Skocz do zawartości

Zdjęcie

Resident Evil Afterlife


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
16 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Resident Evil Afterlife (7 użytkowników głosowało)

Resident Evil Afterlife...

  1. fajne! (2 głosów [28.57%] - Zobacz)

    Procent głosów: 28.57%

  2. od biedy ujdzie (1 głosów [14.29%] - Zobacz)

    Procent głosów: 14.29%

  3. Głosowanie sucks, a Mila jest stara (2 głosów [28.57%] - Zobacz)

    Procent głosów: 28.57%

  4. NIKOGO (2 głosów [28.57%] - Zobacz)

    Procent głosów: 28.57%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#1 Tadeg Napisany 11 września 2010 - 21:03

Tadeg

    eurogamer.pl

  • Narybek
  • 247 Postów:
http://www.filmweb.p...ife-2010-482807

Jest Mila, jest koleś (Wentworth) z Prison Break'a, a sam film nawet udany;) Jak bardzo? Możecie rzucić okiem :)

To debiut przed kamerą dla Warzycha i WłodaRRa, don't kill! Montaż mój, nie jestem pro, ale starałem się na ile umiem;)


  • 0

#2 vagrant3 Napisany 11 września 2010 - 21:04

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

a sam film nawet udany;)

nie wydaje mi sie.
  • 0

#3 Tadeg Napisany 11 września 2010 - 21:15

Tadeg

    eurogamer.pl

  • Narybek
  • 247 Postów:

nie wydaje mi sie.


No Silent Hill, ani Prince of Persia to to nie jest, ale wg mnie całkiem fajny, still.

Oglądałeś?
  • 0

#4 piterekd Napisany 11 września 2010 - 21:30

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:
Ja pójdę naebany na ten film to będzie mis ię poodbał :tak:
  • 0

#5 vagrant3 Napisany 11 września 2010 - 22:00

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

No Silent Hill, ani Prince of Persia to to nie jest, ale wg mnie całkiem fajny, still.

Oglądałeś?

miałbym marnować swój czas na coś takiego? jak chce residenta, to mam na półce praktycznie wszystkie cześci. fabuła w nich jest kpiną, więc na filmy się to nie nadaje. chyba, ze na filmy dla mało wymagających widzów, z których akurat opinią w ogóle się nie liczę.

sh i pop to kupy, podobnie jak wszystko inne nakręcone na podstawie gier. nie przychodzi mi do głowy nawet jeden przyzwoity tytuł. nic.
  • 0

#6 Grz3chu Napisany 12 września 2010 - 10:58

Grz3chu

    Rise and shine, Mr Freeman, rise and … shine.

  • Forumowicze
  • 2 849 Postów:
Czytałem, że kupa jest z 3D w tym filmie. Tzn. mało efektów i słabo wykorzystane. Tak jak w Clash of the Titans 3d jest dodane niepotrzebnie i na siłę.
  • 0

#7 Tadeg Napisany 12 września 2010 - 12:11

Tadeg

    eurogamer.pl

  • Narybek
  • 247 Postów:

Czytałem, że kupa jest z 3D w tym filmie. Tzn. mało efektów i słabo wykorzystane. Tak jak w Clash of the Titans 3d jest dodane niepotrzebnie i na siłę.


A ja czytałem zupełnie odwrotnie:P Do kręcenia RE: Afterlife użyto takiego samego zestawu kamer jak do robienia AVATARa, a twórcy wyraźnie mówili, że jest projektowany specjalnie pod 3D (proof: Kotaku).

Jasne, to nie jest idealne "techdemo" 3D, ale zaręczam, że fajniej wygląda właśnie tak. Bez rewelacji, ale na pewno nie "na siłę".
  • 0

#8 GrzesiekMB Napisany 12 września 2010 - 13:17

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:

A ja czytałem zupełnie odwrotnie:P Do kręcenia RE: Afterlife użyto takiego samego zestawu kamer jak do robienia AVATARa, a twórcy wyraźnie mówili, że jest projektowany specjalnie pod 3D (proof: Kotaku).

Jasne, to nie jest idealne "techdemo" 3D, ale zaręczam, że fajniej wygląda właśnie tak. Bez rewelacji, ale na pewno nie "na siłę".



ok tadziu, zalozymy, ze 3d jest satysfakcjonujace. ale co dalej? z wyczytanych recek w roznych miejscach zarysowuje sie wizja crapa na miare apocalypse :(
  • 0

#9 oranje Napisany 12 września 2010 - 18:01

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 113 Postów:
Silent hill jest świetnym filmem, szkoda, że o RE tego powiedzieć nie można. Dziwię się, że wszystkie części na filmwebie mają zbliżoną ocenę do (całkiem fajnej) pierwszej części.
  • 0

#10 Tadeg Napisany 12 września 2010 - 19:49

Tadeg

    eurogamer.pl

  • Narybek
  • 247 Postów:
ja po prostu dużo od tego filmu nie oczekiwałem - moim zdaniem totalny crap to to nie jest :) czasami jak oglądałem film na podstawie gry to czułem wręcz zażenowanie: Dead or Alive na ten przykład, TO JEST CRAP.

Ale Resi? Całkiem wesoła sieka.

Każdy ma prawo do swojego zdania. Ja tam się na filmach specjalnie nie znam - jestem specem od gier tylko:P
  • 0

#11 GrzesiekMB Napisany 13 września 2010 - 02:17

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:
no tak, doa to wlasciwie nie jest film, podobnie jak sf:legend of chun-li. ten ostatni zreszta rezyserowany przy rodzimego geniusza andrzeja bartkowiaka, ktory splodzil dooma i (uwaga!) bodaj 30sek sekwencje fpp.

resident evil ogladalo sie przyjemnie, bo przynajmniej czerpal cos wiecej z gier niz sama nazwe. 2jka to tzw 'digrace' dla re2\3, na ktorych bardzo luzno sie opierala (nemesis plus racoon city), a 3jka to resident tylko z tytulu. i w taki kretynski sposob pozbawia sie sequele residentowej esencji. nastepna czesc moze sie juz nazywac left4dead :]

seria potrzebuje reboota na miare silent hilla - fanem i znawca sh nie jestem, ale przynajmniej klimat miasteczka byl oddany po mistrzowsku.

apdejt: sprawdzilem oceny na rotten. silent ma 0% pozytywnych ocen u tzw top critics. dla porownania re:apocalypse ma 8%, a avp requiem 38%. rotfl :blink:
  • 0

#12 Genjuro Napisany 14 września 2010 - 09:37

Genjuro

    Pikachu

  • Narybek
  • 68 Postów:
Ide w sobote zobaczyc ten film w "trzyde" :cool: Widzialem wszystkie czesci i jak najbardziej podobala mi sie czesc pierwsza, a kolejne czesci mialy juz tendencje spadkowe, to nawet fajnie sie oglada zombiaki. Aktorka co gra Jill w drugiej czesci FTW :D
  • 0

#13 Gość_Kazuo_* Napisany 25 listopada 2010 - 17:30

Gość_Kazuo_*
  • Goście
Niedawno miałem okazję obejrzeć tego Afterlife'a. Nawet nie chce mi się rozpisywać na temat tego ścierwa, więc szybko tylko nadmienię, że gdyby istniała jakaś licencja na robienie filmów, to Paweł po tym wybryku powinien natychmiastowo ją utracić. Do czasu, aż ponownie nauczy się robić dobre filmy.


Paul W.S. Anderson = Uwe Boll
  • 0

#14 GrzesiekMB Napisany 25 listopada 2010 - 21:59

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:

Do czasu, aż ponownie nauczy się robić dobre filmy.


a to on zrobil jakis dobry film w ogole?

uwe nakrecil za to 'rampage', ktory w porownaniu do jego wczesniejszych produkcji jest prawdziwym majstersztykiem :cf:
  • 0

#15 Gość_Kazuo_* Napisany 25 listopada 2010 - 22:31

Gość_Kazuo_*
  • Goście
Grzesiu... oj Grzesiu... ja Cię grzecznie proszę, nie rób sobie jaj.

Anderson stworzył jeden z najlepszych horrorów s-f w dziejach kinematografii i dlatego mimo wszystko jeszcze nie utracił do końca mojego szacunku. Poza tym jego pierwszy Resident Evil to po dziś dzień jest IMO najlepsza ekranizacja gry wideo, zaraz obok Mortal Kombat... również jego produkcji. Tak, kiedyś robił dobre filmy, ale to było zanim wielka kasa przesłoniła mu oczy.
  • 0

#16 GrzesiekMB Napisany 26 listopada 2010 - 00:15

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:
jesli chodzi ci o event horizon to jedynie atmosfera i setting dawaly rade. resident faktycznie jest najlepszy, ale w porownaniu do pozostalych czesci tej biednej jak mysz koscielna serii. mortal podobnie jak ukryty wymiar mial fajny klimat i jako malolat zafascynowany postaciami z gry lyknalem go bez popitki . niestety po latach nie smakuje tak samo dobrze.

a moze pomyliles p. w. s. andersona z p. thomasem andersonem - rezyserem faktycznie DOBRYCH filmow (np. there will be blood)? :cf:
  • 0

#17 Gość_Kazuo_* Napisany 26 listopada 2010 - 19:09

Gość_Kazuo_*
  • Goście
Nie twierdzę, że Paul kiedykolwiek robił zaje'biste filmy (Ukryty Wymiar stanowi tu wyjątek), jednak kilka niezłych zdecydowanie mu się trafiło. Facet dawniej po prostu nie schodził poniżej pewnego...nazwijmy to - akceptowalnego poziomu.
  • 0