Skocz do zawartości

Zdjęcie

Age Of Empires Online


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
42 odpowiedzi na ten temat

#31 MaxVarEmreis Napisany 17 sierpnia 2011 - 16:04

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

pewnie bug, duzo ludzi na czacie na to narzekalo

Szkoda. Chociaż łatwo rozpoznać czy gra zaliczy Ci misje już na samym początku. Jesli po prawej stronie, na środku ekranu masz wytyczne dotyczące misji, to wszystko ok. Jesli ich nie ma, gra nie zaliczy misji.
  • 0

#32 Stan Napisany 17 sierpnia 2011 - 16:23

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 205 Postów:
dzisiaj wezmę sie bardziej za ta gierkę, ale chyba nie zapłacę tych 2800msp.
  • 0

#33 117 Napisany 18 sierpnia 2011 - 13:41

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
lvl 10... udalo sie komus przejsc poziom na elite i jezeli tak to jak? Probowalem wczoraj zniszczyc doki, wybudowalem sobie 5 trirem i zaczalem atak i wszystkie 5 padlo w niecala minute w wyniku ataku jednego!!! lucznika, ktory dwoma strzalami sciagal jedna, a moje 5 zadalo mu w tym czasie moze 20% obrazen. wtf
  • 0

#34 wrog Napisany 18 sierpnia 2011 - 13:52

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:
Ja zrobiłem na Elite pierwszy możliwy quest z tym trybem, chyba polegał na zniszczeniu statku czy twierdzy u przeciwnika. Praktycznie w ogóle nie miałem armii (tyle by odpierać ewentualne ataki na mnie na początku) i cała populacja poszła w statki. Potem zmasowany atak i jakoś się udało. Najważniejsze było oczywiście zablokowanie portu przeciwnikowi (zniszczenie go i nie pozwolenie na odbudowanie). W tym czasie ja dobudowałem nowe okręty, które zdążyły paść i załatwiłem ich do końca.
  • 0

#35 Druciak Napisany 20 sierpnia 2011 - 13:25

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:
Szczerze to dzisiaj zainstalowałem grę, bo zobaczyłem, że gra ma achievementy, ale jak już odpaliłem to się zachwyciłem. Gra jest genialna, prosta w obsłudze, miła dla oka, grafika jest bardzo ładna, w niczym mi nie przeszkadza, spodobała mi się forumła "wowowska". Dostajesz questa, robisz go i dostajesz EXP awansując na poziomy doświadczenia i odblokowując różne skille w erach. Wsiąknę w grę na długo.
A mam pytanie, jak rozbudowuje swoje imperium to ktoś może mnie zaatakować czy tylko w jak ustalę mecz 1 na 1, albo 2vs2?
  • 0

#36 wrog Napisany 21 sierpnia 2011 - 00:22

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:
Stolicy nikt Ci nie zaatakuje :) Tylko w meczach PVP gra się przeciwko innym graczom.
  • 0

#37 Druciak Napisany 21 sierpnia 2011 - 05:08

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:
A to luz, można sobie na luzie grać. Jestem ciekaw czy dużo jest questów no i czy achievementy w których jest napisane premium ciekawe czy wystarczy coś kupić małego jak w TF2 czy trzeba wykupić specjalne konto.
  • 0

#38 wrog Napisany 21 sierpnia 2011 - 05:35

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:
Questów jest naprawdę dużo, a do tego dochodzą jeszcze wyzwania (niektóre naprawdę dają w kość). Żeby dostać większość osiągnięć musisz mieć wersje premium cywilizacji (każda ma po równo, plus kilka achievementów jest wspólnych).
  • 0

#39 Mauro Napisany 24 sierpnia 2011 - 14:13

Mauro

    Reeeeeeeeee

  • Forumowicze
  • 6 466 Postów:
Jakby ktoś chciał co-opa (obecnie jestem lvl7) to ślijcie friend invite na - mauroahoj

Gram sobie obecnie Grecją na Marathonie.
  • 0

#40 Druciak Napisany 26 sierpnia 2011 - 09:46

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:
Mam kilka pytań:
1. Czy na mapie są maxymalnie 2 skrzynie tylko?
2. Czy te rzeczy w skrzyniach(surowce bodajże) służą do czegoś? Bo albo mi sie zdaje albo ich w ogóle nie ubywa jak coś buduję w stolicy.
3. Czy da się je gdzieś w stolicy przechowywać w jakimś magazynie czy coś? Bo miałem pary razy sytuację, że musiałem coś zniszczyć, bo inaczej nie wziałbym kolejnej skrzyni, a wszystko miałem w paczkach po 100 sztuk. ;/
  • 0

#41 MaxVarEmreis Napisany 26 sierpnia 2011 - 10:56

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:
1. Bywa więcej.
2. Służą do budowania budynków w mieście oraz wyrabiania artefaktów i innych rzeczy, które możemy używac podczas rozgrywki.
3. Są do tego odpowiednie magazyny. W darmowej wersji możesz mieć ich tylko 2 w mieście, w wersji premium 5.
  • 0

#42 Druciak Napisany 26 sierpnia 2011 - 11:13

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:
A magazyn to trzeba znaleźć w skrzyni tak jak te Sfinksy i inne duperele?
  • 0

#43 MaxVarEmreis Napisany 26 sierpnia 2011 - 11:16

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

A magazyn to trzeba znaleźć w skrzyni tak jak te Sfinksy i inne duperele?

Można go kupić w sklepie (budynek z ikoną woreczka) albo zdobyć jako nagrodę w misji.
  • 0