Skocz do zawartości

Zdjęcie

Bioshock: Infinite

Irrational Games 2K Games XONE X360 PS4 PS3 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
931 odpowiedzi na ten temat

#1 Nyjacz Napisany 12 sierpnia 2010 - 19:13

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:
Genialny design. Genialny klimat. Screeny i trailer:
http://www.joystiq.c...in-2012-see-th/

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 20 marca 2018 - 12:34

  • 0

#2 Blizzard Beast Napisany 12 sierpnia 2010 - 19:20

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
I tak kupię, a gra będzie na dychę, ale póki co moje wrażenia - crap, crap, crap.
  • 0

#3 117 Napisany 12 sierpnia 2010 - 19:21

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
zapowiada sie na pewno lepiej niz slaby Bio 2
  • 0

#4 Blizzard Beast Napisany 12 sierpnia 2010 - 19:22

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Słaba prowokacja jest słaba.
  • 0

#5 117 Napisany 12 sierpnia 2010 - 19:27

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
mowisz o swoim crap, crap, crap?
  • 0

#6 Gość_Zero_* Napisany 12 sierpnia 2010 - 19:30

Gość_Zero_*
  • Goście
A dwójka była lepsza niż tylko dobra jedynka ?
  • 0

#7 117 Napisany 12 sierpnia 2010 - 19:32

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
dwojka byla kopia jedynki z ulepszeniami gameplayu...
  • 0

#8 Gość_Zero_* Napisany 12 sierpnia 2010 - 19:33

Gość_Zero_*
  • Goście
czyli tylko dobra ... w takim razie nikogo
  • 0

#9 Texz Napisany 12 sierpnia 2010 - 19:45

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Zacytuję rajdowego klasyka: "Co to k***a jest?" Latające miasto?
  • 0

#10 kubicz Napisany 12 sierpnia 2010 - 19:48

kubicz

    cham, prostak i odważnik z internetu

  • Forumowicze
  • 2 860 Postów:
Jesli juz to BioShock krwa! :clown:
  • 0

#11 krak2610 Napisany 12 sierpnia 2010 - 19:51

krak2610

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 549 Postów:
Gra z uniwersum poprzednich Bioshock`ów nie będzie mieć za dużo wspólnego. Z podwodenego miasta przenosimy się w powietrze. Tak czy siak wierzę, że wykreują równie ciekawy świat co w przypadku poprzednich dwóch części. Trailer taki se. Ja na pewno czekam. Bioshock 2 był lepszy niż jedynka, więc oby ten trend został utrzymany.
  • 0

#12 Nyjacz Napisany 12 sierpnia 2010 - 19:52

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:

Jesli juz to BioShock krwa! :clown:

Lol, nie wiem czy wiesz, ale obecny silnik forum, nieważne co wpiszesz, robi po swojemu. Wpisałem "BioShock", wyszło "Bioshock". Wpiszesz "eldo to raper", wyjdzie "Eldo To Raper". Fail.
  • 0

#13 olfeusz Napisany 12 sierpnia 2010 - 19:59

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:
Właśnie dzisiaj zacząłem '2', no i dobrze mi się wydaje, że grę robią inni ludzie niż pierwsze dwie części?
  • 0

#14 117 Napisany 12 sierpnia 2010 - 20:01

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
druga czesc robili inni ludzie, trzecia czesc robi Levine
  • 0

#15 Marbel Napisany 12 sierpnia 2010 - 21:24

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 283 Postów:
Bioshock w powietrzu? Bez tatuśków, ludzie nie zmutowani?? Toż to bluźnierstwo, chcą zniszczyć markę ;(
  • 0

#16 Krill Napisany 12 sierpnia 2010 - 21:59

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Jak to?! Już mam wyłączać kompa, a nagle natrafiłem na zapowiedź trzeciego BioShocka ?!...

W każdym razie, już ochłonąłem.

Właściwie to nie będzie to BioShock 3 z Rapture (po raz kolejny) w roli głównej i jest to szokujące. Niemniej, po obejrzeniu trailera jestem pod dużym wrażeniem (inna sprawa, że dobrze zmontowane trailery zawsze ścinają mnie z nóg). No, ale całkowita zmiana settingu i klimatu? Obstawiałem w przypadku 3. części lekką odmianę/ulepszenie pewnych aspektów gry, ale tak odważnej próby pójścia w innym kierunku chyba nikt by nie przewidział. Uwielbiam jednak takie niespodzianki. Moim zdaniem strzał w 10. Identycznie było kiedy świat dowiedział się o tym jak mocno od poprzednika miał różnić się Metal Gear Solid 3: Snake Eater. Choć była to decyzja być może ryzykowna, a zdania co do sensu wysyłania Węża do lasu były podzielone to...wiadomo, jaki był efekt końcowy. Bullzeye.

Videowywiad z panem Levine pobudził moją wyobraźnię aż nadto... Każdy, nawet najmniejszy strzęp informacji o tej grze jest od teraz dla mnie na wagę złota. Długie oczekiwanie na kolejną odsłonę jednej z najlepszych serii gier powstałych już w 21 wieku można zacząć ;)
  • 0

#17 Blizzard Beast Napisany 12 sierpnia 2010 - 22:32

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:

mowisz o swoim crap, crap, crap?


