Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fumfle Z Psna


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
23 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: ile masz muszflinków na psnie (15 użytkowników głosowało)

ile masz

  1. jednego (1 głosów [6.67%])

    Procent głosów: 6.67%

  2. dwóch (2 głosów [13.33%])

    Procent głosów: 13.33%

  3. z dzisięsiu (3 głosów [20.00%])

    Procent głosów: 20.00%

  4. Głosowanie tak gdzieś 15-18 (1 głosów [6.67%])

    Procent głosów: 6.67%

  5. koło dwóch dych (0 głosów [0.00%])

    Procent głosów: 0.00%

  6. ze trzydzieści (4 głosów [26.67%])

    Procent głosów: 26.67%

  7. pełna liste (0 głosów [0.00%])

    Procent głosów: 0.00%

  8. wie w ogóle ktoś ile można mieć max muszflinków? (1 głosów [6.67%])

    Procent głosów: 6.67%

  9. crash one !1elewenaście ! (2 głosów [13.33%])

    Procent głosów: 13.33%

  10. liże pultoki (1 głosów [6.67%])

    Procent głosów: 6.67%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#1 keogh Napisany 14 września 2010 - 23:06

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
Temat socjalny.
.o micro życiu jakie większość prowadzi na psnie,

Czyli różnie nikogo akcje, jak; kogo masz z forum, kogo nie, jakich masz randowych znajomych ze świata i ciekawe akcje, co robisz xmb poza graniem.

Ja raz, podczas drugiego podejścia do randomowej ustawki na blingtrofy w wipku, spędziliśmy na czacie ok 6. godzin by zdobyć jedną, dwie, czasem i trzy osoby do kompletu. Zajmował się tym głównie niemiec: (reszta raczej gadała wtedy na czacie), jego i jeszcze jednego ziomka mam do dziś w psnowych, fumflikach. Chyba się pumbacz na chwilę wtedy przykulał, ale nie miał skórki....
  • 0

#2 Shinigami Napisany 14 września 2010 - 23:12

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Z ludzi poznanych podczas gry mam jednego gościa, z którym grałem w demo pierwszego Lost Planet i drugiego, który w swoim czasie był moim głównym (a przez pewien czas i jedynym) przeciwnikiem w walce o najlepsze polskie wyniki w DMC4. Jak się później okazało, brat Strangera od nas z forum.

Ogólnie poznawanie randomowych ludzi podczas gry mnie mało interesuje (chyba, że gra bliska memu sercu) i czaty też mnie trochę nikogo.
  • 0

#3 keogh Napisany 14 września 2010 - 23:19

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
Z blera w tak, krótkim czasie od premiery uzbierał aż 4. randomowych ziomków, natomiast w leciwyn wipku mam dwóch.

Co przemiawia znowu za tym że blur>wipek :cry:
  • 0

#4 Daddy Napisany 15 września 2010 - 09:32

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 928 Postów:
Ja przypadkowych nie mam, jednego kumpla mam z miasta, reszta z tego forum, część sam zapraszałem, część sama zaprosiła. Pozdrawiam :hejka:
  • 0

#5 pumba132 Napisany 15 września 2010 - 14:34

pumba132

    Komendant Melanżu

  • Forumowicze
  • 2 703 Postów:
 Ja mam kilku anonymów na liście. Kiedyś grając w U2 byłem z takim jednym w teamie i trochę mu pomogłem, bo sobie chłopak nie radził. Potem (jakies 4 miechy od poznania go) jak kupiłem mapki i grałem trochę w multi to dołączyłem do niego i miał włączony headset... Okazało się że to jakieś 13-15 letnie dziecko z USA. W dodatku po barwie głosu poznałem, że chyba jest czarny. Darł się tym swoim brzydkim american english i n00bił, więc go olałem. A szkoda bo od wfanka znam jednego (chyba tego niemca od blingtrophy) i równy z niego gostek :) Co jakiś czas spyta w co gram i zapewnia, że jak będę chciał blinga strzelić to służy pomocą :)

Oprócz tego dużo ludzi z forum mam na liście znajomych. Graliśmy nałogowo w KZ2 i mam nadzieję, że przy GT5 też będą takie schadzki :P
  • 0

#6 Zeus-Nelson Napisany 15 września 2010 - 16:31

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
Z osób poznany na PSN moja lista rozrasta się głównie podczas gry w MW2 (jakby nie było w to najczęściej gram, a na serwerach kręci się multum polaków-szkoda tylko że większość z nich to irytujące nOOby albo dzieci CODa). Na dobrą sprawę parę osób poznanych podczas gry polubiłem i zawsze chętnie z nimi gram jeśli zaproszą do party...poza tym pare osób chociażby pomagało mi nabijać trofea w co-opie,itd.
Z forum najmilej wspominam Debeefa z partyjki w KZ2 wraz ze Scorpiem xD
I Voo z którym swego czasu grywałem w multi w RDR ;)
  • 0

#7 Kradziej Napisany 15 września 2010 - 16:52

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Nie wiem, co ten temat robi w Gawędach. Do PS3 z nim!

