczacych malpiszonow w czworce. Beda walki z bossami, czyli mozna spodziewac sie wiekszego nacisku na walke (obym sie mylil).

Prezentacja na E3 - koles rozsmiesza publicznosc, po czym jak czytanke w podstawowce recytuje "fright, terror, horror (...)". Az plakac sie chce, gdy widac jak przedmiotowo na kazdym kroku traktowana jest gra. Czlowiek oglada to i przestaje wierzyc, ze konami mogloby zaserwowac nam dzielo sztuki. To bedzie kolejny sequel jakiejstam gry, ktory ma przyniesc kase. Jakim cudem oni stworzyli dwojke?

Ale zeby nie marudzic tak do konca:

Wcielimy się w rolę Aleksa Sheparda, dwudziestodwuletniego weterana wojennego, który wiedziony dziwnym przeczuciem powraca do swego rodzinnego miasta, Shepards Glen. Na miejscu odkrywa, że jego matka znajduje się w katatonicznym stanie, a brat i ojciec zniknęli w niewyjaśnionych okolicznościach. Na domiar złego miasto zostaje zasnute dziwną mgłą.

To jest dosc fajne, wyobrazcie sobie - kolo wpada do swojego starego domu, a tam zaniedbane, popekane, gnijace wnetrze, naczynia pokryte warstwa plesni, martwy pies lezacy pod sciana. Potworny smrod, zaduch. Do tego matka z wyrazem obledu na twarzy, siedzaca gdzies na bujanym fotelu, na przemian pobudzona lub znieruchomala. Chcialbym, zeby to tak wygladalo :) .

Druga sprawa: Marc Ecko's od The Collective to swietna gra. No i wiadomo juz, ze muzyka bedzie wspaniala. Moze z tego silenta cos bedzie :) .
  • 0

#107 baudolino Napisany 29 sierpnia 2007 - 09:35

baudolino

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 012 Postów:
The Collective zamiast Team Silent...? nie no, nie można od razu popadać w panikę, w końcu - jak niektórzy z Was już podkreślali - może zmiana ta nie jest zła, ale... damn, nie mogę w to uwierzyć... ;/ heh, żeby chociaż shoty napawały mnie optymizmem... zamiast tego jednak sprawiają, że chce mi się wyć - sorry, ale nie rozumiem, jak ktoś może twierdzić, że to, co do tej pory zaprezentowano, artystycznie jest na poziomie poprzednich części...? IMHO, zaprezentowane materiały są po prostu marne. widząc je odnoszę wrażenie, że to po prostu kolejny surrival horror...

co do samego zarysu fabuły - znowu nie rozumiem, dlaczego ludziom tak się to, co zaprezentowano, podoba...? weteran wojenny powraca do swego rodzinnego zadupia, gdzie odnajduję matkę w stanie katatonicznym, a ojca w ogóle nie odnajduje...? czy naprawdę tylko dla mnie jest to niesilenthillowe? czy tylko dla mnie trąci to pretensjonalizmem twórczym w najgorszym wydaniu...?

mam nadzieję, że po prostu gorzknieję na starość, przez co potrafię tylko krytykować, a SH 5 okaże się świetną grą, lecz... cóż, osobiście straciłem resztki nadziei na ujrzenie godnego następcy dwójki... ;/
  • 0

#108 phsx Napisany 29 sierpnia 2007 - 09:42

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Zmiana developera ech, pamiętacie co się stało z Crashem po zmianie dev? :cojest:
  • 0

#109 Gość__* Napisany 29 sierpnia 2007 - 09:46

Gość__*
  • Goście
http://www.gameonly.... ... 880faf.jpg moze sie nie znam, ale ten potwor wyglada jak skorka od banana. Cholera może bohater był kucharzem w wojsku i stąd takie traumatyczne stwory?
  • 0

#110 Pico Napisany 29 sierpnia 2007 - 09:50

Pico

  • Forumowicze
  • 10 674 Postów:

moze sie nie znam, ale ten potwor wyglada jak skorka od banana. Cholera może bohater był kucharzem w wojsku i stąd takie traumatyczne stwory?

Z Victim - 07+08 (SH4) też się śmiali, ale przeciwnik był straszny i klimatyczny w grze..

A na razie to to.. to.. kupowato wygląda, porażka x__x
  • 0

#111 baudolino Napisany 29 sierpnia 2007 - 10:04

baudolino

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 012 Postów:
dorobek The Collective:

# Star Trek: Deep Space Nine: The Fallen
# Buffy the Vampire Slayer
# Indiana Jones and the Emperor's Tomb
# Wrath Unleashed
# Star Wars Episode III: Revenge of the Sith
# Marc Ecko's Getting Up: Contents Under Pressure
# The Da Vinci Code

lol...? :pijak:
  • 0

#112 Kyo Napisany 29 sierpnia 2007 - 10:14

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:

Zmiana developera ech, pamiętacie co się stało z Crashem po zmianie dev?


Pamiętamy co się stało z Tenchu :( ...

Nie wygląda to aż tak tragicznie, choć rzeczywiście, patrząc na dorobek The Collective, raczej można się spodziewać średniaka, a już na pewno niczego na miarę jedynki, czy dwójki.

Tworcy przyznali, ze bardzo podobal im sie film silent hill


I pewnie ten genialny film zainspirował ich do tworzenia nowego silent'a?...

OMG, napisałem "średniak"? Nie, to się zapowiada na CRAP :trup: ...

moze sie nie znam, ale ten potwor wyglada jak skorka od banana. Cholera może bohater był kucharzem w wojsku i stąd takie traumatyczne stwory?


Podobnie wyglądał pewien potwór w jedynce, tak swoją drogą :P .
  • 0

#113 leon Napisany 29 sierpnia 2007 - 10:38

leon

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 741 Postów:

Wcielimy się w rolę Aleksa Sheparda

Znowu jakiś Shepard ? :P
Zmiana developera jest ciekawym rozwiązaniem jeżeli mają jakiś ciekawy pomysł na gameplay ale czy poradzą sobie z taką grą ? To wciąż uznana marka, będzie na nich spore ciśnienie. No czy grafa będzie porażająca ? A dzwięk i muzyka będzie robił Yamaoka ? (poprawcie mnie jeżeli żle napisałem nazwisko ;p)
SH nie robiony przez Team Silent może już nie być tym samym silentem mimo wszystko ale różnie może być, zobaczymy. Skoro TS odpuścił sobie SH to co, zmieniają nazwe i robią nowy projekt ?
  • 0

#114 2dor Napisany 29 sierpnia 2007 - 18:17

2dor

    Link

  • Narybek
  • 291 Postów:

http://www.gameonly.pl/newsy/12665
Skany z EGM

Potwor z drugiego obrazka = ŻAL.PL
Reszta tez jest smieszna. SH5 na straty.
  • 0

#115 AiszA Napisany 30 sierpnia 2007 - 13:31

AiszA

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 027 Postów:

Koleżanko, zamykam temacik.
http://www.neo-plus....=2420&start=100

Dziękuję kolego za ukierunkowanie, będę pilnować się na przyszłość ;)

http://www.gameonly.pl/newsy/12665
Skany z EGM

Widzę, że kolega mnie uprzedził :P Te skany... skąd my to znamy? Jakieś deja vu mnie prześladuje :spoko: Tak czy siak, grafa żyleta... przyzwoicie nasyca oczy, jestem kontent :)
  • 0

#116 rikku100 Napisany 01 września 2007 - 16:30

rikku100

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 789 Postów:

# The Da Vinci Code

# Indiana Jones and the Emperor's Tomb

# Star Wars Episode III: Revenge of the Sith


...

Rzeczywiście... to będzie hit...

Cholera, co teraz robi Team Silent??!
  • 0

#117 Jacol Napisany 04 września 2007 - 13:29

Jacol

    Pikachu

  • Narybek
  • 71 Postów:

jestem kontent :)

...a ja nie...

Design IMO leży i kwiczy, wszystko to jakieś takie przekombinowane... nie podoba mi się to, co widzę, mam nadzieję że jeszcze coś z tego będzie... PS. Może "mały" remake SH2 w wysokiej rozdziałce i usprawnionym gameplayem??? :ninjadance: oj, byłoby mocno :)
Ale wierzę, że developer, kimkolwiek by nie był, słucha opinii graczy (ale raczej tylko japońskich, tak jak KONAMI w przypadku PESa) i jest otwarty na wszelkie sugestie - i co najważniejsze - jest gotowy do ich wdrożenia, aby projekt sprostał ogromnym nadziejom, jakie są w nim pokładane. Period.
  • 0

#118 rikku100 Napisany 04 września 2007 - 19:27

rikku100

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 789 Postów:

Może "mały" remake SH2 w wysokiej rozdziałce i usprawnionym gameplayem??? oj, byłoby mocno


O nie... X_X
Dopiero co to przeszłam i było całkiem ładnie, remake to przesada XD
Ale na Xbox360 można sobie pograć (nie wiem jak z pstrójką...)
  • 0

#119 Kurzy Napisany 04 września 2007 - 19:31

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:

Jacol napisał/a:
Może "mały" remake SH2 w wysokiej rozdziałce i usprawnionym gameplayem??? oj, byłoby mocno


Reamake TAK

Ale co najwyżej Silent Hill 1.
SH2 już wyszedł na PS2 więc grafiki nei ma sensu usprawniać;]
  • 0

#120 nawi Napisany 05 września 2007 - 04:17

nawi

    Mega Man

  • Narybek
  • 148 Postów:
SH2 wyglada jeszcze w porzadku.

Ale SH5 nie :P . Widze ze opienie sa dosc jednoznaczne, mozna zalozyc ze jest tak na calym swiecie. Miejmy nadzieje, ze Konami po takich glosach zjeb... zmobilizuje The Collective do wyprodukowania czegos nad czym nie bedziemy zalamywac rak :) .
  • 0



Inne z tagami: