Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gry do ściągania, czyli XBLA, PSN, eShop


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1094 odpowiedzi na ten temat

#1 Kradziej Napisany 16 września 2010 - 20:22

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Do tej pory istniały trzy tematy, każdy poświęcony innej usłudze, co - moim zdaniem - trochę rozdzielało dyskusje. O takim DeathSpanku rozmawiano w dwóch różnych miejsach. Co wy na to, żeby ten temat poswięcić ściągalnym multiplatformom, i tylko o exclusive'ach dyskutować w stosownych działach?

Edzia: aha, jeśli pomysł się przyjmie, proponuję przypiąć temat.
  • 0

#2 Nyjacz Napisany 16 września 2010 - 20:28

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:
Ja nigdy nie byłem pozytywnie nastawiony do ściągania gier, uwielbiam pudełeczka i swoją kolekcję i tak, mówię to n-ty raz... Ostatnio jednak jakoś tak poszło, że kupiłem Braida, Shanka, DN: MP, LIMBO, Lost in Nightmares i jest git, tylko wolałbym to mieć w pudełkach. Mam dyskomfort, że kiedyś to stracę, zapomnę haseł albo gdy wejdzie nowa generacja to tamte gry przepadną, bo zamkną ten XBL itd.

Shank - genialny beat 'em up. Hard jest przegięty.
DN: MP - genialna Contra w świecie DN! Wciąż bawi, naprawdę cholernie dobra szpila.
LIMBO - nie zachwyciłem się, niestety.
Braid - mega boner ^^.
Lost in Nightmares - 400MSP za PRAWDZIWEGO RESIDENTA? Bah! Nie zniechęciło mnie nawet to, że przejście zajmuje godzinę!
  • 0

#3 Godot Napisany 16 września 2010 - 20:42

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Trochę tych gier się naściągałem :) Najlepsze są exy na poszczególne platformy. Shadow Complex rządzi, Flower relaksuje, LostWinds jest świetny. Ogólnie idea ściągalnych, tanich gier bardzo przypadła mi do gustu. Zwłaszcza, że te najlepsze z powodzeniem konkurują z pudełkowymi
  • 0

#4 keogh Napisany 16 września 2010 - 20:47

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
nie no, luz, edistribution jest ok, ale gdybym takie gt5 mógł kupić tylko przez sieć to... ja pier**le, chyba bym tacie powiedział, że go kocham (werbalnie)
  • 0

#5 vagrant3 Napisany 17 września 2010 - 12:29

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

Mam dyskomfort, że kiedyś to stracę, zapomnę haseł albo gdy wejdzie nowa generacja to tamte gry przepadną, bo zamkną ten XBL itd.

no i pewnie tak bedzie. przepadnie, trudno. tylko, ze raczej nie bedziesz czasu zeby do tego wracac. mam bardzo duzo gier z poprzednich dwóch generacji konsol, do tego sprawne sprzęty i nawet sporo ochoty na granie w starocie, ale wystarczy ze sobie pomysle o podłączeniu tego do lcd <_< a w pokoju nie mam miejsca póki co na zbierającego kurz kineskopa...


Lost in Nightmares - 400MSP za PRAWDZIWEGO RESIDENTA? Bah! Nie zniechęciło mnie nawet to, że przejście zajmuje godzinę!

jakis tydzien kupiłem za 240 msp :P
  • 0

#6 Sotaku Napisany 19 września 2010 - 08:40

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:
mnie chyba najbardziej do zakupów na psn-ie skłaniają niskie ceny ;) . Choć taki Death Spank jest warty swej ceny, mam nadzieję, że i Lara, którą mimo, że "już wszyscy nabyli" kupujemy po premierze też da radę. Śmieszne jest to, że niedawno dopraszałem się o H&S, a teraz istny wysyp
  • 0

#7 Shinigami Napisany 19 września 2010 - 18:20

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Mam tego Shanka i... cieszę się, że wydałem na niego tylko 9zł. Pograłem wczoraj dwie godziny i ta gra jest o wiele gorsza, niż się spodziewałem. Szkoda.
  • 0

#8 Nyjacz Napisany 19 września 2010 - 18:22

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:

Mam tego Shanka i... cieszę się, że wydałem na niego tylko 9zł. Pograłem wczoraj dwie godziny i ta gra jest o wiele gorsza, niż się spodziewałem. Szkoda.

Daj grze szansę, dude, przejdź raz, opanuj kombosy. Jest cudowniusia.
  • 0

#9 Godot Napisany 19 września 2010 - 18:25

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
A ja bym proponował, żeby rozmawiac w tym temacie o wszystkich ściągalnych grach. Nie chce mi się sprawdzac, czy takie Limbo, Shank czy inne gry są multiplatformowe, czy nie.
  • 0

#10 oranje Napisany 19 września 2010 - 18:27

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 112 Postów:
Jakie kombosy? Tłuczemy nożem, albo piłą mechaniczną. Możemy tez postrzelać, czy rzucić granatem. Chociaż w koopie fajnie się gra.
  • 0

#11 Nyjacz Napisany 19 września 2010 - 18:32

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:

Jakie kombosy? Tłuczemy nożem, albo piłą mechaniczną. Możemy tez postrzelać, czy rzucić granatem. Chociaż w koopie fajnie się gra.

Mało ich niby, ale gdy się opanuje technikę, można nieźle wymiatać, a nie strzelać na przemian z uderzeniem. Polecam harda, zobaczycie co to kombosy ;).
  • 0

#12 Kradziej Napisany 19 września 2010 - 19:11

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

A ja bym proponował, żeby rozmawiac w tym temacie o wszystkich ściągalnych grach. Nie chce mi się sprawdzac, czy takie Limbo, Shank czy inne gry są multiplatformowe, czy nie.

No spoko, tylko ktoś musiałby przypiąć tego topiacza i zamknąć dwa pozostałe.
  • 0

#13 Godot Napisany 19 września 2010 - 19:16

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Tak zrobię
  • 0

#14 Shinigami Napisany 19 września 2010 - 19:57

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:

Daj grze szansę, dude, przejdź raz, opanuj kombosy. Jest cudowniusia.

System walki opanowałem już w demie, w pełnej mnie niczym nie zaskakuje. Jest ok, ale bez przesady, do tego nudzi.
  • 0

#15 Nyjacz Napisany 19 września 2010 - 20:11

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:

System walki opanowałem już w demie, w pełnej mnie niczym nie zaskakuje. Jest ok, ale bez przesady, do tego nudzi.

Myślę, że o systemie walki można się wypowiadać po ogarnięciu harda, który jest mimo wszystko całkiem inną bajką niż na normalu ;).
  • 0

#16 keogh Napisany 19 września 2010 - 20:48

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
AB to moc! Labiryntówka na pełnym ryju, w sumie jedyna w swoim rodzaju - takich gier już od dawna nikt nie robi. Od pierwszego menusa klimat Cię nieprzyzwoicie zaszczuwa (nawet jeśli nigdy nie miałeś styczności AB). W tej grze (pomimo takiej możliwości) się nie biega, a chodzi, świeci po wszystkich ścianach i czeka na jeb. ehhh potężna atmosfera
  • 0

#17 Marbel Napisany 19 września 2010 - 20:52

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 283 Postów:
Co to te AB? Jakoś nie umiem na szybko skrótu rozwinąć...

A co do Braida, wszyscy sie podniecają a ja 3 raz do triala podchodzę i nie rusza mnie zbytnio. LIMBO tak, jest mega tajemnicze, ale o 400MSP za drogie IMO.
  • 0

#18 cybercotlet Napisany 19 września 2010 - 20:56

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 598 Postów:
Alien Breed :>
  • 0

#19 Marbel Napisany 19 września 2010 - 21:14

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 283 Postów:
Aha, to już z jakieś pół roku leży na XBLA i nawet chyba w promo raz było. IMO średnie. DUŻO DUŻO lepsze jest Shadow Complex. Ocena po trialu AB i fullu SC. AB takie trochę nudne i z przestojami na łażenie i szukanie, ale denerwujące szukanie, do jakiej dziury jeszcze nie zajrzałem. W SC to raczej odnosiło się o eksploracji i poznania miejscówki.
  • 0

#20 Godot Napisany 19 września 2010 - 21:16

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
To trochę inne gry. Alien Breed to strzelanka, Shadow Complex to taki Metroid, platformówka bardziej
  • 0

#21 Marbel Napisany 19 września 2010 - 21:21

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 283 Postów:
Ja wiem. Różnica niewielka, SC to z platformówki ma tylko łażenie po lokacjach, ale strzelania jest dużo.
  • 0

#22 Texz Napisany 19 września 2010 - 21:31

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Jakoś nikt mi nie odpowiedział ile jest plansz w AB i na ile starcza? Bo wiecie, kosztuje to 55 złotych i nie chciałbym żeby się kończyło po 2 godzinach.
  • 0

#23 Nyjacz Napisany 19 września 2010 - 21:43

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:

Co to te AB? Jakoś nie umiem na szybko skrótu rozwinąć...

A co do Braida, wszyscy sie podniecają a ja 3 raz do triala podchodzę i nie rusza mnie zbytnio. LIMBO tak, jest mega tajemnicze, ale o 400MSP za drogie IMO.

Demko Braida kompletnie nie pokazuje soku tej gry. Pełniak jest genialny. Dla mnie lepszy od LIMBO - LIMBO jest świetne, ale gdyby nie ten klimat i design to byłaby to przeciętna platformówka. Jasne, jako całość, to super tytuł, ale to BRAID pokazuje prawdziwe zagadki.
  • 0

#24 Marbel Napisany 19 września 2010 - 21:54

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 283 Postów:
No ja się powoli do Braida szykowałem (chciałem zdrapkę za 1600 MSP i do tego Monkey Island2 wziąć), ale znów ściągnąłem triala i było tylko: meh... A chciałbym zagrać w coś genialnego.
  • 0

#25 Nyjacz Napisany 19 września 2010 - 22:03

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:
Uwierz, że po rozwiązaniu wszystkich zagadek powiesz "to była genialna gra"!
  • 0

#26 Marbel Napisany 19 września 2010 - 22:13

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 283 Postów:
Ok, to wraca na moją listę gier z XBLA. Ktoś jest przeciw?
  • 0

#27 Kradziej Napisany 19 września 2010 - 22:41

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Nie no, jak ci się nie podoba, to może lepiej dać sobie spokój :|
  • 0

#28 keogh Napisany 19 września 2010 - 22:42

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
Tex pierwszy level; na raczej 100% na elite zajął mi jakieś 1,2h, leveli ponoć jest pięć (wg trofów).

kupuj fciemno, tylko musisz wyczaić kamerę i jej raczej nie przestawiać za często, bo się zaczniesz gubić - najlepiej mieć swoją ulubione ustawienie i o nim pamiętać - po prostu przypomnij sobie jak się grało na amidze
  • 0

#29 ACZ Napisany 20 września 2010 - 01:06

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 136 Postów:
Na psnie w bundlu są obie czesci małpiej wyspy za 29 zl, czyli mniej niz 10 dolców!!!!!!1111111
  • 0

#30 cybercotlet Napisany 20 września 2010 - 02:08

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 598 Postów:

Na psnie w bundlu są obie czesci małpiej wyspy za 29 zl, czyli mniej niz 10 dolców!!!!!!1111111

W kulturalnym shoppingu chwalił się już tym Kradziej jakiś czas temu. ;-)
  • 0