Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gry do ściągania, czyli XBLA, PSN, eShop


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1094 odpowiedzi na ten temat

#61 Kradziej Napisany 22 września 2010 - 15:47

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Dzisiejszy update PS Store: http://blog.eu.plays...september-2010/
Z nowych gier najciekawszy wydaje się być DeathSpank: Thongs of Virtue, do tego dostaliśmy Sonic Adventure i jakiegoś Sky Fightera. W wersji trial & unlock Blade Kitten. I to w zasadzie tyle.
  • 0

#62 Grz3chu Napisany 22 września 2010 - 16:22

Grz3chu

    Rise and shine, Mr Freeman, rise and … shine.

  • Forumowicze
  • 2 849 Postów:
ten Sonic Adventure wart jest tych 36zł ? To jest 2d czy 3d ?
  • 0

#63 ACZ Napisany 22 września 2010 - 16:43

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
To konwersja z dreamcasta i jest to crap nie warty grosza.
  • 0

#64 Eldarion Napisany 22 września 2010 - 16:51

Eldarion

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 113 Postów:
eeee tam w swoim czasie na Dreamcascie to była świetna gierka mimo takiej sobie kamery , ale ponoć konwersja do bani
  • 0

#65 xell Napisany 22 września 2010 - 16:54

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 228 Postów:
Ściągnij triala i sam sprawdź.
  • 0

#66 cybercotlet Napisany 22 września 2010 - 16:58

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 576 Postów:

To konwersja z dreamcasta i jest to crap nie warty grosza.

Konwersja z PC/GC łajzo

BTW Głosować na przecene dodatków do BF BC2 na LIVE!!!
  • 0

#67 Voo Napisany 22 września 2010 - 22:07

Voo

    ...

  • Forumowicze
  • 691 Postów:


Sky Fighter wygląda fajnie. Na trailerze znaczy ;) Scenka z zatopieniem pancernika chwyciła mnie za serce.

Chyba zaryzykuję te 36 PLN.

Oczywiście jak tylko przejdę Deathspanka II :)
  • 0

#68 hav33n Napisany 22 września 2010 - 22:58

hav33n

    Blanka

  • Narybek
  • 218 Postów:
A moze jestescie w stanie polecic jakies gry ekonomiczne z XBLA?
  • 0

#69 xell Napisany 24 września 2010 - 10:00

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 228 Postów:
Super Meat Boy omija proces certyfikacyjny Microsoftu, co pozwoli bez problemu developerom dodawać nowe poziomy za friko. Nowa zawartość przewidywana jest na początek przyszłego roku.
http://www.gamesindu...t-certification
  • 0

#70 Kradziej Napisany 24 września 2010 - 19:16

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
A mozie bi tak wejśja na komputejki?
  • 0

#71 Kradziej Napisany 26 września 2010 - 10:59

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Skończyłem Secret of Monkey Island - Special Edition. Pora na spisanie wrażeń.
Gra jest wyborna. Fabuła wciąga i jest zabawna w dobrym, absurdalnym stylu. Postacie rządzą, podobnie, jak voice acting - każdego dialogu słuchało mi się przyjemnie. Bardzo spodobał mi się system podpowiedzi - bez niego albo męczyłbym się z grą, albo szybko skołował sobie jakiś poradnik. Nie, żeby zagadki i stawiane przed nami problemy były niemożliwe do rozwiązania bądź absurdalne - zwyczajnie przygodówki to nie moja specjalność, a ja sam jestem dzieckiem epoki leniwej, podcierającej sie GameFAQsami. Ba, niektóre zadania są przewyborne, jak gotowanie zupy na statku czy pirackie pojedynki. Tylko parę razy moim zdaniem za często trzeba było łazić w tę i wewte (patrz: wioska kanibali i reszta Małpiej Wyspy). Dobrze, że tuż przed zakończeniem gry, twórcy zauważyli, że chodzenie w kółko po tych samych miejscówkach jest nudnawe i pomijali ten proces.
Polecam każdemu - żarty są świetne, a piracki klimacik mistrzowski. Nie jestem pewien, ale chyba promocja na PS Store już się skończyła, i obydwie gry z serii znowu kosztują po 36 złotych. Kto nei kupił, ten gapa!
  • 0

