Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tekken Tag Tournament 2

Bandai Namco WiiU PS3 X360 Arcade

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
150 odpowiedzi na ten temat

#1 Eldarion Napisany 18 września 2010 - 12:25

Eldarion

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 113 Postów:
teaserek
http://tgs.gamespot....=videos;title;1

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 19 marca 2018 - 14:57

  • 0

#2 Nyjacz Napisany 18 września 2010 - 12:35

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 970 Postów:
No cóż, wielka niespodzianka, ale zawiodłem się - myślałem, że będzie powrót klimatu i w ogóle... A tu Tekken 6 Tag Tournament. Ale i tak kupię, wygląda świetnie!
  • 0

#3 Danteusz Napisany 18 września 2010 - 12:42

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 839 Postów:
Ten trailer wygląda...świetnie! Nie ma cyrku, miśków, helikopterów, kurczaków, ataków obcasem, o to właśnie chodzi! Będę czekał z niecierpliwością
  • 0

#4 ACZ Napisany 18 września 2010 - 12:52

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
Szykuje się najlepszy Tekken od długiego czasu, ale teaser dotyczy chyba tylko arcade, a nie konsol.
  • 0

#5 Shinigami Napisany 18 września 2010 - 13:09

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Tak, bo jakiś Tekken nie wyszedł na konsolach.

Ten trailer wygląda...świetnie! Nie ma cyrku, miśków, helikopterów, kurczaków, ataków obcasem, o to właśnie chodzi! Będę czekał z niecierpliwością

Tak, Dante, na pewno nie będzie Kumy.

Widzę, że ulepszyli zmiany, jea. Już się nie mogę doczekać walki Asuką z Jinem i Jun :D Grafika chyba też uległa poprawie.
  • 0

#6 Sotaku Napisany 18 września 2010 - 13:11

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 663 Postów:
Ktoś wreszcie zwrócił uwagę na nie najlepszą grafę...fajnie że odkurzają Taga, ale na całkowity brak dziwadeł bym nie liczył...w końcu to Tekken ;)
  • 0

#7 Danteusz Napisany 18 września 2010 - 13:13

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 839 Postów:
Wiem że będą dziwadła, ale na trailerze ich nie widać, czyli nie skupiają się na nich.
  • 0

#8 Shinigami Napisany 18 września 2010 - 13:20

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Na "dziwadłach" nigdy się nie skupiają, w każdej z gier to tylko dodatki.
  • 0

#9 Nyjacz Napisany 18 września 2010 - 13:26

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 970 Postów:

Na "dziwadłach" nigdy się nie skupiają, w każdej z gier to tylko dodatki.

Tekken 6 jest najlepszym Tekkenem, ale dla niektórych "to już nie ten klimat", "za dużo dziwactw". I prawda. Osobiście chciałbym, żeby Tekkena spłycili troszkę - czyli usunęli przebieranie postaci i dokupywanie dziwnych przedmiotów (w zamian zrobili to co twórcy Mortal Kombat), wywalili durne postacie (np. te dwie nowe z T6), dali nam Devila i areny z TTT.
  • 0

#10 Gość_Hellmans_* Napisany 18 września 2010 - 14:21

Gość_Hellmans_*
  • Goście
Ciuszki są spoko, o ile da się na nie zarobić walcząc, a nie przechodząc jakieś debilne chodzone mordobicie, które w T6 stanowi jedyne porządne źródło kasy. Taki pierd bym wywalił w pierwszej kolejności.
  • 0

#11 Shinigami Napisany 18 września 2010 - 14:24

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:

Tekken 6 jest najlepszym Tekkenem, ale dla niektórych "to już nie ten klimat", "za dużo dziwactw". I prawda. Osobiście chciałbym, żeby Tekkena spłycili troszkę - czyli usunęli przebieranie postaci i dokupywanie dziwnych przedmiotów (w zamian zrobili to co twórcy Mortal Kombat), wywalili durne postacie (np. te dwie nowe z T6), dali nam Devila i areny z TTT.

Wywalili kastomizację? Nowych fajterów? Chyba żeś zgłupł. Przedmioty do ciosów mam w dupce, bo to akurat mnie do niczego potrzebne nie jest i po prostu nie używam. I o co chodzi z MK, wrzucenie do Tekkena darcia ciuchów i obrażeń? Nie wiem, coś mi to nie pasuje.
  • 0

#12 Nyjacz Napisany 18 września 2010 - 14:52

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 970 Postów:

Wywalili kastomizację? Nowych fajterów? Chyba żeś zgłupł. Przedmioty do ciosów mam w dupce, bo to akurat mnie do niczego potrzebne nie jest i po prostu nie używam. I o co chodzi z MK, wrzucenie do Tekkena darcia ciuchów i obrażeń? Nie wiem, coś mi to nie pasuje.

Tak, a dlaczego ubrania miałyby się nie targać? To nie jest fajne?
  • 0

#13 Shinigami Napisany 18 września 2010 - 15:00

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Nie mówię, że nie, ale trochę nie chce mi to pasować do Tekkena. Ta seria zawsze była czysta, jeśli chodzi o walkę. Jasne, leci sporo naprawdę brutalnych ciosów, ale nigdy tam nikt z bólu nie konał. Mortal, natomiast, dzikością stoi i tam jest to jak najbardziej na miejscu. Nie znaczy to oczywiście, że gdyby wprowadzono coś takiego, to grę bym bojkotował. Po prostu jakoś mi się to wydaje nie w klimacie.
  • 0

#14 cybercotlet Napisany 18 września 2010 - 15:53

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 576 Postów:
A mi się od trailera bardziej podobała ta reklama z Hasselhoffem :clown:
  • 0

#15 ACZ Napisany 18 września 2010 - 15:57

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
Haselfofa to widziałem wczoraj 3 razy, a dziś już raz.
  • 0

#16 MonsieurWoland Napisany 18 września 2010 - 17:37

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 249 Postów:
Hasselhoffa nigdy dosc.

Dodany obrazek

Swoja droga Norton od roku kreci genialne reklamy.
  • 0

#17 Ryan Napisany 18 września 2010 - 19:00

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Tekken bez Hasselhoffa będzie lipny.
  • 0

#18 Raikoh Napisany 18 września 2010 - 20:04

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Ciuszki są spoko, o ile da się na nie zarobić walcząc, a nie przechodząc jakieś debilne chodzone mordobicie, które w T6 stanowi jedyne porządne źródło kasy. Taki pierd bym wywalił w pierwszej kolejności.


Absolutnie się zgadzam. No, fajnie to wygląda.
  • 0

#19 f5k Napisany 23 września 2010 - 09:02

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:
Szkoda że jednak wraca ten sytem bound, jakoś mi średnio leży nawet pomimo tego że to skillowe jest... Nyu Tekken 6 "najlepszym tekkenem napewno nie jest przez dwa fakty: rage i za małe mapki. Klimat faktycznie padł na pysk i coś tam niby zostało ale jest tego mało. Imo w TTT2 powinni wywalić robienie fryzur dla każdego fightera w dowolnym kolorze, o rzucaniu butami czy wymachiwaniu maczugami nie wspomne nawet. Co do grafy nie rozumiem czemu wszyscy sie rzucają przecież to nie wygląda tak bidnie by sie czepiać no chyba że ktoś dla grafy gra no ale jeśli tak to chyba pomylił platformy do gier;)
  • 0

#20 Shinigami Napisany 23 września 2010 - 10:18

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Trzy rzeczy od Harady:
- gra hula na nowym silniku
- kastomizacja zostaje
- zastanawiają się nad wrzuceniem starych postaci
  • 0

#21 Lady Luck Napisany 23 września 2010 - 18:00

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 746 Postów:

Trzy rzeczy od Harady:
- gra hula na nowym silniku
- kastomizacja zostaje
- zastanawiają się nad wrzuceniem starych postaci


1. ok
2. -_-"
3. Starych postaci, czyli kogo?- bo wskrzesili już chyba kogo się tylko dało... Poza tym: team Jun + Asuka? :hmmm:


W każdym razie filmik dał trochę do zrozumienia, że poza ciosami będą też specjalne zakończenia dla par (Asuka i Jin np.) Fajnie byłoby, gdyby pairing miał też jakieś odbicie w czasie walki (np. Hwoarang zmieniając się z Jinem dawał mu po drodze w zęby czy coś :lol2: )
  • 0

#22 TomXsz Napisany 23 września 2010 - 18:04

TomXsz

    Pikachu

  • Narybek
  • 70 Postów:
No się szykuje Mordo bicie :smile: Będzie dylemat co Lepsze MK vs TT2
A może nowy VF Sega szykuje???
  • 0

#23 Shinigami Napisany 23 września 2010 - 18:29

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:

2. -_-"

Nie rozumiem, przebieranie postaci jest na wypasie.

3. Starych postaci, czyli kogo?- bo wskrzesili już chyba kogo się tylko dało... Poza tym: team Jun + Asuka? :hmmm:

No, choćby tej Jun brakuje. Mogliby też Devil i Angel wrócić. Pierwszy Tag nie wpisywał się w kanon serii, więc był zbieraniną wszystkich, tego też bym tak widział.

Poza tym, Harada ostatnio pisał, że Jun nie jest oficjalnie martwa, a część fanów chce jej powrotu, więc kto wie.
  • 0

#24 Lady Luck Napisany 23 września 2010 - 19:00

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 746 Postów:
Ale na chy nam Jun, której klo(w)nem jest Asuka? Chodzi o względy praktyczne: po co 100 fighterów, skoro połowa miałaby takie same ciosy? Żeby różnie wyglądały? Jest już przebieranie "na wypasie". Żeby kampić i brać dwie postacie, które walczą identycznie? That`s cheap, dude...
  • 0

#25 Shinigami Napisany 23 września 2010 - 19:21

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
W normalnym T7 jej nie widzę, ale nie mam obiekcji, by miała się pojawić w TTT2. Poza tym, Kazuya, Heniek i Debil Jin niby walczą tym samym stylem, ale w praniu różnią się na tyle mocno, że nikt nie nazywa ich klonami. Jun i Asukę też dałoby się zróżnicować bez problemu.
  • 0

#26 Kleksandra Napisany 23 września 2010 - 20:57

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:
Jest mój mąż, jest impreza :mrgreen:

Kastomizacja to dla mnie zbędny badziew, za to ciekawi mnie jak to będzie z jakimiś specjalami, czy zakończeniami, no i wreszcie jaki będzie skład. Też jestem przeciwniczką wrzucania klonów i "różnicowania" ich na siłę. Niech dadzą mniej, za to konkretniej ;)
  • 0

#27 ACZ Napisany 23 września 2010 - 21:44

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
Zgadzam się z siostrami, kustomizacja jest dla pedałów, tez tej opcji nie cierpię.
  • 0

#28 Raikoh Napisany 23 września 2010 - 21:55

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

No się szykuje Mordo bicie :smile: Będzie dylemat co Lepsze MK vs TT2
A może nowy VF Sega szykuje???


Jaki dylemat? Przecież to dwa całkowicie od siebie różne mordobicia.
  • 0

#29 Danteusz Napisany 23 września 2010 - 22:08

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 839 Postów:

Zgadzam się z siostrami, kustomizacja jest dla pedałów, tez tej opcji nie cierpię.

Na szczęście jest to opcja, więc nie trzeba z niej korzystać
  • 0

#30 Kleksandra Napisany 23 września 2010 - 22:16

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:
Nie, za to trzeba oglądać freak show jak się gra u kogoś :trup:
  • 0



Inne z tagami: