Skocz do zawartości

Zdjęcie

F.3.A.R.

Day 1 Studios Warner Bros. PS3 X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
56 odpowiedzi na ten temat

#1 Ryan Napisany 16 września 2010 - 10:45

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Wiem, że gra w zasadzie nikogo, ale że nie ma tematu, to założę. wink.gif Ma wyjść Q1 2011 i pracuje nad nią Day 1 Studios, ludzie odpowiedzialni niegdyś za MechAssault 1 i 2. A że w FEAR są mechy, przynajmniej ta część może być w miarę ok. smile.gif W grze wcielimy się zarówno w protagonistę jak i głównego złego z jedynki (Point Man i Paxton Fettel, odpowiednio). Ma być obowiązkowy cover system i twórcy twierdzą, że to "ewolucja covera". Ta, jasne. ;>

Strona gry:
http://www.whatisfear.com/

Ostatni trailerek, w razie gdyby ktoś nie widział jeszcze:
SD:
HD:

Pozostałe materiały video na GT:

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 20 marca 2018 - 12:59

  • 0

#2 ACZ Napisany 16 września 2010 - 12:20

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 139 Postów:
Ja w żadnego Feara nie grałem, więc jestem zainteresowany. Do czasu wyplucia trójki planuję chociaż dwójkę przejść.
  • 0

#3 Ryan Napisany 16 września 2010 - 12:57

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Jedynka jest lepsza gameplayowo, ale grafika już dzisiaj trochę biedzi. ;]
  • 0

#4 Amethyzt Napisany 16 września 2010 - 14:40

Amethyzt

    Mega Man

  • Narybek
  • 94 Postów:
Ja tam czekam na trojeczke, ciekawe czy bedzie tak dobra jak jedynka. Dwojka zreszta tez byla niezla.
  • 0

#5 Nyjacz Napisany 16 września 2010 - 19:57

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:
Jedynką swego czasu się sporo zajarałem, demo dwójki mnie zniesmaczyło. Kompletnie nie jaram się, zniszczyli dobrze zapowiadającą się serię.
  • 0

#6 Raikoh Napisany 17 września 2010 - 06:58

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Ja w żadnego Feara nie grałem, więc jestem zainteresowany. Do czasu wyplucia trójki planuję chociaż dwójkę przejść.


Nie trać czasu na FEAR2. Nic nie straszy, a shooterek z tego średni. Ja wymiękłem w połowie gry ... z nudów.
  • 0

#7 Daddy Napisany 17 września 2010 - 09:39

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 945 Postów:
Jedynkę skończyłem kiedyś na PC, ostatnio ponownie kupiłem za 9,99, aby sobie fabułę przypomnieć, potem zamierzam myknąć F2 i F3 jestem zainteresowany, ale nie jakoś na potęgę. Warto sprawdzić samemu od F1 i przekonać się, czy taki klimat odpowiada.
  • 0

#8 Raikoh Napisany 24 czerwca 2011 - 17:57

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Gra wpadła w moje łapki. Jutro pierwsze wrażenia, a w poniedziałek recenzja. Tak, tak Ryan :cf:
  • 0

#9 Druciak Napisany 25 czerwca 2011 - 16:16

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:
Pograłem i przeszedłem pierwszy poziom. Na początku od razu się rzuca mroczność gry, krwawe intro, krwawe sceny, zjawy, majaki itp nadają grze naprawdę dobrego klimatu. Co mnie zdziwiło to w grze zdobywamy poziomy doświadczenia robiąc konkretne zadania jak zabicie 20 gości z pistoletu, 5 z granata itp. Na kazdej planszy poukrywane są ciała, które możemy uwspółistnieć z bratem, nie wiem po co, ale dostajemy za to 1500pkt i ciało znika. Grafika(gram na PC) jest naprawdę ładna(full), cienie są wyraźne, słońce wlatuje do pokoju i robi naprawdę dobre wrażenie, jestem zachwycony. :)
Ciosy są fajne, jak na razie tylko dwa, ale zawsze coś. Pierwszy to soczyste wbicie noża w kark(gdy sie zajdzie ofiarę od tyłu), drugi to rozbieg, skok i kopniak w powietrzu. :D Kolejne "skille" odblokowuje się zdobywając wyższy poziom postaci. Jak pogram więcej to napiszę jak się dalej gierka prezentuje. :P
  • 0

#10 Zois Napisany 26 czerwca 2011 - 16:48

Zois

    Silenzio Prima Della Lotta

  • Forumowicze
  • 5 805 Postów:
hmm...w piatek zaczalem grac w pierwsza czesc - teraz robie scenariusz fettelem w 3ciej czesci. wkrecilem sie ostro - jednakze...

Spoiler

  • 0

#11 Raikoh Napisany 26 czerwca 2011 - 16:56

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Ja jestem na ostatnim rozdziale. Dziś skończę i zaczynam multi. Jutro już zapewne będę płodził reckę.
  • 0

#12 Zetsuharda Napisany 26 czerwca 2011 - 21:48

Zetsuharda

    Blanka

  • Narybek
  • 206 Postów:
Z F.E.A.R 3, bardziej robi się shooter taki typowy (co nie jest plusem)i trochę mało strasznych scen jest, ale za to grafika jest przepiękna.
  • 0

#13 Zois Napisany 26 czerwca 2011 - 23:36

Zois

    Silenzio Prima Della Lotta

  • Forumowicze
  • 5 805 Postów:
chcialem napisac dlugiego posta o tym jak to wkurza mnie rozwoj tej serii, ale skroce to tylko do tych dwoch zdan.
pierwsza czesc super, druga juz gorzej, w trzeciej klimat ulecial, zostaly za to "konsolowe" upraszczacze rozgrywki jak miliard przeciwnikow z ktorych zaden nie umie strzelac (ok ok na jakims super hard bylby milard przeciwnikow z ktorych akzdy umie strzelac - to tez nie dla mnie), nie ma poszukiwania broni,apteczek bo zdrowie sie samo uzupelnia, a przedmioty sie same podswietlaja (od drugiej czesci juz)...jestem rozczarowany

aha - no i jak pisze Zetsuharda - strasznych scen malo. w zasadzie ja nie znalazlem ani jednej. czy w ogole latarki sie uzywalo w tej czesci tak btw ? bo pamietam ze w jedynce to non stop
  • 0

#14 Zetsuharda Napisany 27 czerwca 2011 - 12:54

Zetsuharda

    Blanka

  • Narybek
  • 206 Postów:

aha - no i jak pisze Zetsuharda - strasznych scen malo. w zasadzie ja nie znalazlem ani jednej. czy w ogole latarki sie uzywalo w tej czesci tak btw ? bo pamietam ze w jedynce to non stop


Wiesz, w tej części jest parę miejsc, gdzie latarka jest niezbędna, ale dużo mniej tego jest niż w jedynce
  • 0

#15 Koksiak Napisany 27 czerwca 2011 - 15:55

Koksiak

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 651 Postów:
Pytanko
Czy jest opcja by na dwóch konsolach grac kampanie ?? To znaczy ja gram u siebie a jakiś mój kumpel u siebie i chcemy razem w kampanie pograc ,jest taka opcja?? I na czym multi polega?
  • 0

#16 Cudak Napisany 27 czerwca 2011 - 15:57

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 980 Postów:

Ja jestem na ostatnim rozdziale. Dziś skończę i zaczynam multi. Jutro już zapewne będę płodził reckę.


Kłamca.

Pytanko
Czy jest opcja by na dwóch konsolach grac kampanie ?? To znaczy ja gram u siebie a jakiś mój kumpel u siebie i chcemy razem w kampanie pograc ,jest taka opcja?? I na czym multi polega?


