Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ninja Gaiden 3

Team Ninja KoeiTecmo WiiU PS3 X360

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
331 odpowiedzi na ten temat

#1 Danteusz Napisany 15 września 2010 - 14:54

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 836 Postów:
Gra jest zapowiedziana, dużo więcej nie wiadomo, poza jednym obrazkiem
http://www.videogame...3_revealed.html

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 19 marca 2018 - 13:07

  • 0

#2 Genjuro Napisany 15 września 2010 - 15:50

Genjuro

    Pikachu

  • Narybek
  • 68 Postów:
"The game's currently without a firm release date or platforms." No to teraz wyscig - kto ma grubszy portfel :D Licze ze bedzie multiplatformowa ( albo ex na ps3 :D ). W kazdym razie fajnie ze powstaje, w sigme 2 swietnie mi sie gralo 8)
  • 0

#3 ACZ Napisany 15 września 2010 - 15:55

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
Nie wiem tylko czy MS i Sony zależy na exie, podejrzewam że nie, OLO. No chyba, że MS bo nie mają exów na 2011.
  • 0

#4 Godot Napisany 15 września 2010 - 20:16

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Gears of War 3?
  • 0

#5 Shinigami Napisany 15 września 2010 - 20:19

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
No cóż, dzięki zapowiedzi DmC już wiem, że do trzech razy sztuka. Tym razem mam dobry argument, żeby się do NG przekonać.
  • 0

#6 Nyjacz Napisany 15 września 2010 - 20:56

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 970 Postów:
Ninja Gaiden: Sigma nie ukończyłem, bo pod wpływem emocji, wymieniłem grę na coś innego. Doszedłem do 15 chapteru, pamiętam. Gra mi się podobała, ale nieraz strasznie wkurzała (głównie elementami platformowymi, które TAK SAMO JAK W DMC SĄ DO DUPY). Ogólnie przypomniała mi stare czasy, ma taki feeling PS2owych gier. Jest zróżnicowana, dość niebrzydka była, no i ten system walki... Dałbym ósemeczkę, chociaż wiem, że gra ma tak wspaniały system, że niektórzy dają i dychy. Tylko klimat mnie po prostu wkurza i cały ten durny design. Lubię japońską szkołę gier i w ogóle, ale NG jest tak cholernie bezpłciowy, że szok.

Ninja Gaiden II. Ładniejsza grafika. I +25 do bezpłciowości i kiczu. Dla mnie mocny średniak. Wszystko psuje ten design. I też nie przeszedłem (ostatniej walki - jest trudna!).

No i Ninja Gaiden 3 - gra, którą kupię, będę się jarał i mam nadzieję, że przypasuje mi bardziej niż poprzednie. I oczekuję tego samego systemu gry. Serio. Chcę po prostu by nabrało to jakiegoś charakterystycznego kształtu.
  • 0

#7 BeSOS Napisany 15 września 2010 - 22:22

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
na 200% będzie multiplatforma, exclusivy wymarły już /prawie/ oficjalnie i całe szczęscie.
  • 0

#8 Genjuro Napisany 15 września 2010 - 22:43

Genjuro

    Pikachu

  • Narybek
  • 68 Postów:
@Nyu
Moj kumpel jest maniakiem serii ninja gaiden i powiedzial mi ( kiedy ja mu mowilem o poziomie trudnosci w sigma 2 kiedy ja przechodzilem), ze sigma i sigma 2, to pikus w porownaniu z wersjami z xboxa, pod wzgledem poziomu trudnosci i brutalnosci.
Generalnie lubie gry ktore stanowia wyzwanie, ale zeby to nie bylo przegiecie na skale siwych wlosow i wrzodow na zoladku ze wscieklosci.Mam nadzieje ze team ninja bedzie pamietal, ze gracze na modle oldschool'u to nie tylko pure hardcorowcy.
  • 0

#9 Shinigami Napisany 15 września 2010 - 22:53

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Nie ma już u nich Itagakiego, więc zmniejszenie poziomu trudności jest raczej bardziej niż pewne.
  • 0

#10 Nyjacz Napisany 16 września 2010 - 18:52

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 970 Postów:
Kompletnie nie chodzi o to, że były za trudne. Chodzi o to, że nie są na tyle fajne, bym PODSTAWOWY poziom trudności musiał przechodzić tak się męcząc. DMC na DMD jest genialny i zawsze będę uważał, że DMC > NG. Ja Ninja Gaiden II chciałem sobie po prostu przejść, NIE masterować ogrom mojego cennego czasu. Uważam, że ta gra nie jest tego warta.
  • 0

#11 ACZ Napisany 16 września 2010 - 21:56

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
Dokładnie. Zgadzam się. Gra nie jest tak fajna, aby się męczyć z niebotycznie wysokim poziomem trudności.
  • 0

#12 Raikoh Napisany 17 września 2010 - 07:00

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Przepraszam bardzo NG na xboxa wymiatała swoją zajebistością.
  • 0

#13 Shinigami Napisany 17 września 2010 - 11:29

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:

Kompletnie nie chodzi o to, że były za trudne. Chodzi o to, że nie są na tyle fajne, bym PODSTAWOWY poziom trudności musiał przechodzić tak się męcząc. DMC na DMD jest genialny i zawsze będę uważał, że DMC > NG. Ja Ninja Gaiden II chciałem sobie po prostu przejść, NIE masterować ogrom mojego cennego czasu. Uważam, że ta gra nie jest tego warta.

Wiem, wiem. I się zgadzam. NG, choć ma fajny system walki, wygląda okropnie (zaznaczę, że moim zdaniem, bo się zaraz zlecą), a z zamkniętymi oczami grać nie będę. Zresztą, podchodziłem do każdej części i system walki na tyle różni się od tego z Devila i Bayo, że trudno mi się do niego przyzwyczaić, a świat gry mnie do tego nie zachęca.
  • 0

#14 Godot Napisany 17 września 2010 - 16:09

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Design w NG ssie. Straszliwie. Jak odkurzacz. Z połykiem. Każda plansza jest gorsza od poprzedniej. Każdy chapter gorszy od poprzedniego. Gdyby cała gra miała klimaty jak pierwszy - byłaby genialna. A tak grze został fantastyczny system walki (po opanowaniu wymiata się konkretnie i jest się nietykalnym). I tyle. Bo cała reszta poniżej krytyki
  • 0

#15 DanielPoland Napisany 17 września 2010 - 16:42

DanielPoland

    Toad

  • Narybek
  • 8 Postów:
Mozliwe ze nas zaskocza nowym NG3 juz sam fakt ze Ryu bedzie bez maski. Moze fabula wrescie w tej grze zawita. Jesli bedzie Co-op to proponuje zeby wrescie dobrze zrobili Online bo obecnie 60% ludzi co kupilo gre na ps3 ma lagi. Oby podniesli poziom trudnosci bo NGS2 to tylko Co-op dawal w dupe przez lagowanie graczy co bardzo meczylo w zrobieniu Platyny. I modle sie o poprawieniu bugow bo gra czasami oszukuje nas. Powinni tez zaniechac spam shurikenow i strzalow z bazuk lub innej broni bo to jakis Joke. :evil:
  • 0

#16 xell Napisany 20 września 2010 - 08:25

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 228 Postów:
OLO. Design w NG ma o wiele większy urok niż takie DMC. Jest po prostu za***iście absurdalnie (wikołaki w koloseum, walka z pedałem na szczycie Statuy Wolności itp.), że nie wiem, jak się to może nie podobać. Fabularnie też gra do niczego nie pretenduje - w cutscenkach są zabawne ewolucje i cycki i nic więcej. Znacznie to lepsze niż pretendujące do poważnych DMC i GOW, gdzie kicz się przelewa. (bayonetta mi się podoba swoją nonsensownością, ale jeszcze w nią nie grałem)

Jeśli chodzi o trudność - dwójka była przegięta, ale nie w sensowny sposób, wielu przeciwników było zwyczajnie tanich (kilku gości strzelających kilkoma naprowadzającymi rakietami naraz, eksplodujące shurikeny przerywające wszystkie akcje ofensywne Ryu, bossowie wymagający błyskawicznego celowania z łuku itp.) - widać, że brakowało pół roku balansowania tego wszystkiego, żeby to wszystko było do ogarnięcia przez normalną osobę. Ponoć Sigma była technicznie i trudnościowo znacznie lepiej doszlifowana, oby trójka też była.
  • 1

#17 BeSOS Napisany 20 września 2010 - 08:46

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Mi by sie marzyło, aby w NG3 TN poztsoało przy klimatach 1szego levelu z NG, ale znając życie znów zaczną mieszać kosmiczne statki z innym surrealistycznym badzewiem -zawsze mi sie to nie podobało w Gaidenach. Natomiast gameplay będzie bardzo łatwo ulepszyc, bo przeciez już dwójka pomimo tanich zagrywek ze strony AI była niesamowicie wciągająca. Teco juz wielokrotnie mówiło (Itagaki zreszta też), ze przeginali z poziomem trudności i teraz nie wierze, żeby tego nie poprawili.
  • 0

#18 Raikoh Napisany 20 września 2010 - 18:55

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Mi by sie marzyło, aby w NG3 TN poztsoało przy klimatach 1szego levelu z NG


O tak!!! Tylko raczej nic z tego ...
  • 0

#19 Texz Napisany 20 września 2010 - 18:57

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Ja bym chciał więcej mrocznych katakumb jak w jedynce.
  • 0

#20 DanielPoland Napisany 24 września 2010 - 17:56

DanielPoland

    Toad

  • Narybek
  • 8 Postów:

OLO. Design w NG ma o wiele większy urok niż takie DMC. Jest po prostu za***iście absurdalnie (wikołaki w koloseum, walka z pedałem na szczycie Statuy Wolności itp.), że nie wiem, jak się to może nie podobać. Fabularnie też gra do niczego nie pretenduje - w cutscenkach są zabawne ewolucje i cycki i nic więcej. Znacznie to lepsze niż pretendujące do poważnych DMC i GOW, gdzie kicz się przelewa. (bayonetta mi się podoba swoją nonsensownością, ale jeszcze w nią nie grałem)

Jeśli chodzi o trudność - dwójka była przegięta, ale nie w sensowny sposób, wielu przeciwników było zwyczajnie tanich (kilku gości strzelających kilkoma naprowadzającymi rakietami naraz, eksplodujące shurikeny przerywające wszystkie akcje ofensywne Ryu, bossowie wymagający błyskawicznego celowania z łuku itp.) - widać, że brakowało pół roku balansowania tego wszystkiego, żeby to wszystko było do ogarnięcia przez normalną osobę. Ponoć Sigma była technicznie i trudnościowo znacznie lepiej doszlifowana, oby trójka też była.


Haha ty mowisz o Ngs2 na Ps3 ta gra jest tak zbugowana ze glowa boli. Skakanie potworkow w bok zeby cie zlapac, Zolnierze z bazukami patrza w inna strone a w calkiem inna leci pocisk, Zed Pipa jedna stan kiedys za plecy jak bedzie strzelal firebalami przeleca przez niego, jesli stoisz za bossem i on zaczyna lapac z tego co pamietam zawsze lapia do przodu oj zdziwisz sie jak plecy cie zlapia Lol. Robisz izune drop lecisz do gory i zaczynasz spadac i patrze a na dole stoji pajac z wyciagnieta reka zeby cie zlapac po puszczeniu zwlok jakiegos lolka lol. Czasami robisz unik a gra robi Cie w h*ja nie zalicza ci uniku najczescie tak sie dzieje jak boss chce nas zlapac albo na Elizabeth jak dashuje. I powiem ci jest tego jeszcze od h*ja nie bede tu wypisywal a napewno Tecmo moze sie pochwali Online co-op jest tak spierdolone ze glowa boli 60% ludzi co kupilo gre ma lagi dla porownania nie mam lagow w zadnej grze tylko w Smierdzacym Ngs2. Gre lubie ale jesli bedzie takie Online jak w Ngs2 to im podziekuje szkoda nerwow. Proponuje im sie przylozyc bo do innych Teamow zwlasza Online Tecmo zostalo bardzo daleko w tyle To jest normalnie jakis Joke..
  • 0

#21 xell Napisany 24 września 2010 - 18:45

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 228 Postów:
Nie grałem w żadną Sigmę, jedynie 1/Black/Sigma, jak faktycznie jest tak zbugowana to kiepsko. Zawsze czytałem, że jest lepiej dopracowana i zbalansowana.
  • 0

#22 MonsieurWoland Napisany 24 września 2010 - 19:19

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 249 Postów:

Mi by sie marzyło, aby w NG3 TN poztsoało przy klimatach 1szego levelu z NG,


Jedyn, ah Jedyn :oops: czytasz w moich myslach.
  • 0

#23 Ryan Napisany 24 września 2010 - 19:49

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

Haha ty mowisz o Ngs2 na Ps3 ta gra jest tak zbugowana ze glowa boli. Skakanie potworkow w bok zeby cie zlapac, Zolnierze z bazukami patrza w inna strone a w calkiem inna leci pocisk, Zed Pipa jedna stan kiedys za plecy jak bedzie strzelal firebalami przeleca przez niego, jesli stoisz za bossem i on zaczyna lapac z tego co pamietam zawsze lapia do przodu oj zdziwisz sie jak plecy cie zlapia Lol. Robisz izune drop lecisz do gory i zaczynasz spadac i patrze a na dole stoji pajac z wyciagnieta reka zeby cie zlapac po puszczeniu zwlok jakiegos lolka lol. Czasami robisz unik a gra robi Cie w h*ja nie zalicza ci uniku najczescie tak sie dzieje jak boss chce nas zlapac albo na Elizabeth jak dashuje. I powiem ci jest tego jeszcze od h*ja nie bede tu wypisywal a napewno Tecmo moze sie pochwali Online co-op jest tak spierdolone ze glowa boli 60% ludzi co kupilo gre ma lagi dla porownania nie mam lagow w zadnej grze tylko w Smierdzacym Ngs2. Gre lubie ale jesli bedzie takie Online jak w Ngs2 to im podziekuje szkoda nerwow. Proponuje im sie przylozyc bo do innych Teamow zwlasza Online Tecmo zostalo bardzo daleko w tyle To jest normalnie jakis Joke..

Gdzieś w tej tyradzie umknęło Ci słowo "design" o którym była cytowana przez Ciebie wypowiedź. ;]
  • 0

#24 DanielPoland Napisany 25 września 2010 - 14:10

DanielPoland

    Toad

  • Narybek
  • 8 Postów:
Mozliwe. Gra wyglada swietnie i klimat tez mi sie podobala mysle ze Tecmo postara sie w NG3 mam taka nadzieje. Sory ze pojechalem Ngs2 ale naprawde jest kiepsko z tymi bugami:P

Ps: Wydaje mi sie ze duzo osob mialo chec rozwalic pada przez bugi i jeden grab i smierc:P
  • 0

#25 ACZ Napisany 08 listopada 2010 - 11:00

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
Szykują się przepotężne zmiany w serii. Ma to być restart serii.
Yosuke Hayashi, szef studia Team Ninja:

"To będzie zupełnie nowy początek. Nie chcemy wiązać tego tytułu z przeszłością. Nowy Ninja Gaiden nie będzie cierpiał z jej powodu. Dostarczymy Wam współczesną grę akcji."

http://www.ps3site.p...-serii-2/56524/
  • 0

#26 GrzesiekMB Napisany 08 listopada 2010 - 11:11

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:

"To będzie zupełnie nowy początek. Dostarczymy Wam współczesną grę akcji."


4-5 godzinny samograj? :cf:
  • 0

#27 Raikoh Napisany 08 listopada 2010 - 15:32

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
IMO fani będą zawiedzeni, bo czuję, że będzie to casualowa kupa.
  • 0

#28 Texz Napisany 08 listopada 2010 - 16:12

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
:lol:

Ciekawe czy będzie obsługa Kinecta.
  • 0

#29 MonsieurWoland Napisany 08 listopada 2010 - 16:19

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 249 Postów:

Szykują się przepotężne zmiany w serii. Ma to być restart serii.


Skonczy sie na tym, ze dadza Ryu man boobsy.
  • 0

#30 Shinigami Napisany 08 listopada 2010 - 16:21

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
No, czyli rozumiem, że nie tylko DMC postanowiono zniszczyć. Szkoda kolejnej serii, jeśli tak to będzie wyglądało.
  • 0



Inne z tagami: