Skocz do zawartości

Zdjęcie

Metal Gear Solid


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
316 odpowiedzi na ten temat

#1 syon Napisany 17 lipca 2005 - 18:45

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
Na wstępie chciałem napisać: JEDEN WIELKI ZONK! Temat dopiero tera powstaje i mam nadzieję, że pamięć wam jeszcze dobrze służy by opisać swoje odczucia wobec gierki.

Dla mnie jest bez apelacyjnie jedna z najlepszych gier na PSX'a jaka kiedykolwieg się ukazała. Przynajmniej u mnie plasuje się w pierwszej trójce. Gra, która bardziej chwyciła mnie za gardło niż MGS2. Grafika i dźwięk jak na tamte czasy to majstersztyk! A główny bohater? Snake? Killer na całej linii. Do tego jeszcze dochodzi fabuła, intrygi, kozaccy bossowie, skradankowe podejście - wszystko w tej grze jest piękne.
  • 0

#2 vagrant3 Napisany 17 lipca 2005 - 19:11

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:
Heh, o tej grze można pisać i pisać.
To była gra, po której przejściu podjąłem decyzję o zakupie konsoli i o "zostaniu" graczem. Widziałem ją wcześniej u kumpla (najbardziej jarał mnie wtedy na PSXie NFS2) i sądziłem że jest nudna, ponura i nieciekawa. Ale na któryś z weekendów kumpel postanowił zostawić u mnie konsolę, sam wyjeżdzał i bał się że mu się do chałupy włamią :lol: . No nic, postanowiłem że spróbuję pograć. Podjąłem też bardzo ważną w mym życiu decyzję aby spróbować przejść MGSa bez opisu, kodów itp. Wcześniej te niegodne prawdziwego gracza praktyki stosowałem nad wyraz często :oops: . Dalej poszło z górki - po raz pierwszy w życiu ukończyłem samodzielnie grę (to niezapomniane przeżycie), poznałem japońską szkołę tworzenia gier, wykorzystałem swój niezły angielski w czymś co nie było ćwiczeniem z podręcznika. Generalnie byłem z siebie kur*wsko dumny, czułem że spotkało mnie coś wyjątkowego czego do końca życia nie zapomnę. A na to uczucie złożyła się oczywiście genialna fabuła, bohaterowie ze Snakiem na czele, piękna muzyka i doskonały voice-acting. Do dziś darzę ten tytuł ogromnym sentymentem, a serię MGS stawiam na prywatnym podium zaraz ze Shenmue II i Vagrant Story.
  • 0

#3 Gość__* Napisany 17 lipca 2005 - 19:35

Gość__*
  • Goście
MGS, MGS, MGS.. gra którą przeszedłem wielekrotnie i z którą spędziłem multum czasu.. fabuła, postacie, wszystko.. po prostu wszystko jest w tej grze doskonałe.. Master Miller, który okazuje się być Liquidem, motywy działania 'Naomi', fabuła jest bez wątpienia genialna.. no i Fox Hound też 'robi'.. Mantis opowiadający o spalonej wiosce, Wolf opowiadająca o swoim życiu.. no i Fox.. Grey Fox i scena jego śmierci.. aaaaaaaaa.. ta scena to mistrzostwo świata.. tego się po prostu nie da zapomnieć.. w ogóle to w jaki sposób ta postać została pokazana jest absolutnie genialny.. człowiek, który zachowuje się jak Cyborg, który zdaje się nie czuć nic.. no i ten głos George'a Byrda.. masakra.. Wolf mówiąca 'Finish me hero.', czy Fox mówiący 'Fighting.. fighting was the only thing I was good at.. but.. at least I fought for what I believed in.'.. MGS to jedna z niewielu gier, które zapadają aż tak bardzo w pamięć.. no i ten Fox rozwalający radar Rexa i rozgniatany prawą noge Geara.. to po prostu jedna z najlepszych gier, jakie kiedykolwiek powstały.. i na prawde niewiele może jej dorównać.. Shenmue, Halo i właśnie MGS.. dla mnie to najlepsze gry ever..
  • 0

#4 Scorpio Napisany 18 lipca 2005 - 08:54

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
A co ja mogę powiedzieć ... jak w ciągu ostatniego tygodnia przeszedłem znów 2 razy MGSa (na oba zakończenia) odsłuchując wszystkich informacji jakich się da :P
Bezsprzecznie gra wielka i klimatem bijąca swą następczynię, która przecież była fabularnie rekonstrukcją Shadow Moses i tak.
"Snake do not belong in Alaska", "OK hero, set me free", "Six bullets, more then enought to kill any living thing" czy "You never know (o fajkach)" przeszły do historii. Sama story to także było coś nowego w Europie. Takiego zamotania, flinty w flincie ukrytej w flincie (to z Dune), poczwórnych zagrywek nie było do tej pory. Bossowie, story i filmowość produkcji stoją na wysokim do dziś poziomie (co udowadnia Twin Snakes dla tych, dla których gra musi mieć GRAFIKĘ :P).

Acha. Teoretycznie da się przejść MGSa w baaardzi krótkim czasie, ale IMO to strata zabawy. MGS3 ma 4,5 godziny filmików (wiem, bo jak przyszedł kolega co ma PC i kocha serię, to puściliśmy i obejrzeliśmy :D). Tak jest i w MGS1. I to trzeba obejrzeć. Bo bez tego to kicha nie zabawa.

MGS zawsze kojarzy mi się z ciekawymi w niektóych miejscach ujęciami kamer. W tym najbardziej genialne: gdy wchodzimy do hangaru REXa. I ta melodia.

I miny Mei Ling gdy dzwonisz a nie sejvujesz kilka razy pod rząd. Jak lata jej powieka jest wprost genialne :D

KOCHAM TĄ SERIĘ !!!
  • 0

#5 Shinigami Napisany 20 lipca 2005 - 20:21

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 385 Postów:
Ehh, nie wiem co napisać aby nie powtarzać po innych. Gdybym znalazł temat wcześniej napisał bym to co Scorpy, a tak musze po nim powtórzyć.

Pierwszy MGS jest grą legendą. Świetna fabuła, niebanalni bohaterowie, wspaniała muzyka, olśniewająca, jak na tamte czasy, grafika i innowacyjny gejmplej wzniosły tę grę na wyżyny. Wiele osób zarzuca MGSowi, że nie jest skradanką, a grą akcji ponieważ bohater nie ginie po kilku strzałach i da sie przejść tę grę przebiegając ją. Snake nie ginie po kilku strzałach przyjętych na klate, ponieważ jest Badassem przez duże "B". Tak ginąć może Sam Fisher który jest cieniasem i tyle :P MGS był prekursorem tego gatunku i poprostu nie można mu zarzucać "nieskradankowości", ponieważ bez dzieła Hideo senseia nie było by tego gatunku.
  • 0

#6 Danteusz Napisany 20 lipca 2005 - 20:37

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 885 Postów:
MGS? Była taka gra. Chodziło się takim cwaniakiem w opasce, strzelało do starżników, ale głównie to się chowało. Nawet ją przeszedłem, wersję japońską i nie za bardzo kumałem fabułę: jakis tam wielki robot co się zwie jak król po łacinie, główny bohater (Stały Wąż) bije się z bratem (Ciekły wąż), torturuje go kolo co stracił tękę i nazywał się jak taki mały drapieżnik z kotowatych, do tego jakać laska z dużą spluwą, ninja, kolo w masce i profesorek. Ogólnie to lipa, same klałny.
;)

A tak na serio: MGS to gra-legenda. Stworzyła wraz z Tenchu gatunek skradanek, którego elementy są obecnie w połowie gier TPP i platformówek. O fabule i bohaterach można pisać w samych superlatywach. Co prawda miałem wersję jap. ale od czego są tłumaczenia 8). Do tego dochodzi wspaniała oprawa audiowizualna i wysoka grywalność. MGS to z pewnością jedna z najważniejszych i najlepszych gier w historii.
  • 0

#7 Bruce Napisany 04 sierpnia 2005 - 17:36

Bruce

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 657 Postów:
METAL GEAR SOLID to już gra legenda o ,której będzie się mówiło po wsze czasy.
Pierwszy tytuł ,który tak sugestywnie oddał klimat miejsca akcji.Czuło się jakby się naprawdę było w bazie na Alasce.Czuło się ten chłód.MGS ma ,moim zdaniem,jedne z najlepszych bohaterów w całym konsolowym uniwersum.Postaci ,które nie są tylko zlepkiem pikseli o określonych z góry zachowaniach i ścieżkach poruszania.Tam to są naprawdę ludzie,osoby z przeszłością,które mają jakieś wartości,którymi się kierują.
W MGS nie ma radości z pokonania Sniper Wolf czy Wulcana Ravena.Nachodzi człowieka pewne przygnębienie bo zabrał z tamtego świata tak barwną osobistość.
Fabuła,voice-acting,muzyka,klimat...to nie jest gra...to jest dzieło!
MGS forever :)
  • 0

#8 Gość__* Napisany 08 sierpnia 2005 - 20:34

Gość__*
  • Goście
gra była poprostu swietna. mistrz w swoim gatunku. master of dizaster. miała wszystko to co gry na psone powinny mieć. klimat, grafike, dzwięk, wykonanie, patenty(przełączenie kontrolera np) była poprostu taka jaka powinna być poprzedniczka takiego hitu ja SNAKE EATER
  • 0

#9 Gruby01 Napisany 14 sierpnia 2005 - 23:23

Gruby01

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 557 Postów:
Jedna z najlepszych gier dla mnie na psx. Zajmuje u mnie pierwsze miejsce egzekwo z FF VII nawet MGS 2 moim zdaniem nie dorównuje pierwszej części a zwłaszcza moment w którym zaczynamy grac jako Raiden ( porażką to było dla mnie ale gra fajna ). Co tu dużo pisać po prostu od tego się zaczęło do tej pory ją wspominam. Grafika, muzyka, fabuła, bohaterowie, to wszystko tworzy grę doskonałą może ta gra powinna być jakimś kierunkowskazem dla innych jak powinno się robić gry co wy na to ??

Pozdro Szacun
  • 0

#10 mleko2099 Napisany 13 października 2005 - 15:20

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:
A co ja tu będe więcej pier....ł ---- imo najlepsza gra ( obok MGS3 :) ) jaka kiedykolwiek powstała!!!!!!!!!!!!! fantastyczna fabuła , KOZACCY BOSSOWIE, nieoczekiwane zwroty akcji MEGA KLIMAT!!!!!!! BOŻE JA KOCHAM TĄ GRE!!!!!! ( nawet ff7 wymięka [wiem to mocne słowa] )nigdzie indziej nie było takiego kozaka jak Grey Fox , to wejście normalnie M - O - C !!! te teksty-" Im like you I have no name " normalnie nawet teraz dają rade nieprzeciętnie i gadki Mantisa , Liqida normalnie cudo !!!!!! nie wspominając o JEDNYM Z NAJLEPSZYCH OSTów W HISTORI GIER WIDEO I MEGA WIDOWISKOWYCH AKCJACH ( jak na tamte czasy ,choć i teraz niektóre robią wrażenie [ śmierć Foxa Rullllaa!!!] i w ogule mnostwo patentów jakich wcześniej nigdzie nindziej nie było!!!!!
KOCHAM TĄ GRE I NIE ZAPOMNE JEJ DO KOŃCA ŻYWOTA !!!!!!!!!
Syon dzięki za ten temat :)
  • 0

#11 mleko2099 Napisany 20 października 2005 - 14:11

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:
Na wstępie z góry przeprosze za dwa posty pod ząd ale ten temat nie może tak poprostu być " niezauwazony" Nie wieże ze tak mało osób grałow w MGSa , ludziska wypowiadajcie się!
  • 0

#12 Psycho-Mantis Napisany 20 października 2005 - 14:15

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
Jaka zapomniana, srednio raz w tygodniu ją przechodzę, mój rekord, to 1h45min na normalu. Ukońnczyłem wszystkie poziomy po kilkanascie razy, a normal to chyba ze 100 na pewno. Poprostu gra killer. Gra według mnie zasługująca na miano gry tysiąc lecia. Poprostu w niej jest wszystkogenialne. Nie moge do niczego się przyczepić. Poprostu czapki z głów i pokłon...
  • 0

#13 PomezZ Napisany 22 października 2005 - 22:17

PomezZ

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 674 Postów:

Nie wieże ze tak mało osób grałow w MGSa , ludziska wypowiadajcie się!


Hmmm może popropstu o tej grze zostało już powiedziane absolutnie
wszystko co można było??

NIe będę oryginalny jeśli powiem, że i również dla mnie ta gra
zalicza się do grona TYCH najwybitniejszych, gier absolutnie ponadczasowych
o któryc pamięć nigdy, ale to przenigdy nie umrze.

Co ja najbardziej zapamiętałem z tej gry? Intro i pierwsze kroki w hangarze.
Rany boskie! Tak zbudowanego klimatu w owym czasie jeszcze nigdy nie widziałem.
Zresztą żeby napisać co mi się jeszcze podobało musiałbym streścić całą grę, a
przecież i tak wszyscy ją znamy prawda?

Właśnie :idea:
Nastepny browarek zadedykuje Kojimie za to, że obdarował nas takim tytułem.

"Snake did you like my sunglasses?"
  • 0

#14 Gość__* Napisany 22 października 2005 - 22:21

Gość__*
  • Goście

Nie wieże ze tak mało osób grałow w MGSa , ludziska wypowiadajcie się!


Hmmm może popropstu o tej grze zostało już powiedziane absolutnie
wszystko co można było??

NIe będę oryginalny jeśli powiem, że i również dla mnie ta gra
zalicza się do grona TYCH najwybitniejszych, gier absolutnie ponadczasowych
o któryc pamięć nigdy, ale to przenigdy nie umrze.

Co ja najbardziej zapamiętałem z tej gry? Intro i pierwsze kroki w hangarze.
Rany boskie! Tak zbudowanego klimatu w owym czasie jeszcze nigdy nie widziałem.
Zresztą żeby napisać co mi się jeszcze podobało musiałbym streścić całą grę, a
przecież i tak wszyscy ją znamy prawda?

Właśnie :idea:
Nastepny browarek zadedykuje Kojimie za to, że obdarował nas takim tytułem.

"Snake did you like my sunglasses?"


Ja dodam ze...Chciałem to samo napisac...Pomezz "wyrwałes" mi to z głowy :wink:
  • 0

#15 mleko2099 Napisany 28 października 2005 - 20:58

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:
oka temat troche skostniał. A jakie waszym zdaniem były najlepsze momenty w grze? Dlamnie bedzie to napewno pierwsze pojawienie się Ninji , śmierć Snipre wolf , śmierć Foxa ( HUH co za scena!!) no i oczywiście zakończenie ( to dobre).
  • 0

#16 Gruby01 Napisany 28 października 2005 - 21:15

Gruby01

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 557 Postów:
Dla mnie jedną z najlepszych scen była walka z Psycho-Mantisem, kozacki moment to ten, w którym pokazuje sie Ninjia. Zresztą cała gra jest niesamowita i nie dam rady wybrać kilku scen za bardzo jestem do niej przywiązany

Pozdro Szacun.
  • 0

#17 mleko2099 Napisany 29 października 2005 - 13:24

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:
Przypomniałem sobie jeszcze jedną kozacką akcje - mianowicie kiedy wchodzimy do pomieszczenia które jest wypełnione gazem , a podłoga jest pod napięciem elektrycznym. Gdy już przejdziemy to to pomieszcenie - nagle z następnego wnętrza dobiegają odgłosy hmmm... jakby ścinania zborza ( or somth.) Po wejściu do tej lokacji doznałem lekkiego szoku , wszędzie było pełno pozarzynanych tropów. Nie powiem to pomieszczenie swego czasu zrobiło na mnie KOLOSALNE wrarzenie !
No a potem ten " lewitujący żołnierz"....świetna akcja...
Konami track nr 18 - The best is yet to come TO ARCYDZIEŁO!!!! IMO NAJLEPSZY TRACK( oka jeden z najlepszych) W GRACH VIDEO!!!
  • 0

#18 Gość__* Napisany 30 października 2005 - 08:16

Gość__*
  • Goście

The best is yet to come



Shirley Horn - płyta bodajże 'You're My Thrill' (mój Ojciec sobie załatwił ostatnio i tam była ta piosenka :) ).
  • 0

#19 mleko2099 Napisany 30 października 2005 - 10:00

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:

The best is yet to come



Shirley Horn - płyta bodajże 'You're My Thrill' (mój Ojciec sobie załatwił ostatnio i tam była ta piosenka :) ).



Wiesz Devil zawsze się zastanawiałęm kto stworzył ten utwór :) Thx za info! Bo fakt faktem IMO tack jest zwyczajnie piękny. A kiedy pod koniec MGSa słychać tą piosenke , to normalnie zbiera mi się na płacz :)

[Mielu]
  • 0

#20 Shinigami Napisany 30 października 2005 - 13:10

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 385 Postów:
Doszedłem ostatnio do zadziwiających (dla niektórych, inni może już to wiedzą) wniosków. Przeglądając słownik niemieckiego natrafiłem przez przypadek na słówko "myśliwy" które po ich niemu brzmi "jaeger", pisane także przez a umlaut. Czyli wniosek z tego taki, że nasz kochany Gray Fox nazywa się Franek Myśliwy. Czad :D
  • 0

#21 Gość__* Napisany 05 listopada 2005 - 16:27

Gość__*
  • Goście

Przypomniałem sobie jeszcze jedną kozacką akcje - mianowicie kiedy wchodzimy do pomieszczenia które jest wypełnione gazem , a podłoga jest pod napięciem elektrycznym. Gdy już przejdziemy to to pomieszcenie - nagle z następnego wnętrza dobiegają odgłosy hmmm... jakby ścinania zborza ( or somth.) Po wejściu do tej lokacji doznałem lekkiego szoku , wszędzie było pełno pozarzynanych tropów. Nie powiem to pomieszczenie swego czasu zrobiło na mnie KOLOSALNE wrarzenie !
No a potem ten " lewitujący żołnierz"....świetna akcja...

spoko... mi tez podobal sie patent z fajkami i laserami w hangarze nigdy niechcialo mi sie pykac po gogle tak wiec odpalalo sie szluga i jazda... A i ta scenka z sniper wolf.... ech, szkoda ze wtedy nieznalem zbytnio angielskiego a tera juz playa niemam. o czywiscie ze probowalem pozyczyvc ale wiecie, nie swoj sprzet, niemozna sie wczuc w klime. A mgs2 wedlug mie stracil klimat, chociaz niewiem, bo nie gralem.
  • 0

#22 Gość__* Napisany 15 listopada 2005 - 16:28

Gość__*
  • Goście
A co tu duzo pisać.MGS to najlepsz gra w którą grałem!!!Planuje dla przypomnienia kupić sobie Metal Gear Solid- The Twin Snake na GCN.Podobno to wierna ale troszeczke zmieniona wersja jedynki.Jezeli ktos ma Metal Gear Solid- The Twin Snake to prosze o kontakt na maila Rurkins15@interia.pl, Rurkins90@poczta.fm, Rurkins90@interia.pl lub Rurkins90.Plusnet.pl.Chce wybadac czy gra jest warta swieczki.Za maile z gory dziekuje.
  • 0

#23 Gruby01 Napisany 15 listopada 2005 - 18:45

Gruby01

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 557 Postów:

Przypomniałem sobie jeszcze jedną kozacką akcje - mianowicie kiedy wchodzimy do pomieszczenia które jest wypełnione gazem , a podłoga jest pod napięciem elektrycznym. Gdy już przejdziemy to to pomieszcenie - nagle z następnego wnętrza dobiegają odgłosy hmmm... jakby ścinania zborza ( or somth.) Po wejściu do tej lokacji doznałem lekkiego szoku , wszędzie było pełno pozarzynanych tropów. Nie powiem to pomieszczenie swego czasu zrobiło na mnie KOLOSALNE wrarzenie !
No a potem ten " lewitujący żołnierz"....świetna akcja...

spoko... mi tez podobal sie patent z fajkami i laserami w hangarze nigdy niechcialo mi sie pykac po gogle tak wiec odpalalo sie szluga i jazda... A i ta scenka z sniper wolf.... ech, szkoda ze wtedy nieznalem zbytnio angielskiego a tera juz playa niemam. o czywiscie ze probowalem pozyczyvc ale wiecie, nie swoj sprzet, niemozna sie wczuc w klime. A mgs2 wedlug mie stracil klimat, chociaz niewiem, bo nie gralem.


Z całym szacunkiem, ale skoro nie grałeś to skąd możesz wiedzieć ze stracił klimat, bo według mnie to nie stracił gierka trzyma nadal klimat, zajefajne wstawki, Nie będę nic, jeżeli chodzi oto, co gra zwiera w sobie, bo i po co psuć zabawę najlepiej zrobisz jak odpalisz konsole wrzucisz do czytnika płytę z MGS 2 i przejdziesz a na pewno nie pożałujesz i jeszcze nie raz i nie dwa wrócisz do tej pozycji.

Pozdro Szacun.
  • 0

#24 Grz3chu Napisany 20 listopada 2005 - 21:57

Grz3chu

    Rise and shine, Mr Freeman, rise and … shine.

  • Forumowicze
  • 2 849 Postów:
MGS najlepsza gra w jaką grałem i nie będe pisać więcej :)
Najlepszymi scenami wg mnie były momenty w których pojawiał się Ninja i te jego gadki : "I'm back from a world where such words are meaningless" - C-Z-A-D.
Do jednego mogę się przyczepić - brak szczegółowo wykonanych twarzy :/ Drażniło mnie to, że kiedy postacie gadały to tylko trzepały łepetyną jak poj#### ale pewnie się czepiam. Gra jest z 1997.

Niestety grałem tylko w wersję INTEGRAL na...PC :( i pragnę sobie kupić MGSa na PS2 i tutaj moje pytanie:
Są 2 MGSy:
MGS - gra
MGS Special Missions - tylko misje VR tak ??
Nie ma wersji z normalną grą + VR na PSXa ??

P.S MGS2 jest fajny bo wprowadzili Patriotów :)
  • 0

#25 vagrant3 Napisany 20 listopada 2005 - 22:26

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

Są 2 MGSy:
MGS - gra
MGS Special Missions - tylko misje VR tak ??
Nie ma wersji z normalną grą + VR na PSXa ??

Generalnie tak. Jest jeszcze wersja Integral (ale chyba niewydana w Europie) zawierająca MGSa (2 płytki) i Special Missions (1 płytka). Poza tym w samym MGSie jest kilkanaście misji VR, których już zabrakło w MGS: TTS. A tak na marginesie to IMO VR missions są denne 8)
  • 0

#26 Pjoter Napisany 21 listopada 2005 - 00:51

Pjoter

    Cameltoe

  • Forumowicze
  • 2 055 Postów:
Owszem, sa srogododupne. Warto bylo grac w VR tylko dlatego by dostac mozliwosc pobiegania Frankiem i zobaczyc trailery MGSa. Jeden byl kapitalny.
Jesli o MGS chodzi to jest to zdecydowanie moja ulubiona gra. Jest najlepsza i tyle :)
Przeszedlem ja dziesiatki razy i mimo iz dawno w nia nie gralem wciaz jeszcze moge rzucac cytatami na lewo i prawo. Darze ja wielkim sentymentem i szacunkiem. Zlego slowa o tej grze nie dam powiedziec.
  • 0

#27 mleko2099 Napisany 06 grudnia 2005 - 08:38

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:
A pamiętaie pierwszy trailer z E3? ja powiem szczerze że byłem w ciężkim szoku po zobaczeniu owego cuda. Scena w której Snake i Ninja demolujš pomieszczenie niemal dekapitowała mi głowe(no i ten hymn MGSa...coś pięknego)...
  • 0

#28 Gość__* Napisany 06 grudnia 2005 - 22:22

Gość__*
  • Goście
Fajna jest na tym trailerze scena gdy Snake wraz z Meryl strzelaja do Mantisa9chyba, juz nie pamietam dokladnie) albo jak Snake za-c 4-owuje kilka leveli i dentonuje 8) Ja wprawdzie widzialem go juz po przejsciu gry ale i tak mi sie podoba.
  • 0

#29 Shinigami Napisany 06 grudnia 2005 - 22:27

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 385 Postów:
Ten trailer MGSa miałem na płycie z demkami. Oglądałem go dosłownie za każdym właczeniem konsoli. Nigdy nie zapomne detonowania C4 :D

BTW, Snake wtedy miał combosa z MGS2.
  • 0

#30 luki17 Napisany 24 stycznia 2006 - 00:42

luki17

    Mokujin

  • Narybek
  • 44 Postów:

Snake wtedy miał combosa z MGS2.


dokladnie tak pamietam to combo z tego filmiku :D szkoda ze w pelnej wersji tego comba nie bylo... a tak wogule to najfajniejsza czesc serii...az sie lezka w oku kreci kiedy ta gre wspominam :cry:
  • 0