Skocz do zawartości

Amped 2


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
4 odpowiedzi na ten temat

#1 Gość__* Napisany 06 lipca 2005 - 19:26

Gość__*
  • Goście
Nie zauważyłem tu jeszcze tematu Amped 2 i z tego powodu go zakładam.. jak wszyscy wiemy A2 to gra snowboardowa, która w odróżnieniu od np. serii SSX, czy 1080 kładzie nacisk na realizm.. nie przeszkadza to wcale w czerpaniu przyjemności z jazdy, wręcz przeciwnie- gra jest cholernie miodna, zadania zróżnicowane(zrób wrażenie na sponsorze, uzbieraj jakąś ilość punktów, itd).. gra w każdym razie była dosyć kontrowersyjna- IGN np. wystawił jej 9/10, a Gamespot 7/10, co sprawiło, że niesprzedała tak, jakby życzył sobie tego Microsoft(wydawca), podobnie jak i Top Spin tego samego developera(2K Games), co spowodowało, że MGS zrezygnował z bezpośredniej współpracy z 2K Games.. anyway mnie gra strasznie się spodobała.. dużo bardziej, niż(imo) zbyt kolorowy, radosny i ogólnie 'elo-młodzieżowy' Ssx od EA.. ciekawi mnie, czy ktoś z tego forum poza mną miał kontakt z serią Amped i co na jej temat sądzi..
  • 0

#2 Ryo-San Napisany 06 lipca 2005 - 19:50

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:
w dwojke Ampeda nie gralem bo jakos nie mialem okazji..ale z pierwsza czescia spedzilem mase czasu(ba to moja pierwsza gra na Xa hehe)
Amped to bardzo wymagajaca i ambitna gra, skierowana w strone milosnikow tego sportu..nie ma tutaj kosmicznych trikow, slajdow bo neonach i elo mlodziezowych krzykow naszych snowboardzistow..jest wiele ciekawych rozwiazan(jak np. triki do kamery), swietna grafa, wysoka grywalnosc i bardzo ale to bardzo dobra muza z wielu gatunkow..od hip hopu przez techno na punk rocku konczac..
Jest swietny tryb kariery, sa sponsorzy - a naszym zadaniem jest osiagniecie nr 1 w rankingu swiatowym..jak juz pisalem gra ject trudna, ba cholernie trudna..tutaj kazdy trick trzeba wykonywac z naprawde spora prezycja, kazdy slide to tez niezly wysilek..tutaj zejscie z barierki deską troszke skierowana w lewo badz prawo konczy sie upadkiem..ot taki symulatorek jazdy na desce..
Zapewne przez to gra sprzedala sie slabo i potrafie to zrozumiec..ale juz to ze Top Spin(bezapelcyjny nr 1 wsrod gier tego typu) odniosl komercyjna porazke jest dla mnie absurdem..(podobnie zreszta przepiekny Rallisport 2, najlepsza szutrowka na next geny)..
Ampeda oczywiscie nie mozna w jakimkolwiek stopniu porownywac do gier z serii SSX bo mimo tego ze tu i tu jedzimy na desce po sniegu to jakies 99% gry to inna broszka..
SSX to taki snowboardowy Burnout natomiast Amped to deskowy odpowiednik GT badz Forzy(oczywiscie w duuuuzym uproszczeniu)..
dla mnie SSX=Amped kazda z tych gier ma swoja mocną strone i naprawde trudno jest w tej kwestii wylonic lidera..
  • 0

#3 Gość__* Napisany 06 lipca 2005 - 19:56

Gość__*
  • Goście

Ampeda oczywiscie nie mozna w jakimkolwiek stopniu porownywac do gier z serii SSX bo mimo tego ze tu i tu jedzimy na desce po sniegu to jakies 99% gry to inna broszka..
SSX to taki snowboardowy Burnout natomiast Amped to deskowy odpowiednik GT badz Forzy(oczywiscie w duuuuzym uproszczeniu)..
dla mnie SSX=Amped kazda z tych gier ma swoja mocną strone i naprawde trudno jest w tej kwestii wylonic lidera..

Dokładnie.. ja jednak wole Amped, bo tak jak i w przypadku B3, tak i w przypadku Ssxa odrzuciła mnie ta 'elo-młodzieżowość'..
  • 0

#4 EdmundMcCry Napisany 03 września 2007 - 07:24

EdmundMcCry

    Toad

  • Narybek
  • 5 Postów:
Ależ przecież SSX słynie z "młodzieżowego stylu". To wizytówka EA Big. Mnie tam grało się dobrze, szczególnie w pierwszą część. Co do Amped, to oczywiście najlepsza tego typu gra, to jak porównać GT i Forzę (na korzyść Forzy). Polecam również stare Alpine Race 3.
  • 0

#5 Raikoh Napisany 31 maja 2008 - 15:35

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Damn Right. Amped 2 rządzi,trójka za prosta,ale też super
  • 0