#72 Marbel Napisany 26 września 2010 - 12:30

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 278 Postów:
Akurat łażenie tu i tam są esencją przygodówek. Ja nie korzystam z tych podpowiedzi, bo to zabija zabawę. Fakt, czasem wydaje się, że użyło się już wszystko na wszystkim i łazi się godzinę tam i z powrotem.
Co do gry to ostatnio zrobiłem calaka, ale z pierwszego przejścia rozbiły mnie 2 rzeczy - jak Guybrush siedział pod wodą i za Chiny nie umiałem wyleźć stamtąd, bo "coś" mnie trzymało. Rozwiązanie tego wywołało u mnie uśmiech - męczyłem się chyba z godzinę - przeto zdobyłem aczika jak bohater zaczął udawać śniętą rybę. Drugi raz padłem ze śmiechu jak zepchnąłem kamień z urwiska a ten poleciał tam gdzie poleciał (nie spoilując nic nikomu)... MOC!
  • 0

#73 Kradziej Napisany 26 września 2010 - 15:08

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

Akurat łażenie tu i tam są esencją przygodówek.

Nie chodziło mi o łażenie samo w sobie, tylko o przebywanie TEJ SAMEJ trasy kilka razy z rzędu.

Ja nie korzystam z tych podpowiedzi, bo to zabija zabawę. Fakt, czasem wydaje się, że użyło się już wszystko na wszystkim i łazi się godzinę tam i z powrotem.

A ja nie krępowałem się z podpowiedziami - oszczędziłem sobie nerwów (a nerwus jestem!). Co nie oznacza, że nie główkowałem - jednak samodzielne rozwiązanie zagadki zawsze będzie przyjemniejsze od rozwiązania podanego na tacy.

Drugi raz padłem ze śmiechu jak zepchnąłem kamień z urwiska a ten poleciał tam gdzie poleciał (nie spoilując nic nikomu)... MOC!

Kiedy pierwszy raz spychałem głaz z urwiska, kompletnie nie przypuszczałem, jaki to może mieć skutek. Nie powiem, rozwalił mnie on, tak samo jak miły akcent z nim związany w zakończeniu gry :D
  • 0

#74 neo Napisany 26 września 2010 - 15:19

neo

    Mega Man

  • Narybek
  • 121 Postów:
Kupiłem Planet Minigolf w kontekście PlayStation Move. Niestety, zawiodłem się na całej linii i nie polecam. Dołki tworzone przez społeczność bardzo podobne do siebie. 29 zł , ale i tak można było wydać lepiej (np. na Joe Danger) . Za to POLECAM Hamsterball . Jak dla mnie design i pomysł na kolejne poziomy lepszy od Super Monkey Ball .
  • 0

#75 olfeusz Napisany 26 września 2010 - 16:17

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:
To dema golfa nie sprawdziłeś przed tym?
  • 0

#76 logan Napisany 26 września 2010 - 17:18

logan

  • Forumowicze
  • 2 354 Postów:
Move dziala tylko w pelnej.
  • 0

#77 Nexus Napisany 26 września 2010 - 17:30

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 959 Postów:
I to jest dopiero LOL. Specjalnie sciagnalem co by pomachac a tu zonk...
  • 0

#78 olfeusz Napisany 26 września 2010 - 18:38

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:

Move dziala tylko w pelnej.


Nie doczytałem, że w "kontekście Move".
  • 0

#79 Blizzard Beast Napisany 26 września 2010 - 18:59

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
 

Konwersja z PC/GC łajzo

WHAT?! Co ty za pierdoły wypisujesz...

BTW Głosować na przecene dodatków do BF BC2 na LIVE!!!

Żartujesz. Przecenić trzeba PD.

A moze jestescie w stanie polecic jakies gry ekonomiczne z XBLA?

Zainteresuj się Outpost Kaloki X i Kingdom for Keflings. Niestety więcej gier stricte ekonomicznych nie ma.
  • 0

#80 Ney Napisany 26 września 2010 - 19:03

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Dobry jest ten Outpost?
  • 0

#81 Marbel Napisany 26 września 2010 - 19:28

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 278 Postów:
Outpost? Ja to mam chyba na którymś zestawie na płytce. A, że nie mam zielonego pojęcia co to, nie tykam w myśl zasady - nie znasz nie dotykaj bo zepsujesz ;)
  • 0

#82 Blizzard Beast Napisany 26 września 2010 - 22:42

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
 Outpost jest fajny, ale trudny. Trzeba tam mocno kminić co budować, żeby zbierać dobre wyniki. Gra waży niecałe 50 mega (launch title) więc polecam sprawdzić. Ja mam kupionego, ale nie skończyłem jeszcze. 
  • 0

#83 hav33n Napisany 27 września 2010 - 10:19

hav33n

    Blanka

  • Narybek
  • 218 Postów:
A gra ktos jeszcze w Castle Crashers po sieci? Zastanawiam sie wlasnie nad kupnem jakiegos tytulu z XBLA i milo by bylo popykac z kims po live :klaszcze:
  • 0

#84 xell Napisany 27 września 2010 - 13:34

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 228 Postów:
Edge zjechało Hydrophobię z góry na dół, chyba nie ma co się napalać.
  • 0

#85 Blizzard Beast Napisany 27 września 2010 - 19:40

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
W CC też mam jeszcze kupę grania, więc jakby co...
  • 0

#86 Marbel Napisany 28 września 2010 - 08:39

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 278 Postów:
Będzie NBA JAM na XBLA/PSN!!! :klaszcze: Do kupienia oczywiście.
Dobrze, że nie kupiłem Braida jeszcze, będzie kasa na Jam. Info :)
  • 0

#87 Godot Napisany 28 września 2010 - 08:47

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Mówiłem...
  • 0

#88 egonszef Napisany 29 września 2010 - 16:57

egonszef

    ke?

  • Forumowicze
  • 2 454 Postów:
NBA Jam mnie interesi ze względu na fun i niesymulacyjność, i jeżeli będzie poniżej 50 dyszek to biorę na starcie. Poza tym Marbel, Braida bierz i nie marudź, wart kasy jest każdej, a na Jama zdążysz nazbierać. Obejrzałem filmik z gry o tych samolotach i kusi mnie niesamowicie.. coś czuję, żę wystarczy mi odpowiednia chwila i ściągnę troszkę z karty kredytowej :)
  • 0

#89 Marbel Napisany 29 września 2010 - 17:26

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 278 Postów:
Braid będzie musiał znów poczekać - trial nie prezentuje się dobrze. Mam 2000MSP na koncie, 800 pójdzie na Monkey Island 2, zostanie 1200. Byłbym wniebowzięty gdyby Jam kosztował 800, bo by mi jeszcze starczyło 400 na dodatek do Trials HD. Ale Jam ma priorytet. Szczerze mówiąc to mnie już roznosi i chciałbym wiedzieć kiedy, gdzie i za ile to będzie można kupić oraz jak bardzo będzie gra rozbudowana. Wróg u siebie sugeruje, że gra może być wydana na płycie, ale tego bym nie chciał...
  • 0

#90 Kradziej Napisany 29 września 2010 - 17:42

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
http://blog.eu.plays...september-2010/
Dzisiaj na PS Store: Lara Croft & the Guardian of Light (trial & unlock), trial drugiego DeathSpanka, nowe DLC do Borderlands, demko Castlevanii i God of War: Ghost of Sparta. Za tydzień Crashersy? Pliska :(
  • 0