Nie, o Twoim stwierdzeniu, że z ulepszenia bardzo dobrej gry wychodzi gra słaba.
  • 0

#18 fingus Napisany 12 sierpnia 2010 - 22:58

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Teaser kopie zadek. :tak: Siem podoba. Miejscówka kojarzy mi się z Elysią, ale to pewnie przez to, że niedawno grałem w MP3. Fajnie, że jest nowe miejsce - zbytnia eksploatacja Rapture mogłaby się przejeść. Fajnie, że twórcy mają nowe pomysły. Ciekawi mnie to wykorzystanie dwóch postaci. Czyżby coop? Jeśli w splicie, zakocham się w tej grze. :zakochany:
  • 0

#19 Psycho-Mantis Napisany 12 sierpnia 2010 - 22:59

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
O losie... a ja liczyłem na jeszcze jedną wizytę w Rapture...
  • 0

#20 Gonzo Napisany 12 sierpnia 2010 - 23:38

Gonzo

    N+ Crew

  • Narybek
  • 195 Postów:
In Levine we trust.
  • 0

#21 BeSOS Napisany 13 sierpnia 2010 - 07:50

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Przynajmniej zmiana otoczenia jakaś będzie - mi się bardzo nowy setting podoba, daje to wiele fajnych możliwości grafikom (oświetlenie :mrgreen: ). Nie wiem czemu Blizzard tak się dąsasz, chciałeś 3ci raz Rapture? Czy oceniłeś już cała grę po trailerze i 3 screenach, lol....
  • 0

#22 Kradziej Napisany 13 sierpnia 2010 - 08:28

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

In Levine we trust.

Lepiej bym tego nie ujął.
Gra będzie wspaniała, piękna wizualnie i fabularnie, gameplay wessie nas rozbudowaniem. Ktoś w to wątpi?
Przy okazji: akcja dzieje się w 1912 roku, a więc PRZED BioShockiem pierwszym. Zauważcie ogrom Star Bannerów w trailerze: czyżby upadek latającego miasta częściowo powodował Ryanem, kiedy ten tworzył Rapture - jak wiadomo, "no gods or kings, only man"?
Nie mogę się doczekać.
  • 0

#23 AdamekPL Napisany 13 sierpnia 2010 - 09:10

AdamekPL

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 127 Postów:
Trailer jest kapitalny, wyczekuję niecierpliwie kolejnych informacji. :tak:
Zapowiada się znakomicie.
  • 0

#24 Blizzard Beast Napisany 13 sierpnia 2010 - 09:44

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:

Przynajmniej zmiana otoczenia jakaś będzie - mi się bardzo nowy setting podoba, daje to wiele fajnych możliwości grafikom (oświetlenie :mrgreen: ). Nie wiem czemu Blizzard tak się dąsasz, chciałeś 3ci raz Rapture? Czy oceniłeś już cała grę po trailerze i 3 screenach, lol....


Powiedziałem, że oceniam to, co widziałem, a nie grę, przeczytaj jeszcze raz. Grywalnościowo pewnie będzie świetnie, na razie jednak setting nie podoba mi się w najmniejszym stopniu. W grze, w której setting był najważniejszym tak naprawdę elementem to chyba spora wada?
  • 0

#25 BeSOS Napisany 13 sierpnia 2010 - 09:57

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Nie musze czytać jeszcze raz bo doskonale rozumiem co napisałeś, to nie podstawówka. To ty popracuj nad komunikacją.
A nowy setting to już kwestia gustu, ja widzę tu nowe możliwości i szansę na kolejny wielki powrót serii. Ty widzisz crapa. Tyle w temacie, nie każda gra musi być tak mroczna jak ty Blizz :^^:.
  • 0

#26 Blizzard Beast Napisany 13 sierpnia 2010 - 10:24

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
 Powiedzmy, że mam pewne wyobrażenie o tym co jest jeszcze akceptowalne, a co wyciągnięte z dupy. Np. bohater a'la skacząca po wieżowcach laska w ME jest dla mnie jeszcze akceptowalna, a spadający z nieba na ziemię buc w Halo 3 już nie. Przekracza to moją granicę akceptowalnego bullshitu. Zatopiony budynek wybudowany w latach 40. na dnie morza jest dla mnie akceptowalny, ale fruwające (!) miasto w niecałe dziesięć lat po locie braci Wright (!!!) jest już daleko za tą granicą. Dla mnie jest to już taki odjazd, że równie dobrze siłę nośną może zapewniać sześć magicznie utworzonych klonów księżniczki Peach wyrzucających ze swoich tyłków płatki róż, a inwestorem finansującym cały cyrk może być kapitan Shepard, który teleportował dolary w przeszłość, zapakowane w Pokeballe. Dla mnie po prostu nie trzyma się to już kupy. Dla kogoś tak - fajnie ma, cieszę się. Ja mam inaczej. 
  • 0

#27 olfeusz Napisany 13 sierpnia 2010 - 10:41

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:
Mi się tam bardzo podoba taka odważna decyzja i kompletna zmiana klimatu. Za drugim razem Rapture już nie robi takiego wrażenia, a co by było gdyby zaserwowano nam go raz jeszcze? A tak Rapture pozostanie niesamowite.
  • 0

#28 Aras Napisany 13 sierpnia 2010 - 10:53

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
ten trailer mi absolutnie nie robi, wygląda jak przeróbka CGI z GitSLInnocence
  • 0

#29 ACZ Napisany 13 sierpnia 2010 - 11:03

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:
To będzie tak, że chcieli zrobić utopię wśród chmur, lecz się nie udało, więc potem próbowali taką stworzyć pod wodą. Takie widzę połączenie fabularne prequela jedynki.*

*nie grałem jeszcze w żadną część, więc może pieprzę głupoty.
  • 0

#30 cybercotlet Napisany 13 sierpnia 2010 - 11:06

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 598 Postów:

*nie grałem jeszcze w żadną część, więc może pieprzę głupoty.

A kiedy ty nie pieprzysz głupot?
  • 0



Inne z tagami: