Skocz do zawartości

CO CIĘ W GRACH NAJBARDZIEJ WKU***A?


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
195 odpowiedzi na ten temat

#1 Gość__* Napisany 06 lipca 2005 - 18:19

Gość__*
  • Goście
No moj pierwszy temat-juz mozna bluzgacz :D Z pewnoscia kazdego w grach denerwowc moze co innego. Jedni powiedza ze jest to zbyt wysoka jak na nasze warunki cena oraz ich slaba dystrubucja (no co w koncu niektorzy jeszcze graja na oryginalach nie;) inni znowu moga narzekac na to ze obecne produkcje coraz czesciej stawiaj na pierwszym planie czysta akcje spychajac na drugi plan watek fabularny albo ze gry sa za krotkie albo za trudne. Mnie najbardziej w grach do placzu doprowadza nie zoptymalizowany kod a co za tym idzie nie intuicyjne skopane sterownie poprostu szalu mozna dostac nie raz z tego powodu rozplaszczylem pada na scianie :evil:
  • 0

#2 Gość__* Napisany 06 lipca 2005 - 18:24

Gość__*
  • Goście
Erm... Bugi? (szczegolnie w bijatykach)

That's all...
  • 0

#3 Godot Napisany 06 lipca 2005 - 18:26

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
bugi, bledy techniczne, nierowny poziom trudnosci
  • 0

#4 BeSOS Napisany 06 lipca 2005 - 18:34

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
mnie najbardziej w%urwia, kiedy jest źle wyważony poziom trudności. Nie mam w tej chwili konkretnej gry na myśli, ale żeby daleko nie szukac to choćby MK:DA. Walka z ostatnim bossem na chocby poziomie normal może wk*rwić. Zaraz ktos mi wyskoczy z tekstem, że to kwestia techniki, ale ja mam gdzies technikę, szczególnie w grze typu MK, gdzie chodzi w zasadzie o dobrą jatkę i zabawę. Gram po to aby sie wyluzować, a niektóre gry poprosty sprawiają, ze mam ochote cisnąc padem w telewizor i patrzec z radością jak sie rozpieprza na moich oczach 8)

Z bugami nie miałem wiele do czynienia, ale przyznam się, że byłem nieziemsko w#urwiony, kiedy musiałem zaczynac od poczatku przechodzić POP:WW z powodu debilnego buga.... :evil:
  • 0

#5 xell Napisany 06 lipca 2005 - 18:45

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 316 Postów:
Mnie najbardziej wkurza, jak się sejw zrypie (w Riddicku), bugi (KotOR2 - dwa razy musiałem się cofać o godzinę), no i jak przy generalnie prostej grze dowalą bardzo trudnego bossa końcowego. Nie cierpię nudnych postaci w RPGach (jak trzeba prowadzić z nimi debilne dialogi:/). Ogólnie staram się nie frustrować przy grach, to ma być rozrywka.

A tak w ogóle to uwielbiam czasówki, które z tego co zauważyłem są bardzo nielubiane przez gr :mrgreen: aczy
  • 0

#6 Kurzy Napisany 06 lipca 2005 - 18:55

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
Mnie najbardziej w kurza, ofkoz w grach zręcznościowych poziom trudności. Kiedy mówię "Ja tego nie zrobię..." to wiem że jest marnie bo nie idzie ani wtom ani wtom. A w GT co może wkurzać....tramwaje na szynach. Tak włąściwie każda gra mnei wkurza!! Serialnie.
  • 0

#7 Gość__* Napisany 06 lipca 2005 - 19:08

Gość__*
  • Goście
Tak włąściwie każda gra mnei wkurza!! Serialnie.[/quote]


Ghegheghe :lol: Wlasciwie to sie z toba calkowicie zgadzam mnie tez praktycznie kazda gra wku***a wlasciwie to chyba tylko eye toy calkowicie mnie w tym temacie nie ruszal choc w sumie tam sie steruje lapami wiec i rzucac o sciane nie bylo czym :mrgreen:
  • 0

#8 Nightmare Napisany 06 lipca 2005 - 20:37

Nightmare

    Blanka

  • Narybek
  • 196 Postów:
Mnie wkurzają bugi,coć czasem są zabawne np. w GTA która jest ich kopalnią :) .Drugą sprawą są "sejwy"nieraz musimy już kończyć grę a do następnego "sejwa" jeszcze daleka droga :? , przydała by się możliwość zapisu stanu gry w każdej chwili jak to miało miejsce w np. Warcrafcie 2 na PSXa.Wyważenie poziomu trudności w grach (nie wszystkich) również pozostawia wiele do życzenia,bardzo podoba mi się pomysł z Burnoutem 3 można bezstresowo zaliczać kolejne wyścigi choćby na brąz i cieszyć się samą grą,jeśli ktoś chce może się pokusić o złoto,jeśli nie to nie,taki sposób mi osobiście barzdzo odpowiada.inną sprawą jest AI w grach zwłaszcza jej brak głównie w FPS-ach,kiedy stoimy przed oponentem a ten wali głupa to mnie bardzo irytuje.OK trochę się rozpisałem,ale ti i tak kropla w morzu... :D
  • 0

#9 filip Napisany 06 lipca 2005 - 20:56

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:
A mnie wkurwaja niepotrzebne sequele i backtracking. Jesli chodzi o sequele to mam na mysli takie gry jak PoP 2 ktory jest tak komercyjny, ze az nie smacznie :? Aha, nie lubie jeszcze powtarzajacych sie lokacji i zakonczen w stylu Halo2
  • 0

#10 Ganon Napisany 06 lipca 2005 - 21:07

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
Hmm... Potwornie wnerwiaja mnie bugi, techniczne niedopatrzenia, typu kamera z Super Mario Sunshine. A z takich rzeczy "codziennych", powszednich, to PES4 momentami... Prowadze 1:0, a w ostatnim momencie strzelaja mi bramencje bo moj golkiper interweniowal jakby mial uwstecznione konczyny...
  • 0

#11 Nightmare Napisany 06 lipca 2005 - 21:10

Nightmare

    Blanka

  • Narybek
  • 196 Postów:
Ganon fakt bramkarze w pesie 4 są lekko nie teges ,że tak powiem :P
  • 0

#12 Gość__* Napisany 06 lipca 2005 - 22:00

Gość__*
  • Goście

bramkarze w pesie 4 są lekko nie teges

czasami bramkarze to prawdziwi wyjadacze-terminatorzy mógłbym powiedzieć:D ,ale to obrońcy...czasami stoją jak słupy i nawet ruszyć im się nie chce za odbiegającym napastnikiem :/ :?
Jezu, jak się dzisiaj wkur**łem w nowego Medala :evil:
kurde widze Niemca, który ucieka przedemną plecami odwrócony do mnie i nagle dostaje od niego kulke ? WTf? <<--to jest nie teges? :(
  • 0

#13 Gość__* Napisany 06 lipca 2005 - 22:08

Gość__*
  • Goście
Jak dla mnie gry są coraz trudniejsze. Np. San Andreas jest makabryczne, niektóre misje mnie dobijają :|
A w Vice City był poziom trudności akurat :D
  • 0

#14 Gość__* Napisany 06 lipca 2005 - 22:54

Gość__*
  • Goście

Np. San Andreas jest makabryczne, niektóre misje mnie dobijają


bo ja wiem czy San Andreas jest aż tak złe? :) fakt, najwięcej problemów miałem z misjami dla Zero(misje z samolocikami, i innymi tego typu gadżetami:) )dlatego te misje zostawiłem sobie na koniec GTA!! ps.nowy medal mnie po prostu dobija :/
  • 0

#15 raf Napisany 06 lipca 2005 - 23:04

raf

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 875 Postów:
Jeśli chodzi o PES 4 to najbardziej wnerwiają mnie cyborgi typu Zidane. Gram Barcą na 5 gwiazdkach i każdy sezon ligi hiszpańskiej (ustawiłem sobie) kończę na 2 miejscu. Cyborgi z Realu Madryd nawet jak mają 36 lat grają jak ..... cyborgi właśnie. W całym sezonie przegrywają tylko 2 mecze (ze mną), a remisów 0. Krew mnie zalewa. Gram w tą piłę od 98 roku. Przeważnie było tak że jak ustawiłem np mistrzostwa świata to w finale grałem z jakąś pokraką typu Chiny. I tak żle i tak. Powinni to jakoś wypośrodkować.
  • 0

#16 luck1985 Napisany 06 lipca 2005 - 23:11

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
Misje u zera to banal :P w 30 minut zaliczony koles.
Mnie najbardziej wku....ia jak zbyt czesto musze ogladac napis " You loose " "game over " itp .
  • 0

#17 Gość__* Napisany 06 lipca 2005 - 23:29

Gość__*
  • Goście
HE! Tia :wink: Skoro mowa o "cyborgach" to pomyslcie co bedzie jesli np. w kolejnej generacji konsol(lub nastepnej;)nieskomplikowane algorytmy zastapi np jakas namiastka prwadziwego SI i np wybrani zawodncy zaczna(powiedzmy)samodzielnie "myslec"? Zero oszustwa poprostu AI gracza vs AI konsoli :twisted: Ja mysle ze chyba wtedy musialbym sie zaopatrzyc w pokazny sort padow i jakas mocniejsza sciane :mrgreen:
  • 0

#18 raf Napisany 06 lipca 2005 - 23:36

raf

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 875 Postów:

pomyslcie co bedzie jesli np. w kolejnej generacji konsol(lub nastepnej;)nieskomplikowane algorytmy zastapi np jakas namiastka prwadziwego SI i np wybrani zawodncy zaczna(powiedzmy)samodzielnie "myslec"? Zero oszustwa poprostu AI gracza vs AI konsoli

Ta ciekawe czy dla dodania realizmu będzie można podawać im dopalacze? Znaczy mleko czy coś tam. :lol:
  • 0

#19 anzicurt Napisany 06 lipca 2005 - 23:43

anzicurt

    Blanka

  • Narybek
  • 168 Postów:
Oprocz rzeczy czysto trtwialnych (bugi/framerate) jest sprawa,ktora doprowadza mnie do ciezkiej kurwicy w wielu tytulach. Nie bede wymienial z tytulu - na pewno spotkaliscie sie z tym nie raz.
Wyobraz sobie sytuacje: grasz sobie, jest milo i pieknie, az dochodzisz do bossa/ciezkiego momentu i dostajesz w dupe az milo. Jest ok, zdarza sie.
ALE JESLI ABY WYSTARTOWAC Z CHECKPOINTA/SAVE`A MUSZE SIE PRZEBIJAC PRZEZ 10 MENUSOW,POTWIERDZAC 5 RAZY CZY NA PEWNO CHCE LOADOWAC TO MNIE KREW ZALEWA!!!
:evil: :evil: :evil:
Niedopuszczalna sprawa. W wielu niezlych grach, i to z reguly wymagajacych (po prostu giniesz czesto) musisz przeczekiwac 5min na przeladowanie... po to by po 15sek zginac znowu... takie gry wyrzucam. Z miejsca. :twisted:
  • 0

#20 Gość__* Napisany 06 lipca 2005 - 23:49

Gość__*
  • Goście
Ja bym nawet poszedl dalej!!! Czemu by nie jakis COX MANAGER! Mini gierka cos w rodzaju treningu przed walka jak w Fight Night r.2!!! :mrgreen:
Mozna by dozylnie "karmic" naszych pupili albo faszerowac ich ruskimi tapsami! Pozniej motyw "kupowania" testow antydopingowych ew.przekupienia sedziow i mamy PES5: Polish Edition :mrgreen:
  • 0

#21 raf Napisany 07 lipca 2005 - 00:04

raf

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 875 Postów:
Jak realizm to realizm.
  • 0

#22 luck1985 Napisany 07 lipca 2005 - 00:05

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
W Ninja Gaiden jest podobny system , ale troszke inaczej . Loading trwa szybko, tylko ostatni save od bossa jest troszke oddalony . Wiec czasem trzeba przez 15 minut grac i walczyc z kolesiami ( a to juz nie lada wyczyn w tej grze :P ) zeby dostac od bosa dwa razy i od nowa .
  • 0

#23 Scorpio Napisany 07 lipca 2005 - 09:00

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Gumowa AI

Jak w Burnout 3. Jadę z Boostem przez całą planszę i mam ich sekundę za plecami. Jadę bez boosta, oni też. I mam 11 sekund do przodu. AUTENTYK. Wolę twarde AI. Tak znam warunki wygrania i przegrania. No i oszustw konsoli/kompa nie znoszę.

Za to nie uważam za gumowego AI inteligencji uczącej, jak w Virtua Fighter 4. Inna bajka, lepsza bajka.
  • 0

#24 Snoodgrass Napisany 07 lipca 2005 - 09:16

Snoodgrass

    Link

  • Forumowicze
  • 361 Postów:
Mnie najbardziej wkurzaw Call Of Duty finest hour jak ten generał jakiśtam co go musze kurdeeeeeeeee jak to sie mówi dobra co go musze bezpiecznie pzetransportować :mrgreen: Wchodze na schody->on za mną->zchodzę ze schodów->on nie za mną mówie dobra haciwde wybije wszystkiz z planszy zeby go nie kropneli wracam i zaczynam go spychać w pewnym momencie patrze a on lezy snajper??
  • 0

#25 Bruce Napisany 07 lipca 2005 - 09:37

Bruce

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 657 Postów:
Mnie najbardziej wkurza:
:arrow: gumowe AI (Burnout3)
:arrow: takie akcje w FPP jak to przeciwnik trafia Ciebie stojąc bokiem bądź tyłem.Przewodzi w tym Red Faction na Multiplayer gdzie bot+railgun=zginiesz zawsze i wszędzie :mrgreen:

A co do PES to ja kocham tę grę bo w każdej chwili potrafi Cię ona umotywować do rozwalenia czegoś :mrgreen: ML ,walka o punkty(tak cenne) ,prowadzisz amatorami z liderem ligi 1:0 by dostać gola w 89 minucie w ten sam sposób co mecz wcześniej,dwa,trzy... :mrgreen:
  • 0

#26 Kurzy Napisany 07 lipca 2005 - 10:25

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
Jeżeli chodzi o Burnouta to wkurzają mnie trochę długie plansze...nooo, wystarcza jedna kraksa i jush każdy Cię wyprzedzi. Jak się nie wnerwiać?
  • 0

#27 Kleksandra Napisany 07 lipca 2005 - 23:50

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:
Na dzień dzisiejszy, to najbardziej mnie wk... to co zrobiono z Xiao w T5 - MASAKRA :evil:
  • 0

#28 drAKul Napisany 08 lipca 2005 - 00:20

drAKul

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 1 904 Postów:
A mnie najbardziej wkurzaja kobiety w grach. Czy programisci kiedykolwiek widzieli zywa kobiete??? No ite dekolty i ciuchy z kosmosu. Sniper wolf - 30 stopni i deklolt do pepka. Jasne chyba ma szrom na sutkach. Tak samo EVA w mgs3. Lulu w FFX. Lara moglbym wymieniac chy ba bez konca. Moze bawi to 14 letnich onanistow ale ja jestem troche za stary na takie akcje. Powazne przeslanie a tu takie chwyty pod publike.
  • 0

#29 marioo Napisany 08 lipca 2005 - 01:27

marioo

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 699 Postów:
Co mnie wkurza w grach :evil: podam na przykładach kilku pozycji.

PES4...czesc trzecia jest lepsza, to mnie wkurza. A to dlatego iż skopali na maxa wykonywanie stałych fragmentów z gry. W poprzedniej czeci zdobywanie bramek z rzutów wolnych czy z cornerów było intuicyjne i łatwiejsze. W PES4 zrobiono z bramkarzy cyborgi a z piłkarzy trampkarzy. Denerwuje mnie takze głupota niektórych sedziów. I co najgłubsze w tej grze to skille poszczególnych piłkarzy :? połowa nie pasuje do rzeczywistosci.

POP2...bezpodstwany backtracing, masa bugów...sequel którego nie powinno byc.

Burnout3- to iz jeden wypadek może przesądzic o zwyciestwie :/ to ma byc arcade ? Denerwuje mnie także w tej grze DJ.

DMC3-stopień trudnosci sprawia że ta gra nie jest dla wszystkich.

Jednak najbardziej wkurza mnie w grach monotonia. Pogram godzinke i gra ląduje na pólce. Lubię kiedy gry są dopieszczone pod kazdym wzgledem, aniżeli zwykłe nabijacze kasy.
  • 0

#30 luck1985 Napisany 08 lipca 2005 - 01:36

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:

DMC3-stopień trudnosci sprawia że ta gra nie jest dla wszystkich.

.


Zagraj w NG albo w dodatek Huricane Pack :] Ew poczekaj do wrzesnia na Ninja Gaiden Black 8)
  • 0