Nikt nie sprzeda Ci tej gry.
  • 0

#17 Koksiak Napisany 27 czerwca 2011 - 15:58

Koksiak

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 651 Postów:
Sprzeda.Prosze o odpowiedź.
  • 0

#18 Raikoh Napisany 27 czerwca 2011 - 18:59

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Cudi cierpliwości :)

Tak, jest taka opcja.
  • 0

#19 Koksiak Napisany 27 czerwca 2011 - 19:11

Koksiak

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 651 Postów:
DObra,kto chce ze mną grac na ps3 w kampanie?! :olo:
  • 0

#20 Druciak Napisany 27 czerwca 2011 - 19:40

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:
Nikt. :cf:
  • 0

#21 Druciak Napisany 02 lipca 2011 - 13:04

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:
Ktoś kto przeszedł grę może powiedzieć ile w niej jest rozdziałów i na ile starcza rozgrywka? Bo ja w jakieś 40 minut przeszedłem dwa rozdziały, także coś mi się wydaje, że to nie będzie zbyt długie. ;x
  • 0

#22 Raikoh Napisany 02 lipca 2011 - 18:28

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
To nie jest zbyt długie, a wręcz tragicznie krótkie. Jest 8 rozdziałów, które skończysz w nie więcej jak w 5h.
  • 0

#23 Koksiak Napisany 02 lipca 2011 - 18:39

Koksiak

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 651 Postów:
Rajek gdzie recka?
  • 0

#24 Raikoh Napisany 02 lipca 2011 - 19:22

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Pisałem już 10 razy ... Jeśli będzie to będzie w tygodniu. Już została wysłana, a że teraz Hot Zlot to musi poczekać :)
  • 0

#25 Raikoh Napisany 11 lipca 2011 - 16:03

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Recenzja w N+ to totalna porażka. To musiał być pierwszy horror w jaki grał FAX. Zdanie "są miejsca tak ciemne, że latarka nie pomaga ich rozjaśnić, więc pomagałem sobie spluwą", mniej więcej tak brzmiało, przepraszam bardzo i pytam się gdzie? Ja ani razu nie użyłem latarki i nie dlatego, że jestem kozak, a dlatego, że ta gra jest bardzo jasna od początku do końca.
Dobrze, że Mielu w ramce dał 7/10, bo ocena autora to Comedy Gold. Ogólnie słaba i wprowadzająca w błąd recenzja. Gust niema tu nic do rzeczy :szepart:
  • 0

#26 kubicz Napisany 11 lipca 2011 - 16:12

kubicz

    cham, prostak i odważnik z internetu

  • Forumowicze
  • 2 860 Postów:

Ogólnie słaba i wprowadzająca w błąd recenzja.

Milo widziec samokrytyke. :cf:
  • 0

#27 Druciak Napisany 11 lipca 2011 - 20:46

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:
Akurat F3AR ma niektóre miejsca bardzo ciemne gdzie trzeba użyć latarki, a jak Ty grasz z jasnością TV na maxa to inna sprawa. :szepart:
  • 0

#28 Ryan Napisany 11 lipca 2011 - 21:25

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Standardowo Raikoh musiał się zbłaźnić. :clown:
  • 0

#29 Raikoh Napisany 11 lipca 2011 - 21:38

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Nie. Standardowo Wy się mylicie, gdyż zawsze gram z ustawieniami jakie proponuje gra, lub po prostu średnimi. Mam dobrze ustawioną jasność ogólnie też i w takim DS mam ciemno jak w pupie.
A to, że FAX nie zna się na horrorach i w ogóle na grach to nie moja wina. Prawda jest taka, że recka słaba jak rurki kurzego :szepart:
  • 0

#30 Zois Napisany 11 lipca 2011 - 22:03

Zois

    Silenzio Prima Della Lotta

  • Forumowicze
  • 5 805 Postów:
nie czytalem recenzji (a mialem dzis kupic n+ ale pomyslalem ze po ch*j ?) ale jesli chodzi o uzywanie latarki w f3ar to ja rowniez mimo ze przy kalibracji ustawilem na niezla ciemnie, to podczas gry nie musialem uzywac.

jaka ocena padla w n+ ze w ramce bylo 7/10 ? chyba nie 9??
chetnie sie zapoznam z argumentami Faxa, jutro kupie gazete


a btw w psx jakas recka jest?
  • 0



Inne z tagami: