Skocz do zawartości

Zdjęcie

Najbardziej zabugowana gra na konsole !


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
76 odpowiedzi na ten temat

#1 cwany-lis Napisany 08 lipca 2005 - 17:22

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 567 Postów:
jaka gra was najbardziej zadziwiła niedopracowaniem ? w której wykorzystywaliście błędy na swoja korzyść ? jaki był największy bug jaki widzieliście w grze ? piszcie !

moje top 3

- enter the matrix - ta gra to jeden wielki przykład tego co wychodzi jak producent wydaje gre na wariata, wspomne tylko że jadąc jeepem wypadłem poza tekstury ...

- driver 3 - j.w. w gre nie grałem ale pokazywał mi ją kumpel, w ciagu 10 minut zobaczyłem takie błędy ze głowa boli ! latający bohater, samochód jadący na boku i wiele innych, bez kitu ale to chyba najlepszy "przykład" skopanej gry

- call of duty - głupota żólnierzy bije na głowe, w misji w afryce trzech karabibierów położyło sie za schdami i zaczęło strzelac w stopnie, pamietam że lezeli tak do konca misji czyli jakies pół godziny ..
  • 0

#2 Gość__* Napisany 08 lipca 2005 - 17:59

Gość__*
  • Goście
Ja zdecydowanie obstawiam Driv3ra. I bug z celowaniem, kiedy przeciwnik stoi 3 metry od Tannera, a konsola nie potrafi go trafic, bo nie wlaczyl sie auto-aiming...Brrrrr
  • 0

#3 filip Napisany 08 lipca 2005 - 19:48

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:
Driv3r zdecydowanie. Nigdy nie zapomne jak rozwalilem pewnogo Bossa bugiem, ze nie mogl sie ruszyc :lol: Albo musialem wsiasc do samochodu i zaczac poscig, a zamiast tego wskoczylem moim wrogom na maske i ich rozwalilem :lol:
  • 0

#4 Snoodgrass Napisany 08 lipca 2005 - 20:28

Snoodgrass

    Link

  • Forumowicze
  • 361 Postów:
Według mnie Call of Duty za to co snejk i jeszcze jeszcze więcęj min. przez tego buga nie moge przejsc afryki z tym generałem.GTASA i dla tgo ją :mrgreen: kocham.
  • 0

#5 Gość__* Napisany 08 lipca 2005 - 20:37

Gość__*
  • Goście
Nie gralem jeszcze w zadna gre na next-geny :mrgreen:
  • 0

#6 Danteusz Napisany 08 lipca 2005 - 20:42

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Najwięcej bugów mają pewnie gry z serii GTA, ale to jest nie do uniknięcia ze względu na rozmiar.
  • 0

#7 syon Napisany 09 lipca 2005 - 07:32

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:

Nie gralem jeszcze w zadna gre na next-geny :mrgreen:


No właśnie. Może warto zmienić nazwę w temacie z "next gen" na "konsole". Przynajmnie będzie wiadomo o co chodzi no i zakres się powiększy :)
  • 0

#8 Gość__* Napisany 10 lipca 2005 - 10:49

Gość__*
  • Goście
Ja ostatnio gram w Ghost Huntera i w poziomie na statku bugi mnie zabily.
Normalnie w tym pomieszczeniu w ktorym trzeba przejsc po niewidzialnej podlodze(mam nadzieje ze to nie bug ale ogolnie gupi pomysl z ta podoga) jest drabina przy ktorej jest pole w ktorym mozemy przywolac astral, teraz wystarczy poelciec na sama gore tak jak prowadza drabiny i przy drzwiach sa one zamkniete wystrczy przytrzymac L2 i Astral przeniknie przez podloge (od razu zaznaczam ze nie ma takich umiejetnosci jak przenikanie) i w tym momencie mozemy latac se po calym levelu przenikamy przez wyszystko mozemy wyleciec z levelu w jakas czarna dziure czy co kolwiek to jest w tym momencie mozna znalezc tyle bugow ilu jest ludzi. A z takich mniejszych ktore wystepuja w calej grze to czasem zniknie cala plansza i widzimy tylko ciemnosc.
  • 0

#9 Nightmare Napisany 10 lipca 2005 - 10:56

Nightmare

    Blanka

  • Narybek
  • 196 Postów:
Jak dla mnie zdecydowanie kopalnia (juz to gdzies pisalem :P )wszelkiego rodzaju niedociagniec jest seria GTA,ale ta trojwymiarowa nalezalo by dodac bo te 2D nie :) .Ale i tak nie przeszkadza jej to byc jedna z najlepszych :D :!:
  • 0

#10 cwany-lis Napisany 10 lipca 2005 - 21:55

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 567 Postów:

Nie gralem jeszcze w zadna gre na next-geny :mrgreen:


co ty zrobisz z takimi zaległosciami jka wyjda next-next geny ? :wink:

ps. ok zaraz zmienie tytuł
  • 0

#11 BeSOS Napisany 10 lipca 2005 - 22:01

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
dla mnie taka grą jest POP:WW

:arrow: musiałem zaczynac grę od początku, bo w połowie coś się spieprzyło i gra przeniosła mnie jakims cudem o dobrych kilka godzin do przodu :lol:

:arrow: ksiazę zacinał mi sie na schodach i czasem zapadał się w ziemi :lol:

:arrow: jak biegłem po ścianie to nagle spadał w jakąś czarną otchłań

jeszcze kilka innych rzeczy sie działo ciekawych :]
  • 0

#12 Ganon Napisany 10 lipca 2005 - 22:04

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
Mi w POP:WW Ksiaze sie wtapial taka pulapke - blok wylatujacy ze sciany. Kiedy na nim stanalem, a on sie zaczal cofac, nadal na nim bylem, nie spadalem. i tak w kolko.
  • 0

#13 cwany-lis Napisany 10 lipca 2005 - 22:06

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 567 Postów:
1qaz1q - to na orginałach takie przekrety są ? :roll: :wink: ale jak Cie ta gra przeniosła do przodu ? jeszcze nigdy sie z tym nie spotkałem, jakis sejv czy co ?
  • 0

#14 BeSOS Napisany 10 lipca 2005 - 22:17

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

1qaz1q - to na orginałach takie przekrety są ? ale jak Cie ta gra przeniosła do przodu ? jeszcze nigdy sie z tym nie spotkałem, jakis sejv czy co ?


no, właśnie to w oryginalnej grze :/

Co do przeniesienia- długa historia- jak chcesz wiedzieć to znajdź topic " Prince of Persia : Warrior Within" w dziale 'gry' i tam wszystko dokładnie opisałem :D
  • 0

#15 Gość__* Napisany 10 lipca 2005 - 23:19

Gość__*
  • Goście
Tomb Raider 5 (pirat) tutaj to trzeba było na każdym kroku uważać aby nie zrobić jakiegoś błędu i nie grać od nowa. Gra miała pełno bugów przez co łatwo można było coś źle zrobić :)
  • 0

#16 filip Napisany 10 lipca 2005 - 23:31

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:

dla mnie taka grą jest POP:WW

:arrow: musiałem zaczynac grę od początku, bo w połowie coś się spieprzyło i gra przeniosła mnie jakims cudem o dobrych kilka godzin do przodu :lol:

:arrow: ksiazę zacinał mi sie na schodach i czasem zapadał się w ziemi :lol:

:arrow: jak biegłem po ścianie to nagle spadał w jakąś czarną otchłań

jeszcze kilka innych rzeczy sie działo ciekawych :]


O_o ja mialem to samo tylko w pierwszej czesci. Byl taki level, ze trzeba bylo isc na taka platforme i ona sie podnosila. No to ja wchodze i nic. Mowie "kurde wczesniej sie podnosilo, penwnie bug" i resetuje konsole. Jak wlaczylem jeszcze raz to ksieciunio tak jakby latal w pozycji skoku, i nie dalo sie nic zrobic. W ogole we wszystko wsiakal, w sciany, podloge ;/
I wtedy wlasnie skonczylem w to grac :evil:
  • 0

#17 Gość__* Napisany 11 lipca 2005 - 00:10

Gość__*
  • Goście
Driv3r, ale grałem tylko kilka minut (na konsoli, bo wersje pc przeszedłem od deski do deski :]), mimo to sporo tych błędów zobaczyłem :(
  • 0

#18 phunckY Napisany 11 lipca 2005 - 01:45

phunckY

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 419 Postów:
Jeden bug, ale konkretny, nie mam pojęcia jak to się stało: pod sam koniec Beyond Good & Evil -SPOILER- w tym labiryncie "obcych" (nie pamiętam ich nazwy, sorry) zaraz po "zmartwychwstaniu" Pana Świni szybko pobiegłem zapisać grę, potem zacząłem biegać i... nagle Świniak wziął i zniknął, a bez niego oczywiście nie dało się przejść gry. -END O' SPOILER- Możecie się domyślić reakcji niżej podpisanego, jako że sejwowałem tylko na jednym zapisie, a miałem bardzo dużo pereł... Na szczęście brotha był stosunkowo niedaleko w tył... No taka zayebiaszcza gra, a tu taki kalafior... Oczywiście z paru znajomych i brata tylko mi się to "udało" zrobić... Wniosek jest jeden: ZAWSZE, ale to ZAWSZE należy zapisywać stan gry na co najmniej dwóch slotach (najlepiej na zmianę). Taki mały hint od wujka phunckY'ego :mrgreen:
  • 0

#19 Zeus-Nelson Napisany 11 lipca 2005 - 13:48

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
mnie drażnia czeste bagi w GTA:SA(ale mimo wsyztsko gierka jest Wypaśna 8) )...rania mnie tez troche bugi w nowym medalu-niemcy strzelajacy do Ciebie plecami :shock: no i ogolnie głupota twoich zołnierzy :|
pozatym-Driver3,TombRaider-TAOD...
  • 0

#20 Gość__* Napisany 11 lipca 2005 - 15:49

Gość__*
  • Goście

niemcy strzelajacy do Ciebie plecami :shock:

:lol:
LoL, ale to napisałeś...chodziło ci chyba o to,że Niemcy strzelają do ciebie odwróceni plecami ;) Wiem,wiem znów się czepiam ;) ,ale ten BUG mnie też denerwował :D
ps.taki se jest ten nowy medal :?
  • 0

#21 Zeus-Nelson Napisany 11 lipca 2005 - 18:25

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:

LoL, ale to napisałeś...chodziło ci chyba o to,że Niemcy strzelają do ciebie odwróceni plecami ;)

damn Hommie :x Ty to sie zawsze musisz Przyczepic :| tak chodzilo mi o to ze strzelaja do Ciebie odwroceni plecami,albo ten ich szusty zmysł jak stoaj przy km,Ty skradasz sie za nimi,jak tylko pojawisz sie w poblizu nich to do razu puszczaja km'a lapia karabin i laduja bez Ciebie,oczywiscie trafiajac :evil: co to ma byc wogole? :| ale mi dziala ten medal na nerwy aktualnie :!:
  • 0

#22 Gość__* Napisany 01 sierpnia 2005 - 20:04

Gość__*
  • Goście
miałem buga w mario na nesa :) i to nie na emulatorze :) dokładniej gre tak szybo chciałem przejś że aż sie zawiesiła :mrgreen:
  • 0

#23 Gość__* Napisany 02 sierpnia 2005 - 08:09

Gość__*
  • Goście
Driv3r - wjeżdżasz motocyklem na krawężnik po czym Tanner z niego daleeeeko wylatuje, i zaczyna fruwać kilka centymetrów nad ziemią (najczęściej z 10 minut polata zanim wstanie).

Dziwne strzelanie - Jerycho na końcu gry zabiłem przez ścianę...

Dziwne skakanie - znów motocykl - prawie na żadną skocznię nim nie wjedziesz, ponieważ z niego wylecisz...a jak już Ci się jakoś uda to....wylecisz z niego przy lądowaniu :)
  • 0

#24 Gość__* Napisany 02 sierpnia 2005 - 20:31

Gość__*
  • Goście
Słyszał ktoś z Was o tekkenie 4 :P to jest dopiero bug :lol:
  • 0

#25 nicun Napisany 02 sierpnia 2005 - 21:30

nicun

    Nostalgia to rak duszy

  • Forumowicze
  • 4 643 Postów:
Może to nie był bug, tylko niedbalstwo koderów, ale co najbardziej dobijało mnie, to doczytujące się animacje i "rwanie" grafiki w Shadowmanie na PSX. To, że musiały minąć jakieś dwie sekundy, kiedy chciało się zrobić przewrót, a Miszel w tym czasie "jechał" po powierzchni. Widać, że programiści "nie zmieścili" się w pamięci PSXa... co wcale nie przeszkodziło mi skończyć tej gry, bo klimat miała kapitalny...
...dwóch dusz mi zabrakło, a miałbym wszystko...
  • 0

#26 anzicurt Napisany 03 sierpnia 2005 - 07:22

anzicurt

    Blanka

  • Narybek
  • 168 Postów:
driv3r - koszmar. To nie gra, to chyba pierwszy komercyjnie wydany wirus na konsole :mrgreen:
MoH & killzone - duzo wspolnych bugow, glownie spaprani przciwnicy, jeszcze gorzej z kolesiami z oddzialu :roll:
GTA3/VC/SA - co tu duzo mowic, kto gral ten wie...
  • 0

#27 Kurzy Napisany 03 sierpnia 2005 - 22:38

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
:arrow: POP 2 - chyba 2 razy zaczynał3em od początku bo coś się chrzanilo...np że platforma znikala albo coś. Ta gra jest cholernie zabugowana!!

:arrow: DRIV3R - bez komentarza ale...lubię tą grę :)
  • 0

#28 Gość__* Napisany 03 sierpnia 2005 - 23:15

Gość__*
  • Goście
"Drajwer Czyy" :P ;)
  • 0

#29 luck1985 Napisany 03 sierpnia 2005 - 23:30

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:

:arrow: POP 2 - chyba 2 razy zaczynał3em od początku bo coś się chrzanilo...np że platforma znikala albo coś. Ta gra jest cholernie zabugowana!!



Mowa o masztach na koncu gry ? Mi albo znikaly ,obalaly sie ew spadaly pionowo w dol :lol:
Akcje w stylu spider-man tez mialem , kolo wisial na sciane :mrgreen:
  • 0

#30 luki17 Napisany 07 sierpnia 2005 - 16:42

luki17

    Mokujin

  • Narybek
  • 44 Postów:
dla mnie zdecydowanie DRIVER3 :evil: !!!!!!!!!!!!!
te bugi zniechecily mnie do tej gry!!!!!!! :evil: a szkoda bo wydawala sie fajna gra....... :(
  • 0