Sam na mojej friendsliście PSN nie mam żadnych poznanych podczas szpilania kolesi... ale to raczej dlatego, że na PS3 nie napinam zbytnio w multi. Tak to trzej znajomi z "rila", forumowicze i jeszcze paru netowych znajomych.
  • 0

#8 oranje Napisany 15 września 2010 - 17:19

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 110 Postów:
Miałem kilka anonimów, ale po czasie ich wykopałem. Kiedyś po partyjce w CoD4 zaprosiła mnie jakaś ElkaPolkowice, ale długo się nie logowała (jakieś 3 miechy), więc się z nią pożegnałem. Większość znajomych mam z forum N+, plus kilka z PE (ustawka BC2- z jednym nawet do szkoły chodziłem [Dark Sarge) i o tym nie wiedziałem). Reszta to osoby które znam osobiście, czyli kuzyn, brat, kumpel ze szkoły, Pico, Wredna i Scorp (chociaż ci ostatni to też z forum :P).
  • 0

#9 Grz3chu Napisany 15 września 2010 - 19:15

Grz3chu

    Rise and shine, Mr Freeman, rise and … shine.

  • Forumowicze
  • 2 849 Postów:
Większa część znajomych na PSN to tutejsi forumowicze, dalej mam też paru znajomych z klanu, którzy pokupowali sobie PS3. Muszę się pochwalić aż jednym realnym znajomym, który kupił PS3 tydzień temu. Jeden ziomek na mojej liście to jakiś gnojek z Anglii, z którym przyjemnie mi się grało raz w Burnouta i postanowił mnie dodać po tym do znajomych. Niestety na PSN ostatnio był z rok temu.
  • 0

#10 pumba132 Napisany 15 września 2010 - 21:17

pumba132

    Komendant Melanżu

  • Forumowicze
  • 2 703 Postów:
Mam 3 kumpli, których znam osobiście, ale to cienkie bolki. Żaden nie ma więcej niż 5 gier w kolekcji, a PS3 to ich pierwsza konsola eva.
  • 0

#11 keogh Napisany 15 września 2010 - 21:23

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
ankietke dodałem
  • 0

#12 Wredna Napisany 16 września 2010 - 20:04

Wredna

    Suck my left one

  • Forumowicze
  • 2 509 Postów:
W znajomych mam głównie ludzi z naszego forum, chyba ze dwie czy trzy osoby znajome ze swoich okolic i trochę osób np. z Playfire, z którymi grałam w Killzone'a, LBP i Uncharted.
  • 0

#13 piterekd Napisany 17 września 2010 - 01:41

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:

Mam 3 kumpli, których znam osobiście, ale to cienkie bolki. Żaden nie ma więcej niż 5 gier w kolekcji, a PS3 to ich pierwsza konsola eva.


No to już nie jestem cienkim bolkiem :^^: Oczywiście jeżeli chodzi o gry i xbota ;)
  • 0

#14 Sylvan Wielki Napisany 03 października 2010 - 19:36

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 610 Postów:
Zdarzało się, że ktoś zachwycił w Tekken 6 (przykładowo) na tyle, iż postanowiłem go dodać w celach dalszych walk. Ewentualnie ktoś z kim przedzierałem szlaki w DiRT2/Shift/PES przykładowo. W głównej mierze są to jednak znajomi.

Z osób poznany na PSN moja lista rozrasta się głównie podczas gry w MW2 (jakby nie było w to najczęściej gram, a na serwerach kręci się multum polaków-szkoda tylko że większość z nich to irytujące nOOby albo dzieci CODa). Na dobrą sprawę parę osób poznanych podczas gry polubiłem i zawsze chętnie z nimi gram jeśli zaproszą do party...poza tym pare osób chociażby pomagało mi nabijać trofea w co-opie,itd.
Z forum najmilej wspominam Debeefa z partyjki w KZ2 wraz ze Scorpiem xD
I Voo z którym swego czasu grywałem w multi w RDR ;)

Bestia z kanciapy, dobrze gra. Warto mieć go w swojej drużynie podczas batalii.
  • 0

#15 Sotaku Napisany 03 października 2010 - 23:24

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 662 Postów:
Miło czytać :)

Ja mam z KZ2 parę osób i kilka z LBP, reszta to osoby z różnych for i znajomi, ale najwięcej osób z Naszego forum. Granie drużynowo z ekpą z neoplus corps w Killzone 2 to nadal najlepsza moja zajawka w historii online, liczę na KZ3 oraz GT5 jeśli dużo ludzi z forum go kupi, bo w PESa mogę chyba tylko z Wredną i Pico pograć.
  • 0

#16 Shin Ryu Napisany 04 października 2010 - 14:00

Shin Ryu

    Polish Dragon

  • Forumowicze
  • 760 Postów:
Ja mam chyba z 60 luda na liście :blink: Koło 20 z forum NEO+, kilku z playfire.com, kilku z forum o serii RE i kilku z reala. Do tego 3 dziewczyny (w tym Wredna ;) ) i kilku obcokrajowców. Z obcokrajowców to przewinął się Niemiec, Anglik, Hiszpan, Nowozelandczyk oraz Amerykanin i Japończyk których mam do dziś. Sporo luda poznałem przy graniu w LBP i U2.
Co do Japończyka to poznałem go podczas sesji w RE5 (pomyślałem że pocioram sobie z jakimś azjatą) - przeszliśmy razem drugą połowę gry. Swego czasu nieźle mnie zmasakrował w Street Fighter IV - na 20 rund wygrałem 2 (oczywiście wszsytkie walki wygrał ;) ). Istny diabeł, zbierałem koparę z podłogi :twisted:
  • 0

#17 Sylvan Wielki Napisany 05 października 2010 - 12:24

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 610 Postów:
O tak. Skośnookiego dobrze mieć na liście.

Miło czytać :)

Ja mam z KZ2 parę osób i kilka z LBP, reszta to osoby z różnych for i znajomi, ale najwięcej osób z Naszego forum. Granie drużynowo z ekpą z neoplus corps w Killzone 2 to nadal najlepsza moja zajawka w historii online, liczę na KZ3 oraz GT5 jeśli dużo ludzi z forum go kupi, bo w PESa mogę chyba tylko z Wredną i Pico pograć.

Taki czas Debeef. Coraz mniej osób w to gra. Ja, swego czasu, gdy majstrowałem przy platynie w PES 2010 sporo grałem. Całkiem nieźle mi przy tym szło. Teraz jednak, jest na binarnej emeryturze, na półce, wraz z pozostałymi PES.
  • 0

#18 Sotaku Napisany 05 października 2010 - 16:55

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 662 Postów:
u mnie dziś poszedł, bo platynka była i zamieniłem na nfs shift mam nadzieję, że pobawię się dobrze przed GT5
  • 0

#19 Sylvan Wielki Napisany 05 października 2010 - 20:48

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 610 Postów:
Okrutnie postąpiłeś ze znajomym. Też coś zadziałać będzie trzeba w tym segmencie. Skoro ktoś się osiem miesięcy nie zgłaszał to może sprzedał konsole, lub odszedł w zaświaty. Trzeba zrobić misce dla nowych. A przy Shift będziesz bawił się przednio - kapitalna gra, a sama platyna, bardzo łatwa.
  • 0

#20 Sotaku Napisany 05 października 2010 - 23:04

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 662 Postów:
chciałem robić porządki, ale z tego co pamiętam nie wyrzucałem nikogo ze znajomych, nawet Magdziarz który od 5 miesięcy się nie zgłasza niezmiennie zajmując ostatnie miejsce na liście nadal się na niej znajduje...
  • 0

#21 Shin Ryu Napisany 08 października 2010 - 15:58

Shin Ryu

    Polish Dragon

  • Forumowicze
  • 760 Postów:

nawet Magdziarz który od 5 miesięcy się nie zgłasza niezmiennie zajmując ostatnie miejsce na liście nadal się na niej znajduje...

Oj Magdziarz to jest super ziomek :D Najlepiej gra sie z nim w Uncharted 2, dobre teksty rzuca :D Swego czasu myślałem że zginął jakąś tragiczną śmiercią, ale posłał mi info że jest za granicą (chyba Norwegia) i że nie ma neta. Kiedyś wróci na PSN, więc trzymaj chłopa na liście :)
  • 0

#22 Razel Napisany 08 października 2010 - 15:59

Razel

    Błędny rycerz

  • Forumowicze
  • 11 406 Postów:
Nie mam żadnego funfla z psna, ale nie było takiej opcji do wyboru na liście.
  • 0

#23 Sotaku Napisany 08 października 2010 - 21:28

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 662 Postów:
bo to dział current gen ;)
  • 0

#24 Raikoh Napisany 11 października 2010 - 12:34

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Mam ludzi z forum N+, plus kilku z innych dwóch for. Jednak największa liczba (przynajmniej pięćdziesiąt) to ludzie poznani w Demon's Souls którzy sami mnie zapraszali do znajomych- ja może jakieś 8 osób zaprosiłem.
